Home / Твоя краса / Обличчя / Очі після сліз: опухлі повіки, мішки під очима?

Очі після сліз: опухлі повіки, мішки під очима?

Всі ми знаємо, що очі після сліз виглядають далеко не кращим чином. А почервоніння і опухлі очі – не краща прикраса.

Що ж робити, щоб привести очі після сліз в порядок? І як швидко повернути їм свіжість, якщо треба терміново вийти з дому?

Очі після сліз: що робити?

Очі після сліз: опухлі повіки, мішки під очима?

На жаль, не завжди в житті все йде гладко. Проблеми, неприємності – і ось на очах вже виступили сльози. А іноді під настрій можна весь вечір проплакати і над сумним фільмом або книгою. Фахівці стверджують, що плакати час від часу нормально і необхідно для здоров’я, і разом з тим корисно для очей. Адже сльози не тільки дають вихід негативним емоціям, приносять полегшення – слізна рідина добре очищає очі, з нею з організму виводяться шкідливі речовини і токсини. Але от тільки опухлі очі після сліз, і набряк після сліз виглядають аж ніяк не привабливо. І дуже часто вони не проходять навіть на наступний ранок, а тим більше, здається, не здатні зникнути за 15 – 20 хвилин.

Запухли очі. Що ж робити в такому випадку?

Почати краще всього з контрастного вмивання – поперемінно теплою і холодною водою 3 – 4 рази і контрастних примочок. В якості холодних примочок можна використовувати не тільки ватні тдиски, змочені холодною водою, а й кубики льоду – звичайного або з настоїв таких трав, як ромашка або календула.
Потім для того щоб швидко усунути з очей після сліз набряклість використовують масаж і спеціальні вправи. Масаж роблять легкими, натисками і рухами від зовнішнього до внутрішнього куточка ока. І закінчують, масажуючи область між переніссям і внутрішнім краєм ока.

Освіжити опухлі очі після сліз можна за допомогою вправ.

Вправи для очей після сліз досить прості і ефективні, і саме:

обертають очима за і проти годинниковою стрілкою;
швидко моргають;
сильно заплющують, а потім розслабляють очі.

Кожну вправу роблять протягом 30 секунд, повторюють весь комплекс 2 – 3 рази.

І, нарешті, добре допомагають очам після сліз холодні компреси. Найчастіше для них використовують чай, який чудово справляється з набряками і почервонінням. Але можна використовувати і настої лікарських трав – ромашки, календули, дуба, м’яти. Для приготування компресу в міцному холодному чаї змочують ватні диски і прикладають їх до повік кна 5 – 10 хвилин. Якщо під рукою не виявилося заварки, можна заварити чайні пакетики, потім покласти їх у холодильник і після охолодження докласти до повік.
Крім того, на 10 хвилин прикладають до повік і шматочки холодного огірка або сирої картоплі.

Щоб очі після сліз виглядали нормально на ранок ці процедури краще зробити перед сном і спати, поклавши подушку вище – це допоможе уникнути появи набряків.

Якщо ж очі після сліз сильно почервоніли, для швидкого ефекту можна використовувати судинозвужувальні очні краплі, наприклад, «Візин».

Таким чином, привести в порядок очі після сліз не так вже й складно. Зробити це в домашніх умовах вийде швидко. Головне, щоб разом з сяючим поглядом повернувся і гарний настрій, а сльози з’являлися на очах тільки від щастя!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *