Home / Твоя краса / Жіночі груди / Масаж для збільшення грудних залоз: різновиди і особливості його виконання

Масаж для збільшення грудних залоз: різновиди і особливості його виконання

Насамперед, слід зазначити, що масаж для збільшення грудних залоз можна робити, якщо немає захворювань молочних залоз, таких як мастит або злоякісні утворення. В іншому випадку існує ймовірність нанесення серйозної шкоди здоров’ю.

Водний масаж для збільшення грудних залоз

Величезною популярністю користується водний масаж для збільшення грудних залоз, оскільки він вважається дуже простим і досить ефективним. Ця процедура проводиться за допомогою водного струменя. Бажано, щоб температурний поріг води не перевищував температуру тіла, а її натиск повинен бути максимально комфортним.

збільшення грудних залозМасаж для збільшення грудних залоз: техніка виконання

Під час масажу струмінь направляють вгору, виконуючи при цьому кругові рухи. Потрібно уникати області сосків, адже ця зона відрізняється особливою чутливістю і її легко пошкодити.

Далі потрібно направити струмінь трохи вище грудей, рухаючись до центру, а потім опуститися нижче і пересуватися назад до області пахв.

Рекомендують трохи збільшити натиск, коли струмінь буде під самими грудьми – тільки так можна забезпечити ефективний вплив на глибокі м’язові шари, що підтримують бюст.

Процедура має тривати близько 5 хв. Щоб її закінчити, слід направити на груди розсіяний водний струмінь, а далі виконати кілька кругових рухів:

починати потрібно від області ребер і просуватися до декольте і плечей. За допомогою розсіяного струменя можна вплинути на верхні м’язові шари, шкірний покрив, а також простимулювати нервові закінчення грудей.

Після процедури потрібно акуратно витерти рушником водичку і намастити на груди підтягаючий живильний крем.

Ці дії необхідно повторювати щодня, адже саме від регулярності масажу залежить весь ефект.

Домогтися гарного ефекту можна також за допомогою контрастного душу, чергуючи при цьому холодну водичку з гарячою. Теплою водичкою можна розкрити пори, а також розслабити м’язи, тоді як прохолодна прискорює кровообіг, покращує інтенсивність функціонування клітин. Бажано щодня приймати такий душ.

Коригувальний масаж для збільшення грудних залоз

Для виконання коригувального масажу для збільшення грудних залоз потрібно підготувати масло або крем, щоб було легше рукам ковзати. Такий масаж для збільшення грудних залоз варто почати з верхньої області бюста і втирати масло легкими рухами, прямуючи до середини від пахв нижче грудей, а потім повертаючись назад.

Варто приділити особливу увагу області вище грудей, адже саме там розташовані основні м’язи, які підтримують її. Процедура має тривати близько 4 хв.

Вакуумний масаж для збільшення грудних залоз

Для виконання вакуумного масажу потрібно придбати спеціалізовану помпу. Спочатку слід намастити трохи зволожуючого крему за допомогою спеціальної насадки, а для створення вакууму необхідно скористатися помпою. Така процедура повинна тривати близько 10 хв., а щоб більш точно визначити її тривалість, потрібно вивчити інструкцію до помпи.

Вакуумний масаж для збільшення грудних залоз має такі переваги:

швидкий результат, адже груди стають більшими вже після другого сеансу;

поліпшення циркуляції крові в області молочних залоз;

збільшення чутливості грудей.

Звичайо, для підтримки подібного ефекту необхідно виконувати процедуру щодня. Будьте обережними, так як через швидке збільшення грудей – виникнуть розтяжки.

Японський масаж для збільшення грудних залоз

Виконуючи японський масаж для збільшення грудних залоз, дуже важливо правильно визначити розміщення точок на вашому тілі. Вісім точок розміщуються на шиї уздовж щитовидної залози. Ще одна знаходиться на шиї біля лінії росту волосся.

Шість точок розташовані над самими лопатками і дві – на плечах трохи вище ключиць.

Масаж для збільшення грудних залоз: техніка виконання

Визначивши потрібні точки, слід несильно натискати на них протягом 5 секунд.

Масаж для збільшення грудних залоз різновиди і особливості його виконання 1

Після 30-секундної перерви процедуру потрібно повторити.

На кожну точку необхідно натиснути тричі.

Масаж для збільшення грудних залоз різновиди і особливості його виконання 2

Ця техніка дуже давня і широко поширена серед східних жінок, проте і вона має деякі недоліки:

самостійно виконати цей масаж для збільшення грудних залоз дуже складно;

якщо відступити від правил хоч трохи, техніка буде неефективна.

Якщо ви хочете збільшити розмір бюста і підтягти його, то робити масаж для збільшення грудних залоз потрібно регулярно. Між процедурами рекомендується носити спеціалізовану м’яку білизну, бажано, щоб бюстгальтер був без кісточок. Він повинен підтримувати груди і бути досить зручним. Пам’ятайте, що всі масажні рухи потрібно виконувати вкрай обережно


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.