Home / Здоров'я / Голковколювання – «чарівна» китайська методика оздоровлення і омолоджування організму

Голковколювання – «чарівна» китайська методика оздоровлення і омолоджування організму

Голкорефлекстотерапія, або акупунктура – методика лікування в альтернативній медицині, яка дозволяє домогтися гарних результатів у відновленні та зміцненні здоров’я. Даний спосіб терапії виник ще в давні часи, коли китайська медицина зробила глобальне відкриття – по всьому нашому тілу розташовані біологічно активні точки, зовнішня стимуляція яких призводить до оздоровлення певних органів і систем

Голковколювання: вікова мудрість на сторожі вашого здоров’я

Голковколювання - «чарівна» китайська методика оздоровлення і омолоджування організмуСучасне лікування голковколюванням не відстає від прогресу, і постійно вдосконалюється. Мільйони людей в усьому світі вже відчули на собі зміцнювальний вплив акупунктури, а деякі з них навіть вилікувалися від, здавалося б, «безнадійних» хвороб.

Однак не все так райдужно, оскільки багато європейських і американських медиків, на відміну від східних, відносяться до акупунктури досить скептично. Вчення древніх китайських мудреців здаються їм дурощами, і вони віддадуть перевагу швидше невпинно напихати пацієнта найрізноманітнішими таблетками, ніж звернутися до настільки нетрадиційних методів лікування.

Чому голковколювання  впливає на організм людини найсприятливішим і продуктивним чином?

Китайські медики вважають, що на нашому тілі розташовано безліч точок, що пролягають на особливих меридіанах, по яких тече життєва енергія Ци.

Підозріло налаштовані люди звертаються до акупунктурного масажу, щоб переконатися в правдоподібності та дієвості даної теорії. І лише потім вирішуються на повноцінне лікування голкорефлексотерапією. Якщо ви все ще перебуваєте в сумнівах з цього приводу, просто проведіть кілька сеансів акупунктурного масажу. І якщо ви помітите дійсно позитивну динаміку, у вас не залишиться приводів для сумнівів, підозр і побоювань щодо справжньої терапії голками.

Голковколювання: що являє собою техніка лікування

У здорової людини енергія Ци тече нормально, без збоїв і відхилень у напрямках. Виникнення будь-якої патології безпосередньо пов’язують з порушенням циркуляції цієї енергії, і китайці свято вірять у те, що саме голки, введені в певні ділянки тіла, можуть врегулювати і нормалізувати її потік. Уколи голками – це можливість повернути баланс енергії Ци і повернути шукану рівновагу в організм.

Європейські та американські медики вважають, що основою її результативності стає горезвісний ефект плацебо.

Простіше кажучи, чим сильніша впевненість пацієнта в сприятливому результаті, тим швидше і найімовірніше голковколювання  принесе потрібний ефект.

Проте деякі дослідники все ж визнають, що акупунктура має виражену знеболюючу дію, блокуючи певні нервові імпульси і приводячи до посиленої продукції ендорфінів – «гормонів щастя».

Клінічні дослідження неодноразово показали, що всі наші хвороби виникають на тлі нервових стресів і перенапруг. Так може бути, це і є та сама енергія Ци, наявність якої так наполегливо відкидають завзяті консерватори? І раз вже навіть скептики прийшли до висновку, що акупунктура нормалізує «стресовий» баланс, чому ж вони продовжують наполегливо противитися її дієвості?

Голковколювання: як проходить лікування?

Як і будь-який інший метод терапії, голковколювання  передбачає попередню діагностику. Спочатку лікар опитає вас на предмет суб’єктивних скарг, уточнить, наскільки часто вони повторюються, якою інтенсивністю володіють болі (або інші дискомфортні симптоми), як давно вперше дали про себе знати.

Також він опитає вас про те, який спосіб життя ви ведете – як харчуєтеся, наскільки рухливий спосіб життя ведете, курите і чи вживаєте алкогольні напої.

Далі фахівець визначає, з якими конкретно біологічно активними точками йому належить працювати.

Фахівець укладає пацієнта на спеціальну кушетку і ретельно знезаражує ті ділянки тіла, з якою йому доведеться проводити роботу. Правила асептики і антисептики тут настільки ж обов’язкові, як при будь-яких інших малоінвазивних втручаннях!

Голки можуть бути введені наступним чином:

Глибоко або поверхнево;

Одинично або множинно;

Швидко чи повільно;

Прямо чи з прокручуванням.

Техніку введення голок визначає фахівець з урахуванням показань, протипоказань та індивідуальних особливостей кожного хворого.

Хворобливість проведення голковколювання  помірна, і виражена слабо. Але все залежить від висоти вашого больового порогу. Деякі пацієнти відчувають сильний свербіж і печіння в місцях введення голок. Інші і зовсім знаходять процедуру вельми приємною і розслаблюючою. В цілому, дуже багато залежить від майстерності і досвіду фахівця.

Теоретично, для кожного окремого пацієнта повинні бути використані стерильні одноразові голки.

Але на практиці так відбувається не завжди.  Вибираючи клініку альтернативної медицини для власного лікування, слід звертати пильну увагу на її репутацію.

Після сеансу голкорефлексотерапії ви можете відчути прилив сил, розслаблення і ейфорію. Не виключені запаморочення і слабкість, що варто враховувати тим, хто приїжджає в клініку на власному автомобілі за кермом.

Повноцінний курс лікування голковколюванням триває 10-12 процедур з певним часовим інтервалом, або без нього (сеанси можуть йти один за іншим кожного дня). Варто також враховувати, що лікування не відноситься до дешевих, тому варто заздалегідь підготувати енну суму грошей, попередньо уточнивши цей момент і проконсультувавшись безпосередньо з фахівцем.

Голковколювання: що може вилікувати?

Голковколювання: лікування знаходить своє застосування при наступних патологічних станах:

Захворювання хребта, включаючи патології, пов’язані з механічними травмами в анамнезі;

Остеоартрит і остеохондроз;

Нудота і блювання неясного генезу (тільки якщо встановлено, що конкретних провокуючих проблем не існує, і дискомфорт пов’язаний з екзогенними, або зовнішніми факторами);

ольовий синдром різного походження (зубна, мігренозна, м’язовий біль);

Неврологічні розлади;

Офтальмологічні захворювання;

Полінози;

Грипозні, простудні та інші респіраторні захворювання;

Надмірна вага (стан ожиріння і переождиріння);

Стреси, синдром хронічної втоми, безсоння (та інші порушення сну), депресивні та інші соматичні розлади;

Голковколювання: алкоголізм, наркоманія та нікотинова залежність.

Лікування алкоголізму голковколюванням дає чудові результати, в усякому разі, згідно з відгуками багатьох пацієнтів. Ймовірно, це пов’язано з тим, що життєва енергія в організмі активно стабілізується і позбавляє людину необхідності купірувати власні слабкості прийомом спиртного. Лікування тютюнопаління голковколюванням володіє приблизно тим же принципом. Крім того, під впливом акупунктури нейтралізується болісне бажання закурити, тому процес адаптації при добровільній відмові від нікотину відбувається набагато швидше і легше звичайного.

Певну славу здобуло і лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) голковколюванням. Ефективність терапії гіпергідрозу пов’язано з активним купіруванням іннервації, що проходить до потових залоз. Приблизно той же принцип лежить в механізмі лікування підвищеної пітливості препаратами ботулотоксину. Під впливом голковколювання відбувається глобальне очищення організму, а лімфатична система, яка, по суті своїй, є «каналізацією» нашого тіла, починає працювати активніше.

У організму не залишається потреби в активному виділення токсинів, шлаків та інших отрут через піт.

Крім усього іншого, голковколювання  в Китаї вважається мало не панацеєю в боротьбі з жіночим безпліддям. Після проходження повноцінного курсу, у пацієнтки нормалізується і стабілізується гормональний фон, відновлюється циклічність і регулярність процесів, що відбуваються в матці і яєчниках, розсмоктуються кісти та інші новоутворення в органах репродуктивної системи. Голкорефлексотерапія допомагає відновити лібідо як у жінок, так і у чоловіків, тому, серед інших вона часто використовується в якості результативної терапії імпотенції.

Незважаючи на протести і глузування з боку консерваторів, альтернативні методи лікування набирають все більшої популярності у всьому світі. У багатьох країнах Європи і США існують офіційні клініки, які проводять голковколювання. А число задоволених і щасливих пацієнтів щорічно зростає в геометричній прогресії.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *