Home / Здоров'я / Уроки східного танцю: для душі і тіла

Уроки східного танцю: для душі і тіла

Уроки східного танцю нерозривно пов’язані зі східним стилем в одязі. Танець – це розкріпачення, тіло починає рухатися в такт музики. Крім спокусливих рухів танцю і не менш спокусливого одягу, східний танець активує кровообіг у всьому тілі. Практично всі м’язи задіюються в цьому чудовому танці, навіть найглибші на відміну від сучасних систем гімнастики, фітнесу, аеробіки. Неповторна особливість цього танцю – він включає в роботу м’язи тазу. Тренування цих м’язів і м’язів преса (прямих і косих) призводить не тільки до полегшення процесу вагітності та пологів, а й до вироблення гормону естрогену, які омолоджують організм.

Уроки східного танцю – раса і здоров’я одночасно

Уроки східного танцю крім зовнішнього ефекту, ефекту театральності привносять в життя дівчини вміння красиво подати своє тіло. Східний одяг, прикраси не можуть існувати окремо від танцю живота. Східний танець неможливо виконувати без спокійного ритмічного дихання. Також східний танець знімає стрес. Кожен рух унікальний, тіло хвилями пливе і колише прозорий одягу.

Одягнутися по-східному і підкорити

Шальвари, султанки, довгі спідниці – це все частина східного костюма , але основним є аксесуари: безліч тонких браслетів, довгі сережки з сяючими каменями, і звичайно, особливі східні прикраси на ноги. На жаль, на сьогоднішній день, багато хто забуває, що східний одяг – це не просто красивий і незвичайний наряд, це тонкий стиль, який змінює характер жінки, роблячи її м’якою і в той же час пристрасною. А танець живота – це не тільки красиві рухи, але щось більше. Всі бачать всього-навсього поверхню, забуваючи про зміст. І найсумніше в тому, що це багатьох цілком влаштовує. А зміст в тому, що східний стиль змінює жінку, роблячи з неї дику квітку, яку хочеться вдихати протягом усього життя.

Уроки східного танцю: Відео


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *