Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Капсульне нарощування волосся

Капсульне нарощування волосся

Кожна дівчина мріє про те, щоб мати довгу шевелюру. Але, на жаль, для деяких ця мрія залишається майже недосяжною. Але вихід можна знайти завжди! Жінки, у яких погано ростуть власні волосся, можуть скористатися нарощуванням  волосся.

Технологія капсульного нарощування волосся

Перш за все, грамотний майстер визначить структуру волосся, їх відтінок, густоту і довжину. Далі прядки прикріплюють до Вашого волосся за допомогою кератинових капсул. Вони маленькі і прозорі. Прикріплюються капсули приблизно в 1 см від коренів Ваших власних кучерів. Далі спеціальними щипцями, кератинова капсула затискається, залишається бляшка. Коли нарощування проводить досвідчений майстер, кератинові бляшки будуть абсолютно непомітні! Через деякий час (в залежності від швидкості росту Вашого волосся), коріння відросте, бляшки опустяться нижче. Тоді буде потрібно робити корекцію.

Плюси капсульного нарощування волосся

У такого методу нарощування, безсумнівно, є свої плюси. Ваша зачіска буде володіти неймовірною стійкістю, адже нарощені кучері тримаються від півроку до 9 місяців!  Крім того, цілком можливо і фарбування! Капсульне нарощування дає повне відчуття природності, ніхто не здогадається, що Ваші локони не натуральні. Нарощене капсульним методом волосся практично не вичісують, Ви уникнете їх випадання. Вам можна відвідувати лазню або сауну, не боячись пошкодити волосся.

Капсульне нарощування волосся: мінуси

Є й свої недоліки у такого способу нарощування волосся. Про них обов’язково варто згадати. Коли нарощування проводитиме недосвідчений майстер, цілком можливо, що кератинові капсули будуть видні.  Капсули, за допомогою яких кріпляться волосся, можуть доставляти дискомфорт під час сну. Адже шкірою голови Ви будете їх відчувати. Нарощена шевелюра може сильно плутатися, крім того, ковтуни можуть утворюватися і на своєму волоссі від коренів до того місця, де закріплена капсула. При розчісуванні може статися так, що за гребінцем потягнуться не тільки нарощені кучері, але й свої. Таким чином, можна позбутися деякої кількості власного волосся. Нарощене волосся важке і спочатку, коли Ви тільки будете звикати до них, вага буде сильно відчуватися. І, нарешті, останній недолік нарощених капсульним методом пасом. Це витрати. Адже нарощування коштує недешево, особливо коли Ви знайшли хорошого майстра в престижному салоні.

Догляд за нарощеним волоссям

За нарощеним волоссям потрібний чималий догляд. І слід заздалегідь подумати, чи зможете Ви приділяти їм стільки часу.

Краще всього придбати спеціальні засоби догляду. Можна, звичайно, використовувати і ті, до яких ви звикли. Але, якщо Ви бажаєте зберегти красу локонів на тривалий термін, краще довірити турботу про них професійним засобам. Яким – Вам може порадити майстер, який робить нарощування.

Розчісувати  слід дбайливо і акуратно. Ні в якому разі не можна дерти шевелюру гребінцем,закидати голову назад, або навпаки, звішувати її вперед. Крім того, що це загрожує відпадінням прядок, ще й загрожує зіпсувати капсули. На ніч, найкраще, заплести пасма в косу. Це допоможе Вам уникнути сильного сплутування.

Мити нарощені капсульним способом кучері слід стоячи строго вертикально.

Уникайте того, щоб шампунь сильно пінився. Це може пошкодити капсули. Для того, щоб цього не сталося, розбавте засіб невеликою кількістю води.

Якщо Ви намітили похід в лазню або сауну, візьміть з собою спеціальну шапочку для захисту волосся. В іншому випадку капсули можуть розплавитися. Будьте дуже обережні при купанні в морі. Не вибирайте занадто агресивні засоби для укладання волосся. Вони здатні завдати шкоди.

Будьте вкрай обережні при використанні щипців для завивки і утюжків для випрямлення. Щоб уникнути псування нарощених пасом, найкраще звернутися до майстра, який вміє працювати з такими волоссям. Він зможе зробити вам укладку, не зіпсувавши нарощені локони.

Капсульне нарощування волосся 1


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *