Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Велотренажер для схуднення: результати та відгуки

Велотренажер для схуднення: результати та відгуки

Чи можна поїхати від надлишкової ваги на велосипеді без коліс? Велотренажер для схуднення – відмінний засіб не тільки в боротьбі із надлишковими кілограмами, а й хороший помічник для зміцнення здоров’я взагалі. Правда, як і в усьому, існують певні правила його використання.

Важливо не тільки купити підходящий велотренажер для схуднення, прочитавши про нього відгуки в інтернеті, але і скласти план занять, розробити правильний раціон, і, звичайно ж, стежити за тим, щоб фізичне навантаження не завдало шкоди здоров’ю.

Велотренажер для схуднення: з чого почати?

Велотренажер для схуднення результати та відгукиПотрібно об’єктивно оцінити свої загальні фізичні дані: вік, вагу, стан здоров’я, рівень фізичної підготовки. Дуже бажано проконсультуватися зі своїм лікуючим фахівцем. Від усього цього залежить розклад тренувань. Велотренажер для схуднення має ряд медичних обмежень:

виражена серцева недостатність;

тахікардія;

стенокардія;

діабет;

ракові пухлини.

Ефективність занять безпосередньо залежать від регулярних тренувань. Хороших результатів можна досягти, займаючись 3-4 рази на 7 днів. Безсистемні заняття не дадуть бажаного результату.

50 хвилин – оптимальний час «їзди» на велотренажері. Перші 40 хв. тренування необхідні для того, щоб розігріти м’язи. І тільки потім організм, включаючи додаткові резерви, починає спалювати запаси. Але для багатьох непідготовлених людей така тривалість тренування – серйозне випробування. Тому буде краще почати заняття з невеликого навантаження.

Можна тренуватися по 15-20 хв. з невеликим інтервалом, 2 рази на день. Хороший результат дасть чергування темпу: з плавного і повільного обертання педалей переходити до більш інтенсивної швидкості. Потім знову продовжити обертання в повільному темпі. Варіанти навантаження можуть бути різними, залежно від рівня витривалості. Головне – стежити за пульсом і диханням.

Збільшувати навантаження потрібно поступово, щоб не відчувати дискомфорту від перевтоми м’язів. Хворобливий стан може призвести до втрати бажання продовжувати займатися на велотренажері для схуднення.

Велотренажер для схуднення: декілька важливих правил

Початок тренування – не менше ніж через 3 години після пробудження і не пізніше ніж за 3 години до сну.

Суворе обмеження відноситься і до режиму харчування: можна починати тренування через 2 години після їжі.

Під час тренування, відчувши спрагу, не вживати багато води. Досить одного ковтка, якщо вже дуже хочеться пити.

Велотренажер для схуднення: як закріпити ефект?

Велотренажер для схуднення спалює 500 ккал за 50 хв. активних занять. Залежно від кількості надлишкових кілограмів, для якнайшвидшого досягнення бажаного об’єму талії одних тренувань недостатньо. Необхідний також правильний підхід до раціону. Він повинен бути не настільки мізерним, щоб не вистачало сил для занять, але не можна і перевищувати розрахункову норму енергетичних витрат. Іншими словами, щоденний раціон повинен відповідати класичній нормі калорій, яку можна розрахувати за відповідній таблиці.

До цієї нормі в разі крайньої необхідності можна добавити не більше 250 ккал, тобто половину норми, що витрачається під час тренувань. Таким чином, організм без додаткової стресового навантаження буде поступово задіяти 250 ккал з відкладених запасів. Якщо психологічний стан не приводить до дискомфорту і організм справляється з навантаженням, то додаткові калорії можна не додавати.

Чи ефективний велотренажер для схуднення?

Відгуки та результати підтверджують, що велотренажер для схуднення   є цілком корисним. Вже після місяця регулярних занять зміцнюються м’язи і починають зменшуватися об’єми в місцях, де були надлишки жирової тканини.

Правда й те, що цю ефективність по достоїнству оцінили тільки ті люди, які точно дотримувалися всіх необхідних правил і рекомендацій до занять на велотренажері. До таких відгуків про схуднення на велотренажері варто прислухатися, щоб не допустити помилок в тренуваннях. У досягненні мети важливо не просто бажання, а абсолютна твердість наміри.

Якщо не вистачає сили духу, то будь-яке спортивне обладнання може виявитися марним предметом в будинку або, в кращому випадку, вішалкою для одягу. Але якщо ви налаштовані рішуче і підкріпіть процес схуднення на велотренажері корекцією раціону, то безумовно зможете сформувати більш підтягнуте і легке тіло.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *