Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на червень 2019 року

Місячний календар стрижок на червень 2019 року

Волосся – джерело життєвої сили, потужний біоенергетичний ресурс. Це добре відомо всім, тому з будь-якими процедурами в їх відношенні потрібно бути дуже акуратним. Невдалий вибір дня для стрижки або фарбування загрожує не просто зіпсованим зовнішнім виглядом, але і серйозними порушеннями в усіх сферах, що не може не вплинути на життя в цілому. У догляді за волоссям і зовнішністю в цілому в усі часи жінки спиралися на місячний календар стрижок на червень 2019  року.

Місячний календар стрижок на червень 2019  року. Загальна характеристика місяця

Місячний календар стрижок на червень 2019 року

 

У червні абсолютне табу на стрижку накладено на 3-е число – це день Нового місяця, тому якщо не хочете вкоротити власне життя, про цю процедуру краще навіть не думайте.

Ще, запам’ятайте, що, по можливості, від стрижки краще відмовитися 2, 9, 16, 23 і 30 числа, а 7, 14, 21 і 28 червня радять не практикувати ніякі заходи. Які здатні вплинути на захисні сили волосся, так як в ці дні вони будуть надзвичайно ослаблені.

В іншому ж пам’ятаєте, що стрижка і доглядаючі, зміцнюючи  процедури в першій і другій чверті показані тим, хто прагне відростити довжину. А на спадний Місяць рекомендується працювати над оздоровленням коренів.

Місячний календар стрижок на червень 2019  року. Рекомендації на кожен день

1 червня. Стригтися вкрай не рекомендується, але з новою зачіскою не тільки можна, а й потрібно поекспериментувати. Корисно для успіху в суспільстві незначне фарбуванн, в плані ж оздоровчих процедур краще віддати перевагу домашнім маскам. Місячний календар стрижок на червень 2019   року  радить зайнятися доглядом за бровами, а ось зачіска повинна бути максимально простою.

2 червня. Стрижки слід уникати всіма силами, але можна вищипнути брови, зайнятися зміцненням коренів натуральними масками. Фарбуватися також не рекомендується – можна накликати проблеми у фінансовій і соціальній сфері. Постарайтеся зробити грайливу зачіску, і позитивний настрій на весь день вам забезпечений!

3 червня. Стригтися сьогодні можна тільки до першої години дня. Фарбуватися також не рекомендується – це принесе непередбачені проблеми. Зате добре використовувати завивку, а також прагнути до незвичайної зачіски.

4 червня .Ідеальний день для стрижки з метою стимулювати ріст волосся і оздоровити їх, але, пам’ятайте, що після неї волосся стане неслухняними, будуть злегка завиватися – враховуйте це у виборі моделі. Зачіску краще віддавати перевагу повітряним, без декоративних елементів. Фарбування посприяє зростанню фінансів.

5 червня. Стрижка дуже корисна для поліпшення матеріального стану, але вибирайте зачіску без укладання, так як триматися довго вона не буде і потрібного результату не принесе. Сьогодні показані оздоровчі процедури для пошкодженого і сухого волосся. До речі, якщо хочете злегка затонувати природними барвниками – сьогодні дуже вдалий день.

6 червня. У цей день краще уникати стрижки – плани будуть готові зірватися в останній момент, та й на відносинах з близькими це позначиться не кращим чином. Нехай зачіска буде максимально звичною і зручною – для експериментів зараз не найкращий час. А ось природне фарбування дуже навіть корисно – це позитивно позначиться на добробуті. Як і живлення волосся.

7 червня. Стригтися можна, тільки якщо вам не критичний швидкий ріст волосся. Зате для підвищення густоти це буде дуже корисно. Як і для насичення творчою енергією. Взагалі ж сьогодні показані будь-які укладання, фарбування, правда, не завивка, але, пам’ятайте, що позитив привернуть лише об’ємні, пишні зачіски.

8 червня Сьогодні добре стригтися для загального оздоровлення організму, а також налагодження відносин з друзями. А ось від фарбування краще утриматися – це загрожує сварками в сім’ї або на роботі. З завивкою теж варто бути обережнішими, оскільки природним чином курчаві в цей день волосся можуть не порадувати результатом. Волосся краще укласти невисоко, але статично – в строгу класичну зачіску.

9 червня. Стригтися сьогодні не можна, зате фарбування подарує впевненість в собі і почуття привабливості. Дуже корисно вдаватися до оздоровчих і поживним процедурам. Завивка також протримається довго і буде дуже вдалою. Неодмінно саме сьогодні укладіть локони – це приверне позитивну енергію.

10 червня. Один з кращих днів в цьому місяці для стрижки – волосся буде добре рости і помітно оздоровляться. Також показані завивка, зафарбовування сивини, будь-яке  фарбування – почуття привабливості вас не покине. Дуже добре виділити час для оздоровчих процедур, а також укладати волосся в легкі кучеряві зачіски.

11 червня. Сьогодні максимум – можна злегка підстригти кінчики, але від кардинальних експериментів із зовнішністю краще утриматися. Змістіть акцент на оздоровлення – ополіскування травами і домашні маски. Фарбуватися вкрай шкідливо – може постраждати ваш імідж. до змісту ↑

12 червня. Щоб відлякати неприємності сьогодні можна підстригтися. Також це корисно і для росту волосся. Фарбуватися же можна тільки в природні для себе відтінки. Варто приділити час підживлюючим і зміцнюєючим процедурам, а в плані зачіски перевагу скромні, але високі варіанти.

13 червня. Стрижка дуже шкідлива для загального самопочуття і може привнести нестабільність в стосунки з протилежною статтю. Вдаватися до неї варто виключно, якщо є крайня потреба оздоровити тьмяні і мляві волосся. Не можна використовувати хімічну завивку, а фарбування важливо віддавати перевагу лише натуральнеим і в природним відтінкам. Дуже важливо сьогодні розчісуватися якомога частіше.

14 червня. Сьогоднішня стрижка вбереже від негативної енергетики, але на зростанні волосся позначиться негативно. Її краще практикувати тільки на пошкодженому та тьмяному волоссі. А ось для живлення і лікування це ідеальний день.

Також краще не вдаватися до хімзавивки – вона принесе лише шкоду і результат відверто розчарує. Фарбуватися радять тільки в натуральні відтінки, а зачіску використовувати дуже ретельно покладену і продуману.

15 червня Стрижка сьогодні може привести до непередбачуваного результату, але позитивно позначиться на матеріальному добробуті. Якщо хочеться пофарбуватися, віддавати перевагу варто лише натуральним засобам – будь-яка хімія сьогодні протипоказана. У тому числі і радикальні процедури по завивці. Укладіть сьогодні волосся абсолютно нетипово, додайте яскравих акцентів в образ.

16 червня. У цей день стригтися категорично забороняється і через енергетику, і через непередбачуваність результату. Фарбування також не принесе радості. Так, і взагалі сьогодні до свого волосся краще не підпускати нікого стороннього. Хімзавивка і будь-якеа складне укладання також протипоказані, але до зачіски, тим не менш, слід поставитися відповідально. до змісту ↑

17 червня. Сьогоднішня стрижка – прямий шлях до депресії. Так що краще від неї утриматися, як і від радикальної зміни кольору волосся. А ось незначне тонування приверне успіх в бізнесі. Краще уникати завивки в будь-якому вигляді, вважаючи за краще максимально природну зачіску з проділом для вбирання енергії відновлення.

18 червня. Для волосся стрижка в цей день корисна, але, тільки якщо у вас немає проблем зі здоров’ям. В іншому випадку стан ще більше погіршиться. Фарбуватися можна, пройде це успішно, але тільки в темний відтінок, щоб сховатися в цей день від негативу. Прямому волосся краще віддати перевагу курчавому, уникаючи будь-якої завивки і максимально витягнувши волосся в спокійній зачісці без аксесуарів.

19 червня. Якщо є проблеми з судинами, серцем або ендокринною системою від стрижки в цей день варто відмовитися зовсім. В інших випадках вона допоможе волоссю стати густішим і здоровішим, припинить їх випадання. Фарбування краще вибирати гармонійне, натуральними засобами, а зачіска повинна бути спокійною, без аксесуарів, бажано у вигляді високого пучка.

20 червня. Місячний календар стрижок на червень 2019   року радить, що відмінний день для будь-яких експериментів з волоссям, але, будьте готові, що за стрижкою підуть кардинальні зміни в житті.

Корисно фарбування в світлеі або руді тони для досягнення взаєморозуміння з оточуючими. І зачісці, до речі, варто віддати перевагу максимально химерній і незвичайній, інакше волосся відгукнуться погіршенням свого здоров’я. Рекомендується використовувати стрічку або інший аксесуар жовтого або червоного відтінків.

21 червня. Стрижка корисна з енергетичної точки зору, а також для здоров’я легенів і харизми, але будьте готові, що волосся сповільнять своє зростання. Вітається зміна кольору – фарбуйте губи саме в той відтінок, в якому були максимально щасливі колись, а укладанню віддайте перевагу гранично екстравагантному, обов’язково з чубчиком.

22 червня. Сьогодні краще не стригтися – можливі проблеми зі здоров’ям. Для поліпшення клімату на робочому місці рекомендується натуральне фарбування. Також позитивний результат принесе і експериментальне тонування в невластивій манері. У цей день радять розчісуватися частіше, а зачіска повинна бути нескладною, але дуже екстравагантною.

23 червня. Стригтися сьогодні не можна. Від миття, по можливості, також відмовтеся, інакше з’явиться лупа і стан волосся в цілому значно погіршиться. Фарбування і завивку аналогічно краще відкласти. Максимум, що можна зробити – це провести зміцнюючи  процедури для пошкодженого і тонкого волосся. Дуже важливо не забути розчесати волосся по сторонах світу.

24 червня. Стрижка сьогодні викликає подвійні відчуття: з одного боку вона буде вкрай шкідлива для волосся, а з іншого – дозволить відлякати проблеми зі здоров’ям. Але, пам’ятайте, якщо займаєтеся зараз лікуванням зубів, від неї краще відмовитися в будь-якому випадку.

Хімічними фарбами сьогодні користуватися, як і робити хімзавивки категорично не можна. Але, натуральними способами можна надати волоссю світлий відтінок для залучення потрібних контактів. Обов’язково використовуйте в зачісці металеві аксесуари і приділіть увагу оздоровленню волосся.

25 червня. Нова стрижка позитивно позначиться на здоров’ї і дозволить вирішити проблеми із спілкуванням, але, пам’ятайте, що занадто радикальна зміна довжини зараз протипоказано. Так, і взагалі вірогідна поява посічених кінчиків і випадання.

Дуже корисний масаж і будь-які загальнозміцнюючі процедури. Фарбування для підвищення матеріального добробуту варто вибирати в природних тонах. Зачіска повинна бути спокійною, врівноваженою, краще використовувати засоби з воском і колагеном.

26 червня. Стригтися сьогодні вкрай не рекомендується. Фарбування ж буде вдалим, але тільки, якщо його проведе хтось із близьких і натуральними фарбами. Обов’язково приділіть час зміцнюючим маскам і масажу. А ідеальною зачіскою стануть завиті локони, закріпити які радять засобами з воском і колагеном.

27 червня. У цей день стрижка готова подарувати вам енергію, але якщо паралельно не займетеся оздоровчими процедурами, волосся почне випадати, зростання їх істотно сповільниться, а кінчики посічуться. Успіху на роботі або пошуку нової посприяють темні тони натуральних барвників, а в якості зачіски краще вибирати об’ємні локони, укладені за допомогою воску та коллагеновмісних  засобів.

28 червня. В  цілому для волосся стрижка сьогодні корисна, але рости вони будуть після цього з рук геть погано. Так, і на психічному внутрішньому кліматі позначиться це далеко не кращим чином.

Показані будь-які домашні процедури по зміцненню і живленню, а ось від фарбування краще відмовитися зовсім, щоб уникнути проблем з родичами і колегами. Взагалі ж для максимального захисту від негативу краще весь день провести в хустці або головному уборі.

29 червня. Непоганий день для стрижки, якщо не боїтеся опинитися у владі депресії. Фарбуватися можна, але тільки натуральними фарбами. Вітається використання домашніх масок, інших природних засобів. Радять вискубувати брови, а от зачіску краще вибирати високу, можна навіть з начосом, але все повинно виглядати природно і акуратно.

30 червня. Від стрижки краще відмовитися. Фарбуватися ж не тільки можна, а й треба – це покличе гроші і здоров’я. Зачіска ж повинна бути особливою, але лаконічною і акуратною. І при цьому обов’язково повітряною, без аксесуарів. До речі, дуже добре саме сьогодні зайнятися завивкою, в тому числі і хімічною.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *