Home / Макіяж / Як робити макіяж для опущених куточків очей

Як робити макіяж для опущених куточків очей

Як правило, всі наші обличчя неповторні і у кожного свої риси, форми і особливості те ж саме можна і віднести до форми очей. Тому підбираючи макіяж, перш за все, необхідно враховувати особливості і форми, а не модні тенденції, застосовувані в макіяжі. Тому дуже важливо правильно підбирати під свій образ макіяж.

Наприклад, якщо у дівчини куточки очей злегка опущені, за рахунок макіяжу куточки очей можна візуально підняти і змінити форму за допомогою підводки, якою проводять контур не до кінця зовнішньої сторони повіка і використовують тіні світлих відтінків. Слід враховувати, що макіяж необхідно підбирати, враховуючи форму, і до якого типу відносяться ваші очі.

Макіяж куточки очей: за особливостями очей

Широко посаджені очі

Власницям даного типу очей при нанесенні макіяжу головним завданням є візуально зменшити відстані між очима. Для цього необхідно підкреслити зовнішній куточок ока. На широко посаджені очі існує кілька способів макіяжу, а саме рекомендується використовувати тіні світлих відтінків для зовнішнього куточка повіка та холодні кольори для зовнішнього боку очей. Крім цього можна застосувати й інший спосіб, що дозволяє візуально скоротити проміжок між очима, а саме можна нанести світлі тіні на всю повіку і тільки на ділянку над складкою повіка допускається злегка провести темними тінями.

Близько посаджені очі

Щоб виділити даного типу очі бажано підкреслити їх з боку зовнішнього повіка. Для цих цілей необхідно нанести під повіку і верхню частину брови світлі або нейтральні тіні, при цьому акцент будемо робити на внутрішній кут ока, тому тон слід підібрати на багато темніше основного і після нанесення потрібно розтушувати. Особливо важливо при нанесенні туші добре фарбувати вії зовнішнього куточка ока.

Глибоко посаджені очі

Основною метою при виконанні макіяжу є відвернути увагу оточуючих від глибокої посадки очей. Тому власницям таких очей необхідно дотримуватися основного правила, яке полягає, завжди необхідно наносити на внутрішні куточки очей тільки світлі тіні, а більш темними тільки підкреслювати лінію на складці повіка. Так само рекомендується використовувати тіні, які в складі містять блискітки. Грамотно виконуючи макіяж куточки очей повинні бути, підняті, даного ефекту можна досягти за допомогою олівця, яким необхідно провести контур уздовж верхньої повіки і на зовнішньому куточку, злегка піднімаючи вгору контур.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.