Home / Твоя краса / Нігті / Мигдалевидна форма нігтів – як надати форму нігтю

Мигдалевидна форма нігтів – як надати форму нігтю

Для манікюру форма нігтів має дуже важливу роль, за допомогою неї можна створити образ до будь-якого одягу з обраним кольором покриття. Існує дуже багато форм нігтів, але найпопулярнішими є мигдалевидна і квадратна форма нігтів. Так як мигдалеподібні нігті можуть нагадати максимально натуральні нігті, то вона може підкреслити жіночність і витонченість рук.

Мигдалеподібні нігті мають овальну форму, але вони все-таки підходять не всім. Їх довжина досить велика, але край не такий гострий і тому дуже зручний для носіння. До таких нігтиків потрібно дбайливо ставитися, а під час прибирання обов’язково надягати рукавички.

Таку форму нігтів можна зробити як на натуральних нігтях, так і на нарощених. Але для ненатуральних нігтів це буде зробити складніше, так як форма повинна бути окреслена ідеально. Не звертаючи уваги на простоту форми, майстер з нарощування нігтів повинен бути дуже професійним і досвідченим

Мигдалевидна форма нігтів може легко змінити довжину самої нігтьової пластини. Для такого манікюру довжина вільного краю обов’язково повинна бути не менше, ніж довжина ложа нігтя.

Як прикрасити мигдалевидну форму нігтя

Таку форму нігтя можна прикрасити будь-яким чином. Буде дуже красиво, якщо покрити такий манікюр безбарвним, світло-кораловим або карамельно-молочним кольором лаку. Також загострений кінчик нігтя можна виділити за допомогою білого кольору, а відтінкові переходи виділяються блискітками. За допомогою такого ошатного французького манікюру чудово підкреслюється мигдалевидна форма нігтя.

Для зухвалих і неординарних дівчат, можна зробити манікюр мигдалеподібної форми з більш загостреними краями. Такий тип манікюру буде дуже гарний, якщо на нього наносити лак яскравих і зухвалих кольорів. При такій гострій формі френч також допустимо, хоча можна побалувати себе і шикарним розписом нігтів будь-якої інтерпретації. Але малюнок повинен бути легким, то у нігтів з’являється якась тяжкість, від якої хочеться позбутися. Ще як варіант для прикраси мигдалеподібної форми є стрази, бісер і кристали.

Як не странно, але у такої красивої форми також присутні і недоліки. Вона досить таки травмонебезпечна і незручна при носінні. І тому для любителів такого манікюру потрібно уважно стежити за своїми ручками та манікюром. Експериментуйте, так як це буде дуже красиво і неповторно.

Дизайн нігтів мигдалеподібної форми дивіться на відео:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *