Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Волосся є джерелом кармічного енергії. А значить, змінюючи зачіску, людина може налагодити життя, покращити здоров’я або, навпаки, накликати на себе біди. Щоб цього не сталося, збираючись зробити стрижку в вересні 2019, важливо дотримуватися кількох простих правил. Про те коли потрібно стригтись розповість місячний календар стрижок на вересень 2019.

Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Одне з них свідчить: «Похід в перукарню, коли на небі зійшов молодий Місяць, сприяє швидкому росту волосся. А якщо хочеться покращити якість шевелюри, надати блиск, збільшити густоту, стригтися найкраще на спадаючий Місяць. Але будьте готові, що швидкість росту волосся дуже сповільниться».

Не менш важливо вибрати в вересні 2019 сприятливі дні для стрижки. Спочатку необхідно орієнтуватися на висхідний знак зодіаку, що наступив місячний день, після зверніть увагу на фазу Місяця і день тижня.

Місячний календар стрижок на вересень 2019. Сприятливі для стрижок

3 вересня 2019 – Місяць в Скорпіоні, зростаючий. Нова зачіска сьогодні допоможе оздоровити шевелюру. З’явиться джерело додаткового доходу, що дозволить знайти матеріальну стабільність.

10 вересня – Місяць у Водолії, зростаючий. Стрижка сприятливо позначиться на волоссі, зміцнить їх, додасть натхнення і сил. Зміна способу, фарбування, ламінування будуть вам до обличчя. Якщо не впевнені у виборі зачіски, покладайтеся на поради майстра і залишитеся задоволені результатом.

11 вересня 2019 – Місяць у Водолії, зростаючий. Відвідування перукарні сьогодні вельми позитивно позначиться на житті. Ваша правота і гідність будуть визнані оточуючими, а матеріальний і соціальний статуси значно зміцняться. 11 вересня – Усікновення голови Іоанна Предтечі.

19 вересня – Місяць у Тельці, зростаючий. Це сприятливий день для стрижки та фарбування волосся. В результаті вони стануть слухняними, м’якими, блискучими, хоча швидкість росту дещо знизиться.

26 вересня – Місяць у знаку Лев, зростаючий. Особливо вдалими виявляться фарбування, колорування, укладання, що надають зачісці легкість. У новому образі ви будете надихати і зачаровувати оточуючих.

30 вересня 2019 – Місяць у Терезах, спадаючий. Сьогодні одні з найбільш вдалих діб вересня для стрижки. Відвідавши салон краси, придбаєте здорове, об’ємне, гарне волосся, продовжите життя.

До додаткових позитивних днів  для відвідування салону краси в вересні 2019 відносяться: 4, 9, 10, 12.

Місячний календар стрижок на вересень 2019. Несприятливі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на вересень 2019  традиційно містить вдалі і не дуже доби. Але поділ в більшості випадків умовний. Справа в тому, що ці відрізки часу дуже сильно відрізняються в енергетичному плані.

І несприятливі дні для стрижок можуть принести удачу, якщо знайти відповідну їм справу. Тому, якщо місячний календар стрижок на вересень 2019  говорить, що настають погані доби, не варто сильно переживати.

14 вересня 2019 – Повний місяць, чільний знак Риби. Астрологи рекомендують приділити увагу не зовнішності, а сім’ї, інакше чекайте сварок і скандалів, а чоловік почне підозрювати вас у зраді. Також відвідування салону посилить тягу до шкідливих звичок.

15 вересня – Місяць у Леві, зростаючий. Відвідування перукарні призведе до втрат. Ви можете втратити не тільки матеріальні, а й духовні блага. Особливо небезпечна стрижка, якщо ви задоволені життям.

21 вересня 2019 – вкрай небажано відвідувати салон краси. Інакше отримаєте важку травму, потрапите в аварію з летальним результатом. Крім того, в цей день православна церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці, що підсилює негативний вплив стрижки на долю.

22 вересня – Третя чверть, знак Рак. Стрижка сьогодні приверне до вас потойбічних сутностей. Проблеми виникатимуть з нізвідки, здоров’я різко погіршиться, можливий розвиток депресії.

28 вересня – Новий місяць в Діві. Молодик – несприятливий період для стрижки та укладання волосся.

У вересні 2019 року є ще кілька несприятливих діб. Це 11, 14, 24, 27 28 числа місяця.

Крім того, небажані дні для стрижок 11 і 27 вересня припадають на православні свята – Усікновення голови Іоанна Предтечі і Воздвиження Хреста Господнього відповідно. При цьому не можна не тільки обрізати, фарбувати шевелюру, але і виконувати будь-яку роботу.

Місячний календар стрижок на вересень 2019 по днях

Які дні у вересні підходять для стрижки, фарбування, зміни зачіски?

1 вересня 2019. Сьогодні не варто ходити в салон краси. Користі від стрижки не буде. Не варто радикально змінювати колір при фарбуванні. Зупиніть свою увагу на натуральних відтінках. Будуть ускладнювати приплив енергії зібрані в пучок волосся.

 2 вересня 2019. Поганий час для зміни форми і довжини волосся. Сприятливо позначиться на відносинах з людьми і на вашій самооцінці фарбування. В цей день буде доречною класична завивка.

3 вересня 2019. День просто створений, щоб відвідати перукарню. Більш привабливими вас зробить нова стрижка. Зовнішній вигляд локонів при цьому покращиться. Зачіски, зроблені в домашніх умовах, вітаються.

4 вересня 2019. Кращий час для візиту до перукаря. Подарує вам радість і принесе прибуток нова стрижка. Покращить соціальну сферу життя і настрій зміна кольору волосся. Вдалою виявиться будь-яка завивка і зачіска. Зміцнюйте своє волосся трав’яними відварами і масками.

5 вересня 2019. Прекрасний день для стрижки. Дана процедура позитивно відіб’ється на вашому емоційному стані. Конфлікт здатний спровокувати звичайна зміна кольору волосся. Можна поекспериментувати з укладанням. Після цього проведіть загальнозміцнюючі процедури.

6 вересня 2019. Місячний календар стрижок на вересень 2019  радить, що для стрижки це несприятливий день. Ваше життя можна через це вкоротити. При бажанні просто освітлити окремі пасма, так як в цей день не вийде радикально змінити кольору волосся.

 7 вересня 2019. Майстер перукарні чекає вас. Зробіть полірування кінчиків або підстрижіться. Волосся від таких процедур будуть виглядати більш здоровими. Проведіть експерименти з кольором. Ваша самооцінка підвищиться після будь-якого перевтілення.

8 вересня 2019. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, не варто поки підстригатися. Проведіть тонування або фарбування волосся в темні кольори. Сьогодні може вас засмутити складна зачіска. Простий варіант підійде найкраще.

9 вересня 2019. Сьогодні сприятливий час для зміни зачіски. Покращиться ставлення з людьми, а також самопочуття. Вдалим виявиться фарбування. Щоб стати впевненішим в собі і щасливішим змініть колір волосся.

10 вересня 2019. Для підстригання кінчиків волосся і нової стрижки сьогодні сприятливий день. Вашу неперевершеність підкреслить відвідування перукаря. Бажаючим змінити колір волосся, краще трохи почекати.

11 вересня 2019. Нова стрижка подарує здоров’я вашому волоссю. Басма і хна допоможуть повернутися вам в свій рідний тон. Волосся стануть більш слухняним, а самопочуття покращиться. Хороший день для хімічної завивки. Розпущене волосся – сьогодні найкраща зачіска.

12 вересня 2019. Дуже гарний час для стрижки. Позитивні зміни принесе укорочення довжини волосся. Нестандартні укладання та зачіски тільки вітаються. Трав’яні відвари і маски допоможуть зміцнити ваше волосся і вдихнуть в них здоров’я.

13 вересня 2019. У цей день на благо підуть процедури полірування посічених кінчиків і стрижка. Волоссю можуть нашкодити штучні фарби. Використовуйте басму і хну. Сміливі ідеї в зачісці тільки вітаються. Обов’язково знайдіть час для поживних і загальнозміцнюючих процедур.

14 вересня 2019. Для стрижки це несприятлива пора. Щоб зберегти волосся красивим і одночасно з цим здоровими не варто поки змінювати довжину волосся. Після фарбування натуральними фарбами покращиться ставлення з людьми, а волосся оживуть. Нову зачіску робити не потрібно. Зупиніть свою увагу на розпущеному волоссі.

15 вересня 2019. Місячний календар стрижок на вересень 2019  рекомендує, що для походу до перукаря цей день не підходить. Довжину зачіски вкорочувати не рекомендується. Цим ви збережете гарний настрій. Скандали і інтриги обіцяють тонування і фарбування. Не потрібно робити ці процедури. Повсякденні варіанти укладань та зачісок допоможуть зберегти вашу душевну рівновагу.

16 вересня 2019. З довжиною волосся можна сміливо експериментувати. Таким чином, вийде покращити стан організму і налагодити соціальні контакти. Зміцнити віру в себе допоможе підкреслення звичного тону або кардинальна зміна кольору. Проби нових завивок і зачісок тільки вітаються.

17 вересня 2019. Несприятливий час для нової стрижки. Стан вашого волосся може погіршитися. Це ж стосується і самопочуття. До непоправних наслідків приведуть експерименти з кольором. Зібрані варіанти зачісок будуть сьогодні найпопулярнішими.

18 вересня 2019. Експериментувати з довжиною волосся поки не потрібно. Захворювання здатні спровокувати оздоровча або декоративна стрижка. Басма або хна допоможуть при фарбуванні волосся. Інші методи тільки нашкодять волоссю. Складних зачісок робити не варто.

19 вересня 2019. Проблеми зі здоров’ям може принести стрижка. Басма або хна підкреслять ваш рідний тон при фарбуванні. Це в свою чергу сприятиме збагаченню і кар’єрному росту. Зупиніться на простих зачісках. Процедури по догляду за волоссям будуть не зайвими.

20 вересня 2019. Сьогодні краще зовсім не підстригатися. Колишня довжина волосся не допустить нездужань і відведе від вас невдачі. З фарбуванням варто почекати. Інакше взаєморозуміння з оточуючими може погіршитися. Суворі варіанти зачісок сьогодні підійдуть найкраще.

21 вересня 2019. Полірування кінчиків і стрижка почекають ще деякий час. В іншому випадку ви можете залучити хвороби. Користуйтеся виключно природними барвниками при фарбуванні. Синтетичні фарби завдадуть непоправної шкоди волоссю. Зачіска з хвостом буде фішкою сьогоднішнього дня.

22 вересня 2019. Місячний календар стрижок на вересень 2019  рекомендує, що поганий час для зміни довжини волосся. Дана маніпуляція погано вплине на стан здоров’я. Незлагодами і конфліктами обернуться різні колірні перевтілення. Зачіски з хвостом зменшать негатив. Кепка або капелюх захистять волосся від ультрафіолету.

23 вересня 2019. З укорочуванням довжини волосся варто почекати. Це запобіжить появі посічених кінчиків і їх випадання. Допоможе зберегти хороші стосунки з оточуючими фарбування. Використовуйте при цьому природні фарби. Очікуваного ефекту не принесуть хитромудрі образи і зміна зачіски.

24 вересня 2019. Несприятливий момент для стрижки. Дана процедура викличе неприємності і може привести до хвороб. Басма або хна порадують результатом після фарбування. Сувора зачіска або укладання стануть непоганим доповненням до вашого образу.

25 вересня 2019. Сьогодні на користь піде будь-яка стрижка. Благотворно вплинуть на настрій і на стан волосся руді тони, отримані при фарбуванні волосся хною. Незвичайні коси додадуть вам впевненість і стануть найкращою зачіскою.

26 вересня 2019. Місячний календар стрижок на вересень 2019  радить, що це відповідний день для експериментів з образом. Покращить відносини з близькими людьми і принесе користь волоссю полірування кінчиків або стрижка. Вдало пройде зафарбовування сивини і освітлення волосся. Зробіть зачіску своїми руками.

27 вересня 2019. Для стрижки день невдалий. Проблеми приверне навіть незначна зміна довжини волосся. Розчаруванням сприятимуть експерименти з кольором. Відтінок вийде невдалим, а змивати його доведеться тривалий час. Волосся стануть більш слухняними після нової зачіски.

28 вересня 2019. Відносини з людьми помітно покращаться, якщо ви зробите нову стрижку. Басма або хна допоможуть вам підкреслити свій натуральний тон. Повсякденне укладання або зачіска доповнять позитивну енергетику дня.

 29 вересня 2019. Не варто в цей день робити стрижку. Дана процедура може спровокувати ожиріння. Не рекомендується фарбуватися в неприродні тони. Матеріальне благополуччя від цього тільки погіршиться. Коси або кінський хвіст стануть найкращими зачісками.

30 вересня 2019. Суперечки з оточуючими принесуть експерименти з довжиною волосся. Зафарбуйте їх в новий колір. Це підвищить самооцінку і налагодить соціальні контакти. Зробіть повітряну зачіску або сувору завивку. Хороший день для проведення зміцнювальних процедур.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *