Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на грудень 2017 року

Місячний календар стрижок на грудень 2017 року

Докладний місячний календар стрижок на грудень 2017 року  допоможе кожній модниці вчасно вибрати час проведення процедур по догляду за своєю зовнішністю перед святом Нового року. При цьому зазначені сприятливі дні підходять не тільки для підстригання, але і для фарбування. Правильно підібрана дата допоможе уникнути погіршення стану локонів.

Місячний календар стрижок на грудень 2017 року

Щоб волосся завжди були в порядку, потрібно з особливою увагою переглядати місячний календар на найближчий місяць і вказівки до нього. Прості  підказки вкажуть на кращий час проведення процедур по догляду за собою для отримання відмінного результату. Допоможе в пошуку сприятливих днів для стрижки наступний місячний календар стрижок на грудень 2017 року.

Згідно з грудневим календарем стрижка  волосся повинна проводитися в цих числах: 2, 9, 19, 20. Кожен із зазначених сприятливих днів підходить для підстригання і дозволяє уникнути проблем з поганим станом і здоров’ям  волосся.

Крім «кращих» днів для проведення стрижки та фарбування волосся в грудні 2017 року, зазначених вище, місячний календар включає і інші оптимальні дати для здійснення процедур. Проведені в ці дні стрижки та фарбування навряд чи будуть сприяти зростанню сильного і здорового волосся, але при цьому допоможуть легко отримати бажаний результат по зміні зачіски або кольору локонів.

Для проведення стрижки та фарбування волосся в грудні 2017 року можна вибрати відповідні дати в самому кінці місяця. До сприятливих днів, коли може проводитися фарбування або стрижка, відносяться 23, 25, 28-30 грудня.

Нарівні з сприятливими днями вивчення несприятливих дат є важливим для кожної жінки, яка стежить за своїм здоров’я. Ознайомившись з небажаними днями для здійснення стрижки волосся в місячному календарі на грудень 2017, можна виключити виникнення проблем з волоссям.

Проведення стрижки нігтів 2, 9 або 19, 20 грудня значно знизить ризик нанесення шкоди нігтьовій пластині. Крім того відростати вони будуть більш здоровими і міцними. Тому вибирати день стрижки за місячним календарем необхідно, виходячи з фаз Місяця і стадії її зростання, убування.

Враховувати при виборі дат для проведення стрижки нігтів рекомендується не тільки сприятливі, але і несприятливі дні. Щоб не пошкодити нігтьову пластину і не погіршити її стан, не слід присвячувати догляду за собою наступні дати: 17 і 18 грудня.

Уважно вивчивши детальний місячний календар стрижок на грудень 2017 року, кожна жінка зможе правильно вибрати час для проведення процедур по догляду за собою. До них відноситься і підстригання локонів, і фарбування волосся. Після виконаних в сприятливі дні процедури можна не переживати про проблеми зі станом  структури волосся: вони стануть тільки міцнішими і зможуть швидко відновитися навіть після сильного пошкодження.

Місячний календар стрижок на грудень 2017 року по дням

Коли краще стригти волосся в грудні 2017 за місячним календарем:

1 грудня 2017 рік. 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Стиліст чудово впорається із завданням, зробить стрижку красивою, а в житті покращиться матеріальне становище, з’явиться відмінний шанс підписати вигідний контракт або просунутися вгору по службових сходах. Фарбувати волосся не бажано, щоб не принести в свій будинок розлад і сварки. Можна тонувати множинними фарбами і яскравими кольорами, за рахунок цього ви зможете повернути волоссю блиск і еластичність, і крім всього здобудете гарну пропозицію по роботі.

2 грудня. 14-15 місячний день, Місяць у цей час – у Тельці. Нова стрижка принесе багато радості. У житті складна ситуація, яка здавалася нерозв’язною, нарешті закінчиться вельми позитивно завдяки отриманій після салону краси енергії і впевненості в собі. Фарбувати волосся потрібно, використовуючи фарби на натуральній основі, але тільки в світлі кольори або руді, що допоможе залагодити назріваючий в сім’ї конфлікт, притягне енергію любові.

3 грудня.15-16 місячний день. В 19.48 настає повний місяць. Місяць у Близнюках. В даний час стригтися астрологи категорично не радять, і взагалі з волоссям ніякі маніпуляції не бажані: волосся виявляться неслухняними, швидко посічуться і стануть тьмяним. Якщо дуже необхідно перефарбувати волосся, то виключно в темний колір, щоб не покидали гармонія і спокій.

4 грудня. О 18.15 початок 17-ої місячної доби. Місяць у цей час спадний, знаходиться в Близнюках. Стрижка допоможе виконати непрості завдання, подарувавши прилив натхнення, і в цьому випадку відбудуться несподівані зміни в житті. Але якщо все налагоджено і в особистому плані, і в професійному, краще уникнути походу до стиліста, щоб не порушити стабільність. Пофарбувати волосся дозволяється тільки в мідний або рудий відтінки природними фарбами, тоді стануть відчутні результати робочої діяльності фінансово.

5 грудня. 17-18 місячний день, Місяць у Близнюках. Красива стрижка підвищить бойовий дух і додасть оптимізму. У кого виникають проблеми зі здоров’ям, особливо з органами дихання, нова зачіска допоможе впоратися з недугами. В цей час фарбувати волосся барвниками з хімічними компонентами не рекомендується, але фарбування натуральними барвниками приверне значний прибуток.

6 грудня. 18-19 місячний день, спадний Місяць перемістився в сузір’я Рака. Стригтися сьогодні не бажано, щоб удача не відвернулася, а допомагала у всіх справах. Вийде зосередитися на досягненні давно бажаної мети. Фарбувати волосся потрібно барвниками натуральними, бажано не виходячи з дому, і тими відтінками кольорів, які впливають на власний настрій позитивно.

7 грудня. 19-20 місячний день. Нова зачіска може спровокувати безліч проблем, почнуться фінансові невдачі, на роботі можуть виникнути сварки з колегами. Не варто експериментувати з новими кольорами при фарбуванні волосся, краще запастися перевіреним кольором – темного відтінку.

8 грудня. В 22.59 – початок нової, 21-ої місячної доби, спадний Місяць у Раку. Стрижка принесе одні розчарування. Негативна енергія в цей час настільки сильна, що краще провести день в головному уборі, щоб не спокушати долю. День не зовсім хороший для зміни кольору волосся.

9 грудня. 21-22 місячний день, спадний Місяць в Діві. Сьогоднішній похід до перукаря – до удачі. Буде багато приємних, хоча і несподіваних зустрічей і знайомств. Зміна зачіски позитивно позначиться на загальному самопочутті. Від фарбування бажано утриматися, щоб не з’явилося розчарування в особистому житті, не виникали побутові проблеми.

10 грудня. 22-й місячний день, в 11.52 – початок IV чверті. Для стрижки день один з найсприятливіших, особливо порадує домашня атмосфера турботою близьких, комфортом і затишком. Результат такої процедури швидше за все дуже засмутить, тому краще процедуру перенести на деякий час.

11 грудня. В 1.34 почнеться 23-а місячна доба. Зараз Місяць в сузір’ї Терезів. Підстригтися сьогодні, значить, принести в своє життя радість і щастя. Але фарбувати волосся не рекомендується, так як вони почнуть ламатися, але світлі тони допоможуть налагодити похитнувше фінансове становище.

12 грудня. 23-24 місячний день, Місяць у цей час перебуває в гостях у Терезів. Настає пора, коли є унікальна можливість увібрати в себе енергію космосу. Тому стрижка, і, головне, пишно укладене волосся, принесуть в подальшому багато радісних подій, нагородять вірними друзями, і доставлять позитивні відомості про ті події, від яких залежить стабільність і благополуччя в майбутньому. Після відвідування салону краси є шанс зустріти свою любов. Волосся фарбувати рекомендується в будь-які улюблені кольори, щоб почався період успішної реалізації всіх планів.

13 грудня. Починається 25-а місячна доба в 4 ранку, спадний Місяць переміщується до Скорпіона. Робити нову стрижку не варто, щоб не зайти в тупик при з’ясуванні відносин з близькою людиною. Для того щоб енергія вітру принесла позитивні зміни, в цей день повинен бути чітко прокреслені проділ або туго заплетена коса. Щоб неприємності обходили стороною, можна сховатися від них, проходив день в головному уборі. Пофарбувавши волосся можна домогтися підвищення авторитету в робочому колективі, і заслужити похвалу шефа.

14 грудня. Починається 26-й місячний день в 5.11, а спадний Місяць перемістився до Скорпіона. У цей день стрижка небезпечна, тому що занадто впливає на долю, і може принести багато неприємностей. Фарбування волосся також слід перенести на наступний день, тоді час настане плідний і цікавий.

15 грудня. 27-й місячний день почнеться о 6.20, Місяць гостює у Скорпіоні. Підстригти сьогодні кінчики волосся, значить, відновити здоров’я, яке останнім часом турбувало все більше. Але коротко підстригатися не рекомендується, щоб не упустити шанс познайомитися з цікавою людиною, з якою, можливо, незабаром почнеться бурхливий роман. Для фарбування волосся день хороший, так як колір буде радувати яскравістю, довго протримається, а чуття допоможе дізнатися, що принесе прибуток.

16 грудня. Початок 28-го місячного дня – в 7.27, спадний Місяць відвідав Стрільця. Зараз будь-які маніпуляції з волоссям більше потрібні для фінансової стабільності. Нова зачіска здійснить задумане, принесе удачу в особистому житті, бізнесі, підніме самооцінку. З’явиться підтримка від колег, які б яскраві і несподівані ідеї не виникали. У цей час можна сміливо експериментувати при фарбуванні з кольором волосся. Хімічні речовини фарби не зможуть принести шкоду.

17 грудня. 8.31 – початок 29-го місячного дня. Краще не стригтися, тому що ймовірно походом в салон можна значно скоротити життя. Надавши об’єм  зачісці, можна посприяти притягненню в сім’ю стабільного грошового доходу. Фарбування допускається тільки щадними природними барвниками.

18 грудня. Починається 1-й місячний день. Початок нового місяця – о 10.32. Місяць у Козерозі. Оновлена стрижка допоможе залучити енергію грошового потоку. Місячний календар стрижок на грудень 2017 року рекомендує проводити фарбування волосся, яке теж приверне гроші, особливо якщо вибрати кольори насичений мідний або яскравий рудий.

19 грудня. В 10.32 початок 2-ої місячної доби, Місяць у Козерозі. Вдало зроблена стрижка благотворно вплине на всі органи, а подальше життя буде більш енергійним і радісним. Підуть печалі. Надавши об’єм  волоссю, можна відчути таке довгоочікуване почуття стабільності. В особистому житті прийде час вибору, який буде дуже вдалим і позначиться позитивно в майбутньому. Фарбування волосся повинно проводитися тільки фарбами з натуральним складом. Тоді обставини складуться в кращу сторону, а позитивні зміни порадують.

20 грудня. В 11.08 починається 3-й місячний день. Красиво підстрижене і укладене волосся відкриють шлях енергії грошей. Виникнуть на роботі нові ідеї, що буде помічено шефом. Міняти колір волосся в цей період не слід, щоб не перешкодити кар’єрному росту. Прекрасний період для того щоб приготуватися до Нового року і зробити витончену, елегантну стрижку, яка порадує вас і здивує близьких.

21 грудня. Початок 4-го місячного дня – о 11.45, Місяць розташувався у Водолії. Стрижку відкласти потрібно неодмінно, щоб не зірвалися власні плани і не настало глибоке розчарування. Фарбування волосся повинно проводитися тільки в світлі тони, щоб з’явилися гроші, а імідж допоміг у налагодженні нових зв’язків.

22 грудня. В 12.16 починається 5-й місячний день. Це дуже вдалий день для стрижки. Вона подарує нові знання, дозволить ризикувати, що принесе удачу. Здоров’я значно покращиться. Додання волоссю світлих тонів необхідно не тільки для краси, а й для фінансової стабільності.

23 грудня. 5-6 місячний день, Місяць у Водолії. Похід в салон додасть сексуальності, підвищить імунітет, необхідно зробити яскраву оригінальну зачіску, що дозволить успішно розпочати нову справу. Фарбування необхідне, щоб повернути природний колір, тоді удача буде надовго вірною супутницею.

24 грудня. 7-й місячний день починається в 13.04. Постригтися в цей день чи ні – складна дилема: волосся хоч і будуть рости швидше, але це принесе масу неприємностей. В даний період правильніше не стригти і не фарбувати волосся, тому як ви зможете отримати не той тон, що бажали. Волосся після стрижки стануть крихкими і сухими, істотно погіршиться загальний стан волосся. Зміна кольору волосся теж несе невдачі і розчарування.

25 грудня. В 13.25 починається 8-й місячний день, Місяць на в Рибах. Нова стрижка загрожує зробити непередбачені розтрати, від цього постраждає нервова система, погіршиться здоров’я. Не рекомендується робити фарбування, але якщо необхідно, то використовувати тільки темні природні барвники – це захистить від бід.

 26 грудня. В 13.44 настане час 9-ої місячної доби, а в 13.21 настане I чверть, Місяць знаходиться в Овні. Стрижки виключені, щоб відносини з партнером не зайшли в глухий кут. Фарбування волосся допустиме природними барвниками в будь-які кольори, тоді будь-які конфлікти швидко улагодяться.

27 грудня. 10-й місячний день прийде в 14.03, Місяць в Овні. Занадто негативно відіб’ється стрижка на бізнесі і роботі, звівши до мінімуму старання. Фарбування волосся не бажане, щоб не накопичувалася втома.

28 грудня. Початок 11-го місячного дня прийде о 14.25, Місяць в цей час – у Тельці. Для стрижки негативний день – волосся в цей день ослаблене. Але події незабаром будуть розвиватися стрімко і позитивно. Фарбуванння волосся робити не варто, щоб з’явилася можливість романтичного знайомства.

29 грудня. 12-й місячний день прийде в 14.49. Зміна іміджу завдяки стрижці необхідна для здійснення планів, але не можна діяти імпульсивно, видаючи власні таємниці. Фарбування волосся має нейтральний період.

30 грудня. 13-й місячний день почне відлік о 15.20, Місяць зараз відвідав сузір’я Близнюки. Нова стрижка з чіткими лініями позитивна для грошових вливань. З’явиться можливість прийти до домовленостей в колективі. Фарбування волосся дозволена в мідні або золотисті тони, це допоможе вплинути на потрібних людей.

31 грудня. В останній день року 14-й місячний день починається в 15.59, Місяць опиниться в Близнюках. Час для стрижки підходящий, так як зникнуть дрібні і великі неприємності, порадує стан здоров’я. Але фарбувати волосся не слід. Прекрасний період для того, щоб здійснити прекрасний різдвяний макіяж.

Місячний календар стрижок на грудень 2017 року – сприятливі дні для росту волосся

Якщо ваше волосся:

повільно ростуть;

січеться;

сильно випадають;

виснажені без блиску.

Вам бажано стригти волосся за місячним календарем, це позитивно вплине на їх загальний стан.

Найсприятливіші дні в грудні:

3 грудня;

9 грудня;

11 грудня;

12 грудня;

17 грудня;

19 грудня;

20 грудня;

25 грудень;

27 грудня;

30 грудня.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *