У. Бейтса, який тридцять років вивчав очі і вирішив, що теорія, викладена в підручниках, нахабно бреше. Не будемо вдаватися в подробиці, головне, що вона працює, адже безліч людей, які відновили свій зір підтверджують це.
Людина схильна панікувати, як тільки у неї виникають проблеми зі здоров’ям. Особливо, якщо вони пов’язані із зором. Справа в тому, що багато змін в очах проходять абсолютно непомітно і дуже раптово. Найчастіше основна причина криється в емоційному, психологічному напруженні. Це далеко не завжди піддається лікуванню таблетками, а значить, дуже лякає. Спробуємо розібратися, як розслабити очні м’язи, щоб попередити можливі порушення зору і навіть відновити його повноцінну функцію.
Вправи за методикою Бейтса
За основу в цій методиці лікар взяв особливу систему тренувань індіанців з Північної Америки. Це досвід багатьох сотень років, який підтверджує, що причиною порушення зору у людини найчастіше є психічне напруження. В результаті напружуються м’язи, нерви, очі і надалі приходять в непридатність. Щоб такого не трапилося треба навчитися розслабляти і напружувати конкретні очні м’язи.
Список вправ за методикою Бейтса для відновлення зору.
Програма вправ
Виконувати цей комплекс вправ необхідно регулярно і бажано по кілька разів на день. Радує, що робити це нескладно і ніхто нічого не помітить. Важливо лише запам’ятати, що після кожної вправи треба часто моргати, намагаючись уявити, що ваші очі, це крила метелика. Розслабляти очне яблуко і тренування стане більш ефективним.
Почніть з простої вправи «Вгору-вниз». Підніміть очі вгору, далі опустіть вниз і повторіть так вісім разів.
Тепер робіть ту ж саму вправу тільки дивіться в сторони: вправо і вліво. Повторіть також вісім разів.
Третю вправу можна умовно назвати «Діагоналі». Вам треба дивитися по діагоналі: вліво і вгору, вправо і вниз. Повторіть вправу 6 разів. Стільки ж разів повторіть діагональ тільки в інший бік: вправо і вгору, вліво і вниз.
далі приступайте до наступної вправи в процесі якої вам треба намалювати очима прямокутник. Схема наступна: вліво і вгору, вправо і вгору далі вправо і вниз, вліво і вниз. Повторіть шість разів, далі починайте малювати такий же прямокутник тільки в іншу сторону.
Проробіть вправу під назвою «Годинник». Для цього вам треба підключити свою уяву і очима водити по циферблату, фіксуючи на кожній цифрі. Виконайте це два-три рази за годинниковою стрілкою і 2-3 рази проти неї. Дуже важливо плавно пересувати погляд по циферблату, намагаючись максимально візуалізувати ідеальне коло.
Наступна вправа буде значно складнішою. Для нього вам також знадобиться чимала частка фантазії. Уявіть себе художником, який оздоблює ваш будинок. Візуалізуйте кисть з фарбами і рухайте очима зліва направо, розмальовуючи предмети інтер’єру. Зробіть рух три рази і повторіть в іншому напрямку: зверху вниз.
Особливості комплексу вправ для очей за методикою Бейтса.
На цьому ваше щоденне тренування буде закінчене.
Пам’ятайте, що поліпшити зір за допомогою окулярів неможливо, так як вони не тренують ваші очні м’язи, а навпаки, роблять їх нерухомими. Вам же необхідно по максимуму навантажувати їх, забезпечуючи максимальний приплив крові та енергії. Також не забувайте про здоровий спосіб життя, який вельми корисний не тільки для відновлення очей, а й загального стану організму.