Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Кислотний педикюр

Кислотний педикюр

Кислотний педикюр надає жінкам, чудову можливість позбутися від сухих мозолів і некрасивих натоптишів. Ви з легкістю вирішите дану проблему, сама процедура пройде безболісно, після якої ваші ноги – матимуть знову охайний, красивий вид.

Справжня жінка повинна виглядати бездоганно у всьому.Не тільки руки, а й ноги повинні бути в повному порядку. Звичайно, звичайним манікюром або педикюром кого-небудь складно здивувати. Зовсім інша справа – кислотний педикюр.

Мабуть, для багатьох це словосполучення звучить, м’яко кажучи, незвично. Але технології в сфері краси не стоять на місці, постійно розвиваються. І ось можна з упевненістю стверджувати, що кислотний педикюр – це нове слово в косметології. У чому ж полягає ця незвичайна процедура?

Суть кислотного педикюру

Насправді ця процедура гранично проста. Майстри звикли називати цей різновид педикюру кремовим або необрізним. У зв’язку з тим, що в його процесі ороговілі ділянки ступень покривають спеціальним кремом, який залишають на деякий час, після чого за допомогою спеціальних пристосувань видаляють разом з частинками шкіри. Цей крем в своїй основі як раз-таки і має кислотну основу.

Необхідно відзначити, що використання цієї речовини підвищує ефективність і знижує час виконання процедури. Крім того, всі проблемні ділянки зникають досить швидко і тривалий час не з’являються.

Застосування цього крему пов’язано з деякими особливостями. Перш за все на ногах не повинно бути ніяких механічних пошкоджень – ран, подряпин, тріщин. Крім того, неприпустимо його застосування і в разі наявності грибкових інфекцій.

Якщо знехтувати цими умовами, то існує досить висока ймовірність отримання хімічного опіку, а це, погодьтеся, досить неприємний результат. Якщо ж ваші ноги в повному порядку, то процес кислотного педикюру принесе виключно позитивні емоції.

Як виконати кислотний педикюр

Потрібно відзначити, що процедура кислотного педикюру виконується в цілій послідовності дій, в ході якої проробляють такі маніпуляції:

1. Спершу фахівець оглядає ноги на предмет наявності пошкодження або грибкових інфекцій.

2. Якщо ніяких пошкоджень не виявлено, на ноги наносять дезінфектор.

3. Видаляють старий лак з нігтів.

4. Ноги опускають в ванночку з теплою водою і тримають там три хвилини.

5. Насухо витирають ноги.

6. Ще раз наносять дезінфектор.

7. Окремо готують розчин, призначений для видалення натоптишів, після чого за допомогою ватного диска його наносять на необхідні ділянки.

8. Ноги обмотують в харчову плівку і залишають так на десять хвилин.

9. Після цього ноги протирають серветкою, а потім обробляють за допомогою дерев’яної пилочки. Варто відзначити, що робиться це виключно в одному напрямку. Дана процедура проводиться для того, щоб скатати розм’ягчену шкіру.

10. Ще раз наносять дезінфектор.

11. Ноги знову протирають насухо.

12. Проблемні ділянки зашліфовують за допомогою спеціальної машинки з насадками. Також для цієї мети може бути використана абразивна пилка.

Після цих дій ноги стають більш ніжними і м’якими, а значить, можна приступати до подальшого дизайну нігтів.

Як бачите, кислотний педикюр не займає багато часу і не вимагає великої кількості зусиль. Тому варто довірити свої ніжки професіоналам, в результаті чого вони стануть набагато приємніші і м’якші на дотик. Зробивши цю процедуру хоча б раз, ви не зможете відмовити собі в задоволенні повторювати її знову.

Пам’ятайте, що тільки регулярний і систематичний догляд за ногами подарує бажані результати, і ви отримаєте акуратний і привабливий педикюр.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *