Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як виконується стрижка дебют і кому вона підходить?

Як виконується стрижка дебют і кому вона підходить?

Стрижка дебют є популярною модельною стрижкою, яку можна зустріти як у молодих дівчат, так і у жінок старшого віку. Представниці прекрасної статі люблять її за універсальність, невибагливість і легкість в укладанні. Неважливо, якої довжини у вас волосся, яка в них текстура і густота: майстер зможе оформити її так, як підійде саме вам.

 Основний принцип виконання стрижки дебют

Для створення стрижки дебют використовується схема, що передбачає обрамлення контурів обличчя за формою, що нагадує напіврозкриту підкову. При цьому вологі пасма опрацьовуються покроково, в результаті чого повинна вийти легка текстура «каскаду».

 Стрижка дебют підходить практично всім жінкам. Виняток становлять лише ті, у кого обличчя занадто вузьке і витягнуте, а підборіддя загострене: в цьому випадку зачіска лише підкреслить дані особливості.

 Дебют може виконуватися на довгому, середньому і короткому волоссі, і кожного разу вона буде виглядати по-різному. Хтось носить косий проділ і не уявляє собі, як може бути по-іншому, а хтось звик бачити у себе трохи завиті локони.

 Створення образу в залежності від довжини волосся

 Особливо важливе значення форма обличчя має при виконанні стрижки дебют на коротке волосся. Щоб візуально витягнути кругле обличчя, майстер формує пасма нижче підборіддя, добре опрацьовуючи потиличну зону.

 Обличчя трикутної форми вимагає створення додаткового об’єму в області нижче вилиць чого легко домогтися власницям кучерявих локонів. Це підкреслить переваги і дозволить приховати наявні недоліки.

 Класичним варіантом зачіски є стрижка дебют, виконувана на середнє волосся. Вона наділяє образ жіночною безпосередністю і краде особливості круглої або квадратної форми обличчя за рахунок вільно спадаючих по плечах пасом, які не створюють зайвого об’єму в районі плечового пояса.

 На довгому волоссі стрижка дебют виглядає особливо оригінально, дозволяючи забезпечити додатковим об’ємом тонке волосся, а густому додати правильну форму, створюючи плавний перехід від рваних пасом до прямих. При цьому густе волосся рекомендується філірувати на глибину до 5 см, а тонкі забезпечити ідеальним прикореневим філюванням.

 Техніка виконання стрижки під назвою дебют передбачає найрізноманітніші форми чубчика, що ще раз підтверджує універсальність цієї стрижки.

 Особливо виграшно поєднання прямої чолки до брів і зачіски на довгому волоссі. Чіткість ліній як не можна краще підкреслить вишукану елегантність дівчини.

 Косу чолку у поєднанні з зачіскою на середньому волоссі вибирають молоді жінки і треба сказати, не програють, тому як прямий чубчик йде не всім, і жінки бальзаківського віку вибирати її не можуть. Стрижка дебют дозволяє створювати найрізноманітніші образи і змінюватися в залежності від свого настрою і випадку.

 Техніка виконання стрижки дебют

 Щоб виконати стрижку правильно, потрібно діяти в такій послідовності:

    намочити волосся з пульверизатора і розчесати в природному для них положенні;

   розділити робочу зону на 4 частини. Провівши вертикальний проділ через центр верхівки, отримати шевелюру, розділену на праву і ліву частини;

    тепер потрібно зробити горизонтальний проділ, рухаючись гребінцем через верхівку від одного вуха до іншого. В результаті майстер отримує праву і ліву потиличні частки, а також дві фронтально-тім’яні області. Потиличну частину потрібно звернути в пучок і заколоти прищіпкою – вона поки не знадобиться;

    приступити до формування «контрольного» пасма. Для цього у фронтально-тім’яній зоні потрібно зробити проділ на рівні верхівки паралельно кромці волосся. Волосся тім’яної області, відокремлені проділом, зачісується на обличчя і вистригається півколом опуклою частиною до обличчя;

    тепер потрібно вирівнювати довжину по контрольній дузі;

    фронтально-тім’яну зону необхідно розділити двома вертикальними проділами, витримуючи між ними відстань в 3 см. Серединне пасмо теж буде виконувати роль контрольного. Надалі волосся стрижуться аналогічним методом;

    пропрацювавши тім’яну зону, її можна взяти за еталон при стрижці потиличної частини. Для цього раніше зафіксований пучок потрібно розчесати і зробити горизонтальний проділ. Задати їй таку ж довжину, як і у тім’яній області, а у потиличній зоні вирівнювати довжину по контрольній дузі;

    тепер залишилося профілювати кінці, щоб створити ефект легкості і забезпечити шевелюру додатковим об’ємом;

    в кінці потрібно укласти волосся за допомогою круглого великий гребінця і фену і насолоджуватися роботою майстра.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *