Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на квітень 2019 року. Що можна робити в квітні

Місячний календар на квітень 2019 року. Що можна робити в квітні

Щоб бути успішним, багато людей завчасно планують свої дії. При цьому враховуються всі фактори. Місячний календар на квітень 2019 року  допоможе в цьому, тому що містить повну інформацію про фази супутника і їх вплив на життєдіяльність людей.

Місячний календар на квітень 2019 року

Місячний календар на квітень 2019 року. Що можна робити в квітні

У західній культурі чотирма основними фазами Місяця є молодик, перший квартал, місяць уповні і третій квартал (також відомий як останній квартал). Це випадки, коли екліптики довготи Місяця і Сонця відрізняються від 0 °, 90 °, 180 ° і 270 °, відповідно. Кожна з цих фаз відбувається в різні часи при перегляді з різних точок Землі.

Під час проміжків між головними фазами видима форма Місяця приймає вигляд півмісяця. Ця форма  і періоди називаються проміжними фазами. Остання чверть синодичного місяця триває 7,38 днів, в середньому.

Незважаючи на точне число днів, тривалість дещо змінюється, тому що орбіта планети еліптична, тому орбітальна швидкість супутника не постійна. Не західні культури можуть використовувати іншу кількість місячних фаз; наприклад, традиційна гавайська культура має в цілому 30 різних фаз (по одній в день).

Коли Сонце і Місяць вирівняні по одній і тій же стороні Землі, Місяць «новий», а сторона його, звернена до Землі, не освітлена Сонцем. Надалі кількість освітлюваної поверхні, як видно з Землі, зростає. Місячний прогрес починається через молодик, потім півмісяць, першу  чверть і повний місяць. Кажуть, що Місяць слабшає, коли він проходить через третю чверть назад наближаючись до молодика.

«Старий місяць» – це послаблена кромка, видима нам, яка в кінцевому підсумку стає видною неозброєним оком до моменту, коли вона вирівнюється з Сонцем і починається знову зростання. Половина часто використовується для позначення першої і третьої чверті, тоді як термін «чверть» відноситься до ступеня циклу Місяця навколо Землі, а не до його форми.

Коли видима  півкуля проглядається під певним кутом, частина освітленої області, яка доступна, матиме двовимірну форму, як визначено перетином еліпса і кола, в якому велика вісь еліпса збігається з діаметром кола. Якщо напівеліпс опуклий щодо півкола, то форма буде зігнутою  (витріщає назовні), тоді якщо він буде увігнутим щодо півкола, то форма буде у вигляді півмісяця. Коли виникає півмісяць, нічна сторона Місяця смутно відображає від Землі непряме сонячне світло.

У північній півкулі, якщо ліва (східна) сторона Місяця темна, тоді яскрава частина потовщується, а планета описується як зміщення в бік повного місяця. Якщо права (західна) сторона Місяця темна, тоді світла частина стоншується, а планета описується як спадна, повна і переходить до молодика.

У Південній півкулі Місяць спостерігається перевернутою або поверненою на 180 ° з точки зору Північної сторони її протилежні половини здаються послабленими. Ближче до екватора місячна межа з’явиться горизонтальною вранці і ввечері.

Оскільки наведені вище описи місячних фаз застосовуються тільки на середніх або високих широтах, спостерігачі, що рухаються до тропіків з північних або південних широт, будуть бачити, що Місяць обертається проти годинникової стрілки.

Місячний півмісяць може відкриватися в різні боки, з «рогами» півмісяця, спрямованими вгору або вниз відповідно. Коли Сонце з’являється над Місяцем в небі, півмісяць відкривається вниз, коли Місяць знаходиться над Сонцем, півмісяць відкривається вгору.

Півмісячну планету  найбільш чітко і яскраво видно, коли Сонце знаходиться нижче горизонту, що означає, що Місяць має бути вищим Сонця, а півмісяць повинен відкриватися вгору. Отже, це орієнтація, в якій півмісяць Місяця найчастіше зустрічається у тропіків.

Коли Місяць, видимий з Землі, є вузьким півмісяцем, Земля, якщо дивитися з Місяця, майже повністю освітлена Сонцем. Часто темна сторона Місяця тьмяно освітлена непрямим сонячним світлом, відбитим від Землі, але досить яскравим, щоб її можна було легко бачити з нашої планети. Це явище іноді красиво описується як «старий Місяць в обіймах нового».

Спостереження сутінків вигідні з – за м’якого візуального контрасту Місяця. Ця деталь стає істотно ближчою до фази повного Місяця, коли вночі місячний блиск сильний і навіть дратує очі, він допомагає вивчити основні місячні особливості.

Сутінки показують іншу корисну властивість – Місяць можна легко розділити навпіл, спостерігаючи за ним відразу після заходу сонця або прямо перед сходом сонця. Повний з’являється, як тільки Сонце зникає за горизонтом.

Оскільки Місяць рухається щодня приблизно на 13 o, щоночі він буде рости пізніше, з затримкою від декількох десятків хвилин приблизно до години в залежності від кута, при якому екліптика перетинає горизонт.

Тому, одного разу вночі після повного місяця, схід Місяця буде відкладений по відношенню до заходу. Ця деталь позбавляє спостерігача від ретельної перевірки, якщо Місяць все ще досить круглий. Тому першу половину можна зручно розглянути в сутінках. Подібним же чином, починаючи з ночі після повного місяця, інша частина легко спостерігається на світанку.

Ці спостереження добре узгоджуються з коментарем Томсона про те, що місячний календар Рапа Нуї був дводольним. Роздільники календаря мають два варіанти переписів характерної групи. У світлі гіпотези можна запропонувати альтернативну інтерпретацію лігатури, що може означати, що Місяць піднімається після Сонця або, можливо, що він передує йому.

Місячний календар на квіттень 2019 року. Фази Місяця

Наш супутник щомісяця проходить одні й ті ж етапи розвитку. У цей час Місяць по-різному впливає на людину. Найбільший вплив виявляється при Новому і Повному Місяці, а також при переході з однієї фази супутника в іншу. Квітень поточного року не стане винятком. У цьому місяці ми станемо свідками всіх фаз Місяця.

Як вони розподіляться в квітні, дізнаємось далі:

Зростаючий Місяць: 01.04.19 – 04.04.19.

Новий Місяць: 05.04.19

Супутник буде рости: 06.04.19 – 18.04.19

Повний Місяць: 19.04.19

Зростаючий місяць: 20.04.19 – 30.04.19

Познайомимося з кожною фазою окремо. Місяць Ця фаза буде присутній двічі в квітні: 04.19 – 04.04.19; 04.19 – 30.04.19.

Першого квітня буде 26 місячний день. Це час, коли не варто починати нові справи і проявляти якусь активність в інших сферах. Для цього періоду підходить рутинна робота. Буде дуже добре, якщо цим займатися самостійно.

Місячний календар на квітень 2019 року  не радить в цей день:

контактувати з керівництвом;

змінювати місце роботи;

здійснювати фінансові операції;

відправлятися в подорож або відрядження;

активно спілкуватися з оточуючими людьми.

Зростаюча фаза

Місяця характеризується занепадом сил. Коли закінчується місячний цикл, вже практично немає сил для масштабних справ. У цей період потрібно обережно витрачати свої сили, а якщо і докладати якихось зусиль, то тільки щодо найважливіших і невідкладних справ. Це хороший період для побудови планів. Також необхідно пам’ятати, що вкладати гроші, куди-небудь не варто.

Завершення місячного циклу – несприятливий період для нових знайомств і спілкування взагалі. В цей час частішають випадки сварок, нерозуміння одне одного. Тому буде добре на деякий час обмежити спілкування, щоб виключити конфліктні ситуації і розчарування. Відносно близьких людей необхідно проявляти максимум терпимості і витримки.

Молодик

У цій фазі також не рекомендується активна діяльність. Свій час краще присвятити побудові нових планів. Якщо обставини змушують вас працювати, то краще це робити самотужки. Будь-яке спілкування може призвести до непорозумінь і конфліктної ситуації.

Місячний календар на квітень 2019 року  радить у цей період буде корисним усамітнитися на природі і побути з самим собою. У цей час не варто:

займатися серйозними справами;

починати нові проекти;

організовувати важливі події:

знайомства з батьками, вінчання, одруження і т. п;

вкладати гроші в будь-які проекти;

змінювати місце роботи.

При Новому Місяці можна подорожувати і їздити у відрядження. Непогано в цей день зайнятися медитацією і самим собою.

Особливості Зростаючого Місяця

Супутник почне рости з 6 квітня аж до повного місяця. Це період поступового накопичення енергії. З кожним днем з’являється все більше сил для заняття найрізноманітнішими справами. У перші дні місячного календаря краще зайнятися домашніми справами і повсякденними завданнями на виробництві.  Коли енергії стане набагато більше, можна братися за найважчу і складну роботу.

У цей період можна:

вести переговори;

укладати угоди;

займатися вирішенням будь-яких проблем;

 вкладати гроші в перспективні проекти;

налагоджувати ділові відносини з партнерами;

змінювати місце роботи і переїжджати в іншу місцевість;

займатися спортом з будь-яким навантаженням;

подорожувати і їздити у відрядження;

спілкуватися і знайомитися з новими людьми;

доглядати за собою, тілом, стригтися, фарбувати волосся і т. п.

Також є речі, які небажано робити при зростанні Місяця:

позбавлятися від шкідливих звичок;

здійснювати косметичні та інші операції;

робити пілінг і депіляцію волосся.

Повний місяць

При повному Місяці відбувається сильний вплив на більшість  органів людини. Місячний календар на квітень 2019 року  радить, що найбільший вплив виявляється на психологічний стан. У деяких людей це викликає почуття занепокоєння. Від цього вони часто стають дратівливими і агресивними.

У цей період  місячний календар на квітень 2019 року  не радить  починати нові справи. Найкраще займатися рутинною роботою вдома або на службі. Не варто також вести переговори або вкладати гроші. Якщо ви зібралися поміняти роботу, то це явно не підходящий момент.

Під час повного  місяця  небажано будь-яке спілкування. Це загрожує скандалами і розривом відносин. Небажані в цей період і будь-які поїздки, в тому числі і відрядження.

Місячний календар на квітень 2019 року. Сприятливі дні для стрижки волосся і фарбування

Напевно, деякі з нас помічали, що іноді після відвідування перукаря, волосся починає рости ще швидше, а бувають моменти, коли вони стають набагато слабкішими. Це пояснюється впливом Місяця. У першому випадку стрижка напевно була проведена в сприятливі дні, коли волосяні цибулини добре забезпечувалися поживними речовинами.

В основному, це відбувається при зростанні Місяця, коли циркуляція крові в організмі поліпшується. У другому випадку – стрижку швидше за все зробили на спадний  ь коли всі процеси в організмі сповільнюються. Хоча, при другому варіанті є і позитивний момент.

Зачіска, зроблена в цей період, довго зберігає свою форму, так як зростання волосся різко сповільнюється. Ідеально для стрижки підходять 3 і 4 місячні дні. Не варто звертатися до перукаря в «сатанинські дні»: 9, 15, 23, 29. За старих часів вважали, що в цей період можна зістригти не тільки волосся, але і пам’ять і розум. У квітні це будуть: 3, 13, 18 і 26 квітня.

Місячний календар на квітень 2019 року. Відповідні дні для весілля

Представники астрологічної науки впевнені, що щастя в родині багато в чому залежить від дати весілля. Наші предки накопичили безліч знань з цього приводу. Частина з них стосується місячного календаря. Було відмічено, що: весілля, зіграні при зростанні Місяця, призводять до більш щасливого сімейного життя, ніж одруження при спадному супутнику.

Укладати шлюб краще при прямому ході Венери по небосхилу.

Весілля не слід організовувати при новому Місяці, першої і останньої місячної чверті. Місяць і Сонце не повинні конфліктувати. Шлюб, укладений в період, коли супутник знаходиться в сузір’ях Овен, Скорпіон або Діва, не робить шлюб гармонійним.

Сприятливі дні для весілля в квітні: 11, 12, 15, 18 квітня

Несприятливі дні для одруження: 4, 20, 23, 24, 25, 30 квітня

Місячний календар на квітень 2019 року. Сприятливий період для садівника і городника

Чим займатися городнику при різних фазах, видно з цього малюнка:

У перехідні періоди рослини відпочивають і готуються до вирішальних фаз Місяця. В Молодик городникам можна:

труїти шкідників;

обрізати сухі частини рослин;

знищувати бур’яни;

 прибирати територію.

 В Повний місяць рекомендується:

проріджувати рослини;

полоти грядки;

збирати плоди та насіння;

зрізати квіти;

заготовлювати цілющі трави.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *