Home / Твоя краса / Обличчя / Навіщо потрібні гель і крем серії Oil-Free

Навіщо потрібні гель і крем серії Oil-Free

Як відомо, існує три основних типи шкіри: суха, жирна, нормальна. На жаль, жінок з нормальним типом шкіри дуже мало. Вона є найбільш рідкісною. За кожним типом шкіри необхідний певний догляд, але об’єднує їх одне: наша шкіра, яка б вона не була, має потребу в живленні. Нормальна шкіра – це знахідка для жінок, яка не вимагає особливого догляду. Щоб така шкіра залишалася такою здоровою і красивою, за нею теж потрібно правильно доглядати. Але все ж найбільше існує проблем і нюансів по догляду за жирною і сухою шкірою.

Жирна шкіра страждає надмірною роботою сальних залоз, виникає їх закупорка, внаслідок чого утворюються вугри та прищі. Така шкіра постійно покрита жировою плівкою. Тому багато косметичних засобів по догляду за цим типом шкіри найчастіше спрямовані на запобігання рясної появи жирного блиску. Таку мету виробники переслідують і під час виробництва тональних засобів для цього типу шкіри.

Навіщо нам потрібний крем Oil-Free?

Навіщо потрібні гель і крем серії Oil-Free

Зупинимося саме на проблемі жирного блиску, і яким чином ми можемо його усунути, розберемо спеціальну серію гелів і кремів з позначкою «Oil-Free». Уже сама назва говорить про те, що дані засоби не містять у своєму складі жирів. Відповідно, можемо зробити висновок, що їх потрібно використовувати суто власницям жирної шкіри. Але це не завжди так. У жарку пору року такий засіб буде доречно для всіх типів шкіри. Влтку сальні залози під дією сонця починають працювати посилено, з’являється жирний блиск на обличчі практично у кожної жінки. Погодьтеся, це виглядає не дуже охайно.

Звичайно, в першу чергу, на такий гель слід звернути увагу власницям проблемного жирного типу шкіри, схильного до появи комедонів, вугрів, чорних цяток.

Раніше побутувала така думка, що косметичні засоби, що не містять масел, можуть сильно пересушити шкіру, але сучасні технології дозволяють спростувати цю думку. Справа в тому, що в сучасних косметичних засобах може абсолютно не міститися жирів, але в той же час вони будуть дуже поживними і зможуть зволожити шкіру. Було встановлено, що для того, щоб наша шкіра могла дихати, її необхідно наповнити поліненасиченими жирними кислотами. Самостійно наш організм не може їх виробляти.

Зараз багато косметичних брендів пропонують гелі і креми Oil-Free. У чому ж його перевага? В спекотні дні його можна використовувати представницям абсолютно всіх типів шкіри, але не занадто зловживати, оскільки наша шкіра в будь-якому випадку потребує постійного живлення та зволоженні. Це стосується і жирної шкіри в тому числі.

Особливістю таких гелів є те, що вони мають дуже легку текстуру, легко вбираються і роблять шкіру більш матовою. Він дозволяє шкірі дихати. Поверх такого гелю ви можете наносити тональні засоби. Вони будуть триматися на шкірі і не стікати, коли обличчя буде потіти.

Тепер можна зробити наступні висновки про гелі з позначкою Oil-Free:

крем Oil-Free передбачений більшою мірою для жирної шкіри, але в жарку пору року його можна використовувати і при сухій і нормальній шкірі;

має легку текстуру, не перевантажуючи шкіру;

створюючи тонку плівку на обличчі, дозволяє запобігати рясній появі жирного блиску на шкірі обличчя;

відмінно підходить в якості основи під макіяж.

Пам’ятайте: всі типи шкіри потребують певного догляду, щоб використання косметичних засобів дало позитивний результат, а не завдало їй шкоду!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *