Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на квітень 2019 року

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року

У нашому волоссі укладена велика сила. Це свого роду енергетична антена, яка приймає або позитивні, або негативні заряди ззовні. Яку буде вбирати волосся енергію, залежить від їх стану. Брудні, недоглянуті або сильно пошкоджені, сухі локони погано набирають позитивну силу. Зате, немов магніт, тягнуть до нас негативні вібрації. Про місячний календар стрижки на квітень 2019 року  розберемо далі.

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року.  Загальна характеристика місяця

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року

Коли ж волосся в прекрасному стані, з живими, не посіченими кінцями, вони проводять до нас енергію успіху, здоров’я і гарного самопочуття. Важливим фактором у регулювання цієї антени є стрижка.

Можна скільки завгодно доглядати за волоссям, але зрізавши довжину в неправильну місячну фазу, ви ризикуєте сильно послабити приймаючу здатність волосся. Щоб не стати «липучкою» для негативної енергетики, важливо стежити за місячним календарем, перш ніж стригтися і змінювати  зачіску.

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року демонструє місяць як нестабільний для наших локонів. Ідеальні періоди для перукарень процедур змінюються різко негативними днями, коли навіть мийка голови і укладання сильно порушують енергетичний баланс волосяного покриву.

Найпозитивніший час для стрижки – в першій половині місяця, на зростаючий  Місяць. Період спаду буде швидше нейтральним: у кінці квітня рекомендується стригтися, якщо немає можливості перенести запис до майстра. Якщо стрижка саме під кінець місяця не критично важлива, то краще почекати до наступного місячного циклу.

Вплив фази Місяця на стрижку волосся

Супутник Землі, задаючи певні цикли людському організму, вчить його елементарним правилам. Вони дозволять стати господарем свого тіла і здоров’я. Бажання – «управляти зростанням волосся» – цілком здійсненне, якщо відправитися до майстра в відповідну фазу Місяця. Астрологи вирахували і дати, що знаходяться під забороною, для зміни іміджу і стрижки.

ВАЖЛИВО! Зростаючий  Місяць «любить» сміливих і неординарних особистостей, що прагнуть кожен день пізнавати щось нове і змінюватися разом з навколишнім світом. Якщо часта зміна зачіски про вас, запишіться на стрижку під час збільшення супутника Землі (з 2 по 15 день Місяця). Ці дати сприятливі і для оздоровлення волосся – зміцнюючих шампунів, масок, гелів і більш складних процедур.

Зростаюча фаза ефективно впливає на всі маніпуляції з волоссям – їх ефективність і швидкість дії збільшується. Якщо відвідування салонів краси не приносить задоволення, і ви віддаєте перевагу мінімізувати час, витрачений на ці процедури, стежте за фазами Місяця і вибирайте добу, коли вона зменшується. Незважаючи на те, що Земляна Свиня, що супроводжує модників і модниць весь рік, прихильна до зміни іміджу і стилю.

Квітень – не найкращий час для експериментів і революційних рішень. Астрологи наголошують на важливості турботи про здоров’я волосся і радять збільшити оздоровчі процедури. Варто відмовитися від хімічного  впливу і зайвого фарбування.

Важливі дати

Вибираючи вдалі дні за місячним календарем, можна не тільки зберегти красу і блиск волосся, пишну і густу зачіску, збільшити швидкість їхнього зростання, але і зберегти фізіологічну і енергетичну гармонію.

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року  пророкує, що найкраще відправитися в салон краси для зміни зачіски 9 і 16 квітня. У ці дні всі фактори «працюють» на прихильність і успіх.

Зміни принесуть вам не тільки фізіологічне і естетичне задоволення, а й послаблять, допоможуть зосередитися на найбільш важливих речах і питаннях. Відмовитися від зміни іміджу варто 5 і 21 квітня – в ці дні волосся найбільш сприйнятливі і чутливі.

Молодик

Перехідні фази негативно позначаються на стані організму і можуть сприяти погіршенню емоційних і фізіологічних процесів. Перша доба Місяця рекомендує  відмовитися від змін і зайнятися їх оздоровленням та живленням. Фарбування волосся призведе до збільшення випадання і пошкодження кінчиків.

Повний місяць

Як і новий Місяць, тепер відмінно підходить для спеціальних масок, кремів і інших процедур для здоров’я волосся.

Як залучити удачу і сприятливий день для стрижки

Не слід слухати лише модні «вироки» і поспішати за порадами критиків, деякі види зачісок категорично не підходять під вашу форму волосся. Важливо враховувати і ваш емоційний стан і бажання і неодмінно поради астрологів, які допомагають зберегти краси і здоров’я.

Важливо! Перший тиждень квітня ідеальний для експериментаторів і любителів кардинальної зміни іміджу. Блиск, швидке зростання, ефективність фарбування – ось короткий список сприятливого впливу Місяця в цей час. В середині місяця – після невеликої перерви, коли не рекомендується не тільки змінювати колір і форму зачіски, але навіть підрізати пошкоджені кінці і мити голову (12-14 числа), настає вдалий оазис. Стрижка принесуть вам емоційне, і естетичне задоволення.

Зодіакальні сузір’я і стан волосся

Всі дослідники сходяться на думці про найсильніший фактор впливу на волосся – ним беззастережно є взаємне розташування Місяця і зодіакальних сузір’їв.

ВАЖЛИВО! Вплив знаків зодіаку на наше життя не обмежується щоденними гороскопами на любов, роботу, дружбу і інші складові нашого життя.

Кожен з них по-своєму відноситься до зміни іміджу, в тому числі і щодо волосся. Наймоднішими і перукарськими, оракули називають сузір’я Стрілець і Лев. Вогненні знаки приносять успіх і багатство, залучаючи до тих, хто вибирає їх дні для походу в центр краси, удачу.

Вплив на прекрасних дам в кілька разів сильніший, але і чоловікам не варто забувати про прихильність даних знаків до перукарень та стрижки. Сузір’я залучать до вас яскраві враження і наділять позитивним настроєм.

Якщо в створенні іміджу, ви так само непостійні, як настрій примхливої дівчини – Терези і Рак найкраще підійдуть вам. Якщо нова зачіска припала вам до смаку – змінити її можна буде швидше, ріст волосся вищий в кілька разів. Діви, Тельці і Козероги нейтральні для косметичних процедур і змін, але вони приведуть до найбільшого впливу на зміну внутрішнього стану і зовнішніх чинників, умов життя, роботи і відносини з рідними і близькими.

Місячний календар стрижки на квітень 2019 року по дням

1 квітня. Сьогоднішня стрижка повинна бути незвичайною, з яскраво вираженою асиметрією і іншими екстравагантними деталями. Можна підкреслити зачіску фарбуванням. Якщо зупинити вибір на звичайній або профілактичній стрижці, то волосся стане жорсткішим і зачіска буде виглядати сумно.

2 квітня. Місячний календар стрижки на квітень 2019 року радить почекати зі стрижкою, інакше шкіра голови почне лущитися. Можна зробити красиве жіночне укладання – це підвищить рівень вашої привабливості і допоможе завоювати увагу об’єкта симпатії.

3 квітня. Сьогоднішня стрижка погано відіб’ється на здоров’ї: почнеться відтік життєвих сил, з’явиться апатія, швидка стомлюваність. Уникнути негативного впливу Місяця і впорядкувати хаос в голові, розібратися і проаналізувати поточні проблеми, можна під час догляду за волоссям та шкірою голови. Бажано використовувати дорогі, засоби, що зарекомендували себе, або записатися на салонний догляд.

4 квітня.  Після сьогоднішньої стрижки волосся можуть почати випадати, стануть менш густими і міцними, піде природний блиск. У той же час, після стрижки з’явиться сила для досягнення цілей, впевненість у своїх можливостях. Ідеальний варіант, провести профілактичну стрижку: підправити форму, прибрати посічені кінчики.

5 квітня. Стригти волосся в цей день – позбавляти себе здоров’я і навіть довголіття. На самому волоссі зріз теж відіб’ється погано: волосся будуть випадати і рідшати, стануть набагато сухішими і неслухняними.

6 квітня. З сьогоднішнього дня починається позитивний для нових зачісок період. Місячний календар стрижки на квітень 2019 року  радить, що  стрижка може злегка підсушити кінці  волосся, але це легко виправити за допомогою спеціальних масел і незмивного догляду для кінців. Зате, нова зачіска притягне до вас енергію здоров’я, зміцнить імунітет і налагодить обмін речовин.

7 квітня. Зростаючий в знаку Тельця Місяць дасть можливість поліпшити грошовий приплив. Для цього варто зробити красиву, модельну стрижку за останнім словом моди. Оновлена зачіска додасть волоссю пружність і внутрішнє сяйво, зробить їх густими і наситить силою.

8 квітня. Після стрижки в цей день волосся придбають м’якість, будуть легко піддаватися будь-яким укладанням. Результат роботи з креативним майстром вас порадує, так що сьогодні можна сходити до нового перукаря – це стане початком вигідної для вашої краси співпраці.

9 квітня. Найсильніший день місяця! Нова стрижка додасть вам сил, зміцнить віру в краще, розкриє в вас величезний творчий потенціал. Зміни іміджу в цей день приведуть до позитивних змін у житті.

10 квітня.  Місячний календар стрижки на квітень 2019  року  називає цей день нейтральним. На здоров’я волосся перукарські ножиці ніяк не вплинуть. Енергії грошей і здоров’я сьогодні досить активні, але навіть оновлене волосся сьогодні слабо працюють на їх прийом.

11 квітня. Відмовтеся від стрижки в цей день, інакше не зможете впоратися з новою зачіскою. Локони будуть прагнути повернутися в звичне положення, тому укласти їх по-іншому не вийде. В результаті зачіска буде виглядати неохайною. Легке укладання на старій стрижці допоможе посилити екстрасенсорні здібності – зможете відчути, хто вам бреше, або шепочеться за вашою спиною.

12 квітня. Свіжі зрізи на кінцях волосся будуть активно вбирати негативну енергію. Не стрижіться сьогодні, а краще зав’яжіть волосся в зачіску, яка приховає кінці волосся, щоб вони не «нахапалися» негативного заряду.

13 квітня. Результат стрижки 13 числа вас порадує. Навіть стандартне укладання вийде стильним і шикарним на вигляд. До того ж, нова зачіска зміцнить ваше захисне поле, як енергетичне, так і імунне.

14 квітня. Поки Місяць перебуває в знаку Лева, стрижка подарує вам відчуття внутрішнього комфорту і гармонії з собою. Можна закріпити результат фарбуванням в будь-який колір, навіть радикально новий для вас. Майте на увазі, що волосся після сьогоднішніх процедур швидко ростуть.

15 квітня. Стрижка в цей день благотворно вплине на стан волосся, зміцнить їх, зробить менш пористими і сухими. Однак свіжа зачіска не кращим чином подіє на загальний стан: може розболітися голова або повернеться тільки що вилікувана застуда.

16 квітня. Місячний календар на квітень 2019 року  радить, що позитивний день для походу до перукаря. Стрижка додасть волоссю красивий доглянутий вигляд, буде довго триматися форма (незважаючи на те, що волосся буде швидко і густо рости). На енергетичному рівні стрижка послужить бар’єром для негативу від оточуючих людей, збереже вас від сварок і несправедливих претензій.

17 квітня. Чудовий час для нової стрижки. Ваш постійний майстер буде в настрої, стрижка вийде креативною і буде вам до обличчя настільки, що ви зірвете не один комплімент навіть від найскупіших на похвали людей. Оновлені локони притягнуть грошові вібрації.

18 квітня. Стрижка допоможе повернутися до роботи після відпочинку або лікарняного, підвищить працездатність і стресостійкість. На стан волосся зачіска не вплине, але якщо поєднати стрижку з процедурами живлення і зволоження волосся, вдасться уникнути пухнастості і хвилястості.

19 квітня. Не найкращий день, щоб зробити нову зачіску – вона призведе до розладів і в цілому погіршить настрій. Стрижка швидко не сподобається і знизить впевненість у вашій привабливості.

20 квітня. Це число не підходить для стрижки. Воно погіршить стан здоров’я, можуть повернутися хронічні загострення, початися головні болі і напади слабкості. Волосся після стрижки стануть жорсткими, кінці будуть сухими і ламкими, а коріння стануть жирнішими.

21 квітня Місячний календар стрижки на квітень 2019 року  радить, що стрижка сьогодні не рекомендована. Якщо у вас критично тонке волосся без обсягу, можете зробити виняток і сходити до стиліста: стрижка додасть волоссю густоту і обсяг, локони стануть більш пружними.

22 квiтня. Нова стрижка закличе в ваше життя яскраві зміни, до яких ви будете не готові. Якщо вам дійсно набридло розмірене спокійне життя, то поспішіть до перукаря. Але зірки не гарантують, що зміни будуть виключно позитивними, можливі й болючі повороти долі.

23 квітня. Знак Стрільця, в якому знаходиться Місяць, за допомогою стрижки зарядить вас оптимізмом і зміцнить здоров’я. Швидше відновляться сили після хвороби і весняних загострень. Правда, зовнішній ефект від красивої зачіски швидко зникне, форма втратить первозданні обриси, і відвідати майстра знову доведеться раніше, ніж ви планували.

24 квітня. День підходить для стрижки проблемного волосся, які погано ростуть, випадають, схильні до сухості або швидко жирніє. Сьогоднішня зачіска відновить водний і хімічний баланс локонів, зміцнить їх структуру, зробить не такими ламкими і слабкими.

25 квітня. Хороший день для візиту в салон. Пара годин в перукарському кріслі поліпшать настрій і зарядять позитивом на кілька тижнів вперед.

26 квітня. Значить, зміцнити своє здоров’я і поліпшити зовнішній вигляд волосся. Блискучі, легко піддаються укладанню і живі локони – ось результат роботи вашого майстра, якщо потрапите до нього сьогодні.

27 квітня. О цей день варто зробити незвичайну зачіску, зі складною формою, асиметричними переходами, цікавим  екстравагантним чубчиком. Стрижка додасть сил після хвороби і допоможе зняти часті мігрені.

28 квітня.  Місячний календар стрижки на квітень 2019 року рекомендує, що сьогодні можна зробити екстравагантну зачіску, наприклад, записатися моделлю до знаменитого майстра, який зробить вам дійсно нестандартну зачіску. Вам вона буде до обличчя, але швидше за все не сподобається другій половині і близьким родичам.

29 квiтня. Нова стрижка притягне до вас потужну енергетику з космосу. Робіть зачіску, якщо вам належить важкий час на роботі або потрібно швидко заробити значну суму грошей за короткий термін.

30 квітня. Поганий день для зустрічі з перукарем. Стрижка, навіть незначна, посилить існуючий стрес, піддасть вас сильній  психічній  напрузі, зробить нервовою і дратівливою.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *