Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Степ-аеробіка: крокуємо до здоров’я і краси

Степ-аеробіка: крокуємо до здоров’я і краси

Американка Джина Міллер зробила всім жінкам розкішний подарунок. Вона винайшла степ-аеробіку або просто степ, яким сьогодні займаються по всьому світу. Що собою являють такі тренування з аеробіки? Степ-аеробіка являє собою комплекс вправ з підйомом і опусканням ніг. Займаються аеробікою цього напрямку «крокують», роблять переходи, стають на платформу, і все це в певному ритмі. Зовсім молоді дівчатка, жінки і навіть бабусі з задоволенням і користю роблять вправи під музику на степі. Чому вони вибирають степ тренування?

 Степ-аеробіка: користь

Степ-аеробіка крокуємо до здоров'я і красу    Степ – аеробіка зганяє зайву вагу – жири і калорії спалюються дуже активно, тренуючись, ви поступово і здоровим способом худнете.

   Зміцнюються серцеві м’язи, причому швидко – ефект від даного виду аеробіки є вже через 1-1,5 місяці систематичних занять.

   Ця аеробіка поліпшує координацію рухів, спритність, гнучкість і грацію.

   Ще степ-аеробіка тренує дихання, зміцнюються нерви, підвищується самопочуття – стає більше енергії.

 При цьому заняття степ-аеробікою для початківців підходить просто ідеально, адже в процесі виконання вправ працює велика кількість груп м’язів. І результатом регулярних тренувань стають не гори мускулів, а струнке, гнучке, сексуальне і одночасно сильне тіло. А як ефективна степ-аеробіка для схуднення! Зайва вага за допомогою аеробіки скидається в будь-якому віці, причому планомірно і здоровим шляхом, що подвійно важливо для дуже повних або жінок, яким за 40.

 До речі, розрахована степ-аеробіка не тільки на початківців, але і для вже давно займаючих. Навіть професійні гімнастки частенько виконують її вправи – аеробіка служить їм в якості розминки.

 Зручна степ-аеробіка і тим, що для занять нею потрібно мінімум спортивного інвентарю. Для початку знадобиться тільки спеціальна платформа. Вона завжди є в спортзалі, і додому її купити не проблема. До речі, а де ж тренуватися?

 Степ-аеробіка: де займатися, вдома або в спортзалі?

 Краще ходити в зал: там і тренер є, який завжди зможе підказати, і місця вистачає. Та й купувати інвентар для занять не потрібно, і відволікати домашніх своєю гучною музикою не доведеться. Плюс, в спортзалі займаються всі навколо, а це мотивує. У веселій жіночій компанії ви швидше досягнете результату – стрункого, красивого, сильного тіла – і обов’язково заведете декількох приятельок.

 Всі витрати на відвідування спортзалу і заняття степ-аеробікою багаторазово окупляться. Чим? Здоров’ям, гнучкістю і сексуальною фігурою. Впишіть степ-аеробіку в свій графік, тим більше що ми вже готові поділитися з вами ефективними вправами.

 Степ-аеробіка: програма для початківців

    Простий крок – робіть 5-7 хвилин. Початкове положення – пряма стійка (відстань між ногами в 10-15 см) з розправленою спиною і вільно опущеними руками. Пружинисто крокуйте, зберігаючи поставу і плечі. Ця вправа буде розминкою, додатково відмінно зміцнює стегна і литки.

   Приставний крок – виконуйте 3-5 хвилин. Робіть на підлозі, без лавки, спочатку пружинисто, потім – з ковзанням. Приставляють ноги одну до одної по черзі, в ритм грає музиці.

   Крок «з захлестом» – відведіть на нього ще 5 хвилин. Виконуйте без лавки, з певним алгоритмом. Робіть пружну ходу, потім поспіль два ковзання, іі підтягуйте п’яту однієї ноги до сідниць, а після повторіть вправу з підтягуванням другою.

   Крок «з коліном» – виконуйте 5 хвилин. Тут алгоритм становить 2-3 пружинистих або приставних. Після кожної такої комбінації кроків підтягуйте коліно до грудей, а потім повторюйте вправу для іншої ноги. Цей етап степ-аеробіки відмінно тренує гнучкість.

   Стрибок «у бік» – робіть 5-7 хвилин. Початкове положення – як у першій вправі: з прямою спиною і майже складеними разом ногами. Виконуєте два кроки, потім один великий вправо, потім ще чотири звичайних і знову великий, але вже вліво.

   Крок на лавку – все тих же 5 хвилин на виконання. Виставте висоту степ-платформи на 20 см, потім станьте перед нею з руками на талії. Зробіть 2 кроки до неї, а на третьому опустіть ногу на саму лавку. Відштовхніться від платформи, перейдіть на інший бік і виконайте вправу для другої ноги.

   Стрибок на лавку – робіть 20 разів, кожен – з іншої ноги. Стати за 2 кроки від платформи, злегка зігніть руки. Зробіть 2 кроки вперед і 2 – назад, а після стрибайте на лавку – так, щоб потрапити на її центр обома ногами. Потім, не розвертаючись, зійдіть з платформи, зробивши крок назад. У цій частині степ-аеробіки ви відмінно потренуєте литки, стегна і навіть нижній прес.

   Стрибок з лавки – робіть 20 разів, кожен – в протилежну сторону. Початкове положення – пряма стійка на платформі. Підстрибуйте вгору і в бік – так, щоб при приземленні одна нога залишалася на лавці, а інша потрапляла на підлогу.

 Це базові вправи, але вже при їх виконанні степ-аеробіка для схуднення буде досить ефективною. Надалі, звикнувши, ви можете ускладнити програму. Робіть більшу кількість разів, виставте рівень платформи вище, беріть в руки гантелі під час кроку, виконуйте стрибки з розворотом. Степ-аеробіка – це креатив.

Відео-урок: початковий рівень


Check Also

Вправи на степ платформі: спалюємо жир вдома

Аеробні вправи необхідні для всебічного розвитку тіла і схуднення. Степ аеробіка-, придумана в 1980-х роках, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *