Home / Сім'я / Як задовольнити чоловіка – лікбез для жінок

Як задовольнити чоловіка – лікбез для жінок

Секс – це гра, правила якої свідчать, що в ліжку активними повинні бути обидва партнера. Подумайте самі, навіщо вашому чоловікові нерухома гумова лялька, якщо він хоче займатися коханням з живою, привабливою жінкою, яка має бажання задовольнити його в сексуальному плані. Тому дамам потрібно  задуматися про те, як  задовольнити чоловіка.

Як задовольнити чоловіка в сексі

Як задовольнити чоловіка - лікбез для жінок

Багато жінок під час сексу нічого не роблять, просто лежать під чоловіком в очікуванні оргазму (або поки чоловік закінчить). У народі це називається «лежить, як колода».

Так як же правильно задовольнити чоловіка в сексі? Чи є якісь способи задоволення чоловіків? Як задовольнити чоловіка  в ліжку, щоб він захотів до вас повертатися знову і знову? Зараз ми з вами відповімо на ці питання і зрозуміємо, що значить для чоловіків статеве задоволення.

У наш час чоловіка вже нічим не здивувати, але дещо все-таки можна зробити, щоб чоловік був на сьомому небі від щастя.

Будь-яка людина, не залежно від статі, шукає в стосунках насамперед розуміння, довіру і підтримку. Повертаючись додому, ми всі хочемо відчувати, що «мій дім – моя фортеця». Так як же створити таку атмосферу для свого чоловіка?

Як задовольнити чоловіка  досить просто. Потрібно контролювати лише кілька моментів:

повноцінне харчування

інтимна близькість

емоційна близькість

особистий простір

Отже, всі способи повного задоволення будь-якого чоловіка:

В першу чергу ретельно стежте за своїм зовнішнім виглядом. Ніякого немитого волосся, розтягнутих спортивних костюмів, нігтів з облізлим лаком. Злегка підфарбоване обличчя, ідеальний педикюр і манікюр, гарна домашня сукня – ось ваша головна зброя. До такої жінки захоче повертатися будь-який чоловік.

Слова, сказані пошепки, діють на чоловіків, як віагра, так що не мовчіть, завалюйте його компліментами.

Одягайте перед сексом білизну червоного кольору. І дайте можливість її розглянути чоловікові. Походіть перед ним, щоб він побачив всю красу: і білизни і вашу.

Стони, як можна еротичніше. І не важливо, отримуєте ви сильне задоволення чи ні, все одно стогніть. Ваші стогони будуть говорити чоловікові про те, що вам  приємно, і він від цього тільки більше упевниться в собі.

Говоріть йому на вухо компліменти, чоловіки люблять, коли їх балують.

Більше рухайтеся під час сексу, але тільки в такт чоловікові. Всім чоловікам хочеться володіти пристрасною жінкою, і нікому не хочеться задовольняти колоду.

Пограйте з чоловіком перед сексом, його це заведе, та й ви збудитеся в процесі.

Дайте чоловікові зрозуміти, що вам добре з ним. І навіть якщо ви не зазнали з ним оргазм, вдавайте, що це було, для чоловіків дуже важливо знати що вони задовольнили жінку.

Зробіть масаж своєму коханому перед сексом, він буде вдячний і під час сексу зробить все, щоб задовольнити вас.

Попестіть геніталії чоловіка.

Зробіть приємну обстановку в кімнаті, де ви будете займатися сексом, запаліть свічки, принесіть аромолампу.

Пестіть перед сексом чоловіка по всьому тілу, цілуйте, ніжно торкайтеся.

Кожній людині необхідно повноцінно харчуватися для того, щоб відчувати себе добре. Зробіть чоловікові вечерю, але тільки легку. Від якості харчування залежить не тільки фізичний, а й емоційний стан – людина, що харчується погано і недостатньо, починає страждати від слабкості, сонливості, втрати уваги, зайвої дратівливості і запальності, погіршень пам’яті.

Все це в свою чергу викликає проблеми на роботі і в особистому житті, що створює додатковий стрес для і без того ослабленої нервової системи; все  разом може привести до ряду різних хвороб, аж до неврозів і затяжних депресій.

Зрозуміло, теплим міцним відносинам це ніяк не сприяє.

Для того, щоб задовольнити чоловіка, забезпечте його смачною і здоровою їжею щодня. Балуйте його незвичайними стравами, готуйте йому м’ясо і рибу – чоловіки витрачають більше енергії і потребують більшої кількості білків. Ситі, чоловіки стають куди благодушними  і більш поступливими, а це в ваших інтересах.

Крім того, не забувайте, що багато продуктів при правильному їх приготуванні служать афродизіаками.

Станцюйте перед ним, тільки якщо вмієте це робити. І не танцюйте запальні танці, типу румби, підійде звичайний стриптиз біля стільця.

Використовуйте фруктові аромати. Саме вони діють на чоловіка краще всякого афродизіака.

Говорити про те, що вашому чоловікові сподобається щось одне нерозумно. Всі чоловіки дуже різні. І те, що подобається одному чоловікові, може зовсім не сподобатися іншому. Тому, експериментуйте, і ви знайдете той правильний шлях, до якого прагнетеш.

І не переживайте, якщо чоловік залишиться незадоволений сексом, так як всі чоловіки від природи своєї примхливі. Також чоловіки дуже егоїстичні в ліжку. Вони хочуть робити тільки те, що подобається їм. У самий інтимний момент вони просто забувають, що приємно вам, так вже вони влаштовані.

Також деякі чоловіки дуже пасивні в сексі, вони не будуть робити абсолютно нічого, щоб розслабити вас. Вони будуть лежати і чекати активності від вас. Деякі жінки готові на все заради своїх коханих, а даремно, іноді потрібно цінувати і себе.

Якщо ви соромитеся або поки не дуже добре уявляєте собі, як потрібно правильно рухатися в ліжку, виберіть ледачі пози, в яких рухи  жінки обмежені. Це поза «візки», коли ви лежите животом на столі, а чоловік притягує вас до себе за зігнуті в колінах ноги, здійснюючи рухи туди-назад.

Чоловіки люблять закидати ноги жінки собі на шию, адже таким чином вони можуть глибше проникнути в піхву. Треба сказати, що в такій позі підмахувати теж досить важко, візьміть її собі на озброєння.

Поза «жінка лежачи на животі – чоловік зверху» теж відноситься до ледачої пози. Нехай чоловік ляже на вас зверху і обіпреться руками об ліжко, щоб не роздавити вас своєю вагою.

Ласки повинні бути взаємними. Якщо ви хочете самі отримати задоволення, даруйте його партнеру. Не пропускайте на його тілі жодного містечка. Чоловіки люблять, коли ви цілуєте їх всюди. Щоб задовольнити чоловіка, мінет потрібно робити обов’язково. Чоловіки люблять, коли ви цілуєте член, берете його в рот, просто гладите і його, і яєчка, в загальному, приділяєте увагу його улюбленому інструменту.

Важлива і різноманітність. Не соромтеся вивчати нові техніки мінета на своєму чоловікові. Йому це дуже сподобається. Не соромтеся запитувати чоловіка, що йому подобається в ліжку, і розповідайте самі про свої відчуття і бажання. Живий жіночий інтерес до сексуальних ігор дуже заводить чоловіків. Йому дуже полестить свідомість того, що він приносить вам задоволення і повністю задовольняє в ліжку.

Майже всі чоловіки ненавидять презервативи, так як ті не дають їм повного відчуття жіночого тіла. Якщо ви дуже сильно любите свого чоловіка, і хочете, щоб йому було приємніше, то почніть користуватися протизаплідними таблетками. Але перш сходіть до лікаря, нехай він порадить, які таблетки вам більше підійдуть.

Не відмовляйте своєму чоловікові в сексі без вагомої причини. Хвора голова, втома і завантаженість проблемами – це важливі моменти, які дійсно можуть відбити всі бажання, але не зловживайте ними як відмазкоюй.

Якщо у вас в дійсності нічого не болить і нічого не турбує, зробіть все можливе, щоб дати йому те, що він хоче. Крім того, вироблені  під час оргазму гормони спрацьовують як відмінне знеболююче, здатне вгамувати будь-який  головний біль.

Говоріть про те, що відбувається між вами в ліжку. Якщо ви не хочете свого чоловіка тому, що він не задовольняє вас – скажіть йому про це. Не потрібно боятися поранити почуття або чоловічу гордість – якщо не проговорити проблему вголос, нічого не зміниться.

Люди не телепати: якщо вам не подобається щось у вашому інтимному житті або ви навпаки мрієте спробувати нову практику – скажіть вашому чоловікові про це. Дізнайтеся у нього, що саме збуджує його і про що він фантазує. Спробуйте що-небудь нове разом – навіть якщо досвід виявиться провальним, це зблизить вас.

Урізноманітніть ваше інтимне життя. Змініть спосіб контрацепції, або, скажімо, спробуйте екстремальний секс – ваш чоловік це оцінить.

І не відмовляйте чоловікові в ранковому сексі, за це він буде цінувати вас набагато більше, ніж за зварений борщ.

Кожному хочеться відчувати, що його люблять, поважають і цінують. Чоловіки з їх тендітноюї гордістю хочуть цього навіть сильніше, ніж ви думаєте, хоча ніколи не признаються в цьому вголос. Як задовольнити чоловіка? Дуже просто: допоможіть йому відчути, що він найважливіша для вас людина. Він не забариться відповісти взаємністю.

Створіть довірчу атмосферу у відносинах. Багато чоловіків не вміють ділитися своїми переживаннями – особливість виховання і менталітету. Навчіть його говорити з вами, наділяти в слова свої переживання і тривоги. Поясніть йому, що емоції – це не ганебна ознака слабкості, а нормальний елемент людських стосунків. Покажіть йому, що розділена на двох печаль стає легшою. І тоді він сам почне ділитися не тільки смутком, але і радістю.

І найважливіше – навчіть чоловіка відповідати вам тим же. Вислуховувати, підтримувати і співпереживати. Гармонійні стосунки неможливі, якщо в емоційній взаємодії існує перекіс в чиюсь сторону: обидвою повинні вкладатися однаково, інакше ваше спільне життя впаде.

Як задовольнити чоловіка. Як здивувати чоловіка в сексі

Якщо ви вирішили здивувати вашого чоловіка в ліжку, то тут краще керуватися суто його уподобаннями, а не питати поради у сторонніх. Поговоріть з ним про секс до його початку. Запитайте, що йому більше подобається, що він вважає за краще. Знайдіть з ним спільний інтерес, щоб було приємно і вам і йому.

Поцікавтеся у чоловіка, як він вважає за краще займатися  коханням, при світлі або ж в темряві.

Напевно у вашого партнера є свої таємні бажання або сексуальні фантазії. Запитайте у нього про це безпосередньо, а після – здійсніть їх в житті.

Пам’ятайте, що кожен чоловік, якому вдалося завоювати жінку, з плином часу починає розслаблятися. Стати трохи недоступною, щоб вашому партнерові знову довелося постаратися. Цей метод вдихне нові відчуття до вашого сексуального життя і додасть ще більше пристрасті і вогню.

Ще один маловідомий метод – тренування інтимних м’язів. Однак вкрай не радимо вам займатися цим самостійно, найкраще записатися на спеціалізовані курси. Прекрасне володіння інтимними м’язами подарує вашому чоловікові неземну насолоду!

Як задовольнити чоловіка: індивідуальний підхід

Щоб задовольнити чоловіка, найкраще скористатися індивідуальним підходом, рекомендують фахівці. Отже, для цього вам знадобиться пройти через кілька кроків.

Дізнатися про таємні сексуальні бажання вашого партнера. Можливо, йому б хотілося зайнятися сексом в незвичному місці – ліфті, на парковці. Не соромтеся і підіть на зустріч вашому чоловікові. Не сумнівайтеся, він буде несказанно задоволений і отримає масу задоволення.

Для того як задовольнити чоловіка спробуйте рольові ігри. Сексуальний костюм і незвичайний сценарій – найкраща зброя, яке допоможе вам підігріти інтерес вашого партнера.

Стриптиз. Мабуть, жоден чоловік не встоїть, побачивши жінку у гарній і сексуальній білизні. А якщо до цього додати розбурхуючу музику і плавні вигини тіла, то ви станете для нього найбажанішою, саме тією, до якої він буде поспішати щовечора!

Однак сексологи радять усім жінкам не соромитися і відверто обговорювати з чоловіком статеве життя. Кожен представник сильної половини розповість своїй коханій про таємні бажання і еротичні фантазії.

Неможливо задовольнити чоловіка, огорнувши його з усіх боків своєю присутністю. Будь-яка нормальна людина, навіть перебуваючи у відносинах, бажає мати місце і час тільки для себе і своїх інтересів. Повне розчинення одне в одному, аж до відсутності особистого часу і не спільних друзів – це тривожний знак. Такі відносини ніколи не виправдовують покладених на них сподівань.

Для того, щоб відносини залишалися цікавими для обох учасників, повинен відбуватися постійний інформаційний обмін. Обов’язково двосторонній – рівновага у всьому запорука успіху. Як це забезпечити?

У будь-якої людини є хобі. Часто це те, чим він захоплюється ще з дитинства, про що багато знає і багато що може розповісти. Поширена жіноча помилка у відносинах – вирішити, що тепер весь час партнер належить їм, і відмовляти як в спілкуванні з друзями, так і в часі на приватне хобі. Особливо якщо сама жінка вважає його нудним.

Це в корені невірно. У вас самої є хобі? Уявіть, що вас хочуть його позбавити. Саме це відчуває ваш чоловік, коли ви обмежуєте його особистий простір. Ви можете краще за всіх знати, як задовольнити чоловіка  в ліжку і побуті, але не маючи простору для себе, він довго не витримає.

Вислухайте його, коли він говорить про своє захоплення – навіть якщо ви абсолютно не орієнтуєтеся в темі, захоплена людина завжди говорить цікаво. Розкажіть йому про своє – напевно ви знаєте багато, про що він ніколи не чув. Будьте цікаві одне одному, і тоді все буде в порядку.

Задовольнити чоловіка досить легко, якщо ви самі хочете того ж. А без взаємного бажання все одно нічого не вийде – так сенс намагатися? До того ж чоловік, який буде постійно бачити, що ви йдете проти своїх бажань заради його, швидше за все стане егоїстичним і примхливим.

Щоб ви не робили, пам’ятайте, що відносини – це робота для двох: не робіть зайвого кроку, якщо ваш партнер не йде вам назустріч. Якщо обидва однаково зацікавлені у відносинах і намагаються одне заради одного – тільки тоді можливо побудувати міцну дружну сім’ю.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.