Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на вересень 2018 року

Місячний календар стрижок на вересень 2018 року

Бути в гармонії із зовнішнім світом, позбавлятися від негативу і примножувати свою корисну енергетику хочеться кожному. Для цього слід використовувати на благо собі небесні підказки. Одним з головних наших помічників в цьому питанні є місячний календар стрижок на вересень 2018 року.

Місячний календар стрижок на вересень 2018 року

Місячний календар стрижок на вересень 2018 року

Не секрет, що джерелом нашої сили є волосся і, щоб не нашкодити собі, слід звіряти свої плани щодо відвідування салону краси з цим корисним джерелом інформації. Для цього пропонуємо місячний календар стрижок на вересень 2018 року.

 Отже, початок місяця і Місяць убуває. Багато хто вважає, що на спадний Місяць стригтися не можна, але це вірно лише частково. Утриматися від контакту ножиць з волоссям в ці дні варто лише тим, хто любить часто міняти імідж і хоче, щоб волосся відростало якомога швидше.

Якщо ж ви не плануєте відвідувати перукаря щомісяця, то ці дні для вас. Коріння волосся після стрижки на спадний Місяць зміцнюються, а саме волосся набувають більш здоровий вигляд.

 Нижче розглянемо, які дні стрижки за місячним календарем будуть працювати на вас, які залишать все без змін, а які зможуть зашкодити.

 Щоденний місячний календар стрижок на вересень 2018

1 вересня. Підстригаючи волосся в цей день, ви залучаєте у ваше життя удачу і багатство.

2 вересня. Місячний календар стрижок на вересень 2018 року  каже, що це сприятливий день. Підстрижіться сьогодні і нові цікаві знайомства вам забезпечені!

3 вересня. День радикальної зміни іміджу, але якщо у вас і так все відмінно, то можливо варто обмежитися фарбуванням волосся.

 4 вересня. Відмінний день для створення об’ємної стрижки, доповненої яскравими пасмами. Ваша зачіска буде випромінювати позитив!

 5 вересня. Сьогодні стрижка місячним календарем не рекомендується. Зате хороший день для живильної маски.

 6 вересня. Можна відвідати салон для проведення доглядаючих  за волоссям процедур. Місячний календар стрижок на вересень 2018 року  сьогодні не рекомендує.

 7 вересня. Зроблена сьогодні стрижка не вплине на кар’єру або особисте життя, але особисто ви будете дуже задоволені результатом.

 8 вересня. День нейтральний, ближче до сприятливого. Вирішуйте самі, чи варто вам сьогодні стригтися.

 9 вересня. Молодик. Місячний календар стрижок на вересень 2018 року, на думку більшості астрологів, не сприяє зменшенню довжини волосся. Є думка, що стрижка в Молодик скорочує кількість днів, відведених людині на Землі.

 10 вересня. Сміливо йдіть під ножиці! Сьогоднішня стрижка немов чарівна паличка принесе удачу у всіх ваших починаннях. Крім того, сьогодні є шанс за допомогою стрижки «зрізати» старі проблеми зі здоров’ям.

 11 вересня. Хороший день для оздоровчих заходів, завивок і укладань. Інших дій з волоссям проводити не варто.

 12 вересня. Можна освіжити стрижку, підрівняти кінці і чубок. Радикально змінювати імідж не варто.

 13 вересня. Сьогодні стригтися не варто, але перешкод для інших експериментів з волоссям немає.

 14 вересня. Волосся не укорочуємо. Зменшити довжину волосся сьогодні означає погіршити своє здоров’я.

15 вересня. Сьогодні можна стригтися, якщо ви не перебуваєте в стані сварки з ким-небудь з близьких людей.

 16 вересня. Хочете, щоб волосся стали сильнішими й густішими? Заплануйте стрижку на цей день,

 17 вересня. Класична, ультракоротка, експериментальна стрижка? Будь-яка примха в цей день. Все буде працювати на вас!

 18 вересня. У питанні стрижки сьогоднішній день так само гарний, як попередній.

 19 вересня. Зроблена сьогодні стрижка допоможе вам зміцнити своє становище в суспільстві.

 20 вересня. Якщо дуже хочеться, можете підрівняти чубок.

 21 вересня. Ну підстрижіться, раз ваш майстер зайнятий в інші дні. Тільки нічого надприродного від стрижки не чекайте.

 22 вересня. Волосся вкорочувати не рекомендується. Зробіть натиск на інші зміни в зачісці.

 23 вересня. Максимум, що сьогодні можна зробити з волоссям – це вимити їх.

 24 вересня. Тільки лікувальні і зміцнюючи процедури, ніяких стрижок.

 25 вересня. Сьогодні також краще утриматися від стрижки.

 26 вересня. Зменшувати довжину волосся не рекомендується нікому.

 27 вересня. Можна робити будь-яку стрижку і здійснювати з волоссям будь-які маніпуляціі. Починаючи з сьогоднішнього дня місячний календар стрижок вересня говорить, що настали сприятливі дні для експериментів.

 28 вересня. Поворотний день. Рекомендується зробити стрижку тим, хто хоче змінити бідність на достаток, але тим, хто відчуває своє фінансове становище, як міцне, сьогодні стригтися не варто.

 29 вересня. Хочете радикальних змін в житті? Почати все спочатку? Зробіть сьогодні нову стрижку!

 30 вересня. День закріплення досягнутих в житті результатів. Хочете, щоб ваші відносини стали більш міцними і гармонійними, а на роботі вас стали вважати незамінним фахівцем? Тоді сьогоднішній день ідеально підійде вам для стрижки.

Місячний календар стрижок на вересень 2018 року.  Додатково про маніпуляції з волоссям у вересні 2018

 Тепер ви звичайно захочете дізнатися, в які ж дні буде доцільно пофарбувати або завити волосся.

Сприятливими для фарбування днями будуть 1-4, 7-10, 17-22, 27-30 вересня.

Несприятливі дні для змін кольору 5, 6, 11, 12, 23, 24 числа.

 В інші дні місяця вирішуйте самі, фарбувати волосся чи ні, так як ці дні нейтральні і не несуть в собі додаткових енергетичних посилів.

 Укладання або завивка нестимуть в собі додатковий приплив позитивних подій в ваше життя, якщо ви зробите їх 4, 5, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 22, 27-30.

 Місячний календар стрижок на вересень 2018 року. Зодіакальні і фазові параметри на вересень

 Вересень 2018 року ми зустрічаємо на спадному Місяці в знаку Тельця. Зменшення триватиме перші 8 днів місяця, але вже 2-го числа Місяць опиниться в Близнюках, далі, 5 і 6 вересня він буде в Раку. Закінчиться спадання під знаком Лева 8-го числа.

Молодик зустрічаємо 9-го вересня. У цей день планета опиниться під знаком Діви.

 Рости Місяць починає з 10-го числа, залишаючись в Діві. Потім, два дня, 11 і 12 – Терези, 13 і 14 – Скорпіон, 15-17 – Стрілець. На Стрільця ж доводиться і перша чверть Місяця 17 числа. У Козерозі Місяць буде перебувати 18 і 19 вересня, 20-22 числа – Водолій, 23 і 24 – Риби. Перехід в Овна припаде на останній день зростаючого Місяця.

Повний місяць – 25 вересня. У цей день планета також буде в Овні.

Зменшення Місяця, стартуючи в Овні буде 26 числа, продовжиться в Близнюках з 27 по 29 вересня. В останній день місяця Місяць продовжить зменшуватися вже в знаку Близнюків.

 Закінчуючи описувати місячний календар стрижок на вересень 2018 року, фарбування та інших процедур краси, додамо, що вибираючи день для стрижки, пам’ятайте: головною інформацією завжди є знак зодіаку. На другому місці за значимістю знаходиться порядковий номер місячного дня. Далі – фаза Місяця. І, нарешті, день тижня.

АЛЕ! Вибираючи день відвідування стиліста, завжди слід спочатку звернутися до своєї інтуїції, так як у кожної людини є свої індивідуальні особливості гороскопу і тому можливі деякі розбіжності між стандартним і особистим місячним календарем.

 Заглядати в Місячний календар, збираючись підстригти, пофарбувати або завити волосся – дуже правильна і корисна справа. Тільки ніколи не варто забувати, що це не єдиний фактор, що визначає те, як будуть виглядати волосся після маніпуляцій.

Ніхто не відміняв регулярний догляд, поживні вітамінні маски і масаж коренів волосся. Варто також пам’ятати і про дбайливий захист волосся від несприятливих впливів навколишнього середовища, таких, як прямі сонячні промені і мороз.

Тибетський місячний календар стрижок на вересень 2018 року зі місячним розташуванням по Зодіаку

1 вересня. схід ↑ 22:50. завхід ↓ 13:05. Може дати можливість вигідного придбання власності, але привести до набору ваги, що в цілому вплине на здоров’я не в кращу сторону.

2 вересня. ↑ 23:18. ↓ 14:22. Сприятлива і здатна поліпшити колір обличчя і ваш добробут, матеріальне становище отримає імпульс до зростання.

3 вересня. ↑ 23:54. ↓ 15: 37. Тибетський місячний календар стрижок на вересень 2018 року  вкрай не рекомендує проводити операцій над волоссям, оскільки це спричинить погіршення загального стану здоров’я і викличе різні захворювання

4 вересня. ↑ —. ↓ 16:49. Може спричинити за собою збільшення тиску в очах, можливо викличе захворювання очей.

Тибетський прогноз негаразди дня.

5 вересня. ↑ 00:42. ↓ 17: 51. Може спричинити за собою збільшення тиску в очах, можливо викличе  захворювання очей.

6 вересня. ↑ 1:44. ↓ 18:42. Сприятливий день, подарує гарний настрій і вийде добре. З гарною зачіскою ваш вигляд зміниться.

7 вересня. ↑ 2:58. ↓ 19:23. Наділяє подальшою радістю в настрої, який довго супроводжувати вам.Тибетський місячний календар стрижок на вересень 2018 року  рекомендує робити стрижку в такий сприятливий день.

8 вересня. ↑ 4:21. ↓ 19:54. Може послужити залученню нових знайомих і зав’язуванню дружніх відносин. Тибетський місячний календар стрижок на вересень рекомендує зробити стрижку в такий сприятливий день.

9 вересня. ↑ 4:21. ↓ 19: 54. Дуже несприятливий день, уникайте будь-яких дій спрямованих на волосся. Тибетський місячний календар стрижок на вересень не рекомендує робити стрижку

10 вересня. ↑ 7:15. ↓ 20:41. Зможе спровокувати виникнення судових позовів і сварок різного характера.Тибетський місячний календар стрижок на вересень не рекомендує робити стрижку.

11 вересня. ↑ 8:41. ↓ 21:01. Стрижка призводить до погіршення матеріального благополуччя, збільшення розтрат і погіршення здоров’я

12 вересня. ↑ 10:03. ↓ 21:21. Стрижка має небезпеку спровокувати виникнення туги і страхів, пов’язаних з втратою близьких вам людей, можливі загострення захворювань горла.

13 вересня. ↑ 11:23. ↓ 21:41. Призводить до поліпшення матеріального добробуту і загального добробуту.

14 вересня. ↑ 12:40. ↓ 22: 04. Стрижки краще уникати через небезпеку підхопити застуду після неї, викличе ослаблення імунітету.

15 вересня. ↑ 13:53. ↓ 22:32. Може привести до сварок, можливі суперечки з близькими людьми або безпосередніми керівниками на роботі.

16 вересня. ↑ 15:00. ↓ 23:05. Сьогодні ідеальна стрижка, яка обіцяє поліпшення загального самопочуття і

безбідне життя до глибокої старості,звичайно, якщо будете і далі проводити стрижку волосся за правильним розкладом календаря стрижок.

17 вересня. ↑ 16:01. ↓ 23:45. Може викликати неприємності і різного роду проблеми, які доставлять незручності.

18 вересня. ↑ 16:52. ↓ —. Небезпека погіршення здоров’я і загального самопочуття, слабкість.

19 вересня. ↑ 17:35. ↓ 00:33.  Стрижка сприяє поліпшенню органів дотику, і покращує гостроту розуму, роблячи його проникливим і гнучким в роздумах.

20 вересня. ↑ 18:10. ↓ 1:29.  Стрижка притягне масу нещасть, аж до смерті, біди не прийдуть по одній.

21 вересня. ↑ 20:39. ↓ 2:31.  Стрижка додасть не тільки красу, але і допоможе залученню удачі, в тому числі і грошової.

22 вересня. ↑ 19:02. ↓ 3:37. Сприяє покращенню з усіх боків у вашому житті, можливо придбання  багатства або значне поліпшення матеріального благополуччя.

23 вересня. ↑ 19:22. ↓ 4:46. Існує небезпека провокування розвитку захворювань і ослаблення загального стану організму в тому числі і психічних відхилень.

24 вересня. ↑ 19:40. ↓ 5:57.  Ви можете накликати зростання помилкових дій і випадковостей, запущених цими помилковими діями, стане важко контролювати пристрасті і погані звички.

25 вересня. ↑ 19:57. ↓ 6:54.   Стрижка створює перешкоди в справах і веде до погіршення здоров’я. за східними традиціями стрижка привертає шкідливих духів

26 вересня. ↑ 20:14. ↓ 8:23. Стрижка в 18-й місячний день збільшить ймовірність  пограбування  або крадіжки вашого майна.

27 вересня. ↑ 20:33. ↓ 9:38. Продовжує життя і зміцнює здоров’я, наділяє хорошим самопочуттям і настроєм. Тибетський місячний календар стрижок на вересень  2018 року  рекомендує робити стрижку.

28 вересня. ↑ 20:54. ↓ 10:55. Змінить ставлення до життя і бачення всього негативного в ньому, отримуєте позитивний погляд на майбутнє. Сприяє правильним  висновкам  з помилок минулого.

29 вересня. ↑ 21:20. ↓ 12:12.  Стрижка надасть дію на вашу індивідуальність, додасть красу і поліпшить становище. Сприйняття іншими людьми покращиться

30 вересня. схід ↑ 21:53. візит ↓ 13:29. Може дати можливість вигідного придбання власності, але привести до набору ваги, що в цілому вплине на здоров’я не в кращу сторону.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *