Home / Твоя краса / Тіло / Приворожити хлопця. Як приворожити хлопця на папері

Приворожити хлопця. Як приворожити хлопця на папері

Багатьох дівчат цікавить питання – як приворожити хлопця  самостійно? Представницям прекрасної статі пощастило, так як існує велика кількість різноманітних приворотів і присушок, що дозволяють надовго прив’язати до себе об’єкт жадання. Багато обрядів досить прості, тому зробити їх самостійно не складе труднощів.

Приворожити хлопця. Порятунок від нерозділеного кохання

Приворожити хлопця. Як приворожити хлопця на папері

Багато хто думає, що це дуже складно. Насправді – ні. Вам достатньо правильно виконувати інструкцію і бути впевненою у власній силі. Від нерозділеного кохання допоможе обряд «Замок».

Робити змову на приворот хлопця слід на зростаючий місяць. Озбройтеся новим замком і вугіллям, яким потрібно буде залишити напис. У деяких різновидах даного ритуалу напис залишається менструальною кров’ю дівчини, але ефективність такого методу буде не вище звичайної, а наслідки можуть бути серйозними.

Перед проведенням сильноїзмови на любов хлопця напишіть уздовж країв замка імена: своє і жертви. Після цього знайдіть березу зі здвоєним стовбуром. Одягніть замок на велику гілку і, перш ніж його закрити, скажіть слова:

Зводжу два імені, ховаю під сім замків. Коли дощі підуть, кров (вугілля) в землю заберуть, Господній раб (назвіть улюбленого) моїм навіки стане. Слово моє міцне і ліпиться.

Коли замок буде закритий, вирушайте на водойму (вона обов’язково повинен бути природного походження) і киньте ключ в водичку, примовляючи:

«Любов раби Божої (ім’я) і її судженого (ім’ярек) на замку, а ключі – рибі в рот. Амінь.»

З місця проведення ритуалу потрібно йти швидко і не обертаючись. Протягом трьох годин ні з ким не можна розмовляти. Дія привороту почнеться через кілька днів.

Як приворожити хлопця самостійно за допомогою вогню?

До найдавніших і потужних приворотів відносять ті, в яких використовують вогонь і воскові свічки. В даному обряді має значення, свічку якого кольору Ви виберете.

Рожева – ніжна, боязка любов.

Червона – палка пристрасть.

Класична – надійний, міцний союз.

Найкраще, щоб свічник, який використовується для ритуалу, щоб приворожити хлопця, був виконаний з дерева. Якщо такого немає, підійде виріб зі скла.

Проводити обряди з використанням свічок і вогню потрібно вночі. Вогонь не любить денне або штучне світло. При проведенні обряду намагайтеся не допускати попадання в кімнату світла з вулиці, щільно закрийте вікно шторами.

Виберіть свічку, якою будете користуватися, і протягом 7 ночей спати, тримаючи її у себе під подушкою. На ранок 8 дня нанесіть на віск малюнок, щоб було видно, що він розділений на 7 частин. Перед проведенням ритуалу візьміть шматок червоної тканини і змочіть її в святій водичці.

Коли підготовка буде завершена, візьміть свічку і на ній надряпавши гострим предметом своє повне ім’я (без скорочень). З іншого боку атрибута видряпати ім’я коханої людини. На основі воску зробіть хрест.

Запалюється свічка сірником з нового коробка. Якщо свічка погасла або не запалилася зовсім, то продовжувати ритуал не варто. Це поганий знак, і чаклунство навряд чи вдасться. Якщо свічка запалилася, поставте її перед собою, складіть руки і уявіть образ коханої людини. Після цього скажіть 3 рази заклинання:

Гана, ти знаєш всі шляхи-дороги, маєш владу над серцями. Приведи раба Божого (ім’я) до мене, твоєї слуги. Нехай скаже заповітні слова, ніби пісню заспіває.

Як тільки слова будуть сказані, загасіть свічку, накинувши на неї вологу тканину. На цьому ритуал буде закінчено, а результат стане помітний через 3 дня.

Приворожити хлопця. Вітер – вірний помічник чаклунки

Існують привороти на любов хлопця, в яких необхідно звернутися за допомогою до стихій. Вітер здавна шанували за його силу, у нього часто просили допомоги і милості. Для проведення ритуалу Вам потрібно рано вранці вийти на відкриту місцевість, де завжди сильний вітер. Це може бути берег моря, степ, велика площа. Важливе зауваження – спочатку волосся повинне бути заплетене.

Станьте посеред обраного майданчика і прислухайтеся до вітру, відчуйте як він торкається до Вас. Вклоніться йому в підлогу так низько, як тільки можете. Після цього різко підніміться і розпустіть волосся, руки підніміть вгору, киньте через плече жменю крупи і скажіть:

Вітер буйний мій, лети до милого,

Перевернути серце його холодне.

Дай дізнатися йому, як страждаю я,

Як люблю його, як сумую за нього

Міцніше батюшки, спекотніше матінки,

Краще братів всіх і сестричок рідних.

Нехай же стане він до могили мій,

Добрий молодець (ім’я).

Після цього вклоніться вітру ще раз і скажіть таке заклинання:

Вийшла вранці я, молодшенька,

У чисте полюшко роздольне.

Розпустила коси довгі

Щоб грав в них вітер ласкавий.

Як вітер в моєму волоссі грає,

Так і (повне ім’я молодої людини) нехай їх переплітає.

Витися йому навколо мене, обвиватися,

Дні і ночі до мене горнутися.

Слово моє міцне воля непорушна. Амінь.

Після проголошення змови низько вклоніться вітру і йдіть, не обертаючись. Результат можна чекати через кілька днів.

Приворожити хлопця. Присушка на любов хлопця – як зробити правильно?

Приворожити хлопця  можна різними способами. Один з найпоширеніших – присушка. Це дієвий обряд, який дозволяє прив’язати до себе людину настільки сильно, що зруйнувати узи вашої любові буде неможливо. У цього ритуалі багато різновидів, але найбільшою популярністю користується присушка.

Ритуал дуже простий у виконанні і ефективний. Вам знадобляться:

зображення коханого;

червона троянда (бутон);

2 свічки (червоні);

шовкові нитки (червоні);

своя фотографія;

голка.

Проводиться ритуал привороту виключно на зростаючий місяць і вночі. Зображення необхідно покласти одне на інше прямо перед собою, а між ними розмістити бутон троянди. У голку вставте шовкову нитку і зшийте по краях обидві фотографії так, щоб бутон виявився в середині. При цьому важливо не проткнути людей, які зображені на фотографіях.

Отриману композицію потрібно покласти під прес (стопка важких книг, дошки – все що завгодно). Після цього важливо заховати книги з квіткою якнайдалі від сторонніх поглядів. Коли квітка в листівці почне сохнути, це буде означати, що дія привороту почалося і молода людина перейметься до Вас почуттями.

Любовна магія дуже сильна, але її міць залежить не тільки від того, які атрибути Ви використовуєте, але і від того, наскільки сильно Ви хочете домогтися кінцевого результату. Якщо Ваші почуття будуть дійсно сильними, то ефект від обряду, щоб приворожити хлопця  настане швидко і триватиме дуже довго.

Як приворожити хлопця на папері з розумом?

Дівчина вирішується на приворот хлопця, якщо не може власними чарами звернути на себе його увагу. Але в народі кажуть, що доля знаходиться за грубкою. Не варто, можливо, тривожити злих духів.

Недарма кажуть, що те, що пером написано, не вирубати сокирою. Записане на папері може мати пророчий сенс, програмувати майбутнє.

Приворот як приворожити хлопця на папері має таку ж силу, як обряд, виконаний на фотографії або за допомогою особистих речей.

Перед тим як приступити до виконання привороту, потрібно знати, що це не жарт. Запущені енергетичні процеси втручаються не тільки в енергетичне поле майбутньої жертви, а й зачіпають ауру того, хто зробив приворот. Якщо у того, кого приворожують, абсолютно не лежить душа до своєї майбутньої любові, то психіка його подібною дією може бути надламана. Людина може потім впасти в депресію, навіть накласти на себе руки. Коли дійсно є любов, на поводу своїх примх не йдуть. Може бути простіше відпустити обставини, нехай все йде своєю чергою.

Найпростіший приворот, як приворожити хлопця на папері виконується так. Обов’язково речі, використовувані в ритуалі, потрібно купити нові. Придбати доведеться нову авторучку і новий блокнот.

Після заходу сонця запалюють свічку червоного кольору. Дивлячись на полум’я, у Вас можуть запитати, ніби бажане здійснилося. Хлопець вже закоханий. Потім потрібно вирвати сторінку з блокнота і написати – червоними або чорними чорнилами, тушшю – своє прізвище та ім’я. Потім листок вкладається в наволочку, і на подушці потрібно виспатися.

Обов’язково листок носять з собою до самої зустрічі з хлопцем, який подобається. Як тільки зустріч відбудеться, потрібно хитрістю зробити так, щоб він хоч щось написав на листку із зворотної сторони.: Не мине й 2 тижнів з моменту «підписання» ним ритуального листа, і він почне надавати знаки уваги.

Є ще спосіб як приворожити хлопця на папері, в якому задіяні волосся: свої і коханого.

Перед сном потрібно написати на чистому папері з невикористаного блокнота новою ручкою ім’я і прізвище коханого. Потім папір згортається тонкою трубочкою і обертається сплетеними волоссями, щоб вийшов сувій.

7 ночей і 7 днів з цим сувоєм розлучатися не можна: вдень його потрібно носити біля серця, вночі класти під подушку. Через тиждень виходять на ранковому світанку в безлюдне місце або на перехрестя 5 або 7 доріг, і спалюють сувій. При цьому вивільняючи енергетичне поле, промовляючи: «Гори від любові про мене, як згораю. Спокою не май, завжди думай про мене. Замок на моє слово – Амінь! »

Наступний спосіб як приворожити хлопця на папері виконується, якщо є фотографія коханого.

Метод вимагає багато атрибутів і якщо помилитися в дії, рикошет може змусити закохатися самій і страждати довічно від нерозділених почуттів. Це іноді призводить до самогубства.

Вночі, надівши на себе все чорне, окреслюють коло. Навколо нього ставлять чорні або червоні свічки. Заздалегідь готують голку, листок паперу, ніж та фотографію.

Всередині кола потрібно сісти і, дивлячись на фото коханого, думати про нього. Потім пишеться на папері ім’я хлопця, про себе промовляючи: думай про мене, люби лише мене, бажай лише мене. Амінь!»

З іншого боку паперу пишуть заклинання, в якому Сатану просять про допомогу. Про те, щоб без тебе хлопець не міг жити, пити, їсти, дихати. В кінці обов’язково додається – Амінь!

Завершується виконання ритуалу проколом пальця. Кров’ю малюють Пентограмму. Листок спалюють на свічці, яка найпівнічніша. І від неї проти годинникової стрілки свічки гасяться. Попіл обов’язково потрібно розвіяти за вітром, і краще за все знищити блокнот, з якого був вирваний лист, і ручка, якою проводився ритуал. Голку теж ламають на дрібні шматки, розкалюють на вогні і закопують в цвинтарній землі в нічний час за огорожею. Енергетика обряду запускається через 3-5 днів, хлопець обов’язково буде присушений таким ритуалом.

Після того, як приворот, щоб приворожити хлопця  виконаний і запущені темні сили, навіть досвідчений маг не зможе зупинити процес. А раптом хлопець за цей час встигне розлюбитись? Може, ризикувати не варто?


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *