Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Коли краще стригти волосся

Коли краще стригти волосся

Деякі вважають, що стрижка волосся – це цілий ритуальний обряд. Деякі, навпаки, не визнають ніяких обмежень, стрижуть своє волоссячко коли їм цього дійсно хочеться. Перші ж все вираховують чітко за календарем, стрижуться тільки в ті дні коли краще стригти волосся  і ніколи в інший день. Для деяких навіть буває катастрофою, якщо раптом вони підстрижуть в недозволений для цього день, вираховують, коли краще стригти волосся. Що ж, люди бувають різні, кожному своє. Ну а ми сьогодні поговоримо на цю тему докладніше.

Коли краще стригти волосся. Чи варто стригти пасма за місячним календарем

Коли краще стригти волосся

Як вважається, люди, які вирішують стригти своє волоссячко, коли сприятливі дні для стрижечки пасом, розраховують тільки на те, що їх доля стане кращою і рахують і вибирають, коли краще стригти волоссячко. Адже стрижка пасом для них, це не тільки і не просто зачіска, або обрізання кінчиків, що січуться, але і зміна свого біополя, своєї аури, якщо можна так сказати, а значить своєї долі. І якщо не дай бог вони підстрижуть не в той день, світ завалиться, і доля буде поламана.

Це, звичайно, жарт, проте, що звалився світ. Але, тим не менше, люди такі є, які строго стежать за тими днями, коли можна підстригатися, коли краще стригти волосся, обираючи  для цього сприятливі дні. А деякі з них стежать за сприятливими для стрижки волосся лише для того, щоб волосся у них потім добре і краще росли. Таке припущення теж є.

Це питання суто особисте, і якщо людина патологічно не вірить в це, то ніхто його не зможе переконати. Ті люди, які переконані в правильності хороших і кращих стрижок за місячним календарем, корисних і хороших стрижок волосся, керуються особистим досвідом, коли краще стригти волосся.

Більшість з них говорять про те, що після того, як вони почали стригти волосся саме за місячним календарем, у сприятливі дні, то волосся почали рости набагато швидше, краще, добре, структура волосся стала більш цілісною, залишилося мінімум посічених кінчиків, а то і зовсім зникли, і що вони шкодують тільки про те, що не прийшли до такого рішення стригти раніше.

Інші, скептики, назвемо їх так, це зазвичай люди, які не вірять взагалі ні в що «надприродне», і не думають, коли краще стригти волосся. Відповідно, і в корисні і хороші стрижки пасом за даним календарем в сприятливі дні для стрижечки пасом вони теж не вірять. Деякі після першої спроби стригти розчаровувалися, і більше ніколи не повторювали таке дійство.

У будь-якому випадку, спробувати стригти можна, від цього гірше вже точно не стане. І тоді ви самі для себе вирішите, чи варто вам стригти волоссячко за цим календарем, вибираючи коли краще стригти волосся, або ви обійдетеся і прекрасно проживете і без нього.

Ну а для тих, хто вирішив спробувати стригтися в сприятливі дні для стрижечки волоссячка, розглянемо сприятливі місячні дні для стрижечки волоссячка.

Коли краще стригти волосся. Місячні дні сприятливі для стрижки пасом

 П’ятий місячний день, як вважають віруючі, зробить вас трошки багатшими, якщо раптом ви зважитеся підстригтися.

Восьмий день циклу сприятливий для стрижки волосся. Підстригшись в цей день, ви притягатимете до себе здоров’я, удачу, і інші сприятливості.

Одинадцятий день циклу добавить у ваше життя проникливості і гостроти відчуттів. Вже не знаючи, чи добре це, чи погано.

Тринадцятий день циклу сприятливий дуже для стрижки пасом, і корисний для вас.

Чотирнадцятий день теж хороший для вашого волосся, а точніше для вас, так як завдяки стрижці в цей день, ви покращите всі показники своєї діяльності, чим би ви не займалися.

Дев’ятнадцятий день циклу – стрижка волосся продовжить вам життя в цей день.

Двадцять перший привертає благополуччя.

Двадцять другий день циклу місяця сприяє набуттю власності, або придбанню зайвих кілограмів.

Двадцять третій день циклу місяця – поліпшить ваше самопочуття.

Двадцять шостий день вважається найсприятливішим днем для стрижки пасом.

Двадцять сьомий день місячного циклу теж сприятливий для стрижки волосся.

Двадцять восьмий день календаря місячного привнесе в ваш вигляд більше стилю і привабливості.

Коли краще стригти волосся. Несприятливі дні

Перший місячний день вважається корисним для такої процедури, а ось стрижка пасом в цей день призводить до скорочення життя.

Другий день місячний зі стрижкою може привести до сварок і конфліктів.

У третій день за календарем стрижка волоссячка  може привести до накликаної на організм шкоди і різних травм.

Четвертий день місяця теж не підходить для стрижки волоссячка, це може привести до страху, страх через дрібниці, а також може викликати захворювання порожнини рота і горла.

Шостий місячний день поганий для стрижки волосся. Можуть початися простудні захворювання, які також можуть перерости в щось більш серйозне.

Сьомий день загрожує вам тим, що якщо підстригти волосячко в цей місячний день, то будете ніким інакше, як магнітом для сварок і конфліктних ситуацій.

Дев’ятий день притягує до себе хвороби, як наслідок стрижечки в цей місячний день.

У десятий день теж краще утриматися від стрижок волосся. Тибетський календар говорить про те, що цей день вважається спалюючим, тому стрижка не рекомендується.

Дванадцятий місячний день вважається ну дуже небезпечним для стрижок волосся. Ви можете не тільки накликати на себе масу неприємностей і травм, а навіть ще і поставити загрозу своєму життю.

П’ятнадцятий місячний день не рекомендований для стрижок. Можливе підвищення артеріального тиску і сильні головні болі.

Шістнадцятий місячний день зі стрижкою може спричинити для вас зраду коханої людини.

Сімнадцятий день може завдати проблем в ваших справах.

Вісімнадцятий місячний день спричинить за собою крадіжки або хвороби домашнього улюбленця.

Двадцятий місячний день не рекомендований для стрижок.

Двадцять четвертий день призведе до серйозного захворювання.

Двадцять п’ятий день – стрижечка в цей день може привести до проблем із зором.

Двадцять дев’ятий день місячного календаря не радиться для стрижки, може статися відтік енергії.

Тридцятий день  – може накликати на людину нещастя.

Коли краще стригти волосся. Основні заборони при стрижці волосся

Напевно, найголовніша заборона – це самостійна стрижка. Волосся вважаються пов’язаними з біополем людини. Тому, якщо спробувати постригтися самостійно, можна накликати на себе зайві проблеми. По крайней мере, так кажуть.

До речі, рекомендовано вибирати такого майстра перукарської справи, який буде однієї статі з вами, добрий і не критикує всіх підряд різними неприємними виразами, особливо коли погана критика волосся.

Ще одними заборонами вважається вагітність і коли місячні.

Коли краще стригти волосся. Чи варто стригтися вагітним?

Напевно, дівчата, які вже були вагітними, або зараз вагітні, не раз чули про себе багато різних слів після того, як повідомляли про своє бажання стригти волоссячко. За народними прикметами, стрижка в період вагітності вважається мало не рівноцінною відрізанню собі руки. Загалом, великим гріхом. А також вважається, що стрижечка при очікуванні дитини, може привести до серйозних захворювань майбутнього малюка, або взагалі до мертвонародження.

Кожна жінка відноситься до прикмет по своєму, особливо, що стосується стрижок, стригти або не стригти. Деякі по кілька разів постригаються за всю вагітність, фарбують волосся, в загальному, що хочуть, те й роблять. А деякі з острахом ставляться до такого роду маніпуляцій, уникають стрижечки та фарбування волоссячка.

У будь-якому випадку, якщо є такі прикмети, напевно, краще уникнути таких страхів і ризиків, не стригти волосся. Дев’ять місяців – це не так вже й багато, і пролітають вони дуже швидко, тому, можна і почекати, коли народиться малюк, а потім робити зі своїм волоссям, що захочеться, вибирати дні, коли краще стригти волосся, і стригти їх.

Коли краще стригти волосся по днях тижня

Найвдалішим і сприятливим днем для стрижечки волоссячка вважається понеділок. Стрижечка в понеділок допоможе вам впоратися з заплутаними ситуаціями, позбутися від негативу, і інших неприємностей.

Стрижка волосся у вівторок допоможе вам прийняти правильне рішення щодо будь-якого питання.

Стрижка волосся в середу виконає вашу мрію про подорож, або відпустку.

Стрижка волосся в четвер приверне до вас успіх у фінансових і любовних справах.

П’ятниця вважається незрозумілим днем для стрижечки волоссячка, тобто нейтральним.

Стрижка в суботу зробить ваше волосся здоровими і міцними.

А в неділю краще взагалі і не думати навіть про стрижку волоссячка.

Коли краще стригти волосся. Якщо не можна, але дуже хочеться

Залежить від міри вашої рішучості, і від віри в ці сприятливі і несприятливі дні для стрижечок волосся. Існують такі причини, які вимагають термінового догляду за волоссям, наприклад, торжество. А тут ще випадає такий день, який не сприятливий для стрижки волоссячка. Якщо ви вірите в ці дні, то і ставлення до цього серйозне. Якщо намічається свято, наприклад, то подумайте про це заздалегідь, виберіть сприятливий день для стрижечки волоссячка, і пострижіть, пофарбуйте волосся, і зі спокійною душею живіть в очікуванні вашого свята.

Не рекомендується стригти волоссячко, коли місяць спадає. За народними прикметами вважається, що людина вкорочує, зменшує собі життя. Але якщо дуже хочеться, а не можна, то все таки можна. Можна сказати тільки одне – якщо ви вірите у все це, то вірте до кінця, і, відповідно, якщо ви не вірите в це, то і не вірте вже до кінця.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *