Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Полірування волосся – плюси та мінуси процедури

Полірування волосся – плюси та мінуси процедури

У гонитві за красою жінки проробляють зі своїм волоссям безліч різних маніпуляцій: фарбування, завивка, випрямлення. Всі ці процедури завдають локонам збиток. Волосся стає ламким і січеться, через це виглядають неохайно, настовбурчуються в різні боки. Щоб повернути їм здоровий вигляд, гладкість і охайність проводиться процедура полірування волосся.

Що таке полірування волосся, суть процедури

Полірування волосся – плюси та мінуси процедури

Немає жодної людини, у якої все волосся абсолютно однакової довжини. Справа в тому, що волосся відростають не одночасно, тому і виходять одні і, інше трохи коротші. Якщо взяти пасмо і скрутити в джгут, то обов’язково з нього будуть стирчати кінці короткого волосся. Полірування волосся  призначене  для видалення волосся, що стирчить.

Також полірувати волосся рекомендують, коли волосся січеться, при цьому розшаровуються не тільки кінці, а деформується волосся по всій довжині.

Волосся стоншуються, ламаються, сплутуються і випадають з ряду причин:

хімічна завивка

знебарвлення

фарбування

часте використання плойки, фена, утюжків.

Таке волосся вже не лікуються, їх потрібно стригти. А якщо жінка не бажає розлучатися з довгим волоссям? Оптимальний варіант скористатися процедурою полірування. Під час процедури  безболісно зістригали пошкоджене волосся.

Як відбувається процедура шліфування?

Дівчатам властиво цікавість. І рідко хто може встояти перед спокусою покращити свою зовнішність за лічені хвилини. Особливо, якщо, незважаючи на новизну, процедура встигла завоювати неймовірну популярність. Щоб оцінити всі плюси і мінуси полірування волосся машинкою зі спеціальною насадкою, необхідно розібратися, як же проходить дана дія.

Полірування волосся  це не просто  підстригання  посічених кінчиків. Це цілий комплекс приємних процедур. У салоні майстер проводить з локонами клієнтки ряд наступних маніпуляцій.

Проводять цю процедуру за допомогою машинки для стрижки волосся, на яку встановлюють спеціальні насадки.

Робиться полірування в наступній послідовності:

Волосся миють спеціальним шампунем глибокої очистки, що дозволяє з першого разу ідеально видалити всі сторонні механічні домішки, такі як залишки лаку, пінки, силіконової маски.

Наносять засіб для термозахисту, щоб нівелювати негативний вплив гарячих щипців на структуру волосяного стрижня.

Локони витягають феном і гребінцем, а потім додатково випрямляють утюжком. Цей обов’язковий крок дозволяє зберегти максимальний обсяг зачіски після шліфування.

Відокремлене  пасмо вставляють в шліфувальну машинку і проводять по ній від 3 до 5 разів.

Випрямити волосся за допомогою стайлінгу. На гладкому  волоссі ефективність полірування значно вища.

Саме полірування. Обробку голови починають з потиличної частини. Все волосся слід розділити на пасма. У насадку, укріплену на машинку для стрижки, заправляють пасмо. Проводять приладом по кожному пасму кілька разів, змінюючи напрямок машинки. Процес може тривати від 20 хвилин до 3 годин.

Провести завершальну обробку. Після полірування ще раз миють голову, і наносять маску з реп’яхової олії.

Таким чином, обробляють всі локони, починаючи з потиличної частини і методично просуваючись до верхівки.

Як правило, після полірування не потрібне додаткове укладання. Волосся після процедури виглядають ідеально. Рівні, здорові і блискучі – гордість будь-якої жінки.

Плюси полірування волосся

Ця перукарська послуга порівняно нова, тому модна і досить популярна. Багато з тих, хто пройшов процедуру полірування, оцінили її переваги:

Значно поліпшується зовнішній вигляд волосся. Причому цей ефект помітний відразу. Без пошкоджених волосинок, прибраних під час полірування, зачіска виглядає доглянутою. Волосся стає м’яким, блискучим і слухняним. Вони краще піддаються укладанню. На такому волоссі прекрасно створюються модельні зачіски. Пасма легше розчісуються. Такий результат триває до 4 місяців.

Видаляється 90% пошкоджених кінців, і разом з цим процедура є профілактикою від волосся, що січеться. Край волосся, обрізаного за допомогою ножиць, не ідеально рівний, що може спровокувати повторний розтин. Машинка для стрижки робить зріз більш гладким, тому тривалий час волосся захищене  від деформації.

При відрощуванні  короткого волосся до середньої довжини, вони виглядають недоглянутими, навіть якщо цілком здорові. В цьому випадку полірування допоможе надати зачісці акуратність.

Довжина волосся зберігається. Раніше, до появи полірування, для боротьби з пошкодженими волоссям існувала лише обрізка. Під час неї видалялося до 10 см довжини локонів.

Жінкам, які роками відрощували волосся, було шкода піддавати свою шевелюру такому методу. Полірування здійснює зрізання безпосередньо найпошкодженішого волосся, а це лише близько 1 см.

Ця перукарська  послуга нешкідлива. При її проведенні не відбувається ніякого термічного і хімічного втручання.

Процедура за рідкісним винятком підходить для всіх типів волосся. Її можна робити на будь-якій довжині, в тому числі і на градуювальних і каскадних стрижках.

Полірування можна робити вдома. Перший сеанс краще довірити досвідченому майстру, який навчить правильній послідовності і необхідним діям. Придбавши необхідне спеціальне обладнання для полірування, такі процедури можливо провести самостійно. При цьому не знадобиться особливе вміння, адже не доведеться створювати хитромудрі форми, потрібно лише проводити насадкою по волоссю.

Мінуси і негативний вплив полірування волосся

У цієї процедури є як прихильники, так і противники. Про неї можна почути абсолютно протилежні відгуки. До мінусів полірування відносять:

Полірування не лікує волосся, воно лише тимчасово їх коригує. Через кілька місяців знову повертається проблема посічених кінчиків.

Гострі леза можуть безжально зрізати здорові волоски, які випадково вибилися з випрямленої локона, і пропускати пошкоджені, якщо вони добре пригладжені. Тому сідаючи в крісло до майстра, не потрібно завжди розраховувати на 100% успіх. Звичайно, багато в чому результат залежить від досвіду і кваліфікації фахівця, а також від якості використовуваного обладнання.

Потрібно розуміти, що полірування волосся  ні в якому разі не є лікувальною процедурою і носить виключно косметичний характер. Позитивний ефект також має певний «термін дії», і залежить від загального стану волосся і якості сталі з якої виготовлені леза машинки.

Найчастіше  до шліфування локонів вдаються власниці багатоступеневих, градуйованих зачісок. Адже саме в таких випадках, посічені кінці присутні по всьому об’єму волосся.

Однак зверніть увагу, зберегти довжину локонів вам обіцяють, але при цьому абсолютно нічого не говорять щодо обсягу. Регулярно зістригаючи посічену масу, ви методично і цілеспрямовано знищуєте пишність своєї зачіски. Саме тому фахівці відмовляють від подібних експериментів дівчат з надмірно рідким волоссям.

Якщо немає додаткового тривалого і ретельного догляду за волоссям вся процедура полірування нанівець.

Цю модне дію по догляду за волоссям рекомендовано не всім, у неї є обмеження в залежності від стану здоров’я клієнта. Процедура протипоказана людям з грибковими захворюваннями або рясним випаданням волосся. Самостійно визначити чи є проблеми, зможе далеко не кожен, тому оптимальним варіантом буде візит до лікаря.

Є випадки відмови від полірування власницям деяких типів волосся. Його не радять проводити, якщо волосся рідке і тонке. Результат в цьому випадку буде короткочасним, він пропаде, варто тільки один раз вимити голову. Такий же ефект буде і на кучерявому волоссі. Але якщо кучерява дівчина все ж вирішила, що полірування їй необхідне, попередньо слід пройти процедуру ламінування.

Якщо жінка недавно піддавала своє волосся хімічній  завивці, освітленню або фарбування, їй краще утриматися від полірування, і почекати.

Обрізка волосся при поліруванні, нехай на перший погляд і мінімальна, позбавить шевелюру обсягу, його зникнення становить мало не 30%.

Навіть при позитивному рішення лікаря і перукаря про проведення полірування, ніхто не дасть гарантії, що у будь-якого охочого пройти цю процедуру, результат буде чудовим. Завжди є присутнім ризик залишитися незадоволеним від очікуваного і отриманого ефекту.

Щоб не наражатися на розчарування, полірування все ж краще проводити в салоні. Тільки дивлячись за спритними маніпуляціями майстра, ця дія здається легкою. Проводячи в перший раз процедуру самостійно можливо не тільки зробити її не якісно, але зовсім зіпсувати зачіску.

У цій досить нескладній процедурі досить висока ціна. Причому вона зростає в залежності від довжини локонів.

Пристосування для полірування волосся  коштують дорого. Щоб самостійно покращувати зовнішній вигляд волосся ці інструменти потрібно придбати.

Як уникнути негативних наслідків від полірування волосся

Все-таки скориставшись цією перукарською послугою і отримавши негативні наслідки, потрібно спробувати виправити становище. Не варто нехтувати лікуванням волосся. На допомогу прийдуть маски і ополіскувачі.

Молочна маска

Молоко нежирне – 150 мл

Яєчний жовток – 1

Лимонний сік – 1 столова ложка

Інгредієнти перемішати, нанести на всю довжину волосся, тримати протягом 20 хвилин, змити.

Маска з безбарвної хни

Хна – 2 столові ложки

Рослинний лікарський відвар (березовий, липовий) – 150 мл

Відвар остудити, додати хну, перемішати до консистенції сметани і змастити волосся, через 30 хвилин вимити голову.

Ополіскувачі

Засобом для ополіскування волосся послужать трав’яні відвари з ромашки, кропиви, чистотілу. У них можна додавати трохи лимонного соку.

Продовження позитивного ефекту

Вийшовши з салону з шикарною шевелюрою, хочеться, щоб вона завжди залишалася такою. Ефект покращення зовнішнього вигляду волосся від даної процедури можливо продовжити до півроку. Для цього потрібно знати прості умови і виконувати їх:

Правильне харчування

Ввести в щоденний раціон правильне харчування і не забувати про прийом вітамінів.

Для зміцнення волосся застосовувати бальзами, маски та інші доглядають кошти.

Намагатися якомога рідше піддавати локони термообробці.

Берегти волосся від впливу морозу і сонця, зайвої вологості і сухості.

Застосовувати процедуру полірування слід 2-3 рази в рік. Але, щоб об’єктивно стверджувати, варто її робити чи ні, погана вона чи хороша, полірування волосся  потрібно спробувати.

Робимо полірування волосся  в домашніх умовах

Зовсім не обов’язково відвідувати салон, провести шліфовку волосся можна і в домашніх умовах. Для цього знадобиться всього лише придбати машинку для шліфування або насадку на звичайну машину для стрижки.

Не потрібно боятися, що необережним різким рухом ви безжально зріжете всю пасмо. Абсолютно кожна насадка на машинку для полірування волосся  має в своїй конструкції регулятор довжини, який ні за яких обставин не дає відсікти зайве.

Зробити шліфування локонів своїми руками не складніше ніж накрутити їх на плойку або витягнути утюжком. Якщо ви до цього моменту навчилися справлятися з даними інструментами, то і нова маніпуляція з волоссям не завдасть вам масу клопоту. Втім, завжди можна покликати на допомогу кращу подругу або сусідку.

Обрізаючи посічені кінчики вдома, для досягнення позитивного результату не пропускайте не один з пунктів:

миття голови

нанесення термозахисту

випрямлення пасом утюжками

шліфування машиною.

вибираємо машинку

Перед покупкою необхідно уточнити, як називається машинка для полірування волосся.

Moser – розробка німецьких інженерів.

Split Ender Pro американець. Купуючи машину цієї фірми, обов’язково звертайте увагу для внутрішнього ринку або для зовнішнього вона виготовлена. Адже продукція, виготовлена для експорту, працює від мережі з напругою 110В.

Exspert Deval і Oster більш бюджетні варіанти. Поєднують в собі приємну ціну і відмінну якість і відмінно підходять для домашнього використання.

Машинка для полірування волосся  аліекспресс володіє більш скромною ціною і допомагає заощадити значну частину сімейного бюджету. Однак зовсім не обов’язково купувати машинку іноді цілком достатньо придбати тільки насадку.

Найбільш затребуваний варіант на сьогоднішній день це фазис машинка для полірування волосся. Універсальна, легка, з лезами ідеального заточування вона стане надійною помічницею на довгі роки.

Мимоволі виникає питання, а чи варто переплачувати за відомий бренд або можна обійтися більш скромним варіантом? Напевно ви помічали, що професійне обладнання, будь то ножиці або машинки, коштують неймовірно дорого.

Пов’язано це не стільки з популярністю фірми виробника, скільки з матеріалом, використовуваним у виробництві. Якісна легована сталь володіє унікальною можливістю довгий час зберігати заточку бритви, чого абсолютно не можна сказати про звичайну нержавійку.

Гострі леза зрізують волосся різким рухом, а ось тупі розплющують їх і переломлюють. Побачити неозброєним оком цю різницю навряд чи вдасться, але от результат оцінити цілком реально.

Акуратно зрізане  волосся набагато довше не піддаються вторинному розшаруванню і зберігають цілісність кінчиків. У той час як розплющені вже дуже скоро січуться знову. Тому роблячи вибір на користь тієї або іншої моделі, керуйтеся пріоритетами і фінансовими можливостями.

Полірування волосся. Відгуки

Відгук №1: Робила полірування в салоні. Дуже задоволена результатом. Майстер зрізав за один раз більше 90% посічених кінчиків. Вже більше 2 місяців не згадую про проблему.

Відгук №2: Придбала насадку на машинку на аліекспресс і не можу нарадуватися купівлі. Роблю полірування всім своїм подругам. Мені здається, що це найкраще що могли придумати для жінок з довгим волоссям.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *