Home / Твоя краса / Тіло / Методи боротьби з віковими брилями в домашніх і салонних умовах

Методи боротьби з віковими брилями в домашніх і салонних умовах

Куди йде наша юність і молодість? Адже коли ми молоді та свіжі, ми чомусь повністю впевнені, що в такому стані будемо перебувати все життя. Ми нехтуємо інтенсивним доглядом, цураємося спеціальних масажів, обходимо кабінет косметолога, мотивуючи це всього лише одним простим питанням – навіщо мені це

Методи боротьби  з віковими брилями: що  таке брилі?

Методи боротьби з віковими брилями в домашніх і салонних умовахАле на жаль, час невблаганний. І замість бадьорої, сяючої дівчинки, ми починаємо спостерігати в дзеркалі зранку похмуру жінку з важкими печатками втоми на обличчі. І все посилюється специфічними естетичними дефектами – міжбрівною зморшкою, маріонетковими складками, віковими брилями.

Всі ці речі не тільки додають нам вік, але і міняють сприйняття обличчя в цілому – воно стає похмурим, сумним, злісним і надто суворим. І якщо зморшки ще можна розгладити шляхом ін’єкцій «Ботокса» або точковою корекцією філлерами на основі гіалуронової кислоти, то брилі, як нам здається, не піддаються ліквідації зовсім.

Брилі – це ділянки занедбаної внаслідок впливу гравітаційного птозу шкіри, розташовані по контуру нижньої щелепи. Зрілі пані жартівливо називають таке явище «бульдожими щоками». Закон тяжіння працює у всіх сферах нашого життя, а тому вікове відвисання шкіри просто неминуче для кожного.

Методи боротьби  з віковими брилями  на обличчі

Найочевиднішу і об’єктивну відповідь на це питання – за допомогою пластичного хірурга. Але якщо ви вирішуєте спробувати зробити такий істотний крок на шляху до омолодження вдома, сміємо завірити вас – у вас цілком може вийти. Щоправда, лише за тієї умови, що відвисла поки лише шкіра, а м’які тканини і апоневротичний комплекс залишаються на своїх колишніх «позиціях».

При гравітаційному птозі другого, третього чи четвертого ступеня, нажаль, допоможе лише повноцінне хірургічне втручання. Причому звичайною коловою (ендоскопічною) підтяжкою тут теж не обійтися. Доведеться звертатися до більш агресивної процедури SMAS-ліфтингу. Благо, сьогодні у професійних косметологів можна пройти інтенсивне апаратне відновлення, щоб відстрочити візит до хірурга на невизначений термін, навіть якщо є істотні проблеми.

Причини формування та методи боротьби  з віковими брилями  в ранньому і зрілому віці

Ви напевно знаєте, що для кожного деструктивного фактора є свої причини. І справа тут не тільки в природному провисанні шкіри під впливом законів сили тяжіння. Омолодження обличчя не можна починати просто так, не з’ясувавши конкретних провокуючих чинників стрімкого процесу старіння. В іншому випадку, ваші старання не увінчаються рівним рахунком ніяким результатом.

Обмовимося відразу – кремів проти брил не існує в принципі. А якщо якийсь косметичний продукт і обіцяє вам настільки серйозний ліфтинг шкіри, знайте напевно – це не більше ніж пустушка.

Реклама раз у раз привертає зневірених жінок красивими назвами й обгортками, коли на ділі пропоновані нею продукти надають не більше виражену дію, ніж стандартний доглядаючий крем.

Як приклад можна розглянути настільки гучну речовину, як гіалуронова кислота.

Мільйони жінок щодня купуються тільки на це словосполучення, беззаперечно довіряючи всьому, що говорять про речовину маркетологи. Чим зумовлена така повальна популярність?

Гіалуронат дійсно знайшов широке застосування у професійній терапевтичній косметології. Філлери і розчини на його основі використовують в таких важливих і ефективних процедурах, як контурна пластика, мезотерапія і біоревіталізація. Але різниця полягає в тому, що в даному випадку активний компонент проникає в глибинні структури шкіри ін’єкційним шляхом, а значить, молекули вільно впроваджуються в клітини і тканини. При поверхневому нанесенні молекули не можуть проникнути в пори зважаючи на свою природну величину. Тому відповідь на питання «Чи впорається гіалуронова кислота з віковими брилями   на жіночому обличчі?» Можна відповісти однозначно. Якщо це крем – однозначно ні, а якщо повноцінна малоінвазивна процедура («уколи краси») – цілком можливо.

Варто також розглянути такий спосіб боротьби, як прийом препаратів гіалуронової кислоти всередину. Вони реалізуються в аптеках і показані людям з дефіцитом суглобового мастила, проте їх можна використовувати і як омолоджуючі ліки, оскільки саме віковий дефіцит гіалуронової кислоти робить шкіру менш пружною і еластичною.

До інших причин формування та методів боротьби  з віковими брилями  слід віднести:

Надмірна вага та/або її періодичні коливання (шкіра розтягується і «порожніє»);

Вроджена чи набута деформація прикусу;

Звичка розтягувати шкіру руками при умові, що обтирання рушником і нанесення доглядових продуктів;

Зловживання мануальним масажем, або його некоректне самостійне виконання;

Вік (проблема виникає переважно після 45 років).

Окремо слід сказати про розрекламовані вправи для боротьби  з віковими брилями  на обличчі.

Ними теж не можна зловживати, оскільки, як і під час масажу, відбувається розтягування шкіри.

А оскільки з віком вона втрачає свою природну здатність до скорочення, її можна легко піддати в’ялості. Тому вправи варто виконувати максимально обережно, без зусиль і різких рухів.

Які методи боротьби  з віковими брилями  самостійно і за допомогою професіоналів?

Якщо ви твердо вирішили, що операцію з підтяжки обличчя вам проводити рано, але відчайдушно роздумуєте над тим, які методи боротьби  з віковими брилями  на обличчі, ми дамо вам кілька рекомендацій, випробуваних багатьма жінками.

Вправа Керолл Мадджіо (американського інструктора з фейсбілдінга). Розслабте м’язи обличчя. Поставте безіменний палець на носогубній лінії, середній – на опуклій частині щоки, вказівний – біля вушного козелка. Не тисніть до надлишкового тиску. Тепер широко розкрийте рот і прикрийте зуби губами. Спробуйте посміхатися в такому положенні протягом 25-30 секунд. Виконайте 5 підходів. Ефект цього тренінгу наступає через 2-3 тижні щоденного виконання;

Застосування еластичного бинта для боротьби  з віковими брилями  на обличчі. Еластичний бинт допоможе вам підтягти не тільки брилі, а й друге підборіддя. І з його допомогою потрібно робити компреси. Для цього вам знадобиться сам матеріал і пергамент. Розпарьте обличчя і протріть його улюбленим косметичним молочком. Почекайте декілька хвилин і втирайте в проблемні зони трохи живильного крему. Потім намочіть ватні диски зволожуючою емульсією і накладіть на брилі. Зверху накрийте «конструкцію» пергаментом і обв’яжіть еластичним бинтом (якомога тугіше). Почекайте півгодини, зніміть компрес і обмийте обличчя прохолодною водою. Повторюйте процедуру 1-2 рази на тиждень до досягнення оптимального результату;

Омолоджуючі і зміцнюючі маски. Як ще самостійно підтягти брилі на обличчі? У цьому вам допоможуть домашні маски. Для боротьби  з неприємними віковими брилями  можна за допомогою яєчно-сирної маски. Збийте в піну білок курячого яйця, після чого розімніть в ньому ж столову ложку середньожирного сиру. Добавте чайну ложку квіткового меду. Накладіть компресом на очищене і розпарене обличчя, прийміть горизонтальне положення, витримайте 15-20 хв. і ретельно обмийте шкіру водою кімнатної температури. Робіть маску протягом 1,5 місяців, щотижня.

Для боротьби з віковими брилями вам також можуть допомогти наступні косметологічні послуги:

Плазмоліфтинг;

Біоармування;

Контурна пластика з використанням філлерів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію;

Мезонитки;

Лімфодренажний масаж;

Термаж.

Всі процедури повинні виконуватися строго в амбулаторних умовах, сертифікованим косметологом.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *