Home / Твоя краса / Нігті / Ламінування нігтів

Ламінування нігтів

Краса рук – ознака того, що жінка доглядає за собою, і чималу роль у цьому відіграють нігті. На жаль, їх зовнішній вигляд нерідко залишає бажати кращого. Виною тому може бути погана екологія, використання неякісних лаків, брак вітамінів, застосування агресивних хімічних речовин в побуті і багато інших чинників.

Всі вони сприяють тому, що нігті починають розшаровуватися, стають тонкими, тьмяним. Позбутися від цих неприємних явищ дозволить ламінування нігтів, вироблене із застосуванням різних засобів. Процедура ця абсолютно безболісна, а здійснити її можна не тільки в умовах салону, але і самостійно.

Ламінування нігтів: що це таке?

Ламінування нігтівПроцедура ламінування нігтів є відновною. Вона дозволяє не тільки замаскувати недоліки нігтьових пластин, пошкоджених внаслідок перерахованих вище факторів.

Розшарування і ослаблення їх є наслідком зневоднення і втрати ліпідів. При ламінуванні пластини покриваються таким чином, що використовується речовина, яка заповнює всі западини і деформовані ділянки. Воно виконує не тільки косметичну функцію, приховуючи вади і роблячи нігтьові пластини естетичними, але живить їх, повертаючи цілісність і здоров’я.

Крім того, що за рахунок цього стає можливим зміцнення нігтів, вони отримують сили для природного відновлення, а використовувана речовина тривалий час не змивається з їх поверхні. Пластина, вкрита спеціальним складом, стає гладкою, рівною, захищеною від впливу зовнішніх факторів.

Такого результату можна добитися вже після проведення першого сеансу ламінування нігтів.

Ламінування нігтів є комплексним і проводиться в два етапи:

Підготовчий. Він передбачає обробку пластини різними видами сироваток, масаж, видалення забруднень з її поверхні і кутикули. Завдяки сироваткам стимулюється кровообіг в оброблюваній області. Крім того, вони справляють протизапальну і антисептичну дію. Цю процедуру можна зробити вдома самостійно, але краще все ж таки буде довірити проведення даних маніпуляцій фахівцю, який грамотно підбере потрібні речовини;

Заключний. Сироватки, що наносяться на підготовчому етапі, живлять пластини, але на заключному вони обробляються ще маслами, що містять фруктові кислоти, що виконують цю ж функцію. Потім на них наносять сироватку-лак, який підбирається в індивідуальному порядку у відповідність з тим, яку проблему необхідно вирішити для відновлення здоров’я і естетичності пластин.

Ламінування нігтів: покриття біогелем

В основі цього матеріалу натуральні інгредієнти. Основним компонентом є смола тіксового дерева, багата мінералами, протеїнами.

Володіє він і іншими достоїнствами:

При покритті нігтів біогелем ним не наноситься абсолютно ніякої шкоди, тільки користь – нігті «дихають» і відновлюються;

Він практично ніколи не викликає алергічну реакцію;

Зручність його застосування полягає і в тому, що його використовують не тільки як ліки, але і як звичайний гель-лак, за допомогою якого покривають нігтьові пластини. Використовуючи засіб, можна робити манікюр в абсолютно будь-якому стилі (класика, френч, градієнт, «веселка»);

На відміну від звичайного гелю, біогель не покривається з часом тріщинами, не розколюється, а тримається він близько 3-х тижнів.

Коли приходить час знімати покриття, його не спилюють. На речовину наноситься спеціальний засіб, який його просто розчиняє. У деяких випадках до вже наявного біогелю додають новий шар, коли відростають нігті.

Процедуру нанесення речовини можна здійснити і вдома завдяки тому, що вона здатна самостійно вирівнюватися. У силу цього шару без усяких зусиль надається форма. Врахуйте, що для заходу знадобиться УФ-лампа, тому що за інших умов речовина не затвердіє.

Нарощування за допомогою біогелю не роблять, оскільки покриття виходить м’яким. З точки зору того, що воно застосовується як лікувальний засіб, що дозволяє нігтям дихати, це теж можна віднести до його переваг.

Ламінування нігтів: самостійне покриття біогелем

Для проведення процедури самостійно, крім основного матеріалу і спеціальної лампи, знадобляться й інші засоби:

Знежирювальна речовина;

Базове покриття, що наноситься перед покриттям біогелем;

Інструменти для манікюру;

Фінішний гель;

Засіб, яким нігті протираються після закінчення процедури;

Кисті, призначені для нанесення речовини.

Також необхідно мати в арсеналі засіб для видалення біогелю. Щоб зробити ламінування нігтів біогелем вдома, потрібно підготувати нігті. Робимо звичайний манікюр (підпилюємо, видаляємо кутикулу і ороговілі частинки шкіри).

За допомогою бафа поліруємо нігтьові пластини. Далі знежирюємо їх – за допомогою ватного диска наносимо спеціальний засіб. Покриваємо нігті базовим шаром за допомогою кисті і сушимо в лампі протягом 2-х хв.

Тепер наносимо основний шар і знову сушимо в лампі протягом 2-х хв. Його покриваємо фінішною речовиною, сушимо стільки ж. Після цього залишиться липкий шар, що підлягає видаленню за допомогою спеціальної рідини і ватного диска.

Коли вирішите зняти покриття, скористайтеся спеціальною рідиною. Нанесіть її на вату, прикладіть до нігтьової пластини на 10 хв. Речовина розм’якшитися, тому його легко можна буде зняти лопаткою для манікюру.

Ламінування нігтів: покриття воском

Ця техніка теж досить популярна. Ламінування нігтів воском ще називають японським манікюром. Завдяки йому виконуються ті ж завдання, що і при нанесенні біогелю.

До складу використовуваної речовини входить:

Бджолиний віск;

Пудра;

Перлинні частинки.

Для відновлення пластин за допомогою цієї методики можна звернутися в салон, але це не дешевий захід, тому краще придбати склад і робити процедури вдома, що абсолютно не складно.

Спочатку зробіть звичайний манікюр, потім помийте руки. Нанесіть трохи пасти на спонж, а з його допомогою – на нігтьові пластини. Далі віск потрібно втирати в їх поверхню, роблячи як поперечні, так і подовжні рухи.

Ці маніпуляції сприяють утворенню тонкої, але міцної плівки, яка і захищає нігтьові пластини. Вона затягує тріщинки, додає нігтям блиск, робить їх поверхню рівною, гладкою. Як правило, японський манікюр не вимагає застосування звичайного лаку, але при бажанні ви можете скористатися і ним – він не зашкодить. Навіть після його видалення за допомогою спеціальної рідини покриття не буде пошкоджено.

Далі повторюйте сеанси приблизно 1 раз / місяць.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *