Home / Дієти / Місячний календар дієти на жовтень 2019 року

Місячний календар дієти на жовтень 2019 року

Пропонуємо місячний календар дієти на жовтень 2019  року з зазначенням дня  початку дієти для схуднення і поганих днів для голодування по місячним дням календаря. При розгляді календаря на жовтень 2019 року зверніть увагу на знаходження Місяця в знаку Зодіаку.

Місячний календар дієти на жовтень 2019 року

Місячний календар дієти на жовтень 2019 року

Несприятливі дні голодування: 10, 19.

Сприятливі дні початку голодування: 8, 11, 12, 15, 23, 27, 28 з 8:15.

Рекомендується відмовитися від м’яса: 2, 3, 4, 5, 8, 12, 13, 16, 17, 21, 22, 31.

Приурочте заходи до найбільш підходящих дат місяця.

В інші дні місяця рекоменгдується слідувати вказівкам місячного календаря у виборі продуктів харчування.

1 жовтня. Вівторок. Зростаючий Місяць. ♏ Проходить по знаку Зодіаку Скорпіон. Дієта за місячним календарем вимагає відмовитися від алкоголю. Готуйте сьогодні настойки і відвари на рослинній основі, вони будуть приносити більше користі і мати підвищену ефективність.

Алкогольні напої повністю виключіть, вони принесуть більше шкоди, ніж зазвичай і викличуть важкий сон. Використовуйте трав’яні чаї після їжі і від їжі ви отримаєте більше користі.

2 жовтня. Середа. ♐ Стрілець з 14:48. Дієта за місячним календарем рекомендує відмовитися від м’яса і риби, горіхів і солінь, не створюйте додаткове навантаження на кишечник. Але їжте все, що захочете, оскільки те, що захочеться, то і потрібно.

Сьогодні їжа, яка приймається повністю засвоюється. День не підходить для голодування, воно може принести шкоду вашому організму. Не проводьте час в неробстві, не можна лінуватися, активно займайтеся роботою або домашніми справами.

Коли Місяць у Стрільці кращі білкові продукти, які допоможуть крові змінити свій склад і збагатять її. Також клітини печінки будуть активно замінюватися на більш здорові.

3 жовтня. Четвер. Зростаючий місяць. ♐ Рухається в Стрільці. Місячний календар дієти на жовтень 2019 року рекомендує їжу на рослинній основі. У вашому меню обов’язково повинні бути присутніми сьогодні фрукти і овочі, вони допоможуть збалансувати мінеральний склад в дієті. Можливе проведення розвантажувального дня на основі рослинної дієти, на соках.

росте

4 жовтня. П’ятниця. Зростаючий Місяць. ♑ Козеріг з 20:45. Дієта за місячним календарем радить відмовитися від курячого м’яса і яєць. У невеликих кількостях не забороняється алкоголь. Займайтеся активно домашніми справами, виключіть довге перебування на відкритому повітрі в прохолодну погоду.

5 жовтня. Субота. Зростаючий. ♑ Знаходиться в Козерозі. Дієта за місячним дня віддає перевагу продуктам на зерновій основі, багато їсти не можна. Підходить для голодування і очищення кишечника. Приготовлені лікувальні відвари і настоянки мають підвищену силу і користь, тому не полінуйтеся приготувати їх саме сьогодні.

При Місяці в Козерозі віддавайте перевагу продуктам з вмістом рослинних жирів, горіхи і насіння активізують роботу ваших залоз. Немає особливих обмежень по продуктах, тому зробіть свій раціон якомога ширшим, можна вживати соління, оскільки вони збагатять вашу кров.

6 жовтня. Неділя. Зростаючий. ♑ Знаходиться в Козерозі. Дієта за місячним календарем радить відмовитися від моркви, бананів, грибів і петрушки. Підходить для очищення від шлаків всього організму. Повністю приберіть алкоголь зі свого раціону, гострі приправи і спеції, ніщо не повинно дратувати сьогодні травну систему.

7 жовтня. Понеділок. Зростаючий. ♒ Водолій з 6:50. Місячний календар дієти на жовтень 2019  року  рекомендує пити більше відварів і соку, ідеальний компот із сухофруктів. Особливу користь принесе лазня, якщо є можливість, відвідайте її. Уникайте сильних фізичних навантажень, що викликають втому, не варто стомлюватися сьогодні, згодом буде важко, відновитися.

8 жовтня. Вівторок. ♒ Розташована у Водолії. День початку дієти для схуднення. Хороші результати дасть голодування, але день не підходить для початку тривалого голодування, тільки тимчасове розвантаження організму на два дні. Відмовтеся від зернових, бобових, круп та м’яса. Побудуйте дієту на овочах та рибі.

При знаходженні Місяця у Водолії віддайте перевагу водним процедурам і підвищить навантаження на серцево-судинну систему. Ви нормалізуете внутрішній енергетичний баланс. У продуктах немає особливих переваг.

9 жовтня. Середа. ♓ Риби з 19:06. Дієта за місячним календарем з овочами. Корисні свіжі овочеві соки, відвари. Необхідно відмовитися від грубої їжі. Найкращий вибір падає на приготування супів і каші. Виключіть спиртні напої.

10 жовтня. Дієта не рекомендується з повним голодуванням, це не можна робити, їжте корисні продукти, але не переїдайте. Перевагу віддавайте овочам і рибі, в невеликих кількостях. Корисно відвідати лазню або сауну.

11 жовтня. П’ятниця. Зростаючий.  ♓ Розташована в Рибах. Дієта без солодкого. Відмовтеся від солодкого і гіркого і обмежте рідину. Голодування дуже корисно. Дуже добре попрацювати фізично активно з навантаженням.

Відповідний день для очисних процедур, спрямованих на кишечник. Відмовтеся від цукрів, які входять до складу продуктів, не вживайте солодке печиво або шоколад, виключіть повністю спиртне.

12 жовтня. Субота. ♈ Овен з 7:49. День початку дієти для схуднення, підходить для початку голодування. Перевагу віддайте зерновим, бобовим, гарячій гострій їжі, соку червоних ягід. Відмовтеся від капусти, яблук, часнику і м’яса. Неприпустимі в раціоні м’ясо, круглі овочі та фрукти.

Коли Місяць в Овні в меню збільште вживання продуктів, які  містять білок, він найбільш повноцінно буде засвоюватися, не забруднюючи організм шлаками.

13 жовтня. Неділя. Спадаючий. Дієта без важкої їжі. Необхідно відмовитися від м’яса, моркви, грибів і петрушки. Не пийте спиртні напої. Побудуйте свою персональну дієту на основі каші з крупи.

14 жовтня. Понеділок. Спадний. Місячний календар дієти на жовтень 2019  року будується на обмеження споживання м’ясних продуктів, замінивши їх овочами і горіхами. Корисно обмежити кількість сну, особливо шкідливий прийом алкоголю.

При проходженні Тельця Місяцем, відмовтеся від голодування і складіть продуману збалансовану дієту, можна вживати солону їжу.

15 жовтня. Вівторок. Спадний. ♉ Знаходиться в Тельці. Вд ень початку дієти для схуднення необхідно обмежити вживання м’яса, більше овочів. Рекомендується очистити кишечник, провівши голодування. Корисно сходити в лазню, це надасть гарний вплив на шкіру. Обмежте сон. Дуже підходить для відпочинку, який не пов’язаний з активністю. Сприятливий день голодування.

16 жовтня. Середа. ♉ Знаходиться в Тельці. Дієта за місячним календарем будується на застосуванні продуктів, які не створюють навантаження на кишечник. Основу повинна становити не груба їжа, якій буде потрібно мало часу, щоб засвоїтися, каші і легкі фруктові салати будуть дуже корисні. Відмовтеся від молока і м’яса, яєць, обмежте споживання хліба.

17 жовтня. Четвер. ♊ Близнюки з 5:36. Дієта за місячним календарем будується на відмові від м’ясних продуктів,надати  перевагу овочам і фруктам. Не можна застосовувати в лікуванні екстрасенсорні практики. Відмовтеся від алкоголю, не проводьте цей день дуже активно, виконуйте лише найнеобхідніше по дому.

При Місяці в Близнюках застосовуйте рослинні жири або їжте рослинні продукти багаті жирами насіння і горіхи (крім кокосового горіха, він містить холестерин, який сприяє відкладенню холестеринових бляшок в судинах)

18 жовтня. П’ятниця. ♊ Розташований в Близнюках. Дієта за місячним календарем будується на максимальному обмеженні всієї важкої і жирної їжі. Вживайте більше соків і лікувальних відварів, на основі червоних ягід і овочів, буряка і моркви. Переїдати не можна, шлаки, що відклалися сьогодні виводяться з працею. Активний відпочинок з хорошим навантаженням послужить бонусом для схуднення.

19 жовтня. Субота. Спадний. ♋ Рак з 13:48:01. Дієта за місячним календарем без обмежень, їжте, що захочеться, але не переїдайте. Пробуйте нове, раніше вами не приготовлене. Погано голодування. Активно займайтеся домашніми справами, сьогоднішні фізичні навантаження дуже корисні.

При знаходженні Місяця в Раку обмежте вживання алкоголю, а краще зовсім відмовтеся від нього, також слід обмежити каву і будь-які збуджуючі продукти, що мають кофеїн.

20 жовтня. Неділя. Спадний. ♋ Розташовується в Раку. Дієта з обмеженням по кількості їжі. Не можна багато їсти, віддайте перевагу молочним продуктам та відмовтеся від рибних і м’ясних продуктів. Якщо не впевнені у виборі страви, то молочна каша буде ідеальним варіантом. Займайтеся домашніми справами активно, навантаження принесе користь.

21 жовтня. Понеділок. ♌ Лев з 19:32. Дієта за місячним календарем віддає перевагу кисломолочним продуктам, яких можна вжити більше звичайного. Дуже корисні, сметана, кефір, кисле молоко, сир. Можна застосовувати в стравах і спеції, особливо селеру.

Коли Місяць у Леві насичені білків продукти кращі в дієті для схуднення. Дуже легко можна переїсти, тому стежте за кількістю споживаної їжі.

22 жовтня. Вівторок. Розташовується у ♌ Леві. Дієта за місячним календарем віддає перевагу кисломолочним продуктам.

23 жовтня. Середа. ♍ з 22:26. День початку дієти для схуднення, необхідно відмовитися від грубої їжі, більше пити рідини. Корисно провести  очисні процедури, спрямовані на виведення з організму шлаків. Підходить для спокійного відпочинку без зайвих навантажень

При проходженні Місяцем сузір’я Діви віддавайте перевагу продуктам, з хорошим рівнем білків вони засвояться найкращим чином, але не переїдайте, зайві білки перетворюються організмом в жир. В меню виключіть алкоголь і жирні продукти.

24 жовтня. Четвер. ♍ Проходить по сузір’ю Діви.  Дієта на основі риби. Вживайте в їжу більше риби, добре засвоїться журавлина і трав’яні відвари. Не варто їсти м’ясо і овочі круглої форми. Якщо відчуваєте наступ перевтоми, то збільште час, відведений на сон, раніше лягайте спати.

25 жовтня. П’ятниця. Спадний. ♎ Терези з 23:23:15. Дієта без алкоголю. Повністю відмовтеся від прийому алкоголю, в продуктах надайте  перевагу улюбленим вами, але без переїдання.

Місячний календар дієти на жовтень 2019  року радить, що корисними будуть будь-які водні процедури і лазні. Спокійний відпочинок без навантажень допоможе відпочити повністю.

Коли Місяць в Терезах користь принесе дієта, заснована на голодуванні або значному обмеженні продуктів. У ці дні необхідно збільшити навантаження, якщо ви рятуєтеся від зайвої ваги. В меню тваринні жири замінюйте на рослинні.

26 жовтня. Субота. Спадний.♎ Знаходиться в знаку Терезів. Дієта без м’яса. Обмежте вживання м’ясних і зернових продуктів, віддайте перевагу овочевій кухні або просто рибі. Кращий тихий відпочинок, фізично не варто перевантажувати свій організм.

27 жовтня. Неділя. ♏ Скорпіон з 23.32. Дієта будується на випічці і обмеженні м’ясних продуктів, якщо проводите очисні процедури, то вставте їх з голодуванням. Займіться домашніми справами, якщо відчуваєте, що не втомилися.

28 жовтня. Молодик Понеділок. Знаходиться в ♏ Скорпіоні. День початку дієти для схуднення. Можна провести голодування, корисно промити шлунок, випивши натщесерце підсолену воду з лимонним соком в кількості одного літра. Перевагу віддавайте простій їжі не тваринного походження. Салати і овочеві нарізки різного складу будуть кращі на сьогоднішньому столі.

Коли Місяць проходить знак Скорпіона відмовтеся від вживання гострих продуктів, обмежте перець, а ось гірчиця і хрін не викличуть ускладнень. У їжі повинні бути здебільшого продукти багаті вуглеводами вони підживлять вашу нервову систему.

29 жовтня. Вівторок. в ♏ Скорпіоні. Дієта за місячним календарем без зайвого. Не переїдати, зайва їжа, що надійшла в організм, відкладеться у вигляді солей і жиру. Можна трохи спиртного, але в міру. В основі вашого столу повинні бути продукти рослинного походження і риба.

30 жовтня. Середа. ♐ Стрілець з 1:02. Дієта за місячним календарем вимагає відмовитися від алкоголю.

31 жовтня. Четвер. ♐ Рухається в Стрільці. Дієта за місячним календарем рекомендує відмовитися від м’яса і риби, горіхів і солінь.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *