Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на травень 2019 року

Місячний календар стрижки на травень 2019 року

Який вплив можуть зробити стрижка, укладання, завивка або фарбування волосся в той чи інший день? На ці питання може дати відповідь місячний календар стрижки на травень 2019 року.  Плануючи по ньому свій візит в салон краси можна не тільки перетворитися, але і привернути удачу в своє життя.

Місячний календар стрижки на травень 2019 року.  Сприятливі дні

Місячний календар стрижки на травень 2019 року

Травень – довгоочікуваний місяць, це час перетворень і розквіту. За статистикою, це найпопулярніший місяць для візитів до перукаря, і це цілком зрозуміло. Після довгої зими хочеться бути красивою, і місячний календар стрижки на травень 2019 року  цього допоможе.

У ньому відзначені найвдаліші для стрижки волосся дні. Записуючись в перукарню в сприятливий день згідно місяця, ви не тільки отримаєте вдалу стрижку, а й везіння в справах, а також залучите фінансові потоки.

Місячний календар стрижки  на травень 2019 року  складений астрологами, він надійний і зручний в застосуванні.

Користуйтеся місячним календарем стрижок на травень, і фортуна постукає у ваші двері.

Згідно місячного календаря на травень 2019 року, найбільш сприятливими днями для стрижки волосся, після яких ваше волосся найкраще будуть рости, такі числа: 1, 2, 7-10, 13-17, 22, 23, 29 і 30 травня.

Якщо ваша мета походу в перукарню – збільшити довжину свого волосся. А  значить всього лише підрізати кінчики, або фарбування волосся в весняному травні 2019 року, то найбільш оптимальні дні для проведення даних маніпуляцій зі своїм волоссям такі дати: 7-10 і 14-17 травня.

Нагадуємо нашим милим жінкам, що модними в майбутньому сезоні будуть не тільки яскраві і світлі відтінки на догоду переваг господині 2019 року Жовтої (Земляної) Свині, а й натуральні, природні кольори.

Про сприятливі  дні для завивки волосся в травні місяці, тим хто користуються хімічною або тимчасовою завивкою волосся, потрібно сказати наступне – якщо тимчасову завивку можна легко зробити самій у себе вдома, що досить просто, то хімічна завивка потребує  допомоги майстра, та й може нашкодити вашому волоссю.

У будь-якому випадку, якщо ви маєте намір в травні  робити завивку в модному салоні краси, то найбільш оптимальними і безпечними днями для даної маніпуляції з волоссям, в травні місяці потрібно вибирати з наступних:  1, 2, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 29 і 30 числа травня місяця

Місячний календар стрижки на травень 2019 року.  Несприятливі дні

Що стосується несприятливих періодів для стрижки волосся, то потрібно вказати на наступні дати, і перш за все, це звичайно ж Молодик і Повний місяць, відповідно: 5 і 21 числа травня.

Також не зовсім підходять для створення нової зачіски і такі дні, які знаходяться на стику чвертей місяця, а це: 12 і 26 числа травня

Несприятливими днями в травні для стрижки волосся і створення нової зачіски, є: 4, 5, 11, 12, 18-20 і 25-27 числа травня

У ці дні не варто відвідувати салони краси з метою щось поправити в стрижці або змінити в своїй зачісці. Місячний календар стрижки на травень 2019 року  рекомендує  найкраще зайнятися доглядом за своїм волоссям, робити  живильні маски та інше.

Підіб’ємо підсумок – несприятливі дні для маніпуляцій з волоссям (стрижки, завивки і фарбування), потрібно вважати такі дати місяця: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 20, 25, 26 і 27 числа місяця травень.

Догляд за волоссям, створення нової зачіски або стильної стрижки в травні 2019 року відповідно до місячного календаря – вимагає від сучасної жінки, яка стежить за модою або дотримується власного стилю, не тільки велику кількість часу і зусиль, але ще і ретельного планування дат відвідування перукарні або салонів краси , для маніпуляцій зі своїм волоссям.

Пам’ятайте про те, що вибравши найбільш оптимальний день для стрижки волосся, який пропонує місячний календар стрижки на травень 2019 року, ви збережете свою позитивну енергетику, позитивні сили і навпаки – позбудетеся від негативної енергетики і всього негативного, в якійсь мірі знайдете гармонію із зовнішнім світом, та й з собою.

Місячний календар стрижки на травень 2019 року – в які дні травня варто відвідати перукаря?

1 травня. Нова зачіска подарує вам упевненість в собі. Більш того, після стрижки 1 травня волосся будуть випромінювати життєву енергію і виглядати привабливо. Залучити удачу можуть зроблені в цей день тонування або мелірування.

2 травня. Вирішивши змінити свій імідж запам’ятайте, разом з зі стриженим в цей день волоссям, ви можете втратити удачу. Зате інші процедури з волоссям (фарбування, завивка або укладання) будуть успішними.

3 травня. Прекрасний час для стрижки волосся. Разом з ними вас покине накопичений негатив. Змінивши зачіску, ви помітите, що життя наповнилося новими, яскравими новими фарбами.

4 травня. З будь-якими змінами поки варто почекати. Стрижка, зміна форми або відтінку волосся сьогодні принесуть тільки розчарування. Волосся після таких процедур будуть виглядати тьмяними і млявими.

5 травня. Щоб не відчувати себе виснаженим, відмовтеся в цей день від стрижки волосся. Краще зберіть волосся в пучок або заплетіть косу. Таким чином ви зможете зберегти життєву енергію. Сприятливими будуть оздоровчі процедури з використанням натуральних засобів.

6 травня. Сьогоднішня стрижка підніме настрій. Зараз можна спробувати будь-які сміливі рішення з зачіскою. Для фарбування використовуйте натуральні засоби.

7 травня. Невідповідний час для зовнішнього перетворення. Відмовтеся від стрижки і зміни відтінку волосся.

8 травня. Як би вам не хотілося змінити зачіску або перефарбувати волосся в новий колір, зараз для цього не підходить період. Невдалими виявляться і інші маніпуляції, такі як завивка або складні укладання.

9 травня. В такий день будь-які справи обіцяють бути вдалими. Сміливо вирушайте до перукаря. Після стрижки локони будуть здоровими і привабливими. Місячний календар стрижки на травень 2019 року  радить, що фарбування і оздоровчі процедури здатні залучити фінансовий прибуток.

10 травня. Стрижка в такий день може послабити організм на енергетичному рівні. А після фарбування волосся стане тьмяним. Захистити себе можна зробивши легке укладання.

11 травня. Вдалий час для стрижки та оздоровлення волосся. Фарбувати їх зараз не варто, щоб не привернути конфлікти з близькими людьми. А ось поекспериментувати з укладанням можна.

12 травня. Небажано зараз йти до перукаря. Укладання, завивку або фарбування можна зробити самостійно вдома. Енергетика періоду негативна, тому варто відмовитися від стрижки.

13 травня. Зробивши в такий день стрижку, можна знайти гармонію з собою і навколишнім світом. Якщо ви давно хотіли спробувати на собі новий колір, то можете сміливо фарбувати волосся. Сприятливий час для проведення оздоровчих процедур.

14 травня. Після нової стрижки, волосся будуть виглядати максимально привабливо. Зачіски зараз краще вибирати класичні. Вдалими будуть будь-які процедури з волоссям, в тому числі їх фарбування та завивка.

15 травня. Зараз через волосся ваш організм насичується енергією, тому стригти їх в такий день протипоказано. Удома можна самостійно провести фарбування або зробити живильну маску для них.

16 травня. Нова зачіска сьогодні здатна змінити не тільки ваш вигляд, а й життя в цілому. Причому такі зміни будуть позитивними. Місячний календар стрижки на травень 2019 року  радить від фарбування поки краще відмовитися, так як агресивні компоненти фарб можуть завдати шкоди.

17 травня. Зробіть стрижку, якщо хочете поправити своє матеріальне становище. Фарбувати або завивати волосся сьогодні не можна. Вони після цього можуть стати слабкими і тьмяними.

18 травня. Візит до перукаря астрологи радять перенести на інший день. Не виключено, що стрижка тільки зіпсує і без того поганий настрій. Від складних екстравагантних укладань також варто утриматися. Поганий час і для завивки або фарбування пасом. Все це може привести до хвороб.

19 травня. Будь-які зміни в зачісці (колір, форма, довжина) негативно позначаться на вашому житті. Після відвідування салону краси, ви можете зіткнутися з нерозумінням близьких і навіть зрадою.

20 травня. Прекрасний час для перетворення та змін у зовнішності. Ефективними виявляться будь-які маніпуляції з волоссям. Тому можете сміливо стригтися, фарбувати волосся, робити завивку, випрямлення або укладання.

21 травня. Місячний календар стрижки на травень 2019 року рекомендує, що невідповідний час для походу до перукаря. Стрижка посилить проблеми зі здоров’ям. Якщо ж вам терміново потрібно в собі щось поміняти, можете провести фарбування в домашніх умовах, з використанням натуральних барвників.

22 травня. Щоб захистити себе від конфліктів і невдач, відмовтеся сьогодні від стрижки. Ідеальною зачіскою будуть просто розпущене волосся.

23 травня. Зроблена сьогодні стрижка, швидше за все вас засмутить, тому від експериментів краще на якийсь час відмовитися. З тієї ж причини день не підходить для укладання і фарбування волосся.

24 травня. В такий день астрологи радять міняти все навколо, в тому числі і зачіску. Тому візит в салон краси тільки підніме ваш настрій. Вдалими будуть також завивка і фарбування волосся. Перевагу зараз слід віддавати світлим тонам.

25 травня. Прекрасний час для зміни зачіски. Стрижка та зміна форми допоможуть відновити фінансове становище і додадуть впевненість в собі. Добрими будуть будь-які процедури, спрямовані на зміцнення і оздоровлення волосся.

26 травня. Зробивши нову стрижку, ви, швидше за все, турбуватиметеся, так як волосся можуть втратити привабливість і блиск. Експерименти з кольором і формою зачіски будуть успішними.

 27 травня. Щоб не привернути до себе невдачі, відмовтеся від відвідування перукаря. Після стрижки вас здолає нездужання. А нове укладання надовго зіпсує настрій. Фарбувати волосся сьогодні не забороняється. Тільки вибирайте для цього натуральні засоби і темні відтінки.

28 травня. Не приймайте зараз поспішних рішень. Стрижка та зміна зачіски можуть виявитися не такими, як вам хотілося б. Крім того, це приверне до вас негативну енергетику. А структуру волосся може порушити хімічна завивка і фарбування.

29 травня. Будь-які зміни в зовнішності в такий період протипоказані. Відмовтеся від будь-яких дій з волоссям. Стрижка здатна спровокувати плітки навколо вас. Конфліктів в сім’ї і неприємностей на роботі не зможуть уникнути ті, хто сьогодні зважиться на завивку або фарбування волосся.

30 травня. Експерименти з волоссям ненадовго відкладіть. Нова зачіска не принесе позитивних і емоцій і навіть зможе привести до погіршення здоров’я. Єдине, що сьогодні дозволено – фарбування волосся. Тільки вибирайте для цього щадні засоби.

31 травня. Якщо вам не вистачає впевненості в собі, відвідайте сьогодні перукаря. Нова стрижка і укладання залучать в ваш будинок фінансову стабільність і благополуччя. Удача також буде на боці тих, хто зробить завивку або змінить колір волосся.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *