Маски для декольте допомагають підтримувати шкіру пружною і красивою в цій ніжній зоні. У статті описані найкорисніші властивості інгредієнтів, дієві рецепти, поради щодо застосування, а також протипоказання.
Маски для декольте. Корисні властивості
Маски для декольте – це цілий комплекс процедур, який спрямований на те, щоб приховати перші прояви старіння шкіри. Варто відзначити, що в цій зоні зморшки з’являються раніше інших і можуть значно зіпсувати зовнішній вигляд. Саме з цієї причини вкрай важливо якомога раніше приступити до застосування масок для декольте.
Перш ніж приступити до опису самих масок, потрібно розібратися в їх корисних властивостях.
Маски для декольте застосовуються, щоб:
Омолодити шкіру. Дана процедура запобігає процесам старіння і допомагає трохи сповільнити цей незворотний процес. Навіть простий догляд може стати справжнім порятунком для тонкої і ніжної шкіри.
Усунути зморшки. У любительок інтенсивно засмагати зона декольте і шиї страждає найбільше. Навіть у молодому віці можуть з’явитися невеликі зморшки, які значно псують зовнішній вигляд. Маски допомагають прибрати дані наслідки.
Надати доглянутий вигляд. Склад домашніх масок повністю натуральний і не має шкідливих добавок. Ефект від них видно практично моментально, чого не можна сказати про магазинну продукцію.
Надати тонус. Корисні властивості маски для зони декольте також полягають в тому, що пружність дерми можна підтримувати довгі роки. З ними жінка навіть в шістдесят років буде виглядати доглянуто без особливих фінансових затрат.
Зволожити і підживити шкіру. За допомогою масок можна вдихнути в шкіру «друге життя», що дасть свої позитивні результати.
Маски для декольте. Протипоказання до застосування
Маски для декольте мають свої протипоказання. Тому даний фактор не можна упускати. До протипоказань для застосування відносяться:
Алергія. Для початку важливо ретельно вивчити всі складові маски і зрозуміти, чи є алергія на який-небудь продукт. Найчастіше реакція може виникати на такі складові, як мед, спиртові настоянки, гірчиця та інші. Якщо виникли сумніви, то досить намастити невелику кількість масочки на руку і почекати деякий час, після чого змити водичкою. У тому випадку якщо дерма залишиться в нормальному вигляді, засіб можна наносити на зону декольте.
Вагітність. Багато фахівців радять не проводити дані процедури вагітним жінкам, адже в цей період реакція може бути непередбачуваною.
Шкірні захворювання. Деякі шкірні недуги можуть посилитися під впливом масок.
Маски для декольте. Рецепти
Маски для декольте вдома можуть бути приготовані з абсолютно різних інгредієнтів. Кожен з них дозволяє домогтися того чи іншого результату. Фахівці радять розробити для себе окремий комплекс, що складається з декількох масок, що дозволить підтримувати дерму в ідеальному стані.
Маски для декольте. Маски від зморшок на шкірі декольте
Як було сказано раніше, дана зона відрізняється дуже тонкою і ніжною поверхнею шкіри, тому тут швидше за все з’являються дрібні зморшки. Позбутися від них допоможуть прості, але ефективні маски:
Сирна маска. Є однією з найбільш популярних на сьогоднішній день завдяки своєму позитивному впливу. Для її приготування потрібно домашній жирний сир і невелике ківі. Ці два інгредієнти ретельно змішуються між собою, щоб в результаті отримати однорідну масу. Перед нанесенням фахівці рекомендують зробити легкий скраб для очищення шкіри від усього зайвого. Так кінцевий результат буде набагато помітнішим. Після цього можна сміливо наносити сирну маску. Через півгодини змиваємо її тепленькою водичкою. Варто відзначити, що виробляти процедуру краще перед сном. Уже після першої маски стануть помітними позитивні зміни, які з часом тільки множаться і закріпляться. Найкраще використовувати даний рецепт систематично, хоча б раз на тиждень.
Маска з оливковою олією. Позитивні властивості оливкової олії були оцінені ще в Стародавньому Єгипті, коли дівчата використовували її як косметичний засіб. Її цілющі властивості здатні усувати зморшки і вирівнювати шкіру. Щоб приготувати маску, для початку необхідно підігріти одну столову ложечку олії на невеликому вогні до кімнатної температури. Після цього потрібно змішати її з ложкою будь-якого фруктового пюре, наприклад, яблучного або абрикосового. Наносять маску на сорок хвилинок, а потім змивають тепленькою водичкою.
Масочка з дріжджами. Такий простий інгредієнт, який є на кожній кухні – хороший засіб в боротьбі проти зморшок. Вся справа в тому, що продукт відрізняється цілим рядом поживних речовин, які здатні не тільки усунути некрасиві западини, але і наповнити її корисними компонентами. Дана маска здатна вирівняти шкіру, наситити і підтягнути її краще будь-якого дорогого косметичного засобу. Візьміть столову ложечку дріжджів і додайте в неї невелику кількість розтопленого меду. Компоненти потрібно ретельно перемішати і залишити десь на тридцять хвилинок в тепленькому місці. За цей час головна складова «розійдеться». Заздалегідь очистіть шию і зону декольте, після чого рівномірно розподіліть маску. Суміш варто тримати близько півгодини, можна трохи довше. В результаті стануть помітні чудові зміни вже після першої процедури. Повторювати її можна раз в тиждень, але не варто зловживати.
Важливо! Для приготування маски варто підібрати найсвіжіші дріжджі, тому обов’язково зверніть увагу на термін придатності.
Маски для декольте. Маски для живлення шкіри в зоні декольте
Живильні маски також дуже важливі в комплексному догляді за зоною декольте і шиєю. Любительки таких косметичних процедур особливо виділяють дві з них:
Бананова маска. На основі цього фрукта виходить одна з найефективніших сумішей для ліфтингу шкіри. Існує кілька її варіацій, але багато фахівців радять віддати перевагу наступній: для приготування необхідно розім’яти половинку банана, додати одну велику ложку сметанки і один яєчний жовток. У деяких випадках додають ложку меду, головне, щоб не було алергічної реакції. Наносять маску рухами, а через двадцять хвилинок змивають прохолодною водичкою.
Рецепт з картоплі. Картопля – це той продукт, який знайдеться практично в кожному будинку. Тому даний рецепт абсолютно доступний і не вимагає значних витрат. Головна відмінність маски полягає в тому, що картопля використовується не сира, а варена з додаванням молочка. Також суміш обов’язково повинна бути теплою. Для посилення дії варто додати одну столову ложечку лимонного соку. Наносять маску досить великим шаром і накривають целофановим пакетом. Після повного охолодження суміш змивають і наносять живильний крем. Уже після першого разу шкіра стає помітніше молодшою.
Маски для декольте. Маски для зволоження шкіри в області декольте
В один голос косметологи стверджують, що шкіра, якій не вистачає зволоження, старіє набагато раніше. Саме з цієї причини важливо проводити зазначений догляд регулярно навіть молодим дівчатам.
Рецепти масок для зволоження декольте:
Огіркова маска. У літню пору року огіркова маска є не тільки вкрай ефективною, але і максимально бюджетною. Даний інгредієнт добре зволожує, тонізує і живить шкіру. Спосіб приготування досить простий: необхідно натерти один огірок на тертці, додати ложку оливкової або мигдальної олії і акуратно нанести на зону. Змивають суміш по закінченню сорока хвилинок прохолодною водичкою. Щоб закріпити і поліпшити ефект, можна скористатися зволожуючим кремом.
Цитрусова маска. Сьогодні величезною популярністю користується АНА-косметика, яка базується на різноманітних активних фруктових кислотах. Але навіщо переплачувати, якщо можна скористатися натуральним продуктом. Активні кислоти містяться в цитрусових, а зробити зволожуючу маску досить просто. Для початку потрібно взяти столову ложечку будь-якого виду борошна і розвести її невеликою кількістю якісної мінеральної водички. В результаті повинна вийти однорідна густа кашка. Після цього додати м’якоть апельсина, лимона або грейпфрута. Отриману суміш ретельно перемішуємо. Наносимо маску на зону декольте і чекаємо хвилин сорок, після чого змиваємо чистою водичкою.
Маска з алое. При найменшому недоліку зволоження можна скористатися цілющою маскою з алое. Якщо вдома немає цієї прекрасної рослини, то можна придбати в аптеці вже готовий сік. Також знадобиться ложка вершків і пару крапельок оливкової олії. Всі складові потрібно ретельно перемішати між собою і намастити на шкіру. Через тридцять хвилинок маску витирають сухими серветками.
Маски для декольте. Маски для підтяжки шкіри декольте
Ліфтинг шкіри відбувається навіть у тому випадку, якщо дія маски не ставить його головною метою Для тих, хто зону декольте бажає саме підтягнути, косметологи рекомендують желатинову маску. Головна її заслуга полягає в тому, що вона містить активний колаген. Плюс до всього, вона проникає в глибинні шари дерми і допомагає вирівняти її. Так можна швидко усунути вікові зміни і надати зоні декольте гарний зовнішній вигляд.
Для приготування маски для декольте знадобиться столова ложечка сухого желатину, який потрібно розвести в половині склянки чистенької водички. Головний компонент повинен повністю увібрати водичку. Після цього поставте суміш на водяну баню, вона повинна розчинитися.
Зачекайте, поки маска трохи охолоне, щоб не нашкодити шкірі, нанесіть на зону декольте. Залиште до повного висихання, а потім змийте тепленькою водичкою. При бажанні можна додати інші компоненти, наприклад, фрукти, щоб домогтися кращого ефекту.
Маски для декольте. Маски від в’ялості шкіри декольте
В’ялість – це саме те явище, яке з’являється з віком, але позбутися від нього непросто. Наступні рецепти допоможуть у досягненні поставленої мети:
Яблучна маска. Від в’ялості допоможе позбутися корисна маска, заснована на яблуці і сметанці. У першому фрукті містяться природні антиоксиданти, які необхідні шкірі для здорового вигляду. До того ж вони здатні боротися з пігментацією. Щоб приготувати маску, необхідно натерти одне невелике яблучко на дрібній тертці. Пам’ятайте, що шкірочку очищати не варто, в ній багато корисних мікроелементів. В отриману суміш добавте столову ложечку сметанки. Нанесіть маску на двадцять хвилинок, потім змийте тепленькою водичкою. Після процедури фахівці рекомендують зробити невеликий масаж для посилення ефекту.
Маска з меду. В’ялість – це наслідок неправильного догляду, старіння, впливу ультрафіолетових променів і навколишнього середовища. З віком від цього недоліку складніше позбутися, але можна усунути деякі прояви. Головним компонентом даної маски є мед, який відрізняється своїми цілющими, загоюючими і відновлюючи ми властивостями. Маски з медом вважаються ідеальним засобом в боротьбі проти в’ялості шкіри. Найкраще віддати перевагу квітковим сортам меду, які наповнені багатим спектром корисних мікроелементів. Насамперед потрібно розтопити головний компонент на водяній бані до рідкого стану. Потім мед необхідно трохи остудити, щоб він не обпікав шкіру. Після цього можна додати кілька крапельок ефірного масла за бажанням, що допоможе пом’якшити печіння, яке може виникати під дією продукту. Суміш рівномірним шаром наносять на заздалегідь очищену шкіру. Зачекайте до повного висихання, а потім змийте її тепленькою водичкою.
Порада! Наносьте маску звичайним пензлем, так буде набагато простіше домогтися рівномірного шару.
Маски для декольте. Методика приготування
Методика приготування подібних масок може відрізнятися, все залежить від її мети, інгредієнтів та ефективності.
Є кілька ключових моментів, без яких не обійтися при приготуванні будь-якої з них:
Консистенція. Як правило, всі складові ретельно перемішуються, перетираються між собою, для отримання однорідної маси.
Відсутність термічної обробки. Ніякі продукти не піддаються термічній обробці, адже так вони втрачають свої корисні властивості.
Готувати маску потрібно перед самим використанням. Не варто готувати її заздалегідь.
Маски для декольте. Як наносити маску
Методика нанесення маски для декольте також має величезне значення в досягненні результату. Фахівці рекомендують дотримуватися наступних моментів:
Попереднє очищення шкіри. Наносити маски найкраще на заздалегідь підготовлену поверхню тіла, так ефект буде набагато швидшим і помітним. Для цього можна зробити легкий скраб, який усуне непотрібні частинки шкіри.
Підготовка до нанесення маски. Перед нанесенням можна розпарити шкіру. Для цього достатньо просто взяти гарячий рушничок і покласти на зону декольте. Також шкіру потрібно обов’язково промити проточною водичкою і насухо витерти.
Технологія проведення процедури. Наносити саму маску краще втираючими масажними рухами. Так її складові будуть краще проникати в дерму і надавати ефективну дію.
Правильно підібрані маски допоможуть зберегти дерму молодою і красивою довгі роки. До того ж всі вищевказані рецепти не вимагають багато грошових витрат і часу. Досить просто зробити для себе систему догляду та слідувати їй.