Home / Твоя краса / Обличчя / Масаж обличчя Кобідо: секрет досягнення вічної молодості і краси

Масаж обличчя Кобідо: секрет досягнення вічної молодості і краси

Кобідо – це потужний і водночас дуже м’який вплив на шкіру обличчя. В основі японської техніки масажу лежать концепції традиційної східної медицини. Процедура позбавляє від накопиченої в лицьових і шийних м’язах напруги. Завдяки Кобідо вдається досягти значного омолодження, оновлення шкірного покриву, відновлення порушеної структури.

 У перекладі з японської “кобідо” означає “шлях збереження краси”. Судячи з давньояпонських літописів, масаж обличчя Кобідо був однією з найулюбленіших процедур японських імператриць, які, як відомо, вибирали виключно витончені техніки збереження краси.

 З плином часу секрети Кобідо просочилися крізь палацові стіни і стали надбанням звичайних жінок. Традиції та тонкощі проведення масажу передавалися від одного покоління іншому, відточуючи і вдосконалюючись, і дійшли до сьогоднішнього дня у видозміненому, але не менш ефективному вигляді.

Приголомшливий результат!

 Масаж обличчя Кобідо

 Японський масаж обличчя Кібідо сьогодні знаходиться в числі найбільш ефективних методик, що дозволяють без використання спеціальних засобів добитися максимального поліпшення зовнішнього вигляду. Завдяки особливій техніці впливу досягається:

    прискорення регенерації клітин шкіри;

   поліпшення її структури аж до глибоких шарів;

   м’язове розслаблення (причому це стосується як до м’язів обличчя і шиї, так і всієї голови);

   виражений омолоджуючий і оздоровчий ефект;

   зняття, втоми, напруги і стресу;

   загальне розслаблення і стан внутрішнього спокою.

 В результаті спрямованого впливу на особливі акупунктурні точки шкіра немов починає випромінювати особливе сяйво. Такий багатосторонній вплив обумовлено стимулюванням процесів регенерації, поліпшенням лімфовідтоку і кровообігу аж до глибоких шкірних шарів.

 Сяйво вічної молодості

 Фахівці стверджують, що масаж обличчя Кобідо – це абсолютно унікальна за своєю суттю методика, яка докорінно відрізняється від більш традиційних процедур, дозволяючи без грубого втручання і без застосування агресивних хімічних сполук, тільки за допомогою стимуляції природних сил, закладених в самому організмі, досягти дивного ефекту омолодження.

 У спа-салонах Країни висхідного сонця Кобідо є найбільш затребуваною процедурою.

 При проведенні масажу враховуються всі особливості шкіри: колір, тургор, структура, товщина. Крім того, фахівець повинен звертати увагу на напрям і силу потоків енергії і загальний психоемоційний стан клієнта. Згідно східної філософії, в результаті гармонізації Ци (або Кі) – потоку життєвої енергії – приходять в рівновагу також емоції і фізичний стан людини.

 Під час сеансу японського масажу виявляється вплив на особливі біоактивні точки, в результаті чого знімається напруга м’язів і структур сполучної тканини, відновлюється нормальний кровообіг.

 Секрети техніки Кобідо

 Японський масаж обличчя Кобідо складається з трьох основних етапів:

    Очищення.

   Зволоження.

   Стимулювання енергетичних меридіанів.

 Останній етап і є основний секрет багатопрофільності ефекту Кобідо. Професійний вплив на меридіани регулює роботу внутрішніх органів завдяки застосуванню традиційної східної техніки акупресури та активізації лімфодренажа. Справа в тому, що саме на обличчі розташовуються головні енергетичні меридіани і точки перетікання енергетичного потоку одного меридіана в потік іншого.

 У порівнянні з традиційними способами масажу японська техніка Кобідо відрізняється винятковою різноманітністю, багатостороннім впливом на шкіру обличчя, причому і на її поверхню, і на глибоко лежачі шари. Прийоми масажу виконуються за допомогою рук і кінчиків пальців.

 Поверхнева перкусія в поєднанні з глибоким впливом на особові фасції дозволяє досягти значної активізації кровообігу і стимулювати синтез колагену. В результаті:

    покращується колір обличчя;

   шкіра стає еластичною і пружною;

   розгладжуються складочки і зморшки;

   м’язи повністю релаксують.

 Прийоми техніки шиацу в поєднанні з майстерною стимуляцією нервових закінчень активізує лімфодренаж і клітинний обмін, сприяє оптимальному розподілу поживних речовин, покращує живлення тканин. Шкіра звільняється від токсинів і непотрібних продуктів життєдіяльності.

 Результатом навіть декількох сеансів масажу обличчя Кобідо стає помітно молодою і красивою шкіра, поліпшення загального стану і позбавлення від стресу.

 Чергування легких погладжувань з швидкими постукуваннями в певному ритмі – одна з найбільш ефективних технік Кобідо, що отримала назву перкусійного. При нормальному стані шкіри фахівець використовує також особливу техніку впливу на глибокі тканини, стимулюючу кровообіг у всіх шкірних шарах, м’язах, фасціях. Клітини насичуються киснем і поживними речовинами, в результаті запускається процес самовідновлення і омолодження тканин.

 Коли його можна проводити

 Японський масаж обличчя відмінно справляється з такими проблемами:

    підвищена сухість шкіри обличчя;

   надмірне виділення шкірного жиру;

   наявність вугрового висипу;

   зморшки;

   пігментація;

   головні болі;

   нервове напруження;

   стан депресії.

 Оптимальний результат досягається після проходження повного курсу масажу обличчя Кобідо, до якого входять 10 процедур. Рекомендована частота – два рази на тиждень.

 Чи є протипоказання?

 На жаль так. Японський масаж не можна проводити:

    при інфекційних шкірних захворюваннях;

   недавньому хірургічному втручанні на шиї, обличчі, проходженні косметичних процедур (наприклад, ін’єкції ботокса);

   травмах шиї;

   шкірних захворюваннях: псоріазі, екземі та ін .;

   у першому триместрі вагітності (через стимулюючий вплив Кобідо).


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *