Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на березень 2019 року

Місячний календар стрижки на березень 2019 року

Астрологія вже давно впливає на те, як люди живуть, незалежно від того, визначає вона сумісність з партнером або вирішує коли вам стригти волосся. Але що, якщо ваш астрологічний знак може також вплинути на довжину і здоров’я вашого волосся? Про детальний місячний календар стрижки на березень 2019 року  піде мова далі.

Місячний календар стрижки на березень 2019 року

Місячний календар стрижки на березень 2019 року

Уже давно говорять, що Місяць має владу над усіма живими істотами, і тепер ентузіасти астрології кажуть, що фази Місяця також впливають на волосся. Ця концепція призвела до нового методу стрижки волосся на основі місячних циклів.

У березні рекомендують відвідувати перукаря – 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 23, 26, 27, 28, 29 числа. Хто не любить хорошу стрижку? Ви завжди свіжий, чистий і готовий до спілкування, нова стрижка допомагає розширити коло спілкування. Якби у нас були можливості, кваліфікований професіонал міг би щодня приходити до нас, щоб привести в порядок голову.

На жаль, більшість з нас не є такими успішними, щоб відвідувати стиліста регулярно. Насправді отримання правильної стрижки може бути не складним завданням. Деяким, хто постійно знаходиться на роботі, доводиться виділяти час, організовувати зустріч, яка буде прив’язана до напруженого графіку.

Тому має сенс, що більшість з нас стрижеться тільки один раз в півроку або навіть більше, все залежить і від інтенсивності росту волосся, а також доглянутості підростаючої  стрижки.

Через неоднозначну природу астрології цей метод не повністю підтверджений наукою. Вважається, що Місяць регулює зростання, тому що він має прямий вплив на всі живі істоти.

Ідея полягає в тому, що як тільки повний місяць приходить, універсальні сили експансії перебувають на самому сильному рівні, що, як вважається, сприяє росту волосся після його скорочення. Ми всі знаємо, що часті стрижки зберігають ваше волосся здоровими і прискорюють процес зростання.

Видалення мертвих решт робить їх більш густими, вони швидше ростуть, тому використання місячного календаря стрижки дасть вам більш високий шанс спрямувати природні сили на стимуляцію росту коренів. Не просто відразу зрозуміти, як варто читати діаграму положень Місяця, але навчитися можна.

Виявляється, переважаючим фактором, що визначає максимальний час між стрижками, є загальна довжина волосся, яку ви хочете зберегти. Одним словом – пропорції. Ви також можете використовувати сезони знаків зодіаку як корисний довідник по стрижці.

Сонце і Місяць проходять один повний рік, щоб перетнути всі знаки зодіаку – ось як з’являються наші індивідуальні ознаки. Поки воно проходить через кожен знак, Місяць завершує один місячний цикл. Оптимальні часи для росту волосся визначаються знаками води і вогню.

Водні знаки (Рак, Скорпіон, Риба). Коли Місяць проходить через них, кажуть, що енергія є найбільш родючою. Це означає, що в цей час стрижка дає відновлення і зростання волосся. Тому, якщо ви сподіваєтеся на перетворення, яке дасть довге і здорове волосся, варто забронювати відвідування стиліста саме на цей період. Пам’ятайте, що сезон Рака – з 21 червня по 22 липня, Скорпіона – з 23 жовтня по 21 листопада, та, нарешті, Риб – з 19 лютого по 20 березня.

Місячний календар стрижки на березень 2019 року: найкращий час для стрижки в березні

1 березня – це 15 місячний день, місяць в Діві. Перукарню бажано обійти стороною, можливі проблеми з тиском і в цілому, погіршення здоров’я.

2 березня – 16 місячний день, місяць в Діві. Цікавий день, коли кардинальні зміни в стрижці ні до чого, зате найменші, не дуже помітні зміни, навпаки, бажані. Непогано і змінити колір волосся на пару тонів, це допоможе обійти неприємності.

3 березня – це 17 місячний день, місяць в Терезах, не потрібно стригти волосся. Будь-яка зачіска, зроблена в цей день, вас розчарує, не сподобається навіть підрівнювання волосся, та й удачу злякати велика ймовірність.

4 березня – це 18 місячний день, місяць в Терезах. Місячний календар стрижки на березень 2019 року  радить, що сприятливим буде похід в перукарню для тих, хто хоче пофарбувати волосся в світлі тони. Принесе удачу і закріплена в волоссі стрічка жовтого кольору або шпилька, підійде і брошка оранжевого кольору на одязі.

5 березня – це 19 місячний день, місяць в Скорпіоні, не найкращий день для зміни зачіски. Волосся, укорочені в цей день, неважливо укладаються, в справах намітиться невезіння, буде «все валитися з рук».

6 березня – це 20 місячний день, місяць в Скорпіоні. Не слід стригти волосся, це до невдачі. Можливе загострення хвороб.

7 березня – це 21 місячний день, місяць в Скорпіоні. Триває сприятливий період для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Змінюйте  довжину волосся, їх колір і зачіску, і всі зміни позитивно позначаться на ваших справах. Особливо астрологи радять змінити  колір волосся. Якщо ви давно задумали перетворитися з блондинки в брюнетку або навпаки, зараз як раз вдалий момент для цього. Кардинальна зміна кольору «заплутає» неприємності і вони обійдуть вас стороною.

8 березня – триває 21 день місяця, місяць в Скорпіоні. Від стрижки краще відмовитися, зате фарбування піде на користь.

9 березня – 22 місячний день і місяць в Стрільці. Відмінний день, щоб повністю змінити імідж, а з ним і зачіску. Якщо плануєте вечірню укладку, додайте в зачіску металеві шпильки, так ви захистите себе від ворогів і станете найефектнішою на вечорі.

10 березня – 23 місячний день, місяць все також в Стрільці. Хороший день для того, щоб підрівняти волосся, від нової стрижки краще утриматися. Сприятливим знаком буде пофарбувати волосся вдома, а не в салоні.

11 березня – 24 місячний день, місяць в Козерозі, але в цей день краще відмовитися від нової зачіски і різних дій з волоссям, щоб не виникло проблем зі здоров’ям

12 березня – 25 місячний день, місяць в Козерозі. Хороший момент, щоб зробити нову зачіску, вона сподобається не тільки вам, а й викличе захоплення у інших. День сприятливий і для фарбування і різних процедур по догляду за волоссям.

13 березня – 26 місячний день, місяць у Водолії, несприятливий час для стрижки. Можливі складнощі у відносинах з оточуючими і поява депресії.

14 березня – 27 місячний день, місяць у Водолії. Рекомендоване фарбування волосся, але барвники потрібно вибрати натуральні, так загостриться зв’язок з природними силами, і ви заручитеся підтримкою, будь-які починання будуть хороші. Від стрижки ж краще утриматися.

15 березня – 28 місячний день, місяць у Водолії. Хороший день для будь-якої стрижки, як для простої, так і для складної. Місячний календар стрижки на березень 2019 року  радить, що нова стрижка залучить потрібних людей, деякі з них можуть надалі стати надійними друзями або партнерами.

16 березня – 29 місячний день, місяць в Рибах. Не потрібно стригтися, якщо не хочете проблем з волоссям. Не потрібно волосся і фарбувати, велика ймовірність, що вони зіпсуються, стануть сухими і ламкими.

17 березня – 30 місячний день, місяць в Рибах. Не потрібно стригти волосся.

18 березня – 1 місячний день, місяць в Овні. Вкрай несприятливий день для стрижки, волосся можуть зіпсуватися.

19 березня – 2 і 3 місячний день, місяць в Овні. Не потрібно стригтися, волосся не будуть виглядати належним чином. Велика небезпека накликати неприємності. Підстрижені в цей день волосся послаблять імунітет і зменшать здоров’я, загостряться і ті хвороби, про які ви забули.

20 березня – 4 місячний день, місяць у Тельці. Відмінний момент, щоб підстригтися. Особливо потрібно це зробити, якщо волосся січеться, виглядають тонкими. Оновлення кінців вдихне в них здоров’я.

21 березня – 5 місячний день, місяць у Тельці. Нова стрижка вдихне в вас відчутну енергію, а похід у перукарню обіцяє несподіване багатство, при чому з того боку, звідки його не чекали.

22 березня – 6 місячний день, місяць у Тельці. Не найкращий день для маніпуляцій з волоссям, загрожує втратою доров’я і появою депресії.

23 березня – 7 місячний день, місяць в Близнюках. Не потрібно навіть незначно вкорочувати волосся, це може призвести до загострення хронічних захворювань. Також можуть з’явитися недоброзичливці, загостряться конфлікти в родині.

24 березня – 8 місячний день, місяць в Близнюках. Дотик перукарських ножиць до волосся загрожує неприємностями на роботі і конфліктами в сім’ї.

25 березня – 9 місячний день, місяць в Раку. Хороший момент, щоб підстригтися, нова зачіска – нова удача.

26 березня – 10 місячний день, місяць в Раку. Місячний календар стрижки на березень 2019 року  рекомендує, що вдалий день для того, підстригтися. Волосся стануть міцними і сильними. Зате від хімічної завивки краще утриматися, велика небезпека спалити або зіпсувати волосся.

27 березня – 11 місячний день, місяць в Близнюках. Не потрібно йти в перукарню, нова стрижка або укладка, зроблена в цей день, вас розчарує.

28 березня – 12 місячний день, місяць у Леві. Якщо ви давно замислювалися про нову зачіску, зараз найвірніший момент. Обрана вами зачіска зробить вас ефектною і стильною пані, сподобається всім без винятку. Волосся наповняться енергією, втома піде.

29 березня – 13 місячний день, місяць в Діві. Обов’язково сходіть в перукарню, навіть якщо недавно там були. Помах перукарськими ножицями – до удачі. Нова зачіска дозволить долі поглянути на вас прихильно.

30 березня – 14 місячний день, місяць в Діві. Хороший день для стрижки. Волосся стануть гарнішими, а ваш гаманець – багатшим.

31 березня – 16 місячний день, місяць в Терезах. Це не найкращий день для роботи з волоссям, візит в салон краще відкласти до кращих часів, можуть загостритися хвороби і недуги.

Місячний календар стрижки на березень 2019 року.  Важливі дати березня для краси і здоров’я

Якщо виділяти на салонні процедури сприятливі дні, то результат завжди буде радувати око оточуючих і підвищувати настрій власниці зачіски.

07.03 – Проста зачіска рекомендована для залучення позитивної енергії. Навіть найменші зміни колірного нюансу позначаться позитивно на статус.

10.03 – Плануйте похід до перукаря на сьогодні: нова зачіска подарує позитивні емоції, додасть енергії. Домашня маска, як і дорогий салон, оздоровить волосся.

11.03 – Місячний календар стрижки на березень 2019 року  радить, що гармонійний день, ідеальний для перукарень справ. Будь-яка стрижка прикрасить вас, оздоровить волосся. Експериментуйте з кольором і формою.

12.03 – Інтуїція загострена: вона підкаже, чи потрібне фарбування або СПА-процедури, чи підуть вони на користь.

17.03 – У цей день волосся вберуть максимум користі і стануть сильнішими. Ламкість зменшиться.

18.03 – Сьогодні прекрасний час для зміни зовнішності, створення нового образу, фарбувальних процедур.

19.03 – Стрижка підвищить ваш добробут. Це додасть їм життєву силу і блиск.

20.03 – Не рекомендовані екстравагантні стрижки. Від фарбування і завивки буде лише короткочасний ефект.

28.03 – Нова стрижка зробить вас більш доглянутою і красивою. Всі процедури нададуть лише позитивний вплив.

Місячний календар стрижки на березень 2019 року.  Нейтральні і несприятливі дні

Фази Місяця повинні стати вашими орієнтирами в сфері краси та здоров’я. Існують  і нейтральні дні, коли стрижка не принесе ні користі, ні шкоди. Місячний календар стрижки на березень 2019 року  працює і щодо інших процедур: хімічну завивку, ботокс для волосся, фарбування і тонування. Не плануйте зміну вигляду, якщо ці маніпуляції можуть привести до негативних наслідків.

01.03  –  Місячні добу наповнені негативною енергетикою, тому будь-які починання сьогодні не приведуть до успіху. Бажано відкласти похід до перукаря, так як стрижка може негативно позначитися на здоров’ї.

02.03 – Зовнішня і внутрішня робота над собою буде вельми корисна. Новий образ освіжить вигляд, додасть впевненості в собі, блиску локонам. Тонування або фарбування волосся лише поліпшать стан волосся, а також принесуть удачу.

03.03 – Відкладіть вирішення важливих питань. Стрижка збереже форму надовго.

04.03 – Не рекомендується обрізати волосся, це негативно позначиться на психологічному стані.

05.03 – Стрижка небажана.

06.03 – Кардинальні зміни тягнуть за собою енергію фінансового достатку.

08.03 – Нейтральний день

09.03 – Коротка зачіска змінить життя на краще, вплине на її тривалість і фізичне здоров’я.

13.03 – Енергообмін з космосом тільки посилиться від частого розчісування.

14.03 – Нейтральний день

15.03 – Несприятлива 9-а місячна доба небажані для стрижок: шкоди вони не принесуть, а й вдалого результату чекати не варто. Крім того, остерігайтеся фарбування і завивки.

16.03 – Сприятливий день для оздоровлення волосся, але стрижка відіб’ється погано на структурі. Можна спробувати фарбування в незвичайний колір.

22.03 – В цілому нейтральний день.

24.03 – Нову зачіску краще відкласти. Сьогодні вона тільки послабить ваше здоров’я. Розпущене волосся – кращий варіант.

31.03 – Відкладіть похід до перукаря. Фарбування бажане тільки в природні відтінки.

Мають значення і сприятливі дні для стрижки волосся в березні, і дні з негативною енергетикою, коли Місяць не в допомогу зовнішнім виглядом, а перешкоджає вдалому результату доглядаючих процедур.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *