Home / Здоров'я / Псоріаз – 8 порад, як жити з цим захворюванням!

Псоріаз – 8 порад, як жити з цим захворюванням!

Що робити, щоб запобігти вашому псоріазу? Навчіться функціонувати з ним! Ось 8 порад для життя з псоріазом. Слідуйте за ними, і перебіг хвороби не буде таким для вас!

1. Прийняти відповідне лікування псоріазу

Після того як ви встановили правильне лікування для вашого псоріазу у вашого дерматолога, не варто недооцінювати його рекомендації. Дивно, як багато пацієнтів (а не тільки псоріаз) зневажливо слідують графіку прийому ліків. Тим часом дотримання записаних доз і застосування препаратів на певній частоті може мати вирішальне значення у боротьбі з псоріазом.

2. Пийте багато води

Лікарі особливу увагу приділяють кількості випитої води, і не іншим рідинам – наприклад, чаю або сокам. Врешті-решт, наше тіло складається в основному з води, і ми повинні забезпечити його водою, щоб нормально функціонувати.

3. Використовуйте дермокосметику

Догляд за хворою шкірою також є важливим питанням. Крім медикаментів, написаних дерматологом, зверніть увагу на вибір відповідної косметики для догляду за шкірою – бажано, якщо це дермокосметика (гелі, мазі, мила), призначені спеціально для пацієнтів з псоріазом.

4. Припиніть курити

Алкоголь, сигарети і навіть сильна кава – з цими препаратами псоріаз пацієнти повинні прощатися якомога швидше.

5. Граничний стрес

Стрес є одним з факторів, що посилюють виникнення симптомів псоріазу. Це відбувається тому, що в стресових ситуаціях організм виробляє більше запальних гормонів, які викликають появу змін шкіри. Неможливо усунути стрес у стовідсотковому житті, але варто спробувати – наприклад, тренуючи спокійний спорт (плавання, йога) або розслабляючий хобі.

6. Вивчення причин псоріазу

У різних хворих зміни шкіри виникають під впливом різних факторів. Про це під час свого візиту до Польщі говорив австралійський спеціаліст з псоріазу, доктор Майкл Тірант, творець препаратів з лінії доктора Міхаельса. Залежно від типу крові пацієнта, що страждає на псоріаз, за виникнення захворювання можуть бути наступні симптоми: пошкодження шкіри (так зване явище Кебнера, найчастіше з групою крові АВ), системні інфекції (група крові А), лікарські взаємодії ( товста кров B) або стрес (група крові 0).

7. Часто загоряйте

Перебування на сонці позитивно впливає на стан шкіри багатьох людей, які страждають на псоріаз, тому, якщо це можливо, піддайте шкіру сонячному світлу якомога частіше.

Під час контакту з сонцем, спостерігайте за своїм тілом, тому що є люди, у яких сонце викликає подразнення шкіри – якщо ви один з них, уникайте сонячних ванн.

8. Уникайте цих продуктів у вашому раціоні

Не тільки стимулятори в списку заборонених продуктів, коли мова йде про дієту хворого на псоріаз. Якщо ви дбаєте про поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, ви повинні серйозно подумати про зміну дієти. Відмовтеся від червоного м’яса для птиці , уникайте цукру, гострої їжі (зневоднюйте організм), а також тих харчових інгредієнтів, які викликають виробництво гістаміну, який відповідає за свербіж (полуниця, помідори, ананаси, апельсини).

У вашому раціоні ви знайдете багато зелених овочів, що містять фолієву кислоту (салат, шпинат, брокколі), а також птицю і рибу.

Увага! Вищенаведені поради є лише пропозицією і не можуть замінити відвідування спеціаліста. Пам’ятайте, що в разі проблем зі здоров’ям необхідно звернутися до лікаря!


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *