Home / Твоя краса / Жіночі груди / Масаж для збільшення грудей – види, різні техніки

Масаж для збільшення грудей – види, різні техніки

Представниці слабкої статі дуже комплексують, якщо у них маленькі і обвислі груди. Не обов’язково при цьому ставити імплантати, можна використовувати масаж для збільшення грудей. На ділянці тіла, яка піддається масажним діям, поліпшується кровообіг. Жінкам, які мають проблеми зі шкірою або надлишковою вагою, лікарі рекомендують процедури такого виду. Вони підсилюють кровообіг в молочних залозах, розвивають капілярну сітку судин, підвищують чутливість грудей. Результатом правильно проведеного масажу буде гарний і пружний бюст. Звичайно, після масажу він не збільшиться на 3 розміреу, але все ж деякі зміни будуть помітні. Щоб масаж для збільшення грудей дав результат, разом з ним необхідно робити вправи. Є кілька видів масажів, які використовують для збільшення грудей.

Масаж для збільшення грудей  – види

Масаж для збільшення грудей – види, різні техніки

Догляд за своїм бюстом в принципі є обов’язковою і щоденною справою для будь-якої жінки, незалежно від розміру грудей. Завдяки цьому, можна не тільки збільшити її, але також продовжити молодість, підтримати красу і здоров’я.

Проводячи масаж для збільшення грудей, ви також видаляєте омертвілі клітини шкірного покриву, очищаєте пори, покращуєте лімфоток, кровопостачання, покращуєте секреторну функцію потових, сальних залоз, підвищуючи тонус. Все це дозволить помітно поліпшити зовнішній вигляд шкіри. З огляду на будову молочної залози, всі ці зміни, в результаті, будуть видні не тільки вам.

Водний масаж для збільшення грудей

Водний – це найдоступніший і простий масаж. Він підвищує тонус м’язів бюста. Завдяки йому шкіра стає більш еластичною, і бюст виглядає красиво і привабливо. Для масажу такого типу водичка повинна мати середню температуру – десь 35-36 градусів. Під час процедури не повинно з’явитися ніякого дискомфорту. Чутливі області, такі, як соски і ареоли, найкраще не піддавати дії водички.

Спочатку водичку направляємо від низу до верху і по колах бюста. Потім струмінь слід навести на бюст і проводити рухи від пахв до його центру. Далі – під бюстом, знову до центру, і до пахв. Коли струмінь водички буде під бюстом, потрібно збільшити натиск, щоб були задіяні шари м’язів, що підтримують форму грудей. Водні процедури повинні проходити близько 5 хвилинок. Закінчувати їх найкраще розсіяним струменем водички, спрямованим на груди. Рухи повинні бути круговими: від ребер до зони декольте. Розсіяний струмінь добре впливає на нервові закінчення. Після проведеної процедури необхідно докласти рушничок так, щоб він ввібраво всю вологу і змастити груди підтягуючим кремом.

Щоб бюст був більш підтягнутим, можна робити контрастний душ – з чергуванням гаряченької та холодненької водички. У момент попадання гарячої водички на груди пори розкриваються, а м’язи розслабляються. При масажі холодною водичкою поліпшується циркуляція крові, відбувається стимуляція м’язів.

Непоганий результат можна отримати, якщо приймати ванну з молочком і сіллю. Морська сіль має цілющі властивості. Завдяки вмісту мінеральних речовин і мікроелементів, ванна позитивно впливає на організм людини. Ванну можна приймати не більше 15 хвилинок, через кожні 2 дні.

Масаж для збільшення грудей. Плюси водного масажу

незалежно від часу виконання, дає відмінний результат;

нічого не потрібно купувати, використовується тільки душ;

нетривалий час сеансу – близько 5 хвилинок

Масаж для збільшення грудей – мінуси

необхідно відмовитися від душу з тепленькою водичкою;

струмінь водички з сильним натиском може стати причиною пошкоджень ніжної шкіри.

Для того щоб результат був помітний, потрібно таку процедуру проводити регулярно.

Коригувальний масаж для збільшення грудей

Процедуру такого виду можна проводити самостійно. Для того, щоб руки краще ковзали по шкірі, необхідно використовувати олії або креми. Масажувати спочатку необхідно ту частину бюста, що знаходиться зверху, при цьому втирати олію або крем, починаючи з пахової западини до центру грудей і назад – круговими рухами. Такі процедури варто робити протягом 3-5 хвилинок.

Масаж для збільшення грудей – плюси

Використання крему робить шкіру м’якою.

Можна самостійно робити процедуру.

Масаж для збільшення грудей – мінуси

Якщо шкіру інтенсивно м’яти, можуть з’явитися розтяжки.

Після кожної процедури варто видаляти залишки крему з тіла. Якщо їх не прибрати, на одязі утворюються плями.

Вакуумний масаж для збільшенняя грудей

На бюст потрібно нанести зволожуючий засіб. Взяти вакуумну накладку і помістити туди груди, запомповать, щоб утворився вакуум. Під час цієї процедури потрібно ретельно дотримуватися інструкції з використанням накладки. Масаж необхідно проводити 10 – 15 хвилинок кожної грудної залози окремо.

Масаж для збільшення грудей – плюси

Ефект спостерігається миттєво. Результати видно вже після першої процедури.

Груди стають набагато чутливішими.

Масаж для збільшення грудей – мінуси

Наскільки швидко груди знаходять більший розмір, настільки ж швидко вона його і втрачає. Результат можна підтримувати, якщо кожен день проводити такі процедури.

Побічним ефектом збільшення грудей є поява розтяжок.

Точковий або японський масаж для збільшення грудей

Натискаючи на кілька точок на тілі, можна збільшити молочні залози і тримати її в красивій формі. Коли проводиться масаж для збільшення грудей, виробляються жіночі гормони, що впливають на тонус м’язів і пружність. За допомогою такого масажу груди можна збільшити мінімум на 1 розмір. Процес починається з того, що необхідно нагнути голову вперед і натиснути кінчиками пальців на область щитовидної залози. Потім подушечкою середнього пальця натиснути в область довгастого мозку 10 разів. Рухи проводити повільно. Далі потрібно використовувати точки плечового пояса. Подушками середніх пальців натиснути на точки плечових суглобів, при цьому схрестивши руки на грудях. Натискати 10 разів, затримуючись на 5 секунд. Процедура повинна тривати не більше 5 хвилинок.

Гігієнічний масаж для збільшення грудей

Почати масаж потрібно з погладжувань – від легких рухів долонями і до більш обтяжених, які виконують переважно кісточками пальців. Сильного і неприємного тиску на молочні залози ви робити не повинні: при процедурі дискомфорт не повинен відчуватися. Всі рухи легкі і приємні, не викликають зміщення шкіри. Погладжування починати слід від соска до самої основи бюста. На кожний прийом відводиться приблизно одну хвилинку для одних грудей.

Східний масаж для збільшення грудей

Найвідоміші і дієві практики прийшли до нас зі Сходу. Найбільшу популярність здобули наступні види масажу: шиацу, ци, індійський.

Масаж для збільшення грудей ци

Даний вид прийшов до нас з даоської любовної практики, так як грунтується ця маніпуляція в першу чергу на збудливу дію, яка змушує організм виробляти необхідний для бюста гормон під назвою пролактин. Він в жіночому організмі виробляється в трьох випадках:

У пубертатний період (статеве дозрівання).

При годуванні груддю.

Під час статевого акту.

Але якщо в першому випадку він формує груди, а в другому стимулює вироблення молочка молочними залозами, то в третьому випадку щоденна практика дозволяє цілком природним шляхом збільшити груди. Це займе певний проміжок часу. Якщо вірити відгукам, то перші результати з’являються приблизно через півроку. Але тут є один вагомий плюс – цей масаж приємний як жінці, так і чоловікові, якщо останній бере активну участь в процесі.

Почати масаж слід з розтирання долонь, щоб вони були зігріті. Слід сісти і в міру можливості розслабитися. Долоні слід розташувати на грудях так, немов би ви хочете прикрити їх, але при цьому широко розставити пальці. Далі слід робити ніжні рухи по колу в напрямку всередину обох грудей, але вкрай акуратно. Примітно, що робити ці дії потрібно стільки разів, щоб кінцеве число було кратно 36, але при цьому не перевищувало 360. Проробляти дану маніпуляцію один-два рази на день.

Якщо молочні залози відрізняються розмірами, то слід меншу обертати всередину. У великої, половина рухів виконуються всередину, а половина – назовні. Завдяки цьому, можна скорегувати наявний недолік, коли маленькі груди будуть поступово збільшуватися, а великі збережуть колишній об’єм. Пояснюється це тим, що обертання всередину збільшують груди. При обертанні назовні, навпаки, розмір зменшується.

Масування одних грудей виконувати не варто за двох вагомих причин. По-перше, вироблення пролактину можна зменшити вдвічі, а це розтягне процес збільшення грудей надовго. По-друге, обертання назовні дозволяє запобігти появі кіст.

Масаж для збільшення грудей шиацу

Шиацу не торкається безпосередньо молочної залози, але запропонований масаж для збільшення грудей, як показують численні відгуки, є ефективним. Процес йде за рахунок впливу на певні точки на тілі. Завдяки такій стимуляції, жіночий організм починає виробляти жіночі статеві гормони, що відрізняють за збільшення бюста.

В процесі проведення масажу, подушечками великих пальців рук здійснюється легке натискання зверху вниз на точки. Неправильне виконання цієї умови може не тільки відстрочити отримання результату, але і нашкодити вам.

Уздовж щитовидної залози, по обидві її сторони (хто не знає, вона розташовується на шиї), знаходяться перші 8 точок. Для виконання дії необхідно нахилити злегка голову вперед і, в міру можливості, розслабитися. Великим пальцем лівої руки натискати на першу точку (злегка, без болю).

Маніпуляцію проводити на два рахунки і відпустити. Повторити п’ять разів. І так на кожну точку. Всі 8 точок – це один цикл, а всього їх необхідно провести три.

Наступна точка впливу розташована прямо над довгастим мозком, під волоссям, біля основи черепа. Там необхідно намацати поглиблення на потилиці. Саме на цю точку потрібно натискати приблизно 7 секунд.

Для впливу на наступні точки, можна попросити когось допомогти. Дві точки розташовані на плечах: беріть від середини, пересуньте пальці на 1 см до шиї і назад. Тобто це місце розташоване трохи вище ключиць. Якщо вирішили самі, то замість великих пальців здійснюйте натиснення вказівними близько 7 секунд, а потім 20 секунд перерви. Далі ще близько 7 секунд. Так на обидві точки.

Останні шість точок розташовуються між лопатками, а тому доведеться попросити когось про допомогу. Вплив здійснюється зверху вниз. Починати можна з правої сторони, а потім перейти на ліву. На кожну точку також відводиться по 7 секунд. Верхні точки розташовані між лопатками прямо біля основи, а наступні нижче на 1 см.

Масаж для збільшення грудей – протипоказання

На шкірі є гнійні утворення. Загострення хронічних захворювань.

Виявлено пухлинні утворення в грудях.

Жінка страждає на простудні хвороби.

Виявлено хвороби серцево-судинної системи.

Вагітним або годуючим жінкам процедури можна проводити тільки після консультації лікаря. Якщо масажні рухи робити неакуратно, можна травмувати шкіру. Рухи повинні бути ніжними і обережними. Перед тим, як починати процедури, потрібно обов’язково відвідати лікарів: гінеколога і мамолога.

Варто зазначити, що масаж для збільшення грудей  може привести і до неприємних наслідків на зразок пухлини.


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *