Home / Твоя краса / Обличчя / Ламінування вій. Кератиновое ламінування вій: особливості процедури

Ламінування вій. Кератиновое ламінування вій: особливості процедури

Притягальний погляд і красиві очі – ось до чого прагне кожна жінка. Шляхів досягнення мети багато – туш, тіні і олівці для очей. Крім того є і ініші способи – татуаж очей, нарощування і біозавивка вій. Косметологи пропонують новинку в косметології – ламінування вій. В першу чергу ламінування – це процедура по догляду, яка спрямована на поліпшення природного блиску, відновлення природної пружності і вигину вій.

Ламінування вій: опис процедури

Ламінування вій. Кератиновое ламінування вій особливості процедуриПроцес ламінування спрямований на відновлення лусочок волосся і запечатування його кольору всередині вії. З цих причин, перед процедурою нерідко проводиться ще й забарвлення. Після не потрібно додаткового догляду та використання туші.

Процедура виконується з використанням спеціального складу, який покриває кожну волосинку і утворює захисну плівку, яка вирівнює поверхню волосків. Плівка, яка покриває вію дуже тонка, невагома і може пропускати повітря. У підсумку, вії не відчувають жодних неприємних відчуттів і не понесуть ніякого ущерба. Процедура ламінування також зволожує вії, перешкоджає втраті вологи і поживних речовин.

До складу ламінуючого складу входить гідродозований протеїн пшениці, який володіє антиоксидантною дією. Процедура просто незамінна дівчатам, які збираються на відпочинок, коли вії будуть піддаватися прямим ультрафіолетовим променям.

Кератинове ламінування вій: особливості

Кератинове ламінування вій – салонна процедура, в ході якої кожна вія буде покрита особливим складом, який захищає її від механічних пошкоджень. Вирівнюється поверхня волосся, він живиться і зволожується.

У складі речовини, якою покриваються вії, в обов’язковому порядку міститься кератин. Саме ця речовина проникає в структуру волосся, живить і наповнює зсередини. Кератин, збільшує об’м вій, надає їм здоров’я і міцності. Ефект від кератинового ламінування вій тримається набагато довше – 2 – 2,5 місяця. Все залежить від швидкості оновлення власних вій.

Сама процедура може займати від години до півтори, не викликає незручностей і дискомфорту. Згідно з рекомендаціями, можна мочити вії в першу добу. Цей час необхідний для того щоб розчин зміцнився, тоді вже не буде ні якої загрози.

Ламінування вій. Кератиновое ламінування вій особливості процедури Ламінування вій. Кератиновое ламінування вій особливості процедури 1

Ламінування вій: правила догляду

Як тільки пройшла доба після ламінування, немає практично ні яких обмежень – можна спати обличчям вниз, відвідувати сауну і басейн, їздити на море, умиватися і терти обличчя, навіть носити контактні лінзи. По суті, можна повертатися до звичного способу життя. В першу добу не можна вмиватися, але ні якого додаткового догляду зовсім не потрібно.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *