Home / Твоя краса / Тіло / Стоун терапія: як правильно розслаблятися

Стоун терапія: як правильно розслаблятися

Цікаво, що під час процедури чергуються гарячі чорні камені і холодні білі. Камені для стоун терапії теж бувають різні. Наприклад, для нагрівання використовують тільки вулканічні породи.

Найбільш популярним мінералом в даному випадку вважається базальт, оскільки він досить швидко нагрівається і повільно віддає тепло. А це означає, що сеанс не потрібно буде переривати через те, що камінці охололи завчасно.

Як бачимо, в даному випадку камінь каменю ворожнечу, так що вибираючи спеціальні набори, не забудьте поцікавитися про критерії вибору в інтернеті.

Мармур та інші м’які породи використовують для холодних каменів. Їх особливістю є те, що вони швидко охолоджують поверхню шкіри, не приносячи їй при цьому шкоди. Сам сенс процедури полягає в тому, що за допомогою впливу різниці температур на різні біологічно активні точки відбувається розслаблення і релаксація.

Стоун терапія: показання

Цей метод є подарунком для людства. Особливо в наш час, коли хронічна втома і постійні стреси кожного дня руйнують нашу нервову систему.

До свідчень такої процедури можна зарахувати:

Постійні головні болі або мігрені;

Хронічний знижений тиск. Увага! Застосовувати подібний метод для підвищення тиску можна тільки після консультації зі своїм лікарем;

Психічна або фізична перевтома;

Депресія, стреси, апатичний стан;

Проблеми зі сном;

Низький імунітет.

Звичайно, в разі низького імунітету або хронічних хвороб стоун терапія може застосовуватися тільки як допоміжний засіб. Не варто думати, що лікування каменями – це панацея. Якщо у вас якесь серйозне захворювання, то вам обов’язково варто звернутися до фахівців, які зможуть поставити діагноз і призначити ефективне медикаментозне лікування. А ось стоун терапію для тіла ви можете застосовувати тільки тоді, коли лікар вам дозволить.

Стоун терапія: протипоказання

Є у подібної терапії і протипоказання. Наприклад, у жодному разі не можна робити масаж саме гарячими каменями тим, хто страждає від захворювань серцево-судинної системи. І причина в даному випадку проста: під впливом різниці температур серцевий ритм може значно прискоритися, що навіть може стати причиною серцевого нападу.

Також потрібно відмовитися від стоун терапії  тим, хто страждає від шкірних, онкологічних або інфекційних захворювань, оскільки реакцію вашого тіла на подібні експерименти передбачити практично неможливо.

Не рекомендується використовувати такий метод для оздоровлення та вагітним жінкам. Особливо якщо вагітність протікає важко. Якщо ви хотіли тільки заспокоїти нерви перед пологами подібним методом, то краще пошукайте якусь альтернативу.

Не варто ризикувати і людям з порушеним кровообігом, оскільки через чергування холодного і гарячого камінчика можуть виникнути тромби. А це пряма небезпека для вашого життя та здоров’я.

Набори для стоун терапії: як їх використати для розслаблення

Якщо ви придбали спеціальний набір і зважилися проводити такий сеанс релаксації вдома, то вам варто знати про декілька особливостей даної процедури. Перше, про що варто подумати – процес нагрівання камінчиків. Не варто використовувати для цього окріп або відкритий вогонь. Виявляється, у продажу зустрічаються спеціальні нагрівачі для стоун терапії.

До речі, якщо ви вирішили провести подібну процедуру вдома, то краще попросіть когось вам допомогти, оскільки якщо ви постійно будете згинатися, намагаючись покласти камінчик на правильну точку, то ніякої релаксації у вас не вийде.

Перед початком масажу обов’язково підберіть красиву медитативну музику для створення розслабляючої атмосфери. Також варто змастити шкіру невеликою кількістю ароматичної олії для посилення ефекту процедури. Тепер про камені. Стандартний набір для подібної терапії складається з 18 холодних і 54 базальтових каменів, які розкладають уздовж хребта.

Якщо у вас є час, то перед тим, як розкладати каміння бажано зробити легкий розслабляючий  масаж. Камені з набору потрібно розігріти до 38-40 градусів і розкласти по спині. При такій температурі тепло від каменів проходить всередину тіла на 4 сантиметри.

І ще одне: якщо ви хочете з допомогою стоун терапії  підлікувати якесь захворювання, то перш, ніж розкладати камінчики по спині, вивчіть атлас з акупунктури. З нього ви можете точно визначити, де розташовуються потрібні вам біологічно активні точки.

Також варто знати, що який би хороший у вас не був набір і як би уважно ви не вивчили принципи акупунктури, якщо терапія повинна бути спрямована не на розслаблення, а на лікування, варто звернутися до професіонала. Тільки він зможе провести найбільш ефективну терапію, яка допоможе вам оздоровитися.

Після того як сеанс терапії закінчився не варто відразу підхоплюватися з кушетки і мчати по своїх справах. Пам’ятайте, для більшого ефекту варто ще трохи полежати в розслабляючій  позі. Можете навіть трохи помедитувати, налаштуватися на позитив.

Тепер потрібно сказати кілька слів і про нагрівач для каменів. За зовнішнім виглядом він нагадує невелику каструльку з вбудованим таймером. Ви просто складаєте в нього потрібну кількість каменів і чекаєте, поки вони не розігріються до потрібної температури.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *