Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Трав’яні і контрастні ванночки для ніг

Трав’яні і контрастні ванночки для ніг

Для зняття втоми і напруги, поліпшення кровообігу, очищення і пом’якшення шкіри ніг, відмінно допомагають ванночки для ніг з відваром кропиви, подорожника, м’яти і мати-й-мачухи. Також можна використовувати для ножних ванн харчову соду і ароматичну піну для ванни. Бажано приймати ванну для ніг  15-20 хвилин, при температурі води близько 38 градусів. Для того, щоб підтримувати цю температуру, необхідно періодично підливати гарячу воду.

Прекрасно покращують кровообіг і відновлюють контрастні ванни для ніг

Трав'яні і контрастні ванночки для нігДля контрастних ванн для ніг, необхідно підготувати дві ємності – перша з гарячою водою (40 градусів), друга з холодною водою (15 градусів). Спочатку опускаємо ноги на 3-5 хвилин в ємність з гарячою водою, далі на декілька секунд в холодну воду. І так чергуємо кілька разів. По закінченні контрастних ванн для ніг обполіскуємо їх теплою водою і насухо витираємо м’яким рушником.

Тепер, коли шкіра ніг розм’якчилася, можна займатися наведенням краси наших ніг. Обробіть пемзою або шліфувальною пилочкою огрубілі ділянки шкіри. Також для цього можна використовувати пілінг для ніг або тіла.

Далі  шкіру ніг необхідно змастити спеціальним кремом, до складу якого входять вітаміни і різні антисептичні добавки. Зараз досить багато препаратів призначених для догляду за ступнями ніг.Обов’язковопотрібно змащувати шкіру ніг зволожуючим кремом, бальзамом для тіла або зволожуючим молочком, причому по всій довжині.

Особливо велика користь для здоров’я від водних процедур для ніг, коли вони проводяться перед сном. Ванни для ніг допомагають знімати нервову напругу, покращують сон і зміцнюють нервову систему.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *