Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на грудень 2018 року

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  є зручним помічником у виборі сприятливих днів для догляду за волоссям. Календар включає сприятливі дні грудня 2018 року, коли стрижка і фарбування волосся будуть безпечними.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року по дням

Вивчивши місячний календар стрижки на грудень 2018 року, ви зможете легко вибрати найкращий час для відвідування салону. Даний місячний календар стрижки та фарбування волосся вкаже на всі сприятливі дні грудня 2018 року.

Також календар-оракул розповість, які дати грудня не підходять для стрижки волосся.Щоб простіше було користуватися Місячним календарем стрижок, треба хоча б в загальних рисах уявляти які чинники впливають на здоров’я і ріст волосся. Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  базується в основному на трьох складових:

Положення Місяця в різних знаках Зодіаку має різний вплив на стан волосся. Дні, коли Місяць проходить через знаки Козерога, Тельця, Лева і Діви, вважаються найбільш сприятливими для відвідування перукарні. А ось якщо Місяць у Водолії або Овні, то стрижку краще відкласти.

Різні Місячні дні можуть надати як позитивний, так і негативний вплив не тільки на ріст волосся, але і в цілому на здоров’я.

Фази Місяця також впливають на ріст волосся. Якщо зістригти волосся на зростаючий  Місяць, то вони відростуть набагато швидше, ніж на спадання.

Треба відзначити, що всі ці складові Місячного календаря стрижок, часто входять у суперечність один з одним. Найбільш сприятливим часом для відвідування салону краси, є дні, коли всі ці три фактори будуть благотворно впливати на стан волосся.

1 грудня 2018 р. субота. Місяць у знаку Терези – ці дні сприятливі для створення повітряних зачісок і інших маніпуляцій з шевелюрою. Всі експерименти ніяк не вплинуть на стан локонів.

24 місячна доба – вважається дуже поганим періодом для стрижки волосся, так як через це можуть з’явитися різні захворювання.

Спадаючий Місяць – стригти волосся рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зміцнити коріння і уповільнити зростання локонів.

Не найвдаліший  день для поновлення зачіски.

2 грудня 2018 р неділя.  Місяць у знаку Терези – ці дні сприятливі для створення повітряних зачісок і інших маніпуляцій з шевелюрою. Всі експерименти ніяк не вплинуть на стан локонів.

25 місячна доба – відвідування перукарні може спровокувати очні захворювання і привести до зниження зору.

Спадаючий  Місяць – вдалий час для проведення експериментів з кольором шевелюри, оскільки фарба швидко змиється. Якщо підстригти волосся, то зробите їх здоровими, але значно знизите  швидкість їхнього зростання.

3 грудня 2018 р понеділок.  Місяць у знаку Скорпіон – положення земного супутника на небосхилі може двояко вплинути на долю: відвідування перукаря може негативно позначитися на особистому житті, а може істотно поліпшити відносини з протилежною статтю.

26 місячна доба – хороший день для створення зачіски, завдяки якій в житті додасться щасливих і радісних моментів.

Спадаючий Місяць – стрижка на спадний Місяць зробить коріння міцними, зупинить випадіння, але і сповільнить відростання волосся. У такі дні можна сміливо проводити експерименти з фарбуванням локонів, так як фарба не буде довго триматися.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

4 грудня 2018 р вівторок.  Місяць у знаку Скорпіон – положення земного супутника на небосхилі може двояко вплинути на долю: відвідування перукаря може негативно позначитися на особистому житті, а може істотно поліпшити відносини з протилежною статтю.

27 місячна доба – похід до стиліста буде дуже вдалим, новий образ покращить настрій і стан здоров’я.

Спадаючий Місяць – стригти волосся рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зміцнити коріння і уповільнити зростання локонів.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року радить, що в цілому це хороший день для відвідування перукарні.

5 грудня 2018 р середа. Місяць у знаку Скорпіон – положення земного супутника на небосхилі може двояко вплинути на долю: відвідування перукаря може негативно позначитися на особистому житті, а може істотно покращити відносини з протилежною статтю.

28 місячна доба – локони після стрижки будуть виглядати чарівно, що забезпечить підвищену увагу з боку інших людей.

Спадаючий Місяць – вдалий час для проведення експериментів з кольором шевелюри, оскільки фарба швидко змиється. Якщо обрізати волосся, то зробите їх здоровими, але значно знизите швидкість їхнього зростання.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

6 грудня 2018 р четвер.  Місяць у знаку Стрілець – хороший день для стрижки, благотворно впливає на кар’єрні досягнення і взаємини з людьми, але на стан волосся помітного впливу не робить.

29 місячна доба – несприятливий день для стрижки, зміни в зовнішньому вигляді принесуть зустріч з яким-небудь нещастям.

Спадний Місяць – стрижка на спадний Місяць  зробить коріння міцними, зупинить випадіння, але і сповільнить відростання волосся. У такі дні можна сміливо проводити експерименти з фарбуванням локонів, так як фарба не буде довго триматися.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

7 грудня 2018 р п’ятниця.  Місяць у знаку Стрілець – хороший день для стрижки, благотворно впливає на кар’єрні досягнення і взаємини з людьми, але на стан волосся помітного впливу не робить.

30, 1 місячна доба – стрижка принесе людині одні неприємності – від проблем зі здоров’ям до виникнення неприємних ситуацій.

Молодик – цей період вважається найбільш критичним для організму, тому не підходить для створення нової зачіски. Якщо потрібно терміново пофарбувати волосся, краще використовувати натуральні барвники, оскільки зростає ймовірність сильно зіпсувати шевелюру хімією.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року   попереджає – молодик несприятливий період для стрижки волосся.

8 грудня 2018 р субота.  Місяць у знаку Козеріг – сприятливий день для стрижки волосся, а також зміни зачіски. Волосся швидко ростуть, не січуться, зміцнюються по всій довжині.

2 місячна доба – не рекомендується підстригати волосся, так як це приверне численні конфлікти.

Зростаючий Місяць – цей період сприяє швидкому відростанню волосся після стрижки. Слід бути гранично обережним при фарбуванні: нанесений колір буде довго триматися на пасмах. У цю пору найкраще проводити зміцнення волосся, щоб значно покращити їх вигляд.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

9 грудня 2018 р неділя.  Місяць у знаку Козеріг – сприятливий день для стрижки волосся, а також зміни зачіски. Волосся швидко ростуть, не січуться, зміцнюються по всій довжині.

3 місячна доба – не найкращий день щоб стригти волосся: це може нашкодити здоров’ю і залучити непередбачені розтрати.

Зростаючий Місяць – підстрижіть локони саме в цей день, щоб вони швидше відростали, їх коріння стали міцнішими, а стан помітно змінився.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

10 грудня 2018 р.понеділок.  Місяць у знаку Козеріг – сприятливий день для стрижки волосся, а також зміни зачіски. Волосся швидко ростуть, не січуться, зміцнюються по всій довжині.

4 місячна доба – зміна іміджу доставить дискомфорт, душевні переживання і страхи, спровокує хвороби горла.

Зростаючий  Місяць – сприятливі дні для стрижки волосся, фарбування та доглядаючих процедур. Фарба не буде довго змиватися, волосся будуть швидко рости.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

11 грудня 2018 р вівторок. Місяць у знаку Водолій – несприятливий день для відвідування перукарні, стрижка може сильно нашкодити зовнішньому вигляду: викликати випадання волосся і навіть призвести до облисіння.

5 місячна доба – відповідний період для зміни зачіски, призведе до збільшення багатства, можлива поява нового майна.

Зростаючий Місяць – цей період сприяє швидкому відростанню  волосся після стрижки. Слід бути гранично обережним при фарбуванні: нанесений колір буде довго триматися на пасмах. У цю пору найкраще проводити зміцнення волосся, щоб значно покращити їх вигляд.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

12 грудня 2018 р середа.  Місяць у знаку Водолій – несприятливий день для відвідування перукарні, стрижка може сильно нашкодити зовнішньому вигляду: викликати випадання волосся і навіть призвести до облисіння.

6 місячна доба – несприятливий день для стрижки, маніпуляції з волоссям викличуть довгу застуду.

Перша чверть – підстрижіть локони саме в цей день, щоб вони швидше відростали, їх коріння стали міцнішими, а стан помітно змінився.

Не найвдаліший  день для поновлення зачіски.

13 грудня 2018 р четвер.  Місяць у знаку Риби – під знаком Риби не рекомендується стригти волосся, щоб уникнути виникнення лупи.

7 місячна доба – похід до стиліста викличе сварки і конфлікти, в тому числі з начальством і коханою людиною; укорочення волосся може серйозно нашкодити здоров’ю.

Зростаючий Місяць – сприятливі дні для стрижки волосся, фарбування та доглядаючих процедур. Фарба не буде довго змиватися, волосся будуть швидко рости.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  радить, що не найвдаліший день для поновлення зачіски.

14 грудня 2018 р п’ятниця.  Місяць у знаку Риби – під знаком Риби не рекомендується стригти волосся, щоб уникнути виникнення лупи.

8 місячна доба – вдалий час для зміни іміджу, завдяки якому можна залучити в своє життя довгі роки здоров’я і поваги з боку інших людей.

Зростаючий Місяць – цей період сприяє швидкому відростанню волосся після стрижки. Слід бути гранично обережним при фарбуванні: нанесений колір буде довго триматися на пасмах. У цю пору найкраще проводити зміцнення волосся, щоб значно покращити їх вигляд.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

15 грудня 2018 р субота.  Місяць у знаку Риби – під знаком Риби не рекомендується стригти волосся, щоб уникнути виникнення лупи.

9 місячна доба – відвідування перукарні може спровокувати розвиток різних захворювань.

Зростаючий Місяць – підстрижіть локони саме в цей день, щоб вони швидше відростали, їх коріння стали міцнішими, а стан помітно змінився.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  радить, що не найвдаліший день для поновлення зачіски.

16 грудня 2018 р неділя.  Місяць у знаку Овна – незважаючи на те, що стрижка волосся в цей час не вплине на стан локонів і не зіпсує зачіску, краще її не робити. Це може привести до ослаблення імунної системи, що сприятиме розвитку недуг.

10 місячна доба – в цей час краще утриматися від зміни зачіски, оскільки цією  дією можна накликати серйозні захворювання.

Зростаючий  Місяць – сприятливі дні для стрижки волосся, фарбування та доглядаючих процедур. Фарба не буде довго змиватися, волосся будуть швидко рости.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  радить, що не найвдаліший день для поновлення зачіски.

17 грудня 2018 р понеділок. Місяць у знаку Овна – незважаючи на те, що стрижка волосся в цей час не вплине на стан локонів і не зіпсує зачіску, краще її не робити. Це може привести до ослаблення імунної системи, що сприятиме розвитку недуг.

11 місячна доба – сприятливий день для візиту до перукаря, коли за допомогою нової стрижки можна збільшити проникливість розуму і силу інтуїції.

Зростаючий  Місяць – цей період сприяє швидкому відростанню волосся після стрижки. Слід бути гранично обережним при фарбуванні: нанесений колір буде довго триматися на пасмах. У цю пору найкраще проводити зміцнення волосся, щоб значно покращити їх вигляд.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року рекоменждує, що в цілому це хороший день для відвідування перукарні.

18 грудня 2018 р вівторок.  Місяць у знаку Телець – ідеальний час записатися в салон краси, щоб перетворити зачіску.

12 місячна доба – категорично не підходить для того, щоб стригти волосся, оскільки в життя будуть залучені великі невдачі, збільшуються шанси отримати серйозні травми.

Зростаючий Місяць – підстрижіть локони саме в цей день, щоб вони швидше відростали, їх коріння стали міцнішими, а стан помітно змінився.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

19 грудня 2018 р середа.  Місяць у знаку Телець – ідеальний час записатися в салон краси, щоб перетворити зачіску.

13 місячна доба – ідеальний момент для відвідування стиліста, так як зміна звичного способу буде вдалою, зробить зовнішній вигляд більш привабливим, додасть в життя щасливі миті.

Зростаючий  Місяць – сприятливі дні для стрижки волосся, фарбування та доглядаючі процедури. Фарба не буде довго змиватися, волосся будуть швидко рости.

20 грудня 2018 р четвер.  Місяць у знаку Близнюки – в цей час рекомендується стригти волосся тим, хто хоче поекспериментувати з довжиною локонів: в цей період волосся швидко відросте і при цьому не змінять своєї структури.

13, 14 місячна доба – ідеальний момент для відвідування стиліста, так як зміна звичного способу буде вдалою, зробить зовнішній вигляд більш привабливим, додасть в життя щасливі миті.

Зростаючий Місяць – цей період сприяє швидкому відростанню волосся після стрижки. Слід бути гранично обережним при фарбуванні: нанесений колір буде довго триматися на пасмах. У цю пору найкраще проводити зміцнення волосся, щоб значно покращити їх вигляд.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  рекомендує, що  сприятливий день для стрижки волосся.

21 грудня 2018 р п’ятниця.  Місяць у знаку Близнюки – в цей час рекомендується стригти волосся тим, хто хоче поекспериментувати з довжиною локонів: в цей період волосся швидко відросте і при цьому не змінять своєї структури.

14 місячна доба – стрижка протягом цієї доби сприятливо позначиться на фінансовому становищі, викличе хороше розташування начальства і просування по кар’єрних сходах. Протягом дня рекомендується хоча б ретельно зачесатися, якщо стрижка не входить в плани.

Зростаючий Місяць – підстрижіть локони саме в цей день, щоб вони швидше відростали, їх коріння стали міцнішими, а стан помітно змінився.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  радить, що сприятливий день для стрижки волосся.

22 грудня 2018 р субота.  Місяць у знаку Рак – цей день не підходить навіть для миття голови. Всі стрижки, виконані навіть найдосвідченішим майстром, будуть невдалими: волосся стане не піддаватися укладанню, будуть погано тримати форму.

15 місячна доба – краще відмовитися від стрижки локонів, оскільки збільшується ймовірність виникнення головних болів, високого тиску і почуття страху.

Повний місяць – це ідеальний момент для проведення різних маніпуляцій з локонами і навіть для кардинальної зміни образу. Стрижка допоможе покращити самопочуття і прибрати негативну енергію.

Волосся стануть густішими, будуть легко піддаватися укладанню. При фарбуванні потрібно зупинити свій вибір на тому кольорі, який на 2-3 тони темніший натурального волосся. Оздоровчі процедури принесуть багато користі: краще робити маски для волосся з живильним або зміцнюючим ефектом.

Не найвдаліший день для поновлення зачіски.

23 грудня 2018 р неділя. Місяць у знаку Рак – цей день не підходить навіть для миття голови. Всі стрижки, виконані навіть найдосвідченішим майстром, будуть невдалими: волосся стане не піддаватися укладанню, будуть погано тримати форму.

16 місячна доба – в цей час краще не відвідувати перукаря, щоб уникнути погіршення здоров’я і повернення до шкідливих звичок. Стрижка може залучити в життя зраду.

Спадаючий Місяць – стригти волосся рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зміцнити коріння і уповільнити зростання локонів.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  попереджає, що несприятливий день для стрижки волосся.

24 грудня 2018 р понеділок.  Місяць у знаку Лев – сприятливий день для зміни іміджу: підстрижене волосся будуть виглядати доглянуто і дуже красиво. Якщо потрібно змінити спосіб життя, то таке положення Місяця найкраще підходить для стрижки.

17 місячна доба – слід відмовитися від маніпуляцій з волоссям, щоб уникнути в майбутньому травм, хвороб і невдач у справах.

Спадаючий Місяць – вдалий час для проведення експериментів з кольором шевелюри, оскільки фарба швидко змиється. Якщо обрізати волосся, то зробите їх здоровими, але значно знизите швидкість їхнього зростання.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року радить, що нейтральний день для будь-яких стрижок.

25 грудня 2018 р вівторок.  Місяць у знаку Лев – сприятливий день для зміни іміджу: підстрижене волосся будуть виглядати доглянуто і дуже красиво. Якщо потрібно змінити спосіб життя, то таке положення Місяця найкраще підходить для стрижки.

18 місячна доба – несприятливий день для зміни способу, який призведе до крадіжок, зменшення власності, проблем зі здоров’ям у близьких людей і домашніх вихованців.

Спадний Місяць – стрижка на спадний  Місяць  зробить коріння міцними, зупинить випадання, але і сповільнить відростання волосся. У такі дні можна сміливо проводити експерименти з фарбуванням локонів, так як фарба не буде довго триматися.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  рекомендує, що нейтральний день для будь-яких стрижок.

26 грудня 2018 р середа.  Місяць у знаку Діва – найкращий час, щоб постригти волосся і провести процедури на основі хімічних інгредієнтів. Сюди відносяться всілякі види фарбування, хімічна завивка.

19 місячна доба – сьогодні потрібно обов’язково відвідати свого перукаря, стрижка допоможе продовжити життя.

Спадаючий Місяць – стригти волосся рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зміцнити коріння і уповільнити зростання локонів.

За місячним календарем стрижок – 26 грудня 2018 р сприятливий день для стрижки волосся.

27 грудня 2018 р четвер.  Місяць у знаку Діва – найкращий час, щоб постригти волосся і провести процедури на основі хімічних інгредієнтів. Сюди відносяться всілякі види фарбування, хімічна завивка.

20 місячна доба – зміна іміджу не викличе позитивних емоцій, а тільки вплине на виникнення неприйняття звичного укладу життя.

Спадаючий Місяць – вдалий час для проведення експериментів з кольором шевелюри, оскільки фарба швидко змиється. Якщо  обрізати волосся, то зробите їх здоровими, але значно знизите швидкість їхнього зростання.

Місячний календар стрижки на грудень 2018 року  радить, що нейтральний день для будь-яких стрижок.

28 грудня 2018 р п’ятниця. Місяць у знаку Терези – ці дні сприятливі для створення повітряних зачісок і інших маніпуляцій з шевелюрою. Всі експерименти ніяк не вплинуть на стан локонів.

21 місячна доба – нова зачіска приверне благополуччя і хороший результат всіх справ.

Спадний Місяць – стрижка на спадний Місяць зробить коріння міцними, зупинить випадання, але і сповільнить відростання волосся. У такі дні можна сміливо проводити експерименти з фарбуванням локонів, так як фарба не буде довго триматися.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

29 грудня 2018 р субота.  Місяць у знаку Терези – ці дні сприятливі для створення повітряних зачісок і інших маніпуляцій з шевелюрою. Всі експерименти ніяк не вплинуть на стан локонів.

22 місячна доба – неоднозначний момент для стрижки: з одного боку, з’явиться шанс придбати власність, а з іншого, негативно позначиться на зовнішньому вигляді (велика ймовірність набрати зайві кілограми).

Спадаючий Місяць – стригти волосся рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зміцнити коріння і уповільнити зростання локонів.

Нейтральний день для будь-яких стрижок.

30 грудня 2018 р неділя. Місяць у знаку Терези – ці дні сприятливі для створення повітряних зачісок і інших маніпуляцій з шевелюрою. Всі експерименти ніяк не вплинуть на стан локонів.

23 місячна доба – зміна зачіски значно покращить добробут.

Спадаючий Місяць – вдалий час для проведення експериментів з кольором шевелюри, оскільки фарба швидко змиється. Якщо  обрізати волосс, то зробите їх здоровими, але значно знизите швидкість їхнього зростання.

В цілому це хороший день для відвідування перукарні.

31 грудня 2018 р понеділок.  Місяць у знаку Скорпіон – положення земного супутника на небосхилі може двояко вплинути на долю: відвідування перукаря може негативно позначитися на особистому житті, а може істотно покращити відносини з протилежною статтю.

24 місячна доба – вважається дуже поганим періодом для стрижки волосся, так як через це можуть з’явитися різні захворювання.

Спадний Місяць – стрижка на спадний Місяць зробить коріння міцними, зупинить випадання, але і сповільнить відростання волосся. У такі дні можна сміливо проводити експерименти з фарбуванням локонів, так як фарба не буде довго триматися.

Не найвдаліший день для поновлення зачіски.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *