Home / Твоя краса / Тіло / Масаж при сколіозі

Масаж при сколіозі

Згідно з результатами медичної статистики, майже половина населення планети страждає викривленням хребта. Зв’язок хребта з роботою різних систем організму давно відома.

Небезпека сколіозу

Масаж при сколіозіПорушення постави при сколіозі – це не єдина проблема. Відбувається деформація хребців і витончення їх. В результаті деформації грудної клітини відбувається зміщення органів, утруднюється кровообіг, з’являються болі в спині. Проявами сколіозу особливо страждають діти, так як хребет їх не володіє ще достатньою міцність. Важкі ранці, які носять діти, мала рухливість дітей у школі та вдома тільки погіршують ситуацію. До кінця формування хребта (до 25 років) невилікуваний сколіоз може дати неприємні наслідки, з якими буде нелегко впоратися.

Лікування сколіозу

Проводиться комплексно і включає: спеціальну гімнастику, носіння фіксуючих пристосувань, електростимуляцію, дієту і масаж.

Масаж при сколіозі

Масаж при сколіозі – найбільш ефективний метод лікування цього захворювання. При призначенні масажу лікар враховує вік, фізичний стан пацієнта і складає індивідуальну програму масажу. Основне завдання яке виконує масаж при сколіозі – допомогти вправити деформовані хребці і надати хребту правильний вигин.

Масаж в даному випадку – доля професіоналів – мануальних терапевтів, які володіють знаннями в області будови скелета і хребта. Тому потрібно завжди звертатися в спеціалізовані центри масажу. Такий спеціальний масаж повинен виконуватися до тих пір, поки не буде повного відновлення природного вигину хребта.

Курси і тривалість масажу

При лікуванні сколіозу курс масажу становить 10-15 процедур. Як показує практика, в рік потрібно проводити 3-4 курси масажу для виправлення постави. Одна процедура масажу при сколіозі триває від тридцяти і до шістдесяти хвилин.

Напрями впливу масажу при сколіозах

При грудному С- подібному сколіозі виконується масаж спини з обох сторін. Техніки масажу: погладжування, вижимання, кругові розминання, хрестоподібні розминання м’язів.Далі робиться масаж шиї і трапецієподібного м’яза. При неправильному положенні плеча виконується масаж передньої поверхні грудей.

Масаж при поперековому С- подібному сколіозі

Виконується масаж спини відомими прийомами, потім виконується масаж тазової області на сідничних м’язах. При цьому впливають на опуклу частину хребта, намагаючись поставити її на місце. Проводиться масаж м’язів ноги на стороні викривлення (опуклості).

Масаж при S- подібному сколіозі

Області застосування масажу при такому сколіозі – грудна і поперекова. За допомогою масажу усувається викривлення, зміцнюється м’язовий корсет. Масаж при сколіозі обов’язково повинен проводитися під наглядом лікаря.

Подається самовчитель з техніки масажу нижче на відео:


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *