Головна » Твоя краса » Жіночі груди » Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. Адже приваблива зовнішність і підтягнуте тіло надають представниці прекрасної статі впевненість в собі і поряд з розумом стають знаряддям в боротьбі за серця чоловіків. На жаль, вік і природа іноді можуть зіграти злий жарт, і багато хто готовий лягти під ніж, щоб добитися ідеального бюста. І не всім відомо, що підтяжка грудних залоз без операції цілком можлива, завдяки спеціальним вправам.

Вправи для підтяжки грудей – чому необхідно виконувати

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Якщо Ви прагнете до досконалості. Красиві груди – це вже половина шляху до цього.

Якщо в результаті пологів, годування, віку, втрати ваги Ваш бюст втратив колишні форми, і Ви прагнете їх повернути.

Якщо Вам не вистачає впевненості в собі, і Ви не любите власне тіло. Правильної форми груди допоможуть подолати комплекс – Ви почнете любити себе і своє тіло. А як тільки ви зміните ставлення до себе, його змінять і оточуючі.

Якщо Ви хочете якомога довше зберігати свою красу. Щоб не виникло неприємних наслідків в майбутньому: провисань, втрати форми і пружності, – починати робити підтяжку потрібно ще в молодості.

Якщо один з перерахованих вище пунктів про Вас, то зовсім необов’язково терміново шукати контакти пластичних хірургів. Підберіть для себе курс необхідних вправ – це найкраща безопераційна підтяжка грудних м’язів для жінок будь-якого віку.

Вправи для підтяжки грудей. Поради та рекомендації

Перш ніж приступити до опису комплексу тренувань, слід дати загальні рекомендації.

Багато в чому тонус грудних м’язів залежить від правильно підібраного бюстгальтера. Він не повинен бути занадто вільним і в той же час дуже тісним. Спробуйте знайти золоту середину. Білизна для фізичних вправ також підбирається індивідуально.

У жінок з правильною поставою і бюст виглядає набагато привабливіше – стежте за своєю спиною.

Намагайтеся стежити за своєю вагою – різке її збільшення призведе до розтягування шкіри. Різке зниження ваги – до провисання. З цього випливає висновок, що фізичні вправи для підтяжки грудей необхідні жінці для підтримки своєї привабливості.

Груди, так само як і інші частини тіла, необхідний масаж. Його можна робити звичайним способом або за допомогою контрастного душу.

Шкіра грудей набагато тонша, наприклад шкіри обличчя, і вимагає особливого догляду. Не пересушуйте її, користуйтеся зволожуючими кремами, і, головне, не засмагайте довго топлес. Суха шкіра, що лущиться з пігментними плямами не додасть Вам краси, навіть якщо Ваш бюст ідеально підтягнутий і пружний.

Всі ці нехитрі правила допоможуть Вам у досягненні мети – гарних грудей.

Вправи для підтяжки грудй. Тренування і комплекси занять

Вправи для підтяжки грудей  і зміцнення дуже різноманітні. Виберіть для себе найбільш оптимальний комплекс занять. Слід зазначити, що безопераційна підтяжка буде надавати ефект не тільки на бюст, але також на спину, плечі, руки і прес. Якщо у Вас є парочка зайвих кілограмів, то ці тренування допоможуть їх позбутися.

Вправи для підтяжки грудей – розминка

Підтяжка в області грудей, як і будь-яка інша фізична активність, повинна починатися з розминки:

Для розігріву можна використовувати обертання плечима і руками, розведеними в сторони. Обертання плечима можна здійснювати, поклавши руки на пояс або випрямивши їх уздовж тіла. Робіть по 10-50 обертань вперед і назад.

Можна також використовувати одну з вправ східних технік: встаньте прямо і покладіть руки на пояс. Піднімайтеся на носки, одночасно відводячи назад обидва ліктя. Повторіть 30 разів. Слідкуйте за диханням: вдих здійснюється через ніс, а видих – через рот.

Після цього приступайте до безпосередніх тренувань.

Вправи для підтяжки грудей. Вправа №1

Дуже ефективні будь-які види віджимань.

Встаньте на колінця і обіпріться руками на предмет на відстані в 1 метр від Вас. Руки зігніть в ліктях, доторкнувшись бюстом до предмета упору. Поверніться у вихідне положення. Постарайтеся, щоб при цьому руки знаходилися на ширині плечей, а поперек не прогинався. Спочатку робіть віджимання стільки разів, скільки можете. Поступово збільшуйте кількість.

Прийміть позу лежачи, упершись ліктями і колінами в підлогу. Максимально напружте прес і піднімайте ліву руку в напрямку стелі, одночасно повертаючи за нею корпус. Замріть на пару секунд в такому положенні. Потім прийміть упор лежачи – зробіть звичайне віджимання. Після цього піднімайте вгору вже праву руку. Виконайте весь комплекс 10 разів.

До цього ж типу можна віднести жим з гантелями. В якості останніх Ви можете використовувати звичайні пластикові пляшки, наповнені водичкою.

Вправи для підтяжки грудей. Вправа №2

З положення стоячи зігніть в ліктях руки, з’єднавши перед собою долоні. Як можна сильніше натискайте ними одна на одну, поки не відчуєте напругу в грудній області. На 10 секунд залишіться в такому положенні, а потім повільно розслабтеся. Повторіть 12-15 разів. Після цього можна підняти над головою руки і виконати ці ж дії. Постарайтеся давати максимальне напруження м’язів грудей – це прекрасна безопераційна підтяжка.

Вправи для підтяжки грудей . Вправа №3

Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей. Права рука повинна лежати на стегні. Лівою опишіть коло в повітрі – Ви повинні відчути напругу в грудях. Зробіть по три кола вперед і назад. Далі поміняйте руки. Після описуйте круги вже двома руками. Весь комплекс потрібно виконати 10-12 разів. Чим більше будуть напружуватися м’язи бюста, тим ефективніша буде підтяжка грудних м’язів і залоз.

Вправи для підтяжки грудей . Вправа №4

Для її виконання необхідно наявність еспандера.

Встаньте, розгорнувши плечі і випрямивши спинку. Розтягуйте еспандер перед собою, намагаючись розводити руки якнайдалі. Як тільки Вам вдалося максимально розвести руки, затримайтеся на 8-10 секунд в цьому положенні, а далі поверніться у вихідне. Повторити 7-8 разів потрібно.

Вправи для підтяжки грудей. Комплекс занять

Комплекс вправ Ви можете підібрати самостійно або скористатися вже сформованим.

  1. Складається з чотирьох видів:

Покладіть руки на потилицю, зімкнувши в замок. 15-20 разів тягніть лікті один до одного, а потім 15-20 разів – назад.

Вправи для підтяжки грудей . Вправа №2

Витягніть перед собою руки – виконуйте до 30-40 перехресних рухів.

Покладіть руки на плечі – робіть обертання. 20 раз Порядку.

  1. Складається з двох вправ з гантелями:

Ляжте на підлогу і витягніть ручки з гантелями вздовж тіла. Злегка підніміть руки, розведіть в сторони. Повторюйте 10-15 разів.

Ляжте на підлогу, зігнувши в ліктях ручки з гантелями. Повільно випрямляйте руки, щоб гантелі стикнулися в повітрі над корпусом. Виконайте 10-15 разів.

Будуть результати тільки тоді, якщо Ви будете виконувати вправи для підтяжки грудей  регулярно. Зазвичай комплекс займає не більше 20 хвилинок, з часом і тренуванням і того менше. Ефект Ви помітите вже через кілька тижнів регулярних занять.

Вправи для підтяжки грудей. Комплекс занять в картинках

Трохи візуального матеріалу про те, як здійснюється безопераційна підтяжка грудей.

Вправи для підтяжки грудей – дієві 1

Ви бачите, що підтяжка грудей цілком можлива без операції. Просто приділяйте кілька хвилин кожного дня для вправ і тренувань, і красиві, підтягнуті і пружні груди Вам забезпечені. А бонусом до цього буде стрункість всього тіла і здоров’я організму.

Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …