Home / Твоя краса / Обличчя / Новорічний макіяж 2017. Підбірка корисних рекомендацій

Новорічний макіяж 2017. Підбірка корисних рекомендацій

Вважається, для того щоб наступненький рік приніс якомога більше вдаленьких днів і виконаннячка задуманих планів необхідненько зустріти новорічненьку нічку у відповідності з покровителем рочку за східненьким календарем. Наступаючий рік пройде під егідою Вогненного Півника. Східний гороскоп характеризує його як істоту яскравеньку, помітненьку, що володіє рішученьким і сміливеньким характером, темпераментиком і категоричністю.  Тому, щоб новорічненька вечірочка вдалася і була проведена з дотриманням необхідненьких ритуальчиків для залучення удачі, багатства, любові і благополуччя, потрібненько слідувати його покровителю в декорчику приміщення, одязі і макіяжі. Як зробити новорічний макіяж 2017  дізнаємось далі.

Новорічний макіяж 2017. Які кольори в макіяжі використовувати?

В 2017 новорічненьку ніч слід використовувати яскравенькі мотиви в макіяжі. Тому виключити класичний варіантик макіяжу, який Ви використовуєте щодня. Для новорічного макіяжу використовуйте такі тони:

Металік для тіней – це тренд 2017 рочку

Яскраво-червоний, бордо, червоний – обов’язково купіть таку помаду

Тіні також можуть бути оливкових, пастельних, смарагдових тонів. Тут орієнтуйтеся на колір очей і одягу

Ніжно-рожевий, персиковий, золотистий – рум’яна також використовуйте згідно кольоротипу

Синій, чорний, зелений – ці кольори будуть основними для вій і стрілок

Також не забувайте, що трендом 2017 року є блискітки в будь-якому вигляді, форми й розміру. Тому обов’язково добавте яскравенький елемент до святкового образу

Новорічний макіяж 2017. Вогняний колір

Колір полум’я і всі його відтіночки панують в новорічненький вечір. Це зовсім не означає, що все замикається на червоненькому. Звичайно, цей прекрасненький колір – фаворит року Вогненного Півника, проте палаюче полум’я – це широка колірненька гама від золотистеньких тонів до темненьких відтіночків.

Житло, де буде проходити вечір зустрічі Новенького рочку, найкраще прикрасити в червоненьких тонах або його похідних і добавити в декор багато яскравеньких, блискученьких предметів. Це сподобається Півникові, який обожнює видовища і любить красуватися.

Святковеньке вбраннячко також повинне бути продумане відповідно до покровителя року. Крім червоненького кольору, можна вбратися в близькі йому помаранчевенький, червоненький, бордовенький або відтіночки золотистенького. З прикрас кращі золото і коштовності з вставочками з вогняних каменів: рубіну, турмаліну, корала і алмазу. Саме вони притягують удачу і фінансове благополуччя.

Новорічний макіяж 2017. Підготовка шкіри обличчя до святкового макіяжику

В першу чергу для того, щоб дерма обличчя виглядала ідеально, а також не було синців під очима, радимо зробити простеньку масочку з яєць і молочних продуктів. Для неї Вам буде потрібно 2 столові ложечки сиру і йогурту, 1 жовток. Крім цього, також добавте 1 чайну ложечку оливкової олії. Нанесіть цю масочку на 15 хвилиночок і Ви відразу ж побачите позитивний результат.

Вдалий новорічний макіяж 2017  може вийти тільки за умови здорового кольору обличчя. Щоб надати макіяжу природності обов’язково використовуйте якісненьку базу і тональний крем, також не забувайте про пудру.

Якщо дерма обличчя жирненька, то слід використовувати матуючу основу, яку обов’язково розподілите на проблемну Т-зону. Не забувайте розтушовувати межі після того, як нанесете тональний крем, інакше створиться ефект масочки. Далі можете наносити обраний варіантик макіяжу.

Новорічний макіяж 2017. Модні ідеї

Новорічненький мейк-ап – один з найважливішеньких моментиків для створення особливенького образу. Для того щоб посилити відчуття чарівництва новорічненької ночі, жінка повинна виглядати незвичненько, загадковенько, привабливо.

Головною умовою вдаленького макіяжику – гармонійне поєднання з костюмчиком і загальненьким виглядом жінки. Крім того, він повинен бути комфортненьким і стійкеньким, кому приємно дивитися на обсипану туш і помаду на губах, що згорнулась?

Будучи птахом яскравеньким і строкатеньким, наступаючий рік Вогняного Півника дає простір фантазії у виборі варіантиків вечірнього оформлення зовнішності.

Тональненька основа – вибір крему і процедура нанесення

З використаннячком тональненького кремчику з’являється можливість домогтися рівного і сяючого тону. Однак для цього потрібно правильненько його нанести, в іншенькому випадочку обличчя після макіяжику буде нагадувати масочку. Першеньким кроком є правильненький підбір тональненького крему. Необхідненько, щоб він повністю відповідав вашому типу дерми, її відтіночку, а також був непомітненьким при нанесенні. З використанням тональненького кремчику можна приховати багато дефектиків і нерівностей.

Для початочку на обличчя наноситься зволожуючий кремчик. Після його повного всмоктування потрібно нанести на лоб, щочки і підборіддячко  по однаковенькій крапельці тональненького кремчику. Далі з використанням спеціальненької кисті здійснюється розтушування. При необхідності процедуру можна повторити ще разочок. Щоб тональненький кремчик був менш помітненький, його потрібно акуратненько розтушувати на підборіддячку, не забувши про шию.

Макіяжик очей – стрілки і тіні

Новорічненька ніч – особливий час, наповнений романтикою. Саме тому потрібненько створити ефектик загадковеньких очей, але при цьому не зробити їх вульгарненькими. Щоб створити відмінний макіяжик, потрібненько слідувати інструкції:

Для початку потрібненько привести в ідеальненький стан дерму, розташовану навколо оченят. Для цього можна використовувати спеціальненькі масочки або зволожуюче молочко. Завдяки таким підготовчим заходам вдасться не тільки привести структуру дерми в порядочок, але і зміцнити макіяжик, щоб він акуратненько виглядав протягом усього свята;

По лінії росту верхніх війок необхідненько провести рівненьку стрілочку. Дійшовши до зовнішнього кутика очка, її потрібненько загорнути вгору. Для цього рекомендується використовувати м’якенький олівчик, щоб подальше розтушування  не принесло проблемок;

Внутрішню область повік потрібненько покривати з використаннячком світленьких тіней, що володіють перламутровеньким відблиском. Розподіляти їх потрібненько за допомогою аплікатора.

Щоб оченята були більш виразненькими потрібненько використовувати насичені тіні чорненького кольору. Ними потрібненько покрити зовнішній краєчок повік. Розтушувати його потрібненько ближче до центральненької частинки, щоб не допустити присутності яскравенько вираженої межі зі світленькими тінями;

Із застосуванням чорненького кайла необхідно промальовувати лінію на нижній повіці. Завдяки такому кроку оченята будуть виглядати більш виразненько;

Якщо вам хочеться внести деяку родзиночку, то можна використовувати блискіточки-гліттер. Ними потрібненько покрити тіні, але головне – не перестаратися.

Оформлення вій

У кожному макіяжику важливеньким елементиком є вії. Війки повинні бути довгенькими і густенькими, інакше вони не зможуть правильненько доповнити святковенький мейк-ап. Власницям рідкісних вій можна скористатися штучненькими пучечками. Якщо їх правильненько наклеїти, то оченята будуть виглядати дивовижненько. Штучненькі війки можуть бути приклеєні смужечкою або окремими пучечками. Вибір залишається за вами.

Якщо вам не хочеться возитися з штучненькими віями, то добавити об’єм і довжину можна із застосуванням спеціальненької туші. Вона зможе гарантувати їх збільшення, якщо дотримувати технологію нанесення. Обов’язковенько варто потренуватися заздалегідь. При цьому важливенько дотримуватися єдиного правила: перш ніж наносити наступненький шар туші, необхідненько дочекатися повного висиханнячка першого шару.

Колір губ

Іншим не менш важливеньким елементиком макіяжику є колір губ. Їх не можна залишати не нафарбованенькими. Це буде відразу кидатися в оченята і псувати весь мейк-ап. Для оформлення губ рекомендується використовувати світленькі перламутрові відтіночки. Не варто експериментувати з яскравенькими і червоненькими помадами, так як укупі з виразненькими і ефектненькими оченятами все це буде виглядати занадто вульгарненько.

Новорічний макіяж 2017  повинен бути продуманий до самих дрібниць. Для цього потрібненько заздалегідь зайнятися пошуками косметики, і обов’язковенько потренуватися в нанесенні.

Гарний новорічний макіяж 2017 в домашніх умовах

Пропонуємо Вам гарний новорічненький макіяжик, який Ви можете зробити в домашніх умовах:

Для початку скористайтеся базою, яку нанесіть на повіки. Це буде основа для тіней

У складці повіки і на зовнішніх куточках нанесіть коричневий тон

Візьміть бірюзові і золотисті тіні: перші Вам знадобляться для зовнішнього куточка ока, другі – для внутрішнього, середини і складочки

Під бровою використовуйте тіні молочних тонів

Також промальовуємо  ними нижню повіку

Для підведення вибирайте чорний або темно-синій колір, намалюйте ним тоненьку стрілочку

Губи підфарбуйте ніжно-рожевою або персиковою помадою

Намалюйте вії і Ви готові до зустрічі Новенького рочку

Відео: Гарний новорічний макіяж 2017

Сексуальний новорічний макіяж 2017

Щоб сексуально виглядати в Новенький рочок не завжди потрібно одягатися зухвало або відверто. Досить накласти правильний макіяж і без уваги чоловічої статі Ви точно не залишитеся. Сексуальний макіяж можна створити наступним чином:

Також не забудьте використовувати базу

За допомогою коричневого олівчика намітьте по контуру повіки зверху і знизу

Розтушуйте межі пензлем

Нанесіть золотисті тіні на верхню повіку

За допомогою чорного підведення намалюйте стрілку і підведіть верхню повіку

Нанесіть бежеву помаду і макіяж готовий

Яскравий новорічний макіяж 2017

Якщо Ви бажаєте виглядати яскраво на Новенький рочок – не проблема, зараз Ви дізнаєтеся основні правила для отримання вдалого яскравенького макіяжику:

Після того як Ви нанесли тональну основу визначтеся на чому Ви будете акцентувати увагу – на губах або очах

Якщо Ви вибрали очі, то обов’язково використовуйте підведення, яким намалюєте спокусливі стрілки

Далі нанесіть тіні під колір оченят. Можете використовувати тіні пастельних тонів, а в куточки добавити колір, який відповідає кольору Ваших оченят або близьких тонів

Підфарбуйте брови, але не наводьте їх сильно. Інакше Ви будете виглядати не яскравенько, а вульгарно

Якщо ж акцентик буде зроблений на губи, то обов’язково подбайте про те, щоб вони не стерлися після першого ж келиха шампанського

Виділіть контур і нанесіть пензликом помаду або блиск. Для яскравого образу вибирайте червоненький, бордовенький або модненький в цьому сезоні колір марсала

Не зловживайте рум’янами, навіть в яскравому образі вони повинні бути на пів тона темнішими або ж в тон шкіри

Використовуючи зазначені рекомендації в підготовці до новорічненької ночі, Ви зможете не тільки виглядати бездоганно і бути в тренді, але і заслужите прихильність господаря року – Вогненного Півника. Експериментуйте зі своєю зовнішністю і не бійтеся бути в центрі уваги, адже ви цього точно гідні.

Новорічний макіяж 2017. Вибір макіяжу до новорічної сукні

До вибору новорічненького макіяжику 2017 потрібно підходити ретельно, враховуючи не тільки особисті переваги, відтінок волосся і колір оченят, але і складений образ. Наприклад, якщо сукня яскрава, а аксесуари до неї однотонні, то потрібно зробити інтенсивний макіяж, що включає в себе яскраву помаду, чорну туш і тіні в стилі нюд. Також можна зробити акцентик на очах, залишивши губи природними, злегка підкресленими світлою помадою або прозореньким блиском.

Яскраві образи не варто підкреслювати важким виразним макіяжем, краще віддати перевагу мейк-апе теплих тонів.

Новорічний макіяж 2017 для сіреньких очей

Для жінок з сіренькими очима в новорічненькому макіяжику допустимо використання найрізноманітніших кольорів і відтіночків. Але щоб підкреслити красу сіреньких очей, краще скористатися сірою палітрою тіней. Візажисти радять обрати відтіночок на тон або на два тони темніший, ніж колір очей. Для добавляння оченятам виразності можна зробити акцентик на віях і бровах, ретельненько фарбувати їх. Як варіантик можна комбінувати кілька відтінків для досягнення ефектності. Не забудьте врахувати свій кольоротипик, перед вибором тіней і туші для оченят.

Новорічний макіяж 2017 для блакитненьких очей

Гарний макіяжик для блакитнооких красунь – це використаннячко тіней різних відтіночків синенького, різненької насиченості і яскравості. Такі тіні добавлять погляду виразність і створять ефектик глибини погляду. Не звертайте уваги на тих, хто вважає синенькій колір невідповідненьким для жінок з блакитненькими очима. Якраз навпаки, синенькі тіні в поєднанні з глибокеньким чорненьким кольором – те, що потрібно на Новенький рік. Ці відтіночки додадуть вам загадковості.

Новорічний макіяж 2017 для зелененьких очей

Дівчатам з зелененькими очима відмінно підійде макіяжик в тепленьких тонах. Використання тепленьких відтінків забезпечить вам чарівний вигляд. Як основу під більш насичененькі або яскравенькі кольори можна використовувати тіні світленьких тонів. Зеленоокеньким красуням не рекомендується користуватися рожевенькими, блакитними і сріблястенькими кольорами. Ефектно підкреслити красу зелененьких очей можна коричневеньким або сірим підведенням. Не гірше буде виглядати і добавляння золотеньких і мідненьких відтіночків в вечірній новорічний макіяжик.

Новорічний макіяж 2017 для карих очей

Найбільш підходященьким мейкапом для кароокеньких жінок буде макіяжик в східненькому стилі. Погляд буде вражати оточуючих своєю таємничістю. Підведення можна підібрати не тільки чорненького, але і зелененького або синенького кольорів в залежності від вашого кольоротипику. Те ж саме стосується і підбору туші – класичненька або кольоровенька. Тіні можна вибрати практичненько будь-якеньких відтіночків – від ніжненьких до глибоких, насичених тонів.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *