Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року

Створення нової зачіски, стрижки або фарбування може бути досить невдалим, якщо дану процедуру виконати в несприятливі дні. Адже волосся є провідниками енергетичних хвиль в організмі людини. Тому, щоб стрижка принесла вигоду і хороше самопочуття слід брати до уваги місячний календар стрижки на жовтень 2018 року, розписаний по днях місяця.

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року. Коли стригти і фарбувати волосся за оракулом?

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року

Оракул – система, заснована на вірі в магію чисел. Раніше до оракулів зверталися, щоб просити про пророкування майбутнього. Навіть таке, здавалося б, просте питання, як стрижка волосся, оракул розбирає досконально. Коли ж стригти і фарбувати волосся в жовтні 2018 з оракула?

Отже, слід обходити стороною салони краси 3, 9, 29 жовтня, та й вдома не допускати маніпуляцій з волоссям. Зате з 5 по 7, а також 13 і 16 жовтня стригти, фарбувати, завивати волосся дуже сприятливо для їх стану. З 4 по 10 жовтня (за винятком 7 жовтня) оракул благоволить зміні зачіски. Тому, якщо ви давно мріяли освіжити форму шевелюри, сміливо дійте!

Сучасним жінкам недостатньо просто змінити довжину волосся, вони можуть перефарбувати їх в будь-який колір і зробити практично будь-який дизайн. Щоб експеримент був вдалим, потрібно слідувати магічному календарю стрижки по оракулу, а також місячному календарю.

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року. Хімічна завивка волосся, сприятливі дні завивок

Будь-яка поважаюча себе дама з особливою ретельністю і педантичністю стежить за своєю зовнішністю, за сучасними тенденціями стрімко змінюється мода, вона чудово розбирається і орієнтується в тому, що сьогодні з одягу, взуття чи стрижок актуально, на що варто звернути увагу в першу чергу, перш за все змінити в собі, своєї їй зовнішності.

Волосся у жінки, в якому б вона віці не була, це навряд чи головна її пам’ятка, а значить і повинні бути на відповідному рівні, вчасно пофарбовані, підстрижені, а якщо потрібно і зроблена модна завивка, яка може бути як хімічна, так і біо або натуральна.

Кожна жінка прагне бути кращою з кращих, як то кажуть виглядати на всі сто, але далеко не всі з них щось для цього роблять. Один із способів зробити свій вигляд краще, відповідати сучасному стилю, є завивка волосся, яка вмить омолодить будь-яку даму, зробить її більш привабливою, особливо для протилежної статі.

Не секрет, що не останню роль у зовнішності кожної жінки має зачіска, вона підкреслює стиль і доповнює образ. З правильно зробленоою стрижкою, завивкою і фарбуванням волосся можна приховати недоліки обличчя, скинути не один рік свого віку і просто виглядати естетично.

Над цим невпинно працюють стилісти і перукарі, постійно створюючи щось нове, революційне в цій області. Сучасні стрижки, завивки і фарбування різко відрізняються від своїх попередниць навіть десятирічної давності, не кажучи про те, що було скажімо п’ятдесят років тому.

Якщо простежити, як змінювалося перукарське мистецтво протягом двадцятого століття, то можна побачити, що воно невпинно йде в ногу з часом, спираючись на нові технології сучасного світу.

В області догляду, завивки і фарбування волосся трудяться цілі гіганти, такі як L’Oreal, Wella, Igora, Londa, Lebel, Estel і багато інших і з кожним роком таких компаній стає все більше і більше.

Якщо вся ця продукція користується попитом і затребувана, це ще раз підтверджує про прагнення жінок виглядати красиво і стильно. Цей процес стосується не тільки жінок, сучасні чоловіки не менше користуються послугами перукаря і не уявляють своє життя без щомісячного походу в салон, без засобів догляду за ними, а то і завивки, фарбування волосся.

Сприятливі місячні дні завивок волосся

Кожен чоловік, як і жінка намагається привернути до себе увагу своїм стилем і індивідуальністю, який притаманний тільки йому і, як правило, це виражається в його зачісці, одязі.

Наприклад, чоловіки мають певний статус в суспільстві, носять класичні костюми і роблять собі таку ж стрижку, доповнюючи свій образ вусами або бородою, а рок-музиканти відпускають собі довгу шевелюру, фарбуючи її всіма кольорами веселки, під стать своєму сценічному образу. Господинею цього року, як відомо виступає Жовта Земляна Собака, яка любить яскраві кольори і різноманітність у всьому.

Тому сміливо експериментуйте з кольором і формою зачіски і, можливо, ви зумієте знайти той ідеальний варіант, який буде відповідати вашим бажанням і прагненням виглядати добре.

Нижче представляємо місячний календар стрижки на жовтень 2018 року  зі сприятливими днями хімічної завивки волосся, для завивок будь-якого волосся, де кожен зможе подивитися, де зараз перебуває місяць і визначитися в який день краще відправитися в перукарню, щоб зробити стрижку, завивку, фарбування, а то і просто провести спеціалізований догляд за волоссям.

Сприятливі дні хімічної завивки волосся в жовтні 2018 рокуСприятливі місячні дні жовтня 2018 року для хімічної завивки волосся, фарбування та інших маніпуляцій з волоссям є такі числа місяця: 4-7, 10-15, 17-22, 27-29.

Несприятливі дні жовтня 2018 рокиу для завивки, в тому числі хімічної та інших маніпуляцій з волоссям, є наступні: 2, 8, 9, 16, 23-25, 31.

На практиці в фарбуванні волосся існує кілька технік, до яких вдаються майстри в перукарських салонах, наприклад – мелірування, тонування, колорування, розтяжка кольору, дизайн фарбування, прозоре фапрбування.

Не менше видів і завивок, які робляться різними способами і на основі різних компонентів – амінокислотна, лужна, нейтральна, кислотна, біозавивка і інші. Кожен вибирає, що йому більше підходить, виходячи зі своїх зовнішніх даних, структури і стану волосся.

Все це добре, але напевно не кожен враховує при поході в салон, що велике значення при маніпуляції з волоссям мають небесні світила, особливо місяць, дуже важливо в якому зодіакальному будинку прибуває він в цей момент.

Адже існують несприятливі дні, коли протипоказано стригтися, завиватися і робити фарбування, від цього волосся тільки страждають і анітрохи не стають красивішими, та ще й уповільнюють зростання.

На сьогоднішній день салони і перукарні пропонують величезний перелік видів завивок своїм клієнтам. Щоб не помилитися і зробити правильний вибір необхідна консультація фахівця, але є критерії, за якими можна і самим прийняти правильне рішення.

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року. Фарбування волосся, поради фарбування, фарбування

Завжди і у всьому потрібно дотримуватися правил і рекомендацій, тому щоб не зіпсувати свою шевелюру і не завдати шкоди шкірі голови, зверніться до місячного календаря жовтня 2018 року, який дасть слушну пораду, а саме в наступному:

– В першу чергу необхідно оцінити структуру волосся на еластичність, товщину і міцність. Якщо волосся ламке і сухе, то не рекомендується робити завивку з розчином сильної фіксації, а вдатися до більш щадного  для цього способу. Якщо ж навпаки, щільні і еластичні, то необхідний розчин більшої концентрації, для більш сильної завивки волосся.

– Перед нанесенням засобу для завивки безпосередньо на шкіру голови, обов’язково необхідно провести тест на чутливість до компонентів даного препарату, вони можуть викликати алергію.

Для цього необхідно нанести невелику кількість засобу на зап’ястя руки і почекати п’ять хвилин. Якщо ніякої реакції шкіри не відбудеться, значить можна приступати до завивки, якщо ж вона почервоніє або почне свербіти, значить використовувати цей препарат протипоказано.

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року радить, що стрижку волосся можна зробити як до завивки, так і після неї.

Не варто також забувати про місячний календар стрижки на жовтень 2018 року  і вибрати сприятливий день для хімічної або іншої завивки волосся. Правильно зроблена завивка і догляд за волоссям після неї, принесе блискучий результат, прикрасить зовнішність і підкреслить ваш індивідуальний стиль.

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року  по дням

 1 жовтня. Гарний час для нової стрижки, але варто врахувати, що місяць спадний, тому волосся стане дуже повільно відростати. Щоб залучити великий потік позитивної енергії перед зміною іміджу потрібно віддати перевагу спокійним зачіскам з природними відтінками волосся.

 2 жовтня. Не рекомендується стригти волосся, так як цей крок може нашкодити спілкуванню з оточуючими і приверне масу нових проблем. Для фарбування краще звертатися до близьких людей, що приверне душевний підйом і позитивну енергію. А ось для завивки дуже вдалий час.

 3 жовтня. Якщо прочитати місячний календар стрижки на жовтень 2018 року  цього дня, то він каже – це чудовий час, так як притягається маса позитивної енергії. Фарбування бажано робити в темних відтінках, це допоможе знайти нову роботу. Для залучення позитиву варто зробити об’ємну зачіску.

 4 жовтня. Стригти волосся не бажано, так як є ймовірність проблем в психологічному плані. Фарбування теж краще відкласти, інакше постраждають відносини між навколишніми людьми. Рекомендується в цей день прикрасити свою зачіску головним убором.

 5 жовтня. Стрижку варто відкласти, інакше поганий настрій завадить спілкуванню з людьми і начальством на роботі. Якщо в планах важлива зустріч, то варто зупинитися на фарбуванні волосся в природні відтінки. Зачіску краще зробити високою.

 6 жовтня. Нова стрижка допоможе стати більш харизматичною і чарівною. Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року   говорить про те, що можна спробувати істотно змінити колір волосся, так як це допоможе залучити енергетику здоров’я і фінансів.

 7 жовтня. Стрижка в цю дату допоможе покращити фізичну активність і позитивно впливає на тривалість життя. Можливо, варто трохи змінити колір волосся, що благотворно вплине на становище в суспільстві. Зачіску варто вибрати просту і зручну.

 8 жовтня. Наданий місячний календар стрижок, підібраний на жовтень, каже, що новий образ підвищить самооцінку. Якщо стрижка коротка, то вона може внести позитивні зміни в життя. Фарбування в цей день не рекомендується, інакше погіршаться фінансові справи.

 9 жовтня. Так як в цей день молодика, волосся остригати не можна, інакше постраждає здоров’я. Якщо планується фарбування, то потрібно віддати перевагу якісним, природним барвникам і природним відтінкам. Рекомендовано заплітати косу, щоб не допустити негативу.

 10 жовтня. Нова стрижка благотворно вплине на організм і стан волосся, допоможе відновити життєву енергію. Фарбування слід робити за допомогою природних барвників. Будь-які маніпуляції з волоссям піднімуть тонус організму і підвищать працездатність.

 11 жовтня. Місячний календар стрижок, підібраний на жовтень 2018, показує найсприятливіший час для зміни іміджу, 11 жовтня це той день. Нова зачіска допоможе збільшити матеріальний достаток і забезпечить швидкий ріст волосся. Щоб підвищити внутрішню енергію, волосся розчісують стільки, скільки людині років.

12 жовтня. Утриматися від бажання стригти волосся, інакше зачіска вийде невдалою. Фарбування бажано робити природними барвниками. Зачіска повинна бути зручною і простою, що приверне більше позитивних енергетичних потоків.

 13 жовтня. Сьогоднішня стрижка додасть нових барв у буденне життя і подарує творчий імпульс. Об’ємна і пишна шевелюра збільшить життєву енергію. Відмінний день для проведення важливих переговорів і спілкування з рідними.

 14 жовтня. Представлений місячний календар стрижки на жовтень 2018 року  показує найсприятливіші дні, 14 жовтня один з них. Нова стрижка допоможе покращити і відновити слабке здоров’я і приверне гроші. Фарбування може привести до конфліктів в сім’ї.

 15 жовтня. Стрижка в цей день посилить гостроту розуму і допоможе отримати все задумане. Щоб набратися позитивної енергії, можна зробити злегка кучеряву зачіску. Фарбування додасть сексуальності і привабливості.

 16 жовтня. Сьогоднішня стрижка за місячним календарем загрожує неприємностями, тому її краще відкласти на інший день. Фарбування теж варто не робити. В цю дату бажано контролювати свої емоції і бути більш непомітною.

 17 жовтня. Найбільш вдалий час для стрижки, так як вона допоможе не допустити проблем зі здоров’ям. У цей день зростаючий місяць, завдяки чому волосся швидко відросте. Нову зачіску слід вибирати сувору і високу.

18 жовтня. Хороший день для стрижки, вона позитивно відіб’ється на самопочутті. Якщо хочеться пофарбувати волосся, то це допоможе налагодити відносини з керівництвом. Місячний календар стрижок, розрахований на 2018 рік, показує, що цей день кращий для енергообміну з космосом.

 19 жовтня. Слушна нагода для зміни іміджу, це допоможе уникнути образ, розчарувань і зберегти життєву енергію. Фарбування волосся допоможе у вирішенні справ на роботі. Нова зачіска повинна бути акуратною.

 20 жовтня. Відмінний день для нових рішень і стрижки, так як ці оновлення допоможуть збільшити матеріальний достаток в сім’ї. Яскрава, модна зачіска приверне увагу чоловіків і допоможе знайти свою половинку.

 21 жовтня. Як показує місячний календар стрижки на жовтень 2018 року , найуспішніші дні включають 21 жовтня. У цей день покращується інтуїція і здоров’я. А ось фарбування бажано не робити, особливо незнайомим людям.

 22 жовтня. Не рекомендується робити сьогодні стрижку, інакше внутрішній стан може постраждати і настане депресія. Колір волосся не можна кардинально змінювати, але якщо трохи освіжити свій відтінок, то це приверне успіх. Зачіска повинна бути простою і зручною.

 23 жовтня. Робити зміну стрижки не можна, так як це негативно відіб’ється на здоров’ї. Щоб уникнути неприємностей вдома і на роботі, варто вибрати темне забарвлення волосся для фарбування. Якщо присутні кучері, то волосся краще зробити рівними, це приверне сприятливу енергію.

 24 жовтня. Якщо переглянути всі хороші дні стрижки за місячним календарем, то серед них немає 24 жовтня. У цей день небажано робити нові стрижки, так як може постраждати здоров’я. Однак фарбування в темні відтінки допоможе знайти спокій і досягти внутрішньої гармонії.

 25 жовтня. Стрижка допоможе благотворно змінити життя і досягти поставлених цілей. Бажано фарбування в світлі врівноважені тони, щоб покращити відносини з близькими і друзями. Щоб привернути позитивну енергію сонця потрібно вплести у волосся яскраву стрічку під колір вбрання.

 26 жовтня. Сьогоднішня стрижка позитивно впливає на здоров’я і привабливість, а також на дихальну систему. Місяць спадаючий, в результаті волосся будуть повільно зростати. Щоб залучити більше позитиву, особливу увагу потрібно приділити чубчику.

 27 жовтня. Не рекомендується робити стрижку, так як може постраждати самопочуття. Фарбування бажано робити натуральними барвниками. Зачіску варто вибрати просту, зручну і лаконічну, що допоможе залучити енергію сонця.

 28 жовтня. Сприятливий день для нової, стильноюї стрижки, гарний настрій і позитив будуть забезпечені. А ось з фарбуванням краще почекати, так як ці дії погано позначаться на емоційному стані.

 29 жовтня. Якщо в планах на сьогодні лікувати зуби, то стрижку потрібно скасувати, інакше постраждає здоров’я. Щоб залучити корисних людей, допоможе фарбування волосся в природні відтінки. Бажано використовувати металеві прикраси для фіксації зачіски.

 30 жовтня. Місяць спадаючий, тому волосся будуть повільно відростати. Саме тому не варто вибирати ультра короткі стрижки. Сприятливо на здоров’я позначиться фарбування волосся в природні кольори. Зачіска повинна бути спокійною, жіночною.

 31 жовтня. Не рекомендовано стригтися, так як є ймовірність натягнутості відносин з близькими людьми. Нове фарбування краще довірити знайомим людям, інакше воно вийде невдалим. Відмінний день для завивки.

 Як бачимо, в жовтні 2018 року 18 сприятливих днів для стрижки. Ідіть до перукаря саме в ці дні, що обіцяє успіх, хороше ставлення з близькими і запаморочливий зовнішній вигляд.

Check Also

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Щоб простіше було користуватися місячним календарем стрижок, треба хоча б в загальних рисах уявляти які …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *