Home / Дієти / Користь мінеральної води для схуднення

Користь мінеральної води для схуднення

Водні дієти в якості методу схуднення, використовуються десятки років. Особливими властивостями люди наділяють мінеральну воду, вважаючи, що вона здатна в буквальному сенсі спалювати зайві кг.

За відгуками багатьох худантів, рідина дійсно дозволяє легко розлучатися з зайвими см на талії, а багато хто стверджує, що мінеральна вода для схуднення використовуватися не може в силу вкрай низької її ефективності. Хто ж з них прав, який вплив ця рідина може надати на організм, як з її допомогою можна схуднути і що про це всім думають фахівці

Користь мінеральної води для схуднення: найпопулярніші омани

Користь мінеральної води для схудненняУ пошуках нових способів боротьби із надлишковою вагою люди перепробували масу методик і засобів. Однією з таких методик є прийом мінеральної води для схуднення, завдяки якій, за твердженням багатьох, зайві кг йдуть в найкоротші терміни. Худанти намагаються знайти аргументи для пояснення чудодійності тих чи інших способів. Так сталося і з цією рідиною. Деякі навіть вважають, що одного тільки введення її в свій повсякденний раціон, навіть без зміни режиму харчування і способу життя, дозволить схуднути.

Користь мінеральної води для схуднення: прихильники цієї теорії пояснюють свою думку таким чином

Якщо пити цю рідину, організм швидше насичується корисними елементами, а в процесі прийому їжі непотрібні йому речовини попросту виводяться, що не засвоюючись. Це не відповідає дійсності, оскільки з води людина не отримає тих речовин, які він отримує з їжею, відповідно, білки, вуглеводи і жири організм бере саме з продуктів харчування;

Рідина сприяє виробленню гормону, що розщеплює жири. Це твердження теж є міфом. Вода не є джерелом енергетичної цінності, що не живить організм. Проте говорити про те, що вона не сприяє правильному схудненню, не можна.

Саме тому дієтологи радять приймати її в достатніх кількостях, але для досягнення результату необхідні супутні заходи – правильне харчування і посильні фізичні навантаження.

Користь мінеральної води для схуднення

Не варто вважати, що ця рідина зовсім марна і в боротьбі із надлишковою вагою не робить ніякого ефекту. Користь її незаперечна для організму в цілому, отже, і в процесі схуднення вона потрібна йому не менше. Яким чином для худанта проявляється користь мінеральної води для схуднення ? Недаремно рекомендується вживати 2 склянки рідини на голодний шлунок в ранковий час і склянку води за півгодини до трапези. Аналогічну кількість цієї речовини слід випивати і після прийому їжі. Такий підхід дозволяє знизити кількість споживаної їжі за рахунок того, що шлунок заповнюється; За рахунок наявності в даній речовині мінералів деякі його види сприяють тому, що апетит худанта стає дещо слабшим;

Яка не містить калорій, вода нормалізує багато процесів в організмі. У першу чергу це стосується ШКТ, тому й процес схуднення з її вживанням прискорюється;

Багато людей, які прагнуть подарувати стрункість своєму тілу, вірять у лікувальні властивості та користь мінеральної води для схуднення , будучи натхненними можливими результатами, вживають заходів, що дозволяють досягти мету – правильно харчуються, збільшують фізичні навантаження, що, власне, і сприяє отриманню ефекту.

Крім того, речовина, що не приносить організму шкоди, замінить багато некорисних напоїв, особливо якщо вони солодкі. Якщо ви вирішили використовувати мінеральну воду в процесі схуднення, врахуйте, що довше місяця використовувати її не можна. Застосовуючи її в надмірних кількостях, теж можна нашкодити здоров’ю.

Користь мінеральної води для схуднення: правильний вибір

Від правильного вибору багато в чому залежить, наскільки рідина буде корисною. На питання про те, чи можна пити мінеральну воду, і наскільки вона корисна при схудненні, відповідь очевидна. Ніякої шкоди вона не принесе, а якщо правильно її вживати, то принесе користь. Як вибрати речовину, яка наблизить вас до успіху?

Користь мінеральної води для схуднення: класифікація мінеральних вод

Лікувальні;

Лікувально-столові;

Столові.

Свій вибір рекомендується зупинити на рідині, що відноситься до двох останніх категорій. Пов’язано це з тим, що лікувальна вода має ряд протипоказань до застосування, відповідно, і приймати її потрібно тільки в певних випадках. До різних ж дієт теж є протипоказання, і в більшості випадків у їхній список входить відсутність різних захворювань у худанта. Ті, хто вже включав в свою дієту цю речовину, сформували рейтинг найбільш корисних вод:

«Донат Магній»;

«Боржомі»;

«Лисогірська»;

«Єсентуки 17»;

«Евіан».

Звичайно, можна застосовувати і інші види, але необхідно звертати увагу на склад. Бажано, щоб він був схожим з складом перерахованих марок, оскільки вони містять найбільш підходящий набір і кількість солей. При виборі обов’язково подивіться, яка ступінь мінералізації рідини. Вона повинна бути в діапазоні 3-4, а максимально допустимий показник – 6 і не більше.

Побачивши, що ступінь мінералізації більш висока, таку речовину використовувати не варто – краще засвоювати мінерали організм від цього не буде, а візьме, стільки, скільки потрібно. Надлишки ж можуть відкладатися в різних органах у вигляді солей, викликаючи різного роду захворювання.

Щоб уникнути метеоризму, підвищення кислотності шлунка, варто вибирати негазовану рідину. Врахуйте, що довше місяця вживати речовину не можна, навіть якщо ви правильно її підібрали. Крім того, варто знати, що при наявності захворювань сечовивідної системи, від мінеральної води для схуднення варто відмовитися.

Знаючи, яка мінеральна вода краще підходить для схуднення, ви зробите правильний вибір, відповідно, процес буде швидким і правильним. Методики боротьби із надлишковою вагою Ось кілька популярних і вельми ефективних способів того, як позбавитися від надлишкової ваги.

Користь мінеральної води для схуднення: із застосуванням лимона

Спосіб вважається ефективним, тому як цьому «дуету» приписують велику кількість корисних властивостей. Ось як використовується вода мінеральна з лимоном для оздоровлення та схуднення. Оздоровитися даний напій допомагає в силу того, що під його дією поліпшується обмін речовин.

Згідно з цією методикою в 1 склянку води необхідно додати 1 чайну ложечку лимонного соку (краще використовувати натуральний фрукт, а не кислоту в порошку). Випивати засіб потрібно на голодний шлунок вранці, а потім протягом усього дня перед прийомом їжі.

Але це не все, що потрібно робити для позбавлення від зайвих кг. Необхідно стежити і за своїм раціоном. Він повинен складатися переважно із зелені, фруктів, низькокалорійних овочів. Напій з лимоном вживають протягом тижня (можна продовжити дієту до 10 днів).

Повторити захід можна не раніше, ніж через 3 місяці від його закінчення. Не можна вдаватися до цієї методики при підвищеній кислотності шлунка. Щоб не пошкодити зубну емаль, щоразу після прийому напою слід обполіскувати ротову порожнину чистою водою.

Користь мінеральної води для схуднення: із застосуванням кефіру

Існує безліч систем живлення, що припускають користь вживання мінеральної води для схуднення і кефіру. Один з щадних варіантів полягає в тому, що худант приймає багато рідини, а перекушування і вечеря йому заміняє кефір з мінімальним вмістом жирів.

Можна застосувати і інший варіант. Для нього потрібно дотримуватися певного раціону харчування, який складається з ужитку кисломолочних продуктів. Під ними мається на увазі не тільки кефір, але й сир, йогурти. Також рекомендується застосування фруктів, овочів, яєць.

Слідкуйте за тим, щоб відсоток жирності продуктів був мінімальним. Під час дієти постарайтеся відмовитися від вечері або замінити його легким кефіром.

На сніданок для схуднення приймайте мінеральну воду і тільки потім можете вживати кефір, або інший з дозволених продуктів/


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *