Home / Твоя краса / Тіло / Масаж – слім

Масаж – слім

Цей масаж робиться спеціально навченими фахівцями. Метою такого масажу є додання фігурі ідеальних пропорцій. Масажист при цьому може працювати з усім тілом пацієнтки, а може масажувати окремі проблемні зони. Такими зонами можуть бути області рук, талії, живота, стегон, ніг.

Масаж – слім: процедура

Починаючи слім – масаж, пацієнтку розташовують на кушетці. Одяг повинен бути знятий. Особливість тайського слім – масажу в тому, що при цій процедурі використовується особливий крем, склад якого ефективно «розганяє» підшкірний жир в проблемних зонах тіла. Процедура масажу, особливо на перших порах, може бути трохи болюча. Тому від пацієнтки потрібно, трохи терпіння. Кожна проблемна зона ретельно опрацьовується протягом тривалого часу. Обстановка в салоні при проведенні слім – масажу сприяє розслабленню. Запалюються ароматичні палички і свічки, звучить спокійна музика. Сильних болів пацієнтка не відчуває, але по витіканню декількох днів після такого масажу, групи м’язів, які опрацьовані, починають хворіти, як після хорошого тренування. Зазвичай ці болі проходять після чергової процедури слім – масажу.

Ефект слім – масажу

Після процедури відбувається корекція фігури, і жінка буває завжди задоволена результатом. В організмі після такого інтенсивного масажу посилюється жировий обмін, зайві жирові клітини розщеплюються, і продукти обміну виводяться з організму. Масажні рухи спрямовані по руху напрямку лімфи, тому, при масажі поліпшується лімфодренаж. У результаті процедури відбувається зміцнення стінок судин, посилюється кровопостачання тканин і органів. Наявні на тілі набряки зникають. В результаті слім – масажу організм позбавляється від шлаків і токсинів. У комплексних процедурах позбавлення від целюліту слім- масаж має першорядне значення. Організм після курсу процедур слім – масажу втрачає здатність накопичувати жири, тобто, засвоювати їх з організму. Приємною особливістю цього масажу є те, що на довгий час знижується тяга до їжі.

Число процедур залежить від особливостей кожного організму. Середнє число процедур – від п’яти і до дванадцяти. В результаті схуднення після масажу шкіра набуває пружність, обвислих ділянок немає.

Протипоказання до слім – масажу

Процедури не робляться: вагітним жінкам, матерям, які годують груддю, дівчатам – підліткам, людям із захворюваннями серця і нирок. Не робиться масаж – слім на ділянках тіла, що мають післяопераційні рубці.

Дивіться самовчитель з техніки масажу на відео:


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *