Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Танцювальна аеробіка для схуднення

Танцювальна аеробіка для схуднення

Якщо ви бажаєте схуднути і придбати не тільки стрункість, але і рухливість фігури, тоді вам потрібна танцювальна аеробіка для схуднення.

Танцювальна аеробіка для схуднення

На сьогоднішній день ідеалами вважаються саме стрункі дівчата, і тому все більше жінок піклується про свій зовнішній вигляд .

Сучасні спортивні та фітнес клуби надають більшу можливість для занять спортом. Досить буде декількох танцювальних тренувань на тиждень, щоб істотно скорегувати й підтягнути вашу фігуру.

Танцювальна аеробіка поєднує багато молодіжних напрямків, в яких присутні різні стилі: 2 – step , go – go, house, trance, disco – house, funk, і це не межа, цей список постійно оновлюється. Почати займатися танцювальною аеробікою можна в будь-якому віці і незалежно від вашої фізичної підготовки, найголовніше – це регулярність занять.

Танцювальна аеробіка для схудненняПереваги танцювальної аеробіки: надає тілу жіночні форми, знімає стрес, зміцнює дихальну систему і розкріпачує. Якщо ви завжди були в захваті від запальних і пристрасних латиноамериканських танців, тоді вам можна спробувати румбу, ча -чу, мамбу і сальсу.

Латиноамериканські танці останнім часом набувають все більшої популярності, оскільки допомагають енергійно спалювати калорії, покращують пластику і координацію рухів і допомагають досягти заповітних пропорцій тіла. Якщо ви пристрасна й емоційна тоді вам можна зайнятися найбільш зачарованим і загадковим танцем – Belly Dance (танець живота).

Ви зможете навчитися майстерно рухатися не тільки тілом, а й окремими м’язами. Плавне ковзання рук, рухи грудною кліткою, легкі похитування стегнами.

Танець живота, на думку вчених, надає омолоджуючу дію на весь організм і органи статевої системи. Танцювальна аеробіка для схуднення – це прекрасний спосіб стати впевненіше в собі, зміцнити хребет і зв’язки і відновити форми після народження малюка.


Check Also

Вправи на степ платформі: спалюємо жир вдома

Аеробні вправи необхідні для всебічного розвитку тіла і схуднення. Степ аеробіка-, придумана в 1980-х роках, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *