Home / Твоя краса / Тіло / Корекція брів в домашніх умовах. Корисні поради

Корекція брів в домашніх умовах. Корисні поради

Брови гарної і правильної форми, колір яких відповідає індивідуальним типом зовнішності дівчини, стають головною прикрасою обличчя. Не дарма сьогодні індустрія краси приділяє таку пильну увагу бровам, пропонуючи безліч способів корекції і догляду за ними. Ви можете легко підтримувати красу і  дізнатись, як проводиться  корекція брів  в домашніх умовах своїми руками.

Корекція брів. Як надати правильну форму бровам?

Корекція брів в домашніх умовах. Корисні поради

Для цього вам потрібно знати кілька базових принципів догляду, і вибрати відповідний для вас спосіб корекції.

Найголовніші показники краси брів – правильна форма, відповідна індивідуальна будова обличчя, і колір, досить яскравий, щоб зробити погляд виразним і що притягує. Щоб зробити брови правильної форми, необхідно видаляти різними способами зайві поодинокі волоски, що знаходяться за межами уявної лінії росту брів.

Брови не повинні бути занадто густими і широкими, тому що це робить погляд важким, а зовнішній вигляд перебував у занедбаному стані. Але і надмірно тонкі, вищипані «в ниточку» брови – робити також не потрібно, тому що є ризик надати обличчю стервезність і злий вираз.

Сьогодні в моді природної густоти брови, правильної форми і з чіткими контурами. Для цього багато дівчат регулярно користуються послугами професійних візажистів і косметологів, вдаються до послуг татуажу і іншим методам корекції.

Ви можете не витрачати нечувані суми грошей на корекцію брів, якщо навчитеся правильно доглядати за ними, надаючи акуратну форму і фарбуючи відповідно до вашого кольоротипу. Початківцям буває складно з першого разу зробити брови ідеально правильної форми, і помилок не вдається уникнути практично нікому.

Тому запасіться спеціальним олівцем або тінями для брів для корекції дрібних недоліків, якщо ви випадково переборщите з вищипуванням. Для видалення зайвих волосків по лінії росту брів можна використовувати різні інструменти і засоби:

пінцет;

тріммер;

ножиці;

віск;

нитка.

Все залежить від ваших уподобань і вміння поводитися з цими засобами. Початківцям рекомендується користуватися пінцетом, який дозволяє коригувати брови практично покроково. Віск і тріммер – це для більш «просунутих» користувачів, які вже знають, яка форма брів їм підходить. Корекція брів  ниткою – це найскладніший рівень, освоївши який, ви зможете легко підтримувати правильну форму ваших брів.

Як зробити гарні брови?

Гарні брови – це максимально наближені за формою до природних, але якщо природа не наділила вас гарним і кокетливим зламом, то ви можете розв’язати цю проблему за допомогою пінцета, олівця або фарби для брів.

Класична схема коригування брів полягає в дотриманні пропорцій між основою (внутрішнім кутом між бровою і переніссям), вигином і зовнішньою частиною брови біля скроні.

Щоб визначити лінію вигину, необхідно подумки провести косу лінію від крила носа через зіницю. Її верхня точка і буде умовною лінією, де потрібно надати брові кокетливий злам. Працюйте в цьому місці пінцетом, прибираючи один-два ряди волосків знизу, зайві волоски з зовнішньої частини.

Якщо на внутрішній стороні брів є волоски на рівні перенісся, їх також слід прибрати. Пушок над бровами складно прибрати пінцетом, тому краще скористайтеся тонкими восковими смужками або тріммерами. Якщо володієте способом корекції ниткою, то можете видалити зайвий пушок цим способом.

Корекція брів. Помилки в корекції брів

Помилки, які допускають дівчата під час корекції брів, легко виправити, але краще їх уникати:

не потрібно вискубувати волоски в центральній частині брови – так у вас вийдуть негарні «залисини», які доведеться зафарбовувати олівцем;

не слід робити брови півколом, «будиночком», в формі ком або інших нестандартних фігур – так ваше обличчя придбає неприродний і злегка комічний вигляд;

Не робіть брови занадто густими за допомогою олівця і тіней, інакше обличчя буде виглядати грубим і мужнім;

колір брів повинен відповідати вашому кольоротипу, тому якщо ви блондинка, то не потрібно «малювати» вугільно-чорні брови, краще вибрати спокійний світло-коричневий відтінок.

Якщо вас цікавить покрокова інструкція для корекції брів, ви можете подивитися її на нашому відео.

Зрозумівши базовий принцип вибору і додання бровам правильної форми, ви швидко навчитеся доглядати за собою правильно.

Наступний момент, якому потрібно приділити пильну увагу – правильна корекція брів  за допомогою кольору. Блондинки і рудоволосі дівчата від природи наділені світлими бровами, через що риси обличчя часто здаються менш виразними. Виправити це можна за допомогою різних засобів і способів фарбування і пігментації. Крім салонних процедур татуажу, які коштують дорого і підходять далеко не всім, ви можете надати бровам більш насичений і яскравий колір за допомогою:

спеціального олівця або тіней для брів;

хімічної фарби, що продається в косметичних магазинах;

біотатуаж хною.

Якщо ви хочете отримати тривалий результат фарбування брів, то скористайтеся спеціальною фарбою, або зробіть біотатуаж за допомогою звичайної іранської або індійської хни. Для жінок зі світлим, русявим, каштановим або рудим волоссям фарбування брів хною – оптимальний варіант зробити їх одночасно більш виразними і водночас максимально природними за кольором.

Покрокова інструкція фарбування брів хною не відрізняється від фарбування звичайним хімічним пігментом. Брови після корекції пінцетом необхідно розчесати і знежирити, потім нанести підготовлений склад за допомогою пензлика товстим шаром. Ділянку шкіри біля волосків краще змастити жирним кремом, щоб уникнути фарбування. Через годину видалити склад за допомогою ватного диска або серветки.

Це була проста покрокова інструкція корекції брів в домашніх умовах. При бажанні ви можете записатися на процедуру в салоні, щоб поспостерігати за роботою майстра і повторити його дії вже самостійно. Кілька спроб, і ви зможете тримати ваші брови завжди в ідеальному стані.

Корекція брів. Основні правила

Вирішили приакуратнити брови самостійно? Не робіть корекцію похапцем. Завчасно приготуйте все, що потрібно:

пінцет, віск або нитки;

велике дзеркало (бажано – збільшувальне);

двостороннє дзеркало. Нехай одна з його сторін дає злегка збільшене зображення. Це в нагоді, щоб розгледіти найдрібніші деталі. Відбивання в реальному масштабі не дасть порушити загальної картини і захопитися, коли ви

лампа денного світла. Найкраще проводити процедуру перед вікном при хорошому природному освітленні. Промені повинні падати на обличчя під прямим кутом. Якщо такої можливості немає, не обійтися без спеціального підсвічування. Звичайні освітлювальні прилади не дозволять побачити всі вади. При кімнатному світлі швидко втомлюються очі;

щітка або гребінець допоможе підрівняти довжину брів;

пінцет. Існує безліч видів. Найбільш зручні для домашнього використання наступні:

Прямі та скошені. Одні з них обов’язково повинні бути в арсеналі кожної жінки. Це класичні види, що відрізняються тільки кутом кінців. У першому випадку він дорівнює 90 °, у другому – 60-80 °. І ті, і інші дозволяють підкоригувати чіткість зображення і видалити небажані волоски за межами основного контуру.

Вибір залежить від індивідуальних переваг. Рекомендується спробувати кілька різних моделей і зупинитися на максимально зручній. Слід купувати щипці з заточеними краями. Вони захоплюють  волосся, що пробивається;

Загострені і пінцет-голка знадобляться власницям густих брів східного типу. Вони допоможуть позбутися від врослих волосків. Якщо брови світлі і тонкі, можна обійтися без гострого пінцета;

Пінцет з підсвічуванням. Цей модний гаджет стане в нагоді тим, чий зір неідеальний. Пильні очі теж краще поберегти, знявши з них додаткове навантаження.

манікюрні ножиці для прикінцевого етапу оформлення.

засіб для дезінфекції;

ватні диски.

Також знадобляться:

4-6 ватяних дисків,

кубики льоду,

спирт або безбарвний спиртовий розчин,

фільтр-пакетик аптечної ромашки,

водний розчин хлоргексидину 0,05%,

крем для вій.

Важливо! Щоб процедура пройшла з найбільшим комфортом, старанно готують шкіру. Гарячий душ або парова лазня для обличчя допоможуть порам розкритися, зроблять волоски більш м’якими і податливими.

Потім треба організувати робоче місце. Все необхідне розкладають на туалетному столику, щоб не витрачати час на пошуки.

Руки ретельно миють з милом. Всі інструменти обробляють спиртовим розчином. Використовувати його для шкіри навколо очей не рекомендується. Це особливо чутлива зона, і спирт може послужити причиною сухості і роздратування. Як антисептик підійде хлоргексидин. Змочений рідиною диск промокають рухами послідовно прикладають до зони корекції, уникаючи тертя.

Зробити пілінг шкіри навколо брів. Злегка потріть шкіру не дуже жорсткою косметичною губкою або щіткою. Пілінг допоможе прибрати омертвілі луски, а також посилить приплив крові до оброблюваної зони. Отже, корекція брів виявиться менш болючою.

В ідеалі приводити брови в порядок слід після душу, коли шкіра максимально розпарена і м’яка.

Протерти брови антисептиком.

Тонкощі процедури:

Виконуйте корекцію при яскравому денному світлі або за туалетним столиком при яскравому освітленні. Під час корекції на обличчя не повинна падати тінь.

В процесі вищипування постійно контролюйте процес, поглядаючи на другу брову, щоб не вискубати зайвих волосків.

Трохи перестаралися? Скористайтеся олівцем або тінями, щоб «замаскувати» отримані прогалини.

Не заводьте брови. Регулярну корекцію проводити набагато простіше, ніж разову.

Не женіться за трендами. Звертайте увагу на власний овал і риси обличчя, підбираючи найбільш привабливу форму брів.

Проводьте корекцію за потреби. Вищипування пінцетом або ниткою не дає тривалого результату. Процедуру доведеться повторювати кожні 2-3 тижні (іноді – частіше). При використанні воску волоски відростають повільніше, і корекція брів  буде необхідна раз в 3-4 тижні.

Брови занадто рідкісні або вузькі? Раніше перестаралися з вищипуванням? Має сенс трохи їх відростити і тільки після цього проводити корекцію.

Щоб волоски росли швидше, змащуйте їх ввечері касторовою олією і ретельно прочісуйте спеціальною щіточкою. Вже через 3-4 тижні брови стануть густішими і розкішними.

Корекція брів. Вибір форми брів

Наступний крок найвідповідальніший. Пора визначити, яка форма брів правильна для вас. Перед тим, як приступити до скульптування, малюють ескіз.

Треба буде провести кілька ліній, якщо ви робите це вперше, нехай вони не будуть умовними. Візьміть будь-який косметичний олівець світлого відтінку.

Перша пряма з’єднує крило носа (Точка 1) і внутрішній кут брови. Вона повинна бути перпендикулярна підлозі. Друга лінія йде від 1-ої точки до зовнішнього кінця брови. Останній вектор починається в т.1 і веде до середини верхнього краю дуги.

Використовуючи отримані точки, тіло брови укладають в прямокутник і ділять на три рівні частини. Щоб виконати брови будинком, верхній куток роблять в середині, а нижній ведуть з початку 3-го прямокутника.

Потрібно обов’язково керуватися формою і індивідуальними особливостями обличчя:

Круглолицим красуням або жінкам з важким підборіддям заборонено вискубувати брови-ниточки. Тут ідеально підійдуть легкий вигин і помірна ширина;

Тип обличчя «прямокутник» красиво доповнять трикутні брови, а широкі круглі додаватимуть простоти і позбавлять вишуканості;

При широких вилицях уникають гострих кутів, щоб не бути схожою на злу героїню з казки;

Класична форма і м’яке заокруглення підійдуть трикутному типу;

Прямі вузькі смужки брів візуально розширюють обличчя;

Занадто близько посаджені брови можуть надати озлобленості погляду;

Коли брови посаджені широко, господиня ризикує виглядати дурнувато.

Всі ці правила мають виключення. Керуватися слід власним смаком і відображенням у дзеркалі.

З обережністю! Часом форма брів надає виразу обличчя додаткове емоційне забарвлення: високі лінії – відбивають трагічність або здивування, занадто низькі – забезпечать втомлений або похмурий вигляд.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *