Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Венеціанське мелірування – останній тренд в світі моди

Венеціанське мелірування – останній тренд в світі моди

Раніше жінки всіляко намагалися позбутися від ефекту вигорілого волосся, у сучасному світі – це останній тренд і називається він «венеціанське мелірування». Зародилося воно ще в середині століття у Венеції. Там жінки прагнули всіма способами освітлити свої чорні, пекучі локони за допомогою сонця, годинами просиджуючи під його променями. Сьогодні реалізувати це стало набагато простіше, достатньо звернутися до майстра, який за допомогою фарби і своєї майстерності освітлить окремі пасма. В результаті ви отримаєте ефектного вигляду забарвлення в стилі вигорілого на сонці волосся.

Ця техніка має безліч плюсів. На сьогоднішній день, коли в моді максимальна природність, воно дозволяє змінити свою зовнішність і в той же час не виглядати занадто «штучно». Волосся заграють по-новому, і ви напевно сподобаєтеся собі ще більше.

Венеціанське мелірування: Особливості 

Венеціанське мелірування - останній тренд в світі моди

Скористатися цією оригінальною технікою фарбування можуть абсолютно всі. Але особливо ефектно виглядатимуть пекучі брюнетки. Досвідчений майстер зможе підібрати найбільш природний відтінок, в результаті чого ви отримаєте природний відтінок з м’якими відблисками, сяючими на сонці.

Не менш важливо й те, що венеціанське мелірування не потребує регулярного коригування. Все тому, що явних кордонів між відтінками немає, як при класичному. Якщо ж вам щось не сподобається, повернути свій натуральний колір дуже легко, досить використовувати тонування.

Звертаючись до цієї техніки, врахуйте останні тренди. На піку популярності сьогодні колір золота, коньяку та шоколаду.

Сама техніка нанесення фарби також відрізняється. Насамперед вона не передбачає використання фольги. Майстер наносить фарбу за допомогою пензля легкими рухами, можна сказати навіть хаотичними. Таким чином виходить максимально плавний перехід від одного відтінку до іншого. Від того, як довго ви будете тримати фарбу, залежить насиченість відтінку. Чим довше, тим світліші будуть пасма.

Особливості техніки венеціанського мелірування.

Але техніка венеціанського мелірування лише на перший погляд здається гранично простий. Вдома її виконати практично неможливо, особливо якщо у вас немає необхідних знань і навичок.

Венеціанське мелірування вдома

Для того щоб зробити венеціанське мелірування вдома вам знадобляться:

Фарби різних відтінків

Пензлик для фарбування

Металеві гачки

Спеціальна шапочка

Поетапний процес виглядає наступним чином:

Помийте голову і добре просушіть.

Надіньте шапочку для мелірування.

За допомогою металевих гачків витягніть пасма.

Відступіть три сантиметри від коріння волосся і нанесіть фарбу.

Потримайте фарбу певний час і змийте її.

Варто відзначити, що необхідної плавності переходів вдома домогтися практично неможливо. Складною є не тільки техніка, а й процес вибору відтінків для фарбування. Тому краще звертатися до фахівців і не економити на послугах перукаря.

Венеціанське мелірування – відео:


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *