Home / Твоя краса / Обличчя / Китайський масаж обличчя «Гуаша»

Китайський масаж обличчя «Гуаша»

Як говоритися в китайській народній мудрості, «Обличчя повністю виражає людську природу, на ньому як у дзеркалі відображається здоров’я і хвороба».

Вже багато років китайська медицина не перестає нас дивувати своїми методиками і рецептами, одна з яких, це масаж обличчя. З одного покоління в інше майстри масажу передавали і доповнювали нововведеннями, магією рук. Відточуючи мистецтво масажу до такої міри, що на сьогодні така процедура вважається панацеєю від в’ялої шкіри і зморшок, повертає молодість і квітучий вигляд. Секрет цієї техніки полягає у внутрішній роботі організму, в процесі чого налаштовує його на омолодження.

Методики китайського масажу обличчя

Китайський масаж обличчя «Гуаша»

На сьогоднішній день китайці використовують кілька технік масажу обличчя. Найдавнішим видом китайського масажу є Гуаша. Гуаша це ціла система лікування організму, і воно перекладається як «гуа» – скребти, а «погане», тобто, забирати все погане.

Найцікавіше, що саме проста монета використовувалася китайцями під час лікування і самолікування Гуаша. Ті, хто був багатший, або ж винахідливішим, виготовляли скребок з підручних матеріалів, якими могли бути камені онікс і нефрит, з кісток великої рогатої худоби. Масажні пластини так само виготовляли з черепашачого панцира.

Прекрасну дію на обличчя надають методи – тридцять шість рухів, магія молодості, чарівні оченята. Знання майстрів особливості людського тіла і акупунктурних точок на обличчі, стало основоположенням при масажних рухах професіоналів.

Якщо дивитися на роботу масажиста може здатися, що він робить різного ступеня дотики, але насправді відбувається поєднання декількох масажів, рефлексотерапії і пластичного, остеопатичного і лімфодренажного.

– Лімфодренажний масаж – результат досягається при особливому впливі лімфо- і -кровообігу. У підсумку поліпшується колір обличчя, знімається набряклість, відновлюється обмін речовин, очищається тіло від застійних явищ.

– А ось творить чудеса з мускулатурою обличчя та її кістками – остеопатичний масаж. Після сеансу такого маса все повертається в правильне положення.

– Що б м’язи працювали на багато швидше, і завжди були в тонусі, а це досить важливо у кого в’яла і схильна до обвисання шкіра, виконувати пластичний китайський масаж обличчя.

– Що прийшла з давніх часів – рефлексотерапія, прекрасно «співпрацює» з рецепторами, а так само з біологічно діючими точками.

Завдяки їх імпульсам, які слідують у внутрішні органи, запускають в дію регенерацію шкірного епідермісу. У кожній частинці організму запускається процес омолодження, це все відбувається через вироблення калогену і еластину. Саме з цього, шкіра відразу стає гладкою, пружною і посвіжілою.

Освоєння китайського масажу обличчя

Справжній чудодійний ефект можна отримати від справжніх професіоналів, або саме за цим поїхати до Китаю. Але існують деякі поради фахівців, по використанню техніки масажу, які можна освоїти самостійно.

Деякі складові настільки прості, що без зусиль можна їх вивчити і застосовувати на практиці кожен день. Якщо цими порадами постійно користуватися, то зовсім через малий проміжок часу шкіра обличчя набуде «друге дихання», помітно молодшає і стає здоровішою. Тому ці секрети китайських майстрів, як кажуть «на вагу золота».

Для початку на заздалегідь очищену шкіру необхідно нанести олію для масажу, чи молочко, так само це може бути жирний крем, щоб пальці добре ковзали. Необхідно сісти і прийняти рівне становище. Пальці рук і долоні необхідно розтерти так щоб вони стали теплими. Виконувати кожну вправу, потрібно не кваплячись 10 разів.

долоні необхідно прикласти до обличчя і виконуючи очима кругові рухи необхідно моргнути
підставами долоні прикрити очі, злегка необхідно натискати на очні яблука, виконувати – 10 секунд пауза – повтор
у внутрішніх куточків очей, біля перенісся поставити великі пальці, злегка натискати, виконувати 5 секунд – пауза – повтор
необхідно поплескати по щоках подушечками пальців, чергуючи, то підсилюйте, то послабте силу поплескування
підборіддя необхідно висунути вперед, прикривши нижньою губою верхню, натискайте під підборіддям, масажуючи пальцями рук, район нижньої щелепи
масаж вушних раковин проводитися середніми пальцями від козелка до мочки вуха

Китайський масаж обличчя застосовується успіхом в косметології, він славиться своєю безболісністю і безпекою. Професіонали запевняють, що процедура масажу, може «зняти» чималу кількість років. Якщо постійно дивитися за шкірою обличчя і не тільки, тоді напевно у неї буде блискучий вигляд і буде в активності.

Відео китайського омолоджуючого масажу обличчя


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *