Home / Твоя краса / Манікюр, натхненний сумочками Chanel

Манікюр, натхненний сумочками Chanel

Стьогана сумка «Шанель 2.55» була придумана Коко Шанель ще в 1955 році. З тих пір під лейблом Шанель була створена величезна кількість варіантів цієї моделі, але стьогана сумка залишається культовим і впізнаваним аксесуаром, навіть без логотипу.

Манікюр, натхненний сумочками Chanel

Якщо вийде зробити такий ефект на нігтях, то він стане таким же розкішним аксесуаром, як і знаменита сумочка на ланцюжку. А якщо у вас є стьогана сумка Chanel, то спробуйте створити нейл-дизайн в тон цьому виробу: ефект буде приголомшливим.

Манікюр, натхненний сумочками Chanel

Крок 1.

Покрийте всі нігті двома шарами кольорового лаку. Відтінок обираєте ви. Тут – м’ятний лак, хороший колір для весняного манікюру, тому що пастель актуальна. Важливо: просушити повністю ці перші шари лаку!

 

Манікюр, натхненний сумочками Chanel2

Крок 2.

Тепер настає робота з манікюрним скотчем у вигляді тонких смужок. Як правило, такий скотч продається в металевому відтінку, рідше – кольоровий. Підготуйте скотч та ножиці. Починайте наклеювати смужки скотчу. Спочатку – 3-4 смужки по діагоналі, паралельно і через однакові відстані.

 Манікюр, натхненний сумочками Chanel3

Крок 3.

Завершіть «стежку», приклеївши другий ряд смужок перпендикулярно попереднім.

 Манікюр, натхненний сумочками Chanel4

Крок 4.

Починаємо працювати швидко! Можливо, буде потрібно робити не відразу всі нігті однієї руки, а по 2-3 нігтя. Зверху покладіть смужку зі скотчу товстий шар лаку того ж кольору, який був використаний в першому кроці.

 Манікюр, натхненний сумочками Chanel5

Крок 5.

Не чекаючи, поки шар лаку висохне, видаліть смужки. Якщо ви не дозволили лаку висохнути, то він утворить м’який рельєф, що імітує стьогану фактуру. Якщо рельєф вийде дуже різким, не переживайте. Підсушіть нігті, а потім покрийте ще одним найтоншим шаром кольорового лаку, буквально в один дотик, щоб трохи нівелювати занадто різкі ребра рельєфу. Але, швидше за все, цієї маніпуляції вам не буде потрібно.

Манікюр, натхненний сумочками Chanel6


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *