Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Вібрації Місяця здійснюють прямий або непрямий вплив на будь-яке явище природи і впливають на процеси життєдіяльності людського організму. У тому числі на інтенсивність росту і загальний стан волосся. Ми пропонуємо місячний календар стрижок на жовтень 2019, де вказані вдалі і невдалі дні місяця для того, щоб змінити зачіску або колір волосся.

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Щоб з’ясувати сприятливі для конкретної людини дати жовтня 2019, необхідно взяти до уваги керуючий знак зодіаку, місячну фазу, день тижня і інші важливі складові. Оскільки вібрації кожного індивіда унікальні, вплив на них вібрацій Місяця теж індивідуальний.

Сприятливі для стрижок дні жовтня

2 (середа). Місяць росте, розташований в Скорпіоні. Сьогодні краща доба місяця для маніпуляцій з зачіскою. Вплив знака явно виражений, що дозволяє надавати волоссю ідеальний зовнішній вигляд.

5 (субота). Фаза місяця – третя чверть в Козерозі. Знак не відрізняється стабільністю, тому сьогоднішній день краще використовувати для створення екстравагантних і креативних стрижок. Фарбування волосся пройде без ексцесів і непорозумінь.

9 (середа). Місяць росте, знаходиться у Водолії. Волосся ростуть дуже швидко: зачіску незабаром доведеться оновлювати. Відповідний день жовтня для мелірування, колорування, укладання і тому подібних процедур.

16 (середа). Місяць убуває, знаходиться в Тельці. Підстрижетися сьогодні, ви попередите появу посічених кінчиків, ламкості і тьмяності волосся.

19 (субота). Остання чверть, вплив Близнюків. Не займайтеся доглядом за волоссям – толку буде мало. Віддайте перевагу фарбуванню. Рекомендується не експериментувати, а використовувати перевірену фарбу і техніку – отриманий ефект перевершить всі очікування.

22 (вівторок). Місяць старіє, знаходиться в знаку Лев. Зістригаючи волосся сьогодні, ви стимулюєте їх зміцнення і попереджаєте випадання.

29 (вівторок). Місяць росте, знаходиться в Скорпіоні. Дата жовтня ідеально підходить для зміцнювальних процедур для волосся: масок, обгортань, масажу. Місячний календар стрижок на жовтень 2019  свідчить, що ці заходи істотно покращать їх зовнішній вигляд і благотворно вплинуть на самопочуття в цілому. Фарбуватися і стригтися не рекомендується.

31 (четвер). Перша чверть знаходиться під впливом Стрільця. Оптимальна процедура для цього місячного дня – хімічна завивка.

До благополучних днів для фарбування або стрижки волосся в жовтні 2019 відносять 3, 7, 10, і 12 числа місяця.

Несприятливі для стрижок дні жовтня

13 (неділя). Місяць росте, знаходиться в знаку Овен. Сьогодні вам не вдасться нічого зробити з волоссям – завадять численні справи. Якщо ви розраховували домогтися успіху в переговорах з допомогою бездоганного зовнішнього вигляду – захід краще перенести. Волосся явно будуть не в кращій формі.

14 жовтня Покрова Богородиці. Прикмета: яка Покрова – така й зима. Стрижку краще відкласти.

20 (неділя). Місяць убуває, знаходиться в Раку. Сьогоднішня доба не найкраща як для зміни іміджу, так і для стандартних процедур по догляду за волоссям. Перенесіть відвідування перукарні або салону на інший день.

28 (понеділок). Молодик в Раку. Даний день не підходить для роботи з волоссям.

До інших невдалих дат для стрижки волосся в жовтні 2019 відносять: 1, 14, а також 21, 30 числа.

Традиційний поділ місячних днів на благополучні та неблагополучні ніяк не пов’язане з удачею або невдачею. Різниця тільки в енергетиці місячних вібрацій. Наприклад, «поганий» для стрижки день буде вкрай плідним в плані занять спортом або знайомств.

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року по дням

Перше жовтня відповідає четвертій місячній добі, а місячний диск розташовується в Скорпіоні. Цей час не сприятливий для будь-яких змін, навіть якщо буде присутні внутрішні прагнення змінити імідж. Стрижка з укладанням буде  виглядати неохайно, волосся втратять блиск, кінчики будуть посіченими. Краще провести цей день вдома в сімейному колі.

Друге жовтня відповідає п’ятій місячній добі, місячний диск розташовується в Стрільці. У цей день астрологи рекомендують запланувати відвідування салону, так як будь-яка робота з локонами буде приносити фінансовий прибуток. Що б ви не зробили з пасмами, результат буде чудовим.

Третє жовтня відповідне шостій місячній добі, місячний диск розташовується в Стрільці. Вкрай несприятливий час для догляду за локонами і зміни зовнішнього вигляду. Волосся будуть виглядати хворими, втратять блиск і почнуть сіктися. Навіть косметичні процедури з пасмами краще відкласти на інший день.

Четверте жовтня відповідне сьомій місячній добі, місячний диск розташовується в Стрільці. Даний період небажаний для відвідування салону краси, так як робота з волоссям сильно послаблює енергетику. День підходить для розвитку інтуїтивних здібностей. І якщо ви готові пожертвувати красою заради загострення інтуїції, тоді потрібно зробити стрижку саме в цей час. Зачіска з завивкою сприятиме посиленню аури, а фарбування локонів в природний тон підвищить сексуальність.

П’яте жовтня відповідне восьмому місячному дню, місячний диск розташовується в Овні. Стрижка буде сприяти зміцненню здоров’я не тільки локонів, але і організму в цілому. Вважається, що саме восьмий місячний день додає довголіття, тому стрижка показана людям зі слабким здоров’ям.

Місячний календар стрижок на жовтень 2019  року свідчить, що фарбувати пасма в будь-який колір не бажано: можливі конфлікти і непорозуміння з близькими. А ось нове укладання і стрижка сприятимуть підвищенню авторитетності серед колег і знайомих.

Шосте жовтня відповідне дев’ятій місячній добі, місячний диск розташовується в Овні. Це перший сатанинський день місячного місяця, який вважається небезпечним. Похід в салон краси краще скасувати, присвятіть час відпочинку в сімейному колі або просто побудьте на самоті.

Сьоме жовтня відповідає десятій місячній обі місячний диск розташований в знаку Овен. Енергетика дня сприяє гармонії та вдосконаленню, але не до змін. Тому локони краще не підстригати, а зачіску можна оновити укладанням або фарбуванням в інший колір.

Восьме жовтня відповідне одинадцятій місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Овен. Енергетика дня сприяє будь-яким роботам з пасмами, можна шукати новий образ і експериментувати з укладанням і кольором. Також сприятливі зміни в зовнішності сприятимуть відновленню гармонії з протилежною статтю, якщо вона була загублена.

Дев’яте жовтня відповідає 12 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Овен. Це час гармонії і взаєморозуміння між близькими людьми, тому зміни в зовнішньому вигляді сприятимуть відновленню зв’язків і розірваних стосунків. Місячний календар стрижок на жовтень 2019  радить, що дуже хороший день для оздоровчих процедур: локони посилено вбирають корисні речовини і компоненти.

Десяте жовтня відповідне 12 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Овен. Це час гармонії і взаєморозуміння між близькими людьми, тому зміни в зовнішньому вигляді сприятимуть відновленню зв’язків і розірваних стосунків. Дуже хороший день для оздоровчих процедур, локони посилено вбирають корисні речовини і компоненти.

Одинадцяте жовтня відповідне 13 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Овен. Енергетика дня прекрасно підходить для початку будь-яких змін в житті, а також і в зовнішньому вигляді.

Сьогодні можна сміливо експериментувати із кольором, довжиною, формою і стилем. Що б ви не зробили, очікує успіх. Однак не рекомендується змінювати колір пасом на протилежний: це загрожує залученням невдачі в справах.

Дванадцяте жовтня відповідне 14 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Овен. Це початок повного місяця, енергія дня спрямована на реалізацію задуманого раніше. У цей день похід в перукарню принесе не тільки радість, а й сприятиме підвищенню добробуту. Цей місячний день особливий, його не можна пропускати – готуйтеся заздалегідь.

Тринадцяте жовтня відповідне 15 місячній дібобі, місячний диск розташований в знаку Овен. Це пік повного місяця, енергетика дня некерована. Будь-яка дія з локонами принесе розчарування і навіть викличе гнів. Тому залиште волосся в спокої, присвятіть час відпочинку або просто побудьте наодинці з собою.

Чотирнадцяте жовтня відповідне 16 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Овен.

П’ятнадцяте жовтня відповідне 17 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Телець. Енергетика дня сприяє роботі з локонами, будь-які процедури принесуть позитивний результат і будуть сприяти залученню уваги протилежної статі.

Шістнадцяте жовтня відповідне 18 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Близнюки. Енергетика дня дуже активна, однак, для роботи з локонами вона не підходить: можна захворіти після відвідування салону краси. Астрологи дозволяють фарбувати волосся і проводити косметичні процедури з відновлення структури локонів.

Сімнадцяте жовтня відповідне 19 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Близнюки. Це другий сатанинський день місячного місяця, в який слід дотримуватися граничної обережності. Краще обмежити спілкування з людьми до мінімуму, присвятити день відпочинку і розслаблення. Не рекомендується заплітати локони в коси і взагалі конструювати складні зачіски. Оптимальним варіантом для цього дня будуть розпущене волосся.

Вісімнадцяте жовтня відповідне 20 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Близнюки. У цей день ви ризикуєте змінити зовнішність в гіршу сторону, в дзеркальному порядку. Це стосується будь-яких робіт з волоссям: стрижки, завивки, фарбування та зміни форми. Цей день краще присвятити іншим заняттям, так як енергетика його досить позитивна і активна.

Дев’ятнадцяте жовтня відповідне 21 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Рак. Це один з найбільш сприятливих періодів для вирішення будь-яких питань і зміни іміджу. Місячний календар стрижок на жовтень 2019  радить, що все задумане збудеться, а робота з локонами принесе позитивний результат. Сміливо прямуйте до майстра, вас чекає вдалий день.

Двадцяте жовтня відповідне 22 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Рак. У цей день ви зможете покращити своє фінансове становище, якщо відвідаєте салон краси і зробите стрижку. Навіть просто підрівнявши кінчики волосся. До того ж дії майстра з вашими локонами принесуть відмінний результат і будуть приємними.

Двадцять перше жовтня відповідає 23 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Лев. Це день прояву безпрецедентної агресії і роздратування, слід максимально обмежити контакти з людьми. Відвідування салону краси відкладіть до більш сприятливого місячного періоду. Якщо вам необхідна зміна в зовнішньому вигляді, можете пофарбувати або тонувати локони, зробити завивку і укладання.

Важливо! Сатанинські дні місячного місяця (9, 15, 19) не підходять для стрижки волосся, вони забирають енергію і провокують хвороби.

Двадцять друге жовтня відповідає 24 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Діва. Спроби змінити зовнішність можуть закінчитися невдачею, тому краще не ризикувати. Стрижка негативно позначиться на стані локонів, приверне негативні енергії і хвороби. Місячний календар стрижок на жовтень 2019  рекомендує, що можна проводити оздоровчі процедури з відновлення структури локонів і забарвлення.

Двадцять третє жовтня відповідає 25 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Діва. Відвідування перукарні може різко погіршити самопочуття і здоров’я, тому відкладіть візит до сприятливих часів. Також маніпуляції з пасмами залучать скандали, плітки і конфлікти з близькими і знайомими. Це один з найбільш несприятливих днів у місяці.

Двадцять четверте жовтня відповідне 26 місячній добі, місячний диск розташований в знаку Діва. У цей день дозволяється проводити оздоровчі процедури з натуральними засобами і фарбувати пасма натуральними барвниками. Все інше заборонено, особливо, стрижка і вирівнювання кінчиків локонів.

Двадцять п’яте жовтня відповідає 27 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Терези. Відвідування перукарні додасть впевненості в своїх силах, своїй привабливості і чарівності. Дуже вдалий день для візиту до свого майстра. Також маніпуляції з локонами залучать енергію удачі і щастя – не пропустіть свій шанс.

Двадцять шосте жовтня відповідає 28 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Терези. В цей день рекомендується гармонізувати простір, займатися самовдосконаленням. Тому будь-які дії, спрямовані на руйнування, не вітаються: це привертає енергію невдачі і негатив. Фарбувати локони можна, як і робити відновлюючи маски.

Двадцять сьоме жовтня відповідає 30 місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Терези. Це час підведення підсумків місяця, тому заходи щодо зміни чого-небудь не вітаються. Відкладіть стрижку до другого місячного дня, а сьогодні займіться укладанням (в колишньому стилі) або косметичними процедурами.

Двадцять-восьме жовтня відповідає першій місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Терези. Це час планування, а не змін. Стрижка відніме багато енергії, що неминуче спровокує нездужання або хворобу. Можна зайнятися фарбуванням локонів або відновлюючими процедурами (обгортання, маски).

Двадцять дев’яте жовтня відповідає другій місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Скорпіон. Це один з найбільш сприятливих періодів для роботи з локонами. Місячний календар стрижок на жовтень 2019  рекомендує, що будь-які маніпуляції принесуть відмінний результат, оздоровлять волосся і організм в цілому.

Тридцяте жовтня відповідне третій місячній добі, місячний диск розташовується в знаку Стрілець. Енергетика дня не розташовує до проведення маніпуляцій з локонами, велика ймовірність втрати життєвої сили. Це негативно позначиться на стані волосся і на здоров’ї організму. Можна фарбувати локони натуральними барвниками і робити маски.

Тридцять перше жовтня відповідає четвертій місячній добі, місячний диск розташований в знаку Стрілець. День становить небезпеку для зміни способу та зміни стилю, краще відкласти похід в салон краси до сприятливих часів. Маніпуляції з локонами (будь-які) послаблять організм і позбавлять його частини захисних сил.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *