Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Стрижка «вовчиця»: опис і правила укладання на довге і коротке волосся

Стрижка «вовчиця»: опис і правила укладання на довге і коротке волосся

Багато жінок люблять оригінальні стрижки, за допомогою яких можна стати не тільки привабливішою, але й кардинально змінити образ. Дуже цікаво виглядає стрижка, яка отримала назву «вовчиця», але сьогодні вона не користується великою популярністю. Відноситься зачіска до числа каскадних, але має певні особливості.

Стрижка «вовчиця» на довге волосся

Вперше така стрижка з’явилася в 90-х роках, коли на піку популярності була рок-культура.Назву “вовчиця” вона отримала саме завдяки зухвалості та сексуальності, яка була присутня в цій стилістиці. Останнім часом ця стрижка набуває популярності серед знаменитостей і рок-зірок.

До переваг зачіски відноситься те, що вона просто ідеально підходить для волосся будь-якої структури, довжини, густоти. Вона надає прекрасну можливість моделювати об’єм і надавати його навіть дуже тонкому волоссю. У будь-якому випадку «вовчиця» надає чарівності, зухвалості та сексуальності своїй власниці.

Найбільш виграшно така зачіска виглядає на довгому волоссі. Створення її відбувається завдяки виконанню каскадного оформлення по всій довжині пасом – починаючи з верхівки і до самих кінчиків.Такая стрижка ідеально підходить для прямого волосся, оскільки створює пластичний і дуже цікавий силует. З нею можна ходити з розпущеним волоссям і не робити складних укладок, достатньо вранці просто висушити волосся.

У потилично-тім’яній області оформлення волосся відбувається у вигляді сходинок, які можуть мати різну глибину. Завдяки об’ємному оформленню верхівки, а також красиво спадаючим вільним локонам, створюється ефект «рваних пасом». Щоб домогтися гарного, цікавого силуету, не обов’язково вкорочувати довжину. При створенні стрижки «вовчиця»  майстер обробляє за допомогою філірувальних ножиць зовнішній контур. Також може використовуватися бритва, але цей спосіб не бажаний, тому що під час стрижки буде травмоване волосся. Завдяки волосинкам, зрізаним під кутом, зачіска візуально стає більш об’ємною, а зачіска пластичною.

«Вовчиця»  ідеально поєднується з довгою прямою або косою чолкою, особливо, якщо вона буде оформлена філірувальними ножицями. Варто відмовитися від дуже густої чолки, така зачіска буде виглядати занадто «важкою» і не елегантною. Щоб надати образу трохи ніжності, чолку потрібно укладати на бік.

Стрижка «вовчиця»  на коротке волосся

Цей вид просто ідеально підходить для хвилястого волосся. За умови якісно зробленої стрижки на коротке волосся, можна надовго забути про укладку, адже достатньо буде просто розчесатися вранці. Така зачіска дуже практична.

Для того щоб ця стрижка виглядала стильно і модно, потрібно регулярно відвідувати салон краси і оновлювати її – не рідше 1 разу на 4-5 тижнів. Якщо знехтувати цією порадою, зачіска матиме неохайний і не найпривабливіший вигляд, нагадуючи хаотично відрослу копицю волосся. Така стрижка повинна робитися тільки на здорове волосся, без посічених кінчиків.

Стрижка «вовчиця»: фото і правила укладання

Щоб стрижка виглядала стильно і гармонійно, довірити роботу потрібно тільки досвідченому майстрові. Виконується «вовчиця» у кілька головних етапів, при цьому не можна упускати навіть незначні деталі, в іншому випадку не вийде домогтися яскравого ефекту.

Така зачіска виглядає дуже красиво і оригінально, при цьому вона має свої переваги:

Під час стрижки «вовчиця»  використовується ступінчаста технологія, завдяки чому волоссю надається додатковий об’єм, злегка піднімають в області корені, і не буде вимагатися щоденна укладка. Стилісти рекомендують вибирати цей варіант стрижки дівчатам з тонкими волоссям.

У верхній частині голови надається потрібний об’єм. Дівчатам з круглим обличчям треба буде робити правильну укладку. Щоб злегка витягнути контур обличчя, рекомендується трохи підняти пасма і укласти  назад – візуально оюличчя набуває овальну форму.

«Вовчиця» може робитися на пасмах різної довжини. Найбільш популярною є зачіска нижче рівня плечей або середньої довжини. Не менш цікаво виглядає і стрижка на короткому волоссі.

До такої зачіски прекрасно підходять різноманітні види чолок, які надають нотку індивідуальності та оригінальності. Найбільш вигідно виглядає чолка, довжиною до лінії брів, злегка проріджена. Стилісти не радять зупиняти вибір на дуже густій чолці, так як вони не завжди виграшно виглядають з рваними пасмами. Цікаво й стильно виглядає коса чолка, яку потрібно укладати  на один бік – може бути різної довжини (дуже довга або коротка). Ідеальним вибором буде асиметрична чолка, завдяки чому «вовчиця» виглядає більш цікаво і стильно.

Стрижка вигідно підкреслює красиві риси обличчя, можна зробити акцент на яскравому макіяжі очей, зробивши їх більш виразними.

На такій стрижці вигідно виглядає мелірування або колорування різними кольорами. Таке забарвлення робить цікавий акцент на рваній структурі зачіски.

Є кілька методів укладання стрижки «вовчиця»:

Витягування за допомогою утюжка. Якщо буде обрано цей метод укладання, в обов’язковому порядку повинні використовуватися спеціальні засоби термозахисту, адже перепалене і неживі пасма матимуть не найпривабливіший вигляд.

Укладання  з використанням круглої щітки і фена. Цей варіант підходить для стрижки будь-якої довжини – кінчики пасом можна підкручувати назовні чи всередину, а також комбінувати.

З цією стрижкою можна робити найрізноманітніші зачіски. На довгому і середньому волоссі цікаво і стильно виглядають хвости – наприклад, зав’язаний хвіст з кількома випущеними локонами біля обличчя, вивернутий хвіст, доповнений стирчить прядками в області верхівки. Саме трохи недбале укладання сьогодні користується найбільшою популярністю. Також можна зробити зачіски з пучками або косами, доповнивши стильними аксесуарами.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *