Home / Дозвілля / Місячний календар на грудень 2017 року

Місячний календар на грудень 2017 року

Місячний календар на грудень 2017 року  передбачає багатогранний місяць, коли нагадають про себе минулі помилки і з’являться нові проблеми. Але якщо на все дивитися оптимістично і з гумором, то становище нормалізується. У день Нового місяця (18 грудня) можна будувати плани на майбутнє, зміцнювати відносини з людьми і збагачуватися духовно. В місяці (3 грудня) слід сконцентрувати увагу на важливих завданнях і не приймати рішень без попереднього обдумування. Місячний календар на грудень 2017 року  радить серйозно поставитися до фізичного здоров’я і емоційному стану.

Місячний календар на грудень 2017 року по днях

1 грудня 2017 року. 14 місячний день. Зростаючий Місяць, в Тельці

Безмір в словах можуть виявитися «каменем спотикання» у важливих справах. Не варто братися за те, в чому мало розбираєтеся, інакше швидко розчаруєтеся в своїх здібностях. Планування не доречно в любові, де потрібна інтуїція і взаєморозуміння, нагадує місячний календар на грудень 2017 року.

Психологічний фон. Упертість, умиротворення, впевненість.

Здоров’я. Слід берегти горло, нижню щелепу. Можливі простудні захворювання, отруєння. День сприятливий для процедур по оздоровленню горла і статевої системи.

2 грудня 2017 року. 15 місячний день. Зростаючий Місяць, в Тельці

Щоб побачити плоди своєї праці, сьогодні необхідно працювати за двох. Головне, не перестарайтеся в фізичній роботі, інакше підірвете здоров’я. Енергетичний запас хороший, але від негативу слід позбавлятися. Спілкуйтеся з тими, з ким справді добре і цікаво.

3 грудня 2017 року.16 місячний день. Місяць в Близнюках.

У цей день потрібно вийти з тіні і зайнятися серйозною роботою. До речі, не забудьте попрацювати над своїм духовним світом. Миріться не тільки з людьми, але і з їх недоліками. Фінансові проблеми підуть на задній план, якщо не влазити в борги. Спорт і загартовування – ось, що допоможе зміцнити здоров’я.

Психологічний фон. Активність, товариськість, сугестивність.

Здоров’я. Слід берегти легені, верхні дихальні шляхи, руки, плечі. Можливі ревматичні болі, задишка, простудні захворювання. День сприятливий для процедур по оздоровленню легенів і печінки. Корисне голодування.

4 грудня 2017 року. 17 місячний день. Місяць в Близнюках

Буде надзвичайно складно зрозуміти, що відбувається без допомоги близьких людей. Ви злегка заплуталися в пріоритетах, тому на межі нервового зриву. Апатія і лінь можуть підвести під риску далекоглядні плани і оригінальні ідеї. Не пливіть за течією, а боріться з рутиною і нудьгою.

Психологічний фон. Чутливість, вразливість, мінливість настрою.

Здоров’я. Слід берегти шлунок і печінку. Можливі відрижка, печія, гастрит. День сприятливий для процедур по оздоровленню шлунка, жовчного міхура, печінки. Корисний масаж.

5 грудня 2017 року. 18 місячний день. Місяць  в Раку

Місячний календар на грудень 2017 року  обіцяє чудовий і багатий на події день. Щоб від долі отримати сюрпризи, потрібно самому розкрити серце назустріч змінам. Менше звертайте увагу на киплячі навколо пристрасті, інакше опинитеся втягнутими в конфліктні ситуації.

6 грудня 2017 року. 19 місячний день. Місяць в Раку

Повертатися до старого не варто, а ось зустрітися з давніми друзями – вірне рішення. Тиша й гладь очікується в сімейному житті. З деякими людьми належить на час розлучитися, щоб не підштовхнути себе на розчарування і зради. Тримайте себе в їжакових рукавицях!

Психологічний фон. Бадьорість, піднесений настрій, рішучість.

Здоров’я. Слід берегти серце і судинну систему. Можливі перепади артеріального тиску. День сприятливий для процедур по оздоровленню нервової і судинної систем.

7 грудня 2017 року. 20 місячний день. Місяць  у Леві

Ангельське терпіння і мудрість знадобляться протягом усього дня тому,  що емоційний стан на межі зриву. Раціонально підходите до всього, що стосується роботи, грошей і кар’єри. Не погоджуйтеся брати участь у великих громадських заходах.

8 грудня 2017 року. 21 місячний день. Місяць  у Леві

Присвятіть відпочинку, спогляданню природи і роздумам про головне. Не ставте свої бажання вище всього іншого, тоді вони збудуться в короткий термін. Для поїздок – коротких і далеких, невдалий день. Переживання в любові не варті того, тому будьте чесні з самим собою.

9 грудня 2017 року. 22 місячний день. Місяць в Діві

Місячний календар на грудень 2017 року  радить відсіяти все непотрібне і даремне зі свого життя. Ви на порозі грандіозних змін на краще, що вже заряджає оптимізмом. Фінансові підприємства протипоказані, як і сумнівні грошові вкладення.

Психологічний фон. Практичність, раціональність, пунктуальність.

Здоров’я. Слід берегти органи шлунково-кишкового тракту. Можливі закрепи або діарея. День сприятливий для процедур по очищенню кишечника, добре провести розвантажувальний день.

10 грудня 2017 року. 22 місячний день. Місяць в Діві

Очікуються зміни в усіх сферах життя, особливо, любовній. Все буде залежати від того, як ви поведете і, що скажите на адресу близької людини. Якщо когось скривдите, то постарайтеся загладити свою провину і вибачитися. У великодушності  і співчутті  більше сили, ніж в невгамовній гордості.

11 грудня 2017 року. 23 місячний день. Місяць в Терезах

Зберіть всю волю в кулак і кидайтеся в роботу, як на амбразуру. Закінчите всі  розпочаті раніше справи, інакше вони стануть для вас важкою ношею. Приклавши максимум зусиль і терпіння, зможете заручитися підтримкою важливих людей. Щоб досягти внутрішнього спокою, потрібно бути стриманими емоційно.

Психологічний фон. Гармонія, артистизм, нерішучість.

Здоров’я. Слід берегти стегна, сечовий міхур, нирки. Можливе запалення сечового міхура, загострення хвороби у хворих панкреатитом і цукровим діабетом. День сприятливий для процедур по оздоровленню сечового міхура. Слід уникати вживання солодкого і великої кількості рідини.

12 грудня 2017 року. 24 місячний день. Місяць  в Терезах

Кожна людина коваль свого щастя – пам’ятайте про це протягом усього дня. Якщо в пріоритеті творчі проекти, то не пропустіть можливості внести в них корективи. Непорозуміння можуть статися в процесі спілкування з родичами. Проявіть милосердя до тих, хто вам по-справжньому дорогий.

13 грудня 2017 року. 25 місячний день. Місяць в Терезах

Місячний календар на грудень 2017 року  радить збирати інформацію, яка буде потрібна в роботі і в особистому житті. Поки багато вам здається розмитим і незрозумілим, але скоро ситуація проясниться. Доробки не залишайте на майбутнє, а займіться ними в режимі авралу. Очікуються доленосні знайомства.

Психологічний фон. Збудженість, напруженість, пристрасність.

Здоров’я. Слід берегти статеві органи і пряму кишку. Можливе запалення статевих органів. День сприятливий для прийняття розслаблюючих ванн і масажів.

14 грудня 2017 року. 26 місячний день. Місяць  в Скорпіоні

Хороший день для тих, хто зібрався в путь-дорогу. Ви прекрасно проведете час, знайдете нових друзів і побудуєте плани на майбутнє. Інтуїція підкаже, як вести себе в колективі і, кому довірити свої робочі секрети. Не витрачайте енергію на дрібниці, скоро вона стане в нагоді для великих звершень.

15 грудня 2017 року. 27 місячний день. Місяць  в Скорпіоні

Агресивний настрій зруйнує все навколо, якщо ви вчасно не зупинитеся і не візьмете себе в руки. Розбіжності в сім’ї можливі, але постарайтеся все вирішити мирним шляхом. Можливе підвищення соціального статусу, що принесе цікаві перспективи вже в наступному місяці.

16 грудня 2017 року. 28 місячний день. Місяць в Стрільці

Можливі сутички з керівництвом, тому будьте мудріші і врівноваженіші. Нові враження очікуються в особистому житті, коли трапиться несподіване знайомство на вулиці. На горизонті може з’явитися впливовий покровитель і меценат. Це особливо гарний початок для творчих особистостей.

Психологічний фон. Спокій, правильність, старанність.

Здоров’я. Слід берегти стегна, кровоносну систему, печінку, жовчний міхур. Можливе запалення сідничного нерва. День сприятливий для процедур по оздоровленню легенів. Бажано уникати гострої жирної їжі та алкоголю.

17 грудня 2017 року. 29 місячний день. Місяць  в Стрільці

Місячний календар на грудень 2017 року  радить стороною обходити всілякі розборки і конфлікти. Контролюйте не тільки емоції, але і бажання. Інакше в своїх мріях ви зайдете далеко, що загрожує сумними наслідками. Близький друг надасть фінансову і своєчасну підтримку.

18 грудня 2017 року. 30, 1 місячний день. Місяць в Стрільці. Молодик 09:29

У цей день ваші можливості перевершать усі сподівання і сміливі фантазії. З’явиться впевненість в собі і в майбутньому, а це на даний момент найважливіше. Виключіть з раціону харчування важку їжу, а також не відвідуйте спортзал. Прекрасний день для починань в робочій сфері.

Психологічний фон. Серйозність, категоричність, байдужість.

Здоров’я. Слід берегти кістки. Можливі переломи. Масаж робити небажано. День сприятливий для процедур по оздоровленню шлунка.

19 грудня 2017 року. 2 місячний день. Зростаючий Місяць в Козерозі

Якщо будете жити мріями і витати в хмарах, то день виявиться порожнім і безперспективним. Намагайтеся дивитися на все реалістичним поглядом, тоді багато чого досягнете. Проблемами в фінансах краще займатися з ранку, щоб до вечора полегшено зітхнути і підвести підсумок всьому, що зроблено.

20 грудня 2017 року. 3 місячний день. Зростаючий  Місяць в Козерозі

Не слід зациклюватися на дрібних проблемах, які тільки заберуть ваш дорогоцінний час. Другої можливості реалізувати цілі може не бути, тому зберіться з думками і підключіть до процесу надійних людей. Вечір необхідно провести поруч з близькими людьми.

21 грудня 2017 року. 4 місячний день. Зростаючий Місяць у Водолії

Місячний календар на грудень 2017 року не радить піддаватися спокусі і переходити межі дозволеного. Якщо проаналізуєте деякі моменти в житті, то на більшість  знайдеться розумна відповідь. Відчути повноту відчуття в любові допоможе обранець. Дякуйте долі за зустріч з цією людиною.

Психологічний фон. Внутрішня свобода, розкутість, інтуїція.

Здоров’я. Слід берегти щиколотки і голеностоп. Можливі переломи, запалення вен. День сприятливий для загартовування організму.

22 грудня 2017 року. 5 місячний день. Зростаючий Місяць  у Водолії

Необачні кроки в кар’єрі можуть обернутися для вас занадто дорого. До людей намагайтеся ставитися поблажливо і лояльно, щоб обійти гострі кути у відносинах. Якщо є можливість завершити великий проект сьогодні, то не відкладайте це на наступний день.

23 грудня 2017 року. 6 місячний день. Зростаючий Місяць у Водолії

Отримавши важливу інформацію поштою, слід її ретельно переробити, а потім застосовувати на практиці. Думки будуть часто звертатися до минулих подій в особистому житті. Важкі спогади можуть занурити в депресію, тому позбавляйтеся від них в терміновому порядку.

Психологічний фон. Романтичність, мрійливість, інтуїція.

Здоров’я. Потрібно берегти гомілки, шкіру. Можливі алергії, запалення вен. День сприятливий для очищення кишечника. Не рекомендується вживати багато рідини і алкоголь. Не рекомендується проводити хірургічні втручання.

24 грудня 2017 року. 7 місячний день. Зростаючий Місяць в Рибах

Надзвичайно хороший день для того, щоб відправитися в подорож всією сім’єю. Слідкуйте за словами і діями, щоб не нашкодити своїй репутації. Приділіть увагу домашнім справам і побутовим проблемам, а також зідзвоніться з давніми друзями. Слідкуйте за станом здоров’я.

25 грудня 2017 року. 8 місячний день. Зростаючий  Місяць в Рибах

Місячний календар на грудень 2017 року  радить бути уважним під час оформлення важливих документів. Перед тим, як ставити підпис, ще раз прочитайте умови співпраці. Фізичні навантаження і переїдання виключіть. Ваш внутрішній потенціал не настільки високий, щоб розпорошувати його на нісенітницю.

26 грудня 2017 року 9 місячний день. Зростаючий Місяць в Овні

У багатьох справах ви будете незамінні, тому сконцентруйтеся на важливих моментах. Для того, щоб прийти до гармонії у стосунках з людьми, потрібно чимало потрудитися над собою. Не піддавайтеся на авантюри і спокуси, а також виключіть спілкування з незнайомими людьми.

Психологічний фон. Енергійність, категоричність, імпульсивні вчинки.

Здоров’я. Слід берегти ніс, зуби, вуха, очі. Можливі головні болі. День сприятливий для процедур по оздоровленню нирок і сечового міхура.

27 грудня 2017 року. 10 місячний день. Зростаючий Місяць  в Овні

Відмінний день, щоб поділитися з колегами своїми геніальними ідеями. Інформації буде так багато з різних питань, що ви розгубитеся. Удача посміхнеться в любові! Самотні люди можуть зустріти свою другу половинку. Будьте обережні у фінансових підрахунках.

28 грудня 2017 року. 11 місячний день. Зростаючий Місяць  в Тельці

Якщо правильно розплануєте навантаження на цей день, то він пройде плідно і яскраво. Не йдіть на поводу у власних інстинктів і бажань, інакше потрапите в пастку самообману. Позбавляйтеся від поганих думок, важкої енергетики з боку людей і навіть зайвих речей.

Психологічний фон. Упертість, умиротворення, впевненість.

Здоров’я. Слід берегти горло, нижню щелепу. Можливі простудні захворювання, отруєння. День сприятливий для процедур по оздоровленню горла і статевої системи.

29 грудня 2017 року. 12 місячний день. Зростаючий  Місяць  в Тельці

Місячний календар на грудень 2017 року не радить лінуватися, сумувати і понуро дивитися на навколишню дійсність. У природи свої закони, значить, варто з ними миритися. Підведіть підсумки в роботі, в коханні і в фінансовій сфері. Вам є чим пишатися, а це головне.

30 грудня 2017 року. 13 місячний день. Зростаючий Місяць в Близнюках

Відчувши небувалий приплив енергії і сил, не слід хапатися за всі справи одночасно. Будьте ближче до тих, хто вам довіряє і у всьому підтримує. Сміливі фантазії будуть майже відчутні, тому можете без сумнівів втілювати їх в життя. Вечір присвятіть улюбленому хобі.

Психологічний фон. Активність, товариськість, сугестивність.

Здоров’я. Слід берегти легені, верхні дихальні шляхи, руки, плечі. Можливі ревматичні болі, задишка, простудні захворювання. День сприятливий для процедур по оздоровленню легенів і печінки. Корисне голодування.

31 грудня 2017 року. 14 місячний день. Зростаючий Місяць  в Близнюках

Останній день не тільки місяця, але і року, коли можна зробити висновки і порадіти досягненням. Відмовтеся від усього того, що заважає оптимістично дивитися на світ. У суспільстві рідних людей знаходиться спокій і гармонія. Проведіть день не в гонитві за матеріальними благами, а в спокійній і душевній обстановці.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *